Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, ki ne tankajo avta same

Ženske, ki ne tankajo avta same

Mi je smešno, da si ne znajo ene tankat avtov, ojoj, no groza :))) Kaj če ostanete same? Me ženske pri hiši delamo vse, jaz si tud olje za avto dolivam, edino oprat ga dam drugam, ker sem v bloku, prej mi ga je pa bivši. Ne ker si ne bi mogla sama, ampak ker je bolj obseden bil s čistočo od mene in ker sem jaz kaj drugega naredila. Sem si pa pri 15. letih kupila motor, s prvo štipendijo in delom, se pravi sama, brez da bi mama karkoli dala zraven – in ob prvem tankanju se spomnim, pa ne vem kaj hudiča sem delala, da sem se polila z bencinom, ker to praktično se mi zdaj zdi nemogoče. Pa en bivši sošolec me je videl. Vse se je treba naučit, kar fizično zmoremo, vse je treba znat.



Kakšna zjebana jajca od avta pa imaš, da moraš v motor olje dolivat? Jaz vozim staro kanto, pa mi od enega rednega servisa do drugega ni treba dolit niti kaplje. Kdo še doliva danes olje v motor? To se je počelo pred tridesetimi leti.

A tankat avto je kakšen kunšt?
Aja, ker je avto=moško podroćje=gotovo ful komplicirano al kako?
Dokler se nisem lotila določenih del (šraufanje, vrtanje, žaganje,) sem glede na priprave, obilno tekočo podporo (pir) in preklinjanje moških vedno mislila, da to mora biti pa res težko. Pol pa vidiš, da je vse enostavno in logično, da je edina omejitev dviganje težkih stvari, ki jih ne zmorem.

Ja, in tudi ne poznam nobene ženske, ki ne bi sama tankala.


Res smo boge. Družba nas pod grožnjo smrti sili v zaposlitve, gospodinjstvo, potomstvo, vrtnarjenje, šofiranje …[/quote]
Jp…dedce pa v guljenje kavca

Mislim, da dandanes ni ženske, ki ne bi sama tankala avta. Če pa že katera je, pa je preponosna ali pa se ji enostavno ne ljubi. Ker tisto luknjico zadet ni neka velika umetnost.

moja draga ni še nikoli tankala sama…pa ne, da ne zna….ok….ni še probala, teoretično pa zadevo obvlada.
Avte tankam jaz in tudi za marsikaj drugega poskrbim….res pa je, da se v kuhinjo ne vtikam preveč….ne da ne znam, samo probal še nisem kaj dosti, teoretično pa obvladam kuhinjo.

Mojega tankam brez problema, možev ima pa tako čuden patent tiste luknje, da sem mogla it notri na Petrol reči, če mi pomagajo. Od takrat se tankanju tistega avta izogibam kot hudič križa. Mi pa ni problem, vse druge avte do sedaj sem, tistega pa zaradi blamaže nočem.


kaj se ti mešaš sem? gre za nas, ki ne znamo ali nočemo … tudi jaz nočem … zato, ker se bojim plina, elektrike, bencina :)))


Ne poznam nobene take.

Vidim da obvladate. Koliko časa po začetku polnjenja je treba držat pištolo?

odvisno kako te zajebava oddušnik.


Nak. Do konca. Zaradi statične elektrike.

a bejž no….imaš zaskočko, da se samo toči, to je tudi razlog, da je tam…statična elektrika je pa tudi urejena na avtomobilu in na pištoli.



Kakšna zjebana jajca od avta pa imaš, da moraš v motor olje dolivat? Jaz vozim staro kanto, pa mi od enega rednega servisa do drugega ni treba dolit niti kaplje. Kdo še doliva danes olje v motor? To se je počelo pred tridesetimi leti.[/quote]
Ni to zdaj tako pogosto. 🙂 Ne bom o znamki, ker bo spet pol posebna debata 🙂 To je edini minus tega avta, pač ja tud star je že, pa nočem ga menjat ker sem čustveno navezana. Pa če si novega kupim, joj – ta je vsaj lahko umazan, pa me ne skrbi, pač imam tako delo, da ga kar redno vsak dan umažem.

Men ste smešni 🙂 Ženske kaj boste če vas tip usti, boste peš hodile? Moški – kdo vam bo kuhal, če vas pusti??? :)))) Aja… mame 🙂

Brezvezna tema.
Jaz imam recimo kolegico, ki si las nikoli ne opere sama. Gre dosledno vsak teden k frizerju, da ji jih
operejo in sfenajo. To dela že preko 30 let.
Pa kaj?

Tole je videt kot, da gre samo 1x na teden k frizerju? Ni to malo nemarno, da si samo enkrat opereš lase?

Tole je videt kot, da gre samo 1x na teden k frizerju? Ni to malo nemarno, da si samo enkrat opereš lase?[/quote]

Odvisno od lasišča. Jaz si jih recimo našamponiram tudi samo enkrat na teden, ker imam tako suhe, da se sicer začnejo lomiti, pa še skalp me srbi.
Kolegica pa tudi ne spada med nemarne, vsaj da bi jaz opazila, ne.

Itak da znam tankati, saj sem bila svoje čase ogromno po terenu – sama.
Doma pa če gremo vsi skupaj, spotoma še tankat vedno tanka mož. Vedno.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Nobene take ne poznam, od nekdaj tudi tankam sama, kaj naj moža s sabo peljem, kadar zmanjka goriva? Imava vsak svoj avto, namreč.

Tole je videt kot, da gre samo 1x na teden k frizerju? Ni to malo nemarno, da si samo enkrat opereš lase?[/quote]

Nemarno? Zakaj? Imam suhe lase, prav nič nemarne, operem si jih enkrat tedensko.

Razumem, da imate suhe lase (verjetno pofarbane?). Ampak a se nič ne potite? Nič ne delate, športate? Jaz dosti športam in imam tudi lase prepotene. Zato si ne predstavljam, da bi jih samo 1x na teden oprala.
Drugače pa suho lasišče najbolj pomaga, da si nehaš lase barvat.

Niso barvane. Suhe imam od pubertete dalje. Pa tudi – pri tuširanju si jih sperem, šamponiram jih pa pač enkrat na teden. Dejmo malo sprejemat, da smo ljudje različni, ok?

Niso barvane. Suhe imam od pubertete dalje. Pa tudi – pri tuširanju si jih sperem, šamponiram jih pa pač enkrat na teden. Dejmo malo sprejemat, da smo ljudje različni, ok?[/quote]

Aha, torej jih spereš. Sem mislila, da tega ne počneš.

Niso barvane. Suhe imam od pubertete dalje. Pa tudi – pri tuširanju si jih sperem, šamponiram jih pa pač enkrat na teden. Dejmo malo sprejemat, da smo ljudje različni, ok?[/quote]

Aha, torej jih spereš. Sem mislila, da tega ne počneš.[/quote]

Sem napisala “našamponiram”. Pa še to sem dolgo uporabljala samo baby šampon. Packa, kaj češ.

New Report

Close