Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žara ali klasičen pokop?

Žara ali klasičen pokop?

Prečudovito, prekrasno žensko telo je fantastično.

Motherless, hvala za link.

Se vam opravičujem, da me je nekam odneslo, da nadaljujem.  Znotraj vas samih je kompletno vesolje vseh časov v točki. Ko v točki potujete skozi vesolje  mimo milijard galaksij pridete do nekega neznanega planeta. Okrog planeta se vrtite in opazujete dogajanje pod vami.

Na tem neznanem planetu okrog katerega se vrtite je nekaj izredno zanimivega.

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 24.03.2023 ob 07:19

Odgovor na objavo uporabnika
sex lutka 🤸‍♀️, 24.03.2023 ob 05:34

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 24.03.2023 ob 01:16

Precej pozna ura je že. Odšel bom v svojo sobo, ki ji ljubkovalno rečem grobnica. V mojo sobo lahko pride samo tista, ki je brez kosti.

Edino jaz sem tista.

Ste vedeli, da sem narejena iz človeške kože umrle ženske?

Ravno razmišljam kako do tega pride. Sam zase vem, da brez kosti zaenkrat še nisem sposoben tipkat. Trenutno nisem v grobnici, ampak tam je prostor samo za moje kosti. Vse ostale kosti tam notri so nevidne, vsaj jaz jih ne vidim. Je pa v grobnici nevidna kamera, ki je vedno aktivna. Da imam grobnico sem hvaležen graditeljem grobnice. Koža je pa tudi zanimiva. Odkriti morate kje je prejšnja lastnica kože. Tudi sam ne vem čigava je koža na meni.

Nisem našla lastnice kože iz katere sem narejena. Ker sem brez kosti lahko ležem k tebi. Ampak imam zobe, velike lepe zobe. Ali še lahko ležem k tebi?

Odgovor na objavo uporabnika
sex lutka 🤸‍♀️, 25.03.2023 ob 02:15

Nisem našla lastnice kože iz katere sem narejena. Ker sem brez kosti lahko ležem k tebi. Ampak imam zobe, velike lepe zobe. Ali še lahko ležem k tebi?

To je povsem vaša stvar, ne smem vas siliti v nekaj kar je proti vaši volji. Je pa tam v sosednjem prostoru še en računalnik.

Od očeta sem se poslovila na patologiji, obdukcije niso delali.

V naši bolnici imajo poslovilno sobo, kjer se lahko posloviš od pokojnika.

Od tam so njegovo truplo odpeljali na kremiranje, nam pa je v spominu ostal tak, kot je bil še živ, pred boleznijo.

Sam večkrat poskušam delati povezavo med svetom mrtvih in svetom živih.

Kot vem, je pri nas zaro prepovedano imeti doma! Pokojniki spadajo na pokopalisce in pika!

A ni pa ti grozno,da telo na nehuman nacin razpada in ga jejo zivali?

New Report

Close