Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zbiranje denarja za zdravljenje Emily

zbiranje denarja za zdravljenje Emily


Spet ta foušija.
Predlagam, da tebe vzameta za finančnika in jima organiziraš finance, da ne bosta več rabila zlorabljat ljudi.
Sprejmi ali pa nehaj pametovat. Se strinjaš ?

Ja, s tem, da jaz nimam nobene nadure plačane (sem plačana po učinku) in ponoči delam zato, ker podnevi ne morem (ker pač Miša ni v vrtcu). Tudi mož ne dobi plačanih nadur, ampak jih je dal za to, da je lahko tako dolgo odsoten (je zmanjkalo nekaj dni dopusta).

Ja, MV je preprosto žleht.[/quote]Itak da sem žleht, kaj pa drugega, Ko sem zagledal pred sabo ne le vrhunsko dovršeni manipulativni spletni strani speljani preko otroka, temveč mrežo razpredeno po celi Sloveniji iz katere letijo linki direktno na tvojo stran, se ne da verjet več nič. Noramlno da boš zagovarjala, kdo ne bi. Ljudje pa so itak po večini preneumni, da bi kaj videli. Če ti pa le kdaj le potrka vest, pa se spomni koga, ki v tem trenutku nima za oblečt otroka za v šolo in mu od pridobljenega nakaži kak evro.

lep dan še naprej

M.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Pa se ti ne zdi, da bi se po javnem pisanju okoli tega tudi kdo iz zdravstva oglasil?

Modri val, mavrični vitez in kar je še podobnik bolnikov – vsakmour izmed vas privoščim samo za 2 leti otroka, ki je preveč bolan za normalno življenje in premalo, da bi lahko kaj dobil od države. Pa da vas vidim potem. Ah ja, saj taki kot MV so preomejeni, da bi sploh dojeli in zmogli otroku pomagat.

Če imata vsak po 2 jurja plače, ata in mama, je ob današnji ceni fizioterapije to presneto premalo. Ampak ti tega ne boš nikoli dojel. Spravil si se nanjo, kot da si poklican in postavljen za sodnika. Bodi desc, kakšrnega igraš, pejd z njenim na pir in preveri. Potem pa še nam poročaj. Ti dam 5 € za vsako vrstico tvojega poročila. Ampak kje pa imaš jajca, da bi nesel svoj ksiht na njen prag!

Pa se ti ne zdi, da bi se po javnem pisanju okoli tega tudi kdo iz zdravstva oglasil?[/quote]Itak, da se bo. kdo pa sme govorit o tem kam ona hodi in kaj počne, diagnozah otroka, potrebnih terapijah in nepotrebnih?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Pa se ti ne zdi, da bi se po javnem pisanju okoli tega tudi kdo iz zdravstva oglasil?[/quote]

Kdaj si pa nazadnje dobil kak račun, te vprašam? Ker to, kar pišeš, je navadna, nemarna, zlonamerna laž!

Pa se ti ne zdi, da bi se po javnem pisanju okoli tega tudi kdo iz zdravstva oglasil?[/quote]

Kdaj si pa nazadnje dobil kak račun, te vprašam? Ker to, kar pišeš, je navadna, nemarna, zlonamerna laž![/quote]Pred enim mesecem, tako pri zdraavniku, kot pri zobozdravniku. vsi so dožni izdajat račune, tudi če plača zavarovalnica. Ne moreš se sklicevat na laži ob popolni nevednosti, ne?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ti si zahrbten, zavidljiv, predvsem pa popolnoma neuk, da ne napisem nevedno b.u.t.ast. Takih, ki se na vse spoznajo, v resnici pa nimajo p od pojma, je prepolna Slovenija. In zato tudi je, kot je. MODRI VAL-VSEZNALEC SLOVENSKI

Renejeva mama ni sposobna sprejeti bolezni noge, ker normalna oseba bi sprejela.

Ampak ti si res totalno trcen.
Tko težkega človeka težko najdes na zemeljski obli. In tako vase zagledanega, samovsecnega… Te v reali sploh kdo lahko prenaša? Al je mon tvoje zivljenje?

Dej, poisci pomoč na končni postaji 22 v Ljubljani.

V bistvu takih idi.otov kot je mv tud v Sloveniji ni tako zelo veliko.

Ampak ti si res totalno trcen.
Tko težkega človeka težko najdes na zemeljski obli. In tako vase zagledanega, samovsecnega… Te v reali sploh kdo lahko prenaša? Al je mon tvoje zivljenje?

Dej, poisci pomoč na končni postaji 22 v Ljubljani.[/quote]
Iščem jo iščem, tudi pomagam kaki ostareli osebi, ker mnogo je res pomoči potrebnih, seveda pa ločim, kar je v mejah normalnrega in okusnega- Ta trend posameznikov, ki se pojavlja in iz nesreče delajo denar, ne izbirajo sredstev za dosega cilja, se poslužujejo otroka, predstavljajo svoje besede za otrokove, pa to resnično ni.

Bodi fer, predstavi svojo stisko in situacijo realno skozi svoje oči brez pretiravanj in stoj za svojimi besedami, ne jih podtikat otroku, pa bo čisto drugače izgledalo. Če ste toliko neumni, da je to preveliko pričakovanje, potem pa kar mečte,denar, tudi če ga nimate.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Saj greš lahko ti preverjat, človek te je iskreno povabil, da prideš k njemu na dom in v banko, kaj zdaj še čakaš? Najprej preveri, potem pa govori, ker trenutno povsem na suho, brez kakršnihkoli dokazov, obsojaš ljudi goljufije. Kdaj greš preverit?

Kdaj si pa nazadnje dobil kak račun, te vprašam? Ker to, kar pišeš, je navadna, nemarna, zlonamerna laž![/quote]Pred enim mesecem, tako pri zdraavniku, kot pri zobozdravniku. vsi so dožni izdajat račune, tudi če plača zavarovalnica. Ne moreš se sklicevat na laži ob popolni nevednosti, ne?[/quote]

Je, totalna nemarna in zlonamerna laž! Ker zraven tudi točno piše, koliko je plačano preko zavarovalnice, koliko plača dodatno zavarovanje in koliko plača sam pacient. Točno, natanko je specificirano, za pismene namreč!

Kdaj si pa nazadnje dobil kak račun, te vprašam? Ker to, kar pišeš, je navadna, nemarna, zlonamerna laž![/quote]Pred enim mesecem, tako pri zdraavniku, kot pri zobozdravniku. vsi so dožni izdajat račune, tudi če plača zavarovalnica. Ne moreš se sklicevat na laži ob popolni nevednosti, ne?[/quote]

Ampak ti si res en i.d.i.o.t.

Takšne račune, kot jih dobivaš pri zobarju, ti jaz naredim in sprintam v 15-ih minutah.

A res verjameš, da so računi, ki jih dobivaš pri zobarju, resnični?

Poleg tega – če imaš jajca in obraz in če te žre “zapravljanje” (sicer ne tvojega, hahah) denarja – pojdi do staršev male Miške in vprašaj. Prepričana sem, da ti bosta oba, Žogca in Volk, dokazala, kje se denar “zapravlja”.

Žogca, želim vam veliko sreče pri operaciji in nadaljni rehabilitaciji. Pred leti so nam na vajah na Soči predstavili (mislim da celo isto simptomatiko, ali pa vsaj podobno, kot je Mišina) in rezultati so bili neverjetni, tako da ne dvomim v uspeh 🙂 Je pa potrebna res intenzivna rehabilitacija, kakovostna, takšna sicer je na Soči, ampak na žalost en tak center v Sloveniji ni dovolj 🙁

Nekateri ljudje tukaj na forumu pa si dobesedno v vsakem naslednjem postu delate večjo sramoto in izgubljate kredibilnost… zdaj pa mencajte v prazno še naprej ali pa pod kovter, as you wish 😉

ČE BI JAZ IMELA OTROKA, KI BI POTREBOVAL sory življensko fizioterapijo, bi se jo šla definitivno naučit, ker to ni neka znansot, ne bi ratala dohtar.
Ko je bil moj otrok poškodovan sem se naučila pač tisto kar potrebujem za rehabilitacijo take poškodbe, kupila par pripomočkov ki so olajšale zadeve- ni finančno ne vem kaj,,,,

glede financiranja ZZZS pa dobro poznam primer, ko se je otroček rodil z težavo- napako, ki bi kasneje v življenju prinesla še večje napake, uglavnem ko so v lj pretehtali vse možnosti so ugotovili, da nimajo izkušenj, so ga poslali na dunaj 2x ali 3x- plačala ZZZS za otroka in spremstvo, vse, na dunaju so tudi rekli, da ne upajo operirat, našli dr v Londonu, gor bili 2x pred operacijo, ekrat za operacijo, sedaj grejo še na kotrolo. Plačano vse tudi za mamo v času ko je bil otrok operiran, ko sta bila nameščena po operaciji , ker še ni mogel na avijon,,,, tako, da tile ki zbirajo za operacije v tujini, je totalen larifari- če bi bilo tako nujno potrebno bi sigurno in brez problemov plačali.

Ne budali no.
Jaz poznam primer, ko pri nas niso hoteli operirati (kao se ne da). Ko se je mama pozanimala, je našla bolnišnico v Nemčiji, kjer to operirajo rutinsko (z 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možnostjo uspeha).
Ne, naše zdravstvo ji tega ni plačalo. Mama ni šla v javnost, denarja pa tudi ni imela.
Sedaj že več let prižiga svečke na grobu svojega otroka.

…mislm,da vas ni sram,no! Obsojate družino, obsojate gospo, samo zaradi nacionalnosti, o kateri pa zgolj predvidevate, nimate pa blage veze če je ali ni “iz bosne”…

Da vas vidim pametne in napetelinjene, če vam zboli mož, žena, otrok..A bi potem tudi skakali od veselja, ko bi drugi o vas takole razpravljali recimo da bi živeli v Švici in bi se Švicarji zgražali nad neko “jugo familijo”???

Dejte Slovenci malo odrastit prosim vas!
Pejte na kakšen tečaj, obisk psihologa, ki vam bo pomagal razreševat vaše najbolj travmatične izkušnje iz mladosti- vam res ne bi škodilo.

Sicer pa, kdo sem jaz da sodim? Saj sami zapisi povedo vse o avtorjih.

Misliš, da jaz kot mama ne znam osnov fizioterapije? Misliš, da jaz kot mama z otrokom ne telovadim (na način, kot to delajo na fizioterapijah)? Misliš, da bi otrok napredoval, če bi z njim tri ure na dan fizioterapevti delali pravilno, potem pa jaz preostanek dneva vse narobe oziroma ne bi delala nič? Dela se ves čas. Ampak jaz delam z njo to, kar Miša že osvoji, to utrjujeva od tod do nezavesti. Nove stvari, pri katerih je zelo pomembno, da Miša uporablja pravilne mišice, da se v možgane zapišejo povsem pravilni vzorci, to delajo pa fizioterapevti. Ker fizioterapevti so za to štiri leta študirali plus bili deležni vseh mogočih izobraževanj in tečajev. Točno vedo, kam je treba pritisniti, da dobiš nekaj. Točno vedo, kdaj je otrok poiskal bližnjico in ni uporabil pravih mišic, čeprav se laiku zdi, da je gib naredil pravilno. Pa tudi, mama ni fizioterapevt, mama je mama. In mamo otrok vedno poskuša (in velikokrat mu uspe) obrnit okoli. Vsekakor pa drži, da če bi bila fizioterapija nekaj, kar ti nekdo malo pokaže, potem pa vse znaš in si mojster, če bi bilo to res, potem to ne bi bil univerzitetni študij in ne bi bilo vseh teh dodatnih izobraževanj za fizioterapevte.

Nikakor pa ne moreš primerjati fizioterapiranja poškodbe s fizioterapiranjem otroka, ki ima zaradi poškodbe možganov cerebralno paralizo. Je neprimerljivo. In tudi neprimerljivo bolj zahtevno. Če bi kdaj imela v rokah otroka v stanju, v kakršnem je bila Miša dve leti in pol nazaj, bi ti bilo v trenutku jasno, o čem govorim.

V bistvu tale nevrofizioterapija kar je znanost. Ni to isto kot razgibavat gleženj po poškodbi. Samo en tečaj nevrofizioterapije po bobathu stane par tisoč evrov. In na ta tečaj grejo fizioterapevti, ki imajo prej narejeno fakulteto, ki tudi ni ravno ena izmed lažjih,

Ker ne gre samo za to, da se na tečaju, na katerega itak kot mama nimaš časa hoditi, naučiš pravilnih prijemov, gre tudi za to, da moraš biti sposoben za vsakega konkretnega otroka pravilno oceniti, kateri prijemi so v katerem trenutku zanj koristni.

Nevrofizioterapija ne vpliva samo na mišice in sklepe, ‘nevro’ se ji reče med drugim zato, ker vpliva tudi na delovanje in razvoj možgan. Sploh pri malem otroku.

Poglej, če bi rada prišla do Mišinih staršev oziroma do Mišine zgodbe, ker bi rada preverila resničnost podatkov ali karkoli že, preden bi darovala denar, potem se boš pač malček potrudila. Če bi pa rada samo nekaj prcala v prazno, je pa itak bolje, da ne najdeš poti do njiju, čeprav jih je kar nekaj in ni treba biti ravno detektiv, da jih najdeš. Ju ne zalezujem, osebno se še nisem obrnila nanju, pa enemu ali drugemu lahko to minutko napišem sporočilo, če se mi tako zahoče.
Preden darujem denar za kogarkoli, preverim njihovo zgodbo. Še vedno je bilo to mogoče in če ne dobim odgovora, ki me prepriča, pač ne darujem.

Nehaj no!! Saj se vidi iz posnetkov, kako se dela.
Kako pa delajo s pacienti, ki jih starši zapustijo? Ki so po ‘domovih’? Veste koliko je staršev, ki odpikajo svojega otročiča in nočejo/ne zmorejo psihično skrbet? Ga dajo v dom in ga obiščejo 2 x na leto?

Pa prosim, globoko spoštujem vse starše, ki se trudijo. Ki kakorkoli nabirajo denarno pomoč.
Meni ni jasno, da za to ni denarja! Da je vse tako – tako drago!!
Banda hudičeva lobistična, zavarovalniška in dohtarska!! In ministrska nesposobna pa še jih je!
Vse spoštovanje vam Žogca in drugim, ki imate voljo.

Jaz na koncu samo rečem – hvala bogu, da nimam teh skrbi!

Je pa bil sin udeležen v hujši PN – tako da približno poznam sistem. UKC še nekako – SOčA – obup!! Samo takrat živiš v enem drugem svetu… in šele kasneje ti kapne, kako obupno šalalabajzerski so! Pa se ti ne da več opozarjat, kaj pripomnit, kaj povedat….. SAMO DA SE SI JIH REŠIL!!

Če me kdo ni razumel – na kratko!
Ne želite si past v ta kolaps, ko gre za zdravje!!

Žogca – držim pesti in molim! 🙂 In za vse, ki se trudijo, čeprav bi to malo bit samoumevno!!!!
Ko je človek že tako ‘ubogi’, ga pri nas sistem še bolj potlači – najbolj pa vi, čvekači :((( !!

Nehaj no!! Saj se vidi iz posnetkov, kako se dela.
Kako pa delajo s pacienti, ki jih starši zapustijo? Ki so po ‘domovih’? Veste koliko je staršev, ki odpikajo svojega otročiča in nočejo/ne zmorejo psihično skrbet? Ga dajo v dom in ga obiščejo 2 x na leto?

Pa prosim, globoko spoštujem vse starše, ki se trudijo. Ki kakorkoli nabirajo denarno pomoč.
Meni ni jasno, da za to ni denarja! Da je vse tako – tako drago!!
Banda hudičeva lobistična, zavarovalniška in dohtarska!! In ministrska nesposobna pa še jih je!
Vse spoštovanje vam Žogca in drugim, ki imate voljo.

Jaz na koncu samo rečem – hvala bogu, da nimam teh skrbi!

Je pa bil sin udeležen v hujši PN – tako da približno poznam sistem. UKC še nekako – SOčA – obup!! Samo takrat živiš v enem drugem svetu… in šele kasneje ti kapne, kako obupno šalalabajzerski so! Pa se ti ne da več opozarjat, kaj pripomnit, kaj povedat….. SAMO DA SE SI JIH REŠIL!!

Če me kdo ni razumel – na kratko!
Ne želite si past v ta kolaps, ko gre za zdravje!!

Žogca – držim pesti in molim! 🙂 In za vse, ki se trudijo, čeprav bi to malo bit samoumevno!!!!
Ko je človek že tako ‘ubogi’, ga pri nas sistem še bolj potlači – najbolj pa vi, čvekači :((( !![/quote]

Kar tako pljuvat po vsem počez je pa tudi nagnusno in hvalit vse kar je tujega. Ker vemo da ni tako in da ravno ustanove, ki jih omenjaš imajo veliko resnično vrhunskih strokovnjakov, so resnično mnogim, ne le rešili življenje, ampak mnogo več. Število slabih izkušenj ( mnogokrat neupravičenih, kot je razbrat tvoje, da si pamet solila pri strokovnem delu, tudi če se ti ne sanja o njem), v tujini je pa polpolnoma primerljivo našim, le da jih ti ne iščeš po medijih. In Ravno Amerika, kamor je trend odhajat na operacije, kotira vsaj stokrat nižje od katerekoli evropske države, vključno s Slovenijo, že zaradi samega sistema.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Nehaj no!! Saj se vidi iz posnetkov, kako se dela.
Kako pa delajo s pacienti, ki jih starši zapustijo? Ki so po ‘domovih’? Veste koliko je staršev, ki odpikajo svojega otročiča in nočejo/ne zmorejo psihično skrbet? Ga dajo v dom in ga obiščejo 2 x na leto?

Pa prosim, globoko spoštujem vse starše, ki se trudijo. Ki kakorkoli nabirajo denarno pomoč.
Meni ni jasno, da za to ni denarja! Da je vse tako – tako drago!!
Banda hudičeva lobistična, zavarovalniška in dohtarska!! In ministrska nesposobna pa še jih je!
Vse spoštovanje vam Žogca in drugim, ki imate voljo.

Jaz na koncu samo rečem – hvala bogu, da nimam teh skrbi!

Je pa bil sin udeležen v hujši PN – tako da približno poznam sistem. UKC še nekako – SOčA – obup!! Samo takrat živiš v enem drugem svetu… in šele kasneje ti kapne, kako obupno šalalabajzerski so! Pa se ti ne da več opozarjat, kaj pripomnit, kaj povedat….. SAMO DA SE SI JIH REŠIL!!

Če me kdo ni razumel – na kratko!
Ne želite si past v ta kolaps, ko gre za zdravje!!

Žogca – držim pesti in molim! 🙂 In za vse, ki se trudijo, čeprav bi to malo bit samoumevno!!!!
Ko je človek že tako ‘ubogi’, ga pri nas sistem še bolj potlači – najbolj pa vi, čvekači :((( !![/quote]

Kar tako pljuvat po vsem počez je pa tudi nagnusno in hvalit vse kar je tujega. Ker vemo da ni tako in da ravno ustanove, ki jih omenjaš imajo veliko resnično vrhunskih strokovnjakov, so resnično mnogim, ne le rešili življenje, ampak mnogo več. Število slabih izkušenj ( mnogokrat neupravičenih, kot je razbrat tvoje, da si pamet solila pri strokovnem delu, tudi če se ti ne sanja o njem), v tujini je pa polpolnoma primerljivo našim, le da jih ti ne iščeš po medijih. In Ravno Amerika, kamor je trend odhajat na operacije, kotira vsaj stokrat nižje od katerekoli evropske države, vključno s Slovenijo, že zaradi samega sistema.[/quote]

Kako prosim?? Kaj si ti prizadet? Kaj ti dojameš sploh, kaj piše?
Več besed pa nis vreden!

New Report

Close