Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdravilo za Krisa

Zdravilo za Krisa


Strinjam se v tistem delu, kjer govoris o obrekovanju starsev. Sklepati kar nekaj na podlagi pirsingov je zgreseno do dna – ob tem, da vsaj polovica “pridnih in uglednih” zensk nosi uhane, ki so ista stvar. In tudi ce nekdo kadi, je adrenalinski sportnik, ima zeleno pobarvane lase, nadaljuj poljubno, je sprevrzeno in podlo, da cloveku privoscis kakrsno koli nesreco. Tudi obnasanje starsev pred kamero mi ni nenavadno, ker lahko ima clovek tremo in tezko kaj pove. Razumljivo mi je tudi zacasno zaprtje obrti, saj lahko v par minutah potem odpre na novo.

Ampak zgodba ima tudi drugo stran. Zadrzevanje presezka. Nadaljevanje zbiralnih akcij kljub temu, da je zdaj znano. da status drustva v tej smeri ni urejen. Neracionalno trosenje sredstev. Izpostavljanje otroka – objava fotk v spanju, s povezano roko, obisk polne sportne dvorane… Dolgorocne posledice cudnega ravnanja pristojnih. Tudi ce je samo cudno in ne zlonamerno – bo se kdo odtipkal “morje5”, ko bo ZPMS zbirala za letovanja? En kup tega, kar se mi pac zdi narobe. Ne kaznivo, ampak moralno narobe.
[/quote]

Misliš, da to počneta kar tako? Sta pač dolžna, sta podpisala ali nista, morata!
Kaj tu počne palčica in poptv, je vprašanje, ki bi moralo dobiti svoj epilog.
V ozadju pa še kakšen masten pravnik.

In ti to pišeš zakaj? Ker bi ti raje pobasala v žep dva milijona evrov kot otroku plačala zdravilo, da ga rešiš? A po sebi sodiš? Kako pokvarjen moraš biti, da imaš raje denar kot zdravje svojega otroka? Jaz ne verjamem, da sta ta dva starša tako pokvarjena.

In ti to pišeš zakaj? Ker bi ti raje pobasala v žep dva milijona evrov kot otroku plačala zdravilo, da ga rešiš? A po sebi sodiš? Kako pokvarjen moraš biti, da imaš raje denar kot zdravje svojega otroka? Jaz ne verjamem, da sta ta dva starša tako pokvarjena.
[/quote]

Kaj pa tebe prepričuje v to, da ga je prejel?

In ti to pišeš zakaj? Ker bi ti raje pobasala v žep dva milijona evrov kot otroku plačala zdravilo, da ga rešiš? A po sebi sodiš? Kako pokvarjen moraš biti, da imaš raje denar kot zdravje svojega otroka? Jaz ne verjamem, da sta ta dva starša tako pokvarjena.
[/quote]

Dokler ne bo dokazov, da je res prejel zdravilo ne bo nihce verjel. Izjava zdravnika, ki dela v tej bolnici, s tem da se da to vse preveriti, dokaz zdravilo, racun, potrdilo o placilu, ki se tudi lahko preveri. Ker pa so celotni znesek nakazali direktno na racun starsev, ne verjamem, da je bilo kaj placanega na racun bolnice saj kakor smo videli otrok v bolnici ni nikoli bil.

A tista tvoja kolegica novinarka ki raziskuje ta primer ni še ničesar odkrila?

Kaj pa tebe prepričuje v to, da ga je prejel?
[/quote]

Sklepam po sebi. Če bi imela denar za zdravilo in bolnega otroka, ki zdravilo rabi, kaj bi naredila? Jaz bi otroku dala zdravilo. In kaj bi ti naredila, pobasala denar in otroka pustila umreti?

Jaz ne rabim nobenega dokaza, da je otrok zdravilo dobil. Če ti misliš, da ga ni dobil, moraš ti to dokazovati. Ti lahko rečeš, da je nekdo nekoga ubil. In on naj zdaj tebi dokazuje svojo nedolžnost? Ne, mu moraš ti krivdo dokazati.

A tista tvoja kolegica novinarka ki raziskuje ta primer ni še ničesar odkrila?
[/quote]

O je je, brez skrbi, resnica ze prihaja na plan. Vse se bo kmalu razkrilo. Resnica vedno zmaga nad lazjo.

O je je, brez skrbi, resnica ze prihaja na plan. Vse se bo kmalu razkrilo. Resnica vedno zmaga nad lazjo.
[/quote]
To trobite že 3 mesece, pa še vedno nič….

Sklepam po sebi. Če bi imela denar za zdravilo in bolnega otroka, ki zdravilo rabi, kaj bi naredila? Jaz bi otroku dala zdravilo. In kaj bi ti naredila, pobasala denar in otroka pustila umreti?

Jaz ne rabim nobenega dokaza, da je otrok zdravilo dobil. Če ti misliš, da ga ni dobil, moraš ti to dokazovati. Ti lahko rečeš, da je nekdo nekoga ubil. In on naj zdaj tebi dokazuje svojo nedolžnost? Ne, mu moraš ti krivdo dokazati.
[/quote]

drži kar praviš. zato pa bi radi videli izpis izvršene transakcije ZPMS v korist ???

New Report

Close