Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, ki ne tankajo avta same

Ženske, ki ne tankajo avta same


Preden drugim nekaj očitaš, bi bilo dobro, da bi pogledal najprej sebe. Tudi tebi bi očitno bingelj stran padel, če bi kakšna ženska znala več od tebe in bila uspešnejša. 🙂 Pravzaprav si ti za današnji čas tisti neprilagojeni fosil, ki ima najbrž precejšnje probleme z drugimi, sploh z današnjimi ženskami, a? :-)) Glede na to, da gre pri tankanju za eno čisto brezvezno zadevo, zakaj potem to rihtaš samo ti? Si ti zadolžen za brezvezne stvari? No, tudi prav, smo, da vama špila in ti bingelj ne odpade. :-)))


Preden drugim nekaj očitaš, bi bilo dobro, da bi pogledal najprej sebe. Tudi tebi bi očitno bingelj stran padel, če bi kakšna ženska znala več od tebe in bila uspešnejša. 🙂 Pravzaprav si ti za današnji čas tisti neprilagojeni fosil, ki ima najbrž precejšnje probleme z drugimi, sploh z današnjimi ženskami, a? :-)) Glede na to, da gre pri tankanju za eno čisto brezvezno zadevo, zakaj potem to rihtaš samo ti? Si ti zadolžen za brezvezne stvari? No, tudi prav, smo, da vama špila in ti bingelj ne odpade. :-)))[/quote]

vidiš kako hitro se najdeš v mojem zapisu…..analiziraš na dolgo in široko kaj sem jaz in moja draga, v bistvu pa niti ne veš razloga, zakaj jaz to počnem tudi njej….ena možnost bi bila, da delam na črpalki, pa tankam spotoma iz kala….recimo….ampak tebi tako daleč ne nese, važno da se v svoji pameti svetiš.

Nisem kriva, ce tvoja draga tega ne zna. Saj mogoce pa dobro kuha, mogoce. ☺[/quote]

Preberi počasi še enkrat, mogoče boš tokrat razumela, kaj je napisal. Mogoče.[/quote]

Poznam nekaj primerov, ko ženske same ne tankajo avta….ker ne znajo in ne, ker nočejo. Razumem, da ženska ne menja žarnice v avtu, ne toči olja ali tiste tekočine za brisalce, pa da ne zamenja pnevmatike, ampak da ne tanka, tega pa res ne razumem. O.k., če bi bila resnično lepo oblečena in bi se bala, da se ne umaže, to še nekako razumem. Kar se tiče kuhanja, je pa praviloma princip enak….tista, ki sama ne tanka, je običajno tudi slaba kuharica. Tudi kuhanje zahteva določeno mero spretnosti. Ne pa, da mi mož tanka avto, ga vozi na servis, tehnični pregled….to je približno tako, kot če si moški ne bi znal niti čaja skuhat.


Preden drugim nekaj očitaš, bi bilo dobro, da bi pogledal najprej sebe. Tudi tebi bi očitno bingelj stran padel, če bi kakšna ženska znala več od tebe in bila uspešnejša. 🙂 Pravzaprav si ti za današnji čas tisti neprilagojeni fosil, ki ima najbrž precejšnje probleme z drugimi, sploh z današnjimi ženskami, a? :-)) Glede na to, da gre pri tankanju za eno čisto brezvezno zadevo, zakaj potem to rihtaš samo ti? Si ti zadolžen za brezvezne stvari? No, tudi prav, smo, da vama špila in ti bingelj ne odpade. :-)))[/quote]

vidiš kako hitro se najdeš v mojem zapisu…..analiziraš na dolgo in široko kaj sem jaz in moja draga, v bistvu pa niti ne veš razloga, zakaj jaz to počnem tudi njej….ena možnost bi bila, da delam na črpalki, pa tankam spotoma iz kala….recimo….ampak tebi tako daleč ne nese, važno da se v svoji pameti svetiš.[/quote]

Tebe je pa tvoja žena dobro obrnila, da se takole po forumih kregaš zaradi nje. Be careful, ta slepota te lahko dobro stane.

Ne pametuj, ker take zenske so si sposobne najt dedca, kar pa tebi “vse lah sama nardim”, kolikor vem ne uspeva najbolje. Brez sihta, brez dedca, pa se hvalis, da znas vse sama.

Vecina zensk zna vse sama, ampak so tok modre, da dedcu znajo pustit b[/quote]

Potem takem je za deca dobiti dovolj, da znaš manipulirati in igrati žrtev. Ni treba, da si neka super lepotica. 😉 Ker naravno lepe ženske smo samske, tiste povprečnice pa so v vezah. ;)[/quote]

aja zdej so pa tiste v vezah kr naenkrat povprečnice, naravno lepe ženske so pa samske?
Majkemi, res nisi prov brihtna punca al maš pa odličen smisel za humor :))))))))))))))))

Veš kaj je problem takih bab, k si ti? K nimajo jajc bit mal princeske, ker se bojo delale, da vse zmorejo in obvladajo, samo zato, da ne bojo dedcu breme, v seb pa umirajo od želje, da bi jih njihov dec crkljal. Nič bat, sej ene tud znamo šraufat pa pipe popravljat, ampak naš dedec HOČE to sam delat – mi niti ne bi pustil to delat, me ga pa na kavčku fajn pocrkljamo in mrmramo od užitkov. In sva oba zadovoljna brez drame, brez kompliciranja.

Zdej pa ene ste glupe, pa špilate “vseznam možače” že od štarta, pa me – sori – ne boš prepričala, da si ti FUL želiš menjat žarnice, olje v avtu, popravljat pipe in wc kotliček, menjat ploščice … Je ne poznam ženske (normalne) ki bi si to želela delat. Zna če hoče, ali pa da pomaga ali pa za družbo partnerju, ampak da si pa neki blazno želi … Come on, zakaj bi pol glumila? Da boš všečna?

Na konc se vam pa zgonjo z eno princesko, ob keri se mu je pač zmešal od hormonov, ker se je končno počutil heroj in dedec k ji je pipo popravil ona mu je pa skuhala neki fajnga. :))))))

Deli kar češ, itak, sam ne pridet jamrat na mon čez 5 let, da maš doma zavaljenga lenuha, ki nč ne nardi doma, ampak morš vse sama in da si boga boga boga, k podpira vse vogaje bajte.

Potem takem je za deca dobiti dovolj, da znaš manipulirati in igrati žrtev. Ni treba, da si neka super lepotica. 😉 Ker naravno lepe ženske smo samske, tiste povprečnice pa so v vezah. ;)[/quote]

aja zdej so pa tiste v vezah kr naenkrat povprečnice, naravno lepe ženske so pa samske?
Majkemi, res nisi prov brihtna punca al maš pa odličen smisel za humor :))))))))))))))))

Veš kaj je problem takih bab, k si ti? K nimajo jajc bit mal princeske, ker se bojo delale, da vse zmorejo in obvladajo, samo zato, da ne bojo dedcu breme, v seb pa umirajo od želje, da bi jih njihov dec crkljal. Nič bat, sej ene tud znamo šraufat pa pipe popravljat, ampak naš dedec HOČE to sam delat – mi niti ne bi pustil to delat, me ga pa na kavčku fajn pocrkljamo in mrmramo od užitkov. In sva oba zadovoljna brez drame, brez kompliciranja.

Zdej pa ene ste glupe, pa špilate “vseznam možače” že od štarta, pa me – sori – ne boš prepričala, da si ti FUL želiš menjat žarnice, olje v avtu, popravljat pipe in wc kotliček, menjat ploščice … Je ne poznam ženske (normalne) ki bi si to želela delat. Zna če hoče, ali pa da pomaga ali pa za družbo partnerju, ampak da si pa neki blazno želi … Come on, zakaj bi pol glumila? Da boš všečna?

Na konc se vam pa zgonjo z eno princesko, ob keri se mu je pač zmešal od hormonov, ker se je končno počutil heroj in dedec k ji je pipo popravil ona mu je pa skuhala neki fajnga. :))))))

Deli kar češ, itak, sam ne pridet jamrat na mon čez 5 let, da maš doma zavaljenga lenuha, ki nč ne nardi doma, ampak morš vse sama in da si boga boga boga, k podpira vse vogaje bajte.[/quote]

Vse, kar si naštela, spada pod splošna znanja opravilno sposobnega človeka. Ne glede na spol.
Odrasel človek mora znati finančno poskrbeti za svoj obstoj, vzdrževati higijeno telesa in obleke, se nahraniti brez pomoči hitre prehrane, opraviti osnovna vzdrževalna dela v hiši in v avtu in po možnosti še obvladati osnovna pravila socializiranega obnašanja.
Če tega ne zna, postane breme drugim. Spet – ne glede na spol.
Meja (po mojem mnenju) je okoli 15 let, pri nekaterih tja do 18. Če po tej starosti teh stvari ne obvladaš, je nekaj zelo resno narobe s tabo.

vidiš kako hitro se najdeš v mojem zapisu…..analiziraš na dolgo in široko kaj sem jaz in moja draga, v bistvu pa niti ne veš razloga, zakaj jaz to počnem tudi njej….ena možnost bi bila, da delam na črpalki, pa tankam spotoma iz kala….recimo….ampak tebi tako daleč ne nese, važno da se v svoji pameti svetiš.[/quote]

Tebe je pa tvoja žena dobro obrnila, da se takole po forumih kregaš zaradi nje. Be careful, ta slepota te lahko dobro stane.[/quote]

bereš, pišeš, razumeš pa ne. škoda.

Tebe je pa tvoja žena dobro obrnila, da se takole po forumih kregaš zaradi nje. Be careful, ta slepota te lahko dobro stane.[/quote]

bereš, pišeš, razumeš pa ne. škoda.[/quote]
Da ne razume, da s tem pravzaprav kradeš? Imaš prav. Res ne razumem barab.

bereš, pišeš, razumeš pa ne. škoda.[/quote]
Da ne razume, da s tem pravzaprav kradeš? Imaš prav. Res ne razumem barab.[/quote]
a sem rekel, da delam na črpalki in da tankam iz kala???? tudi ti ne razumeš.


Da ne razume, da s tem pravzaprav kradeš? Imaš prav. Res ne razumem barab.[/quote]
a sem rekel, da delam na črpalki in da tankam iz kala???? tudi ti ne razumeš.[/quote]
:-)))) Kaj se zdaj sprenevedaš?

Preberi počasi še enkrat, mogoče boš tokrat razumela, kaj je napisal. Mogoče.[/quote]

Poznam nekaj primerov, ko ženske same ne tankajo avta….ker ne znajo in ne, ker nočejo. Razumem, da ženska ne menja žarnice v avtu, ne toči olja ali tiste tekočine za brisalce, pa da ne zamenja pnevmatike, ampak da ne tanka, tega pa res ne razumem. O.k., če bi bila resnično lepo oblečena in bi se bala, da se ne umaže, to še nekako razumem. Kar se tiče kuhanja, je pa praviloma princip enak….tista, ki sama ne tanka, je običajno tudi slaba kuharica. Tudi kuhanje zahteva določeno mero spretnosti. Ne pa, da mi mož tanka avto, ga vozi na servis, tehnični pregled….to je približno tako, kot če si moški ne bi znal niti čaja skuhat.[/quote]

A si ti od danes neprijavljene sestra dvojčica? Ker sta obe težke ko mlinski kamen.

Ja, to je res običajno. ta zanimiv vzorec spremljamo že vrsto let.

fak kere butare ste ene, to svet ni vidu :))))))))))

aja zdej so pa tiste v vezah kr naenkrat povprečnice, naravno lepe ženske so pa samske?
Majkemi, res nisi prov brihtna punca al maš pa odličen smisel za humor :))))))))))))))))

Veš kaj je problem takih bab, k si ti? K nimajo jajc bit mal princeske, ker se bojo delale, da vse zmorejo in obvladajo, samo zato, da ne bojo dedcu breme, v seb pa umirajo od želje, da bi jih njihov dec crkljal. Nič bat, sej ene tud znamo šraufat pa pipe popravljat, ampak naš dedec HOČE to sam delat – mi niti ne bi pustil to delat, me ga pa na kavčku fajn pocrkljamo in mrmramo od užitkov. In sva oba zadovoljna brez drame, brez kompliciranja.

Zdej pa ene ste glupe, pa špilate “vseznam možače” že od štarta, pa me – sori – ne boš prepričala, da si ti FUL želiš menjat žarnice, olje v avtu, popravljat pipe in wc kotliček, menjat ploščice … Je ne poznam ženske (normalne) ki bi si to želela delat. Zna če hoče, ali pa da pomaga ali pa za družbo partnerju, ampak da si pa neki blazno želi … Come on, zakaj bi pol glumila? Da boš všečna?

Na konc se vam pa zgonjo z eno princesko, ob keri se mu je pač zmešal od hormonov, ker se je končno počutil heroj in dedec k ji je pipo popravil ona mu je pa skuhala neki fajnga. :))))))

Deli kar češ, itak, sam ne pridet jamrat na mon čez 5 let, da maš doma zavaljenga lenuha, ki nč ne nardi doma, ampak morš vse sama in da si boga boga boga, k podpira vse vogaje bajte.[/quote]

Vse, kar si naštela, spada pod splošna znanja opravilno sposobnega človeka. Ne glede na spol.
Odrasel človek mora znati finančno poskrbeti za svoj obstoj, vzdrževati higijeno telesa in obleke, se nahraniti brez pomoči hitre prehrane, opraviti osnovna vzdrževalna dela v hiši in v avtu in po možnosti še obvladati osnovna pravila socializiranega obnašanja.
Če tega ne zna, postane breme drugim. Spet – ne glede na spol.
Meja (po mojem mnenju) je okoli 15 let, pri nekaterih tja do 18. Če po tej starosti teh stvari ne obvladaš, je nekaj zelo resno narobe s tabo.[/quote]

A sem ti slučajno na žulj stopila, ko sem rekla, da ste povprečnice v vezah? 😉

Potem takem je za deca dobiti dovolj, da znaš manipulirati in igrati žrtev. Ni treba, da si neka super lepotica. 😉 Ker naravno lepe ženske smo samske, tiste povprečnice pa so v vezah. ;)[/quote]

aja zdej so pa tiste v vezah kr naenkrat povprečnice, naravno lepe ženske so pa samske?
Majkemi, res nisi prov brihtna punca al maš pa odličen smisel za humor :))))))))))))))))

Veš kaj je problem takih bab, k si ti? K nimajo jajc bit mal princeske, ker se bojo delale, da vse zmorejo in obvladajo, samo zato, da ne bojo dedcu breme, v seb pa umirajo od želje, da bi jih njihov dec crkljal. Nič bat, sej ene tud znamo šraufat pa pipe popravljat, ampak naš dedec HOČE to sam delat – mi niti ne bi pustil to delat, me ga pa na kavčku fajn pocrkljamo in mrmramo od užitkov. In sva oba zadovoljna brez drame, brez kompliciranja.

Zdej pa ene ste glupe, pa špilate “vseznam možače” že od štarta, pa me – sori – ne boš prepričala, da si ti FUL želiš menjat žarnice, olje v avtu, popravljat pipe in wc kotliček, menjat ploščice … Je ne poznam ženske (normalne) ki bi si to želela delat. Zna če hoče, ali pa da pomaga ali pa za družbo partnerju, ampak da si pa neki blazno želi … Come on, zakaj bi pol glumila? Da boš všečna?

Na konc se vam pa zgonjo z eno princesko, ob keri se mu je pač zmešal od hormonov, ker se je končno počutil heroj in dedec k ji je pipo popravil ona mu je pa skuhala neki fajnga. :))))))

Deli kar češ, itak, sam ne pridet jamrat na mon čez 5 let, da maš doma zavaljenga lenuha, ki nč ne nardi doma, ampak morš vse sama in da si boga boga boga, k podpira vse vogaje bajte.[/quote]

A sem ti slučajno na žulj stopila, ko sem rekla, da ste povprečnice v vezah? 😉


a sem rekel, da delam na črpalki in da tankam iz kala???? tudi ti ne razumeš.[/quote]
:-)))) Kaj se zdaj sprenevedaš?[/quote]
Res ne razumeš. Navedi kje sem to rekel..ker me res zanima. Ker če sem rekel, da vzemimo, da delam na črpalki, to pač ne pomeni, da tam tudi delam….

@KahloTrapa: Tudi takšne princeske, kot si ti moški prevarajo-pa čeprav mu pustiš, da je moški. 😉

aja zdej so pa tiste v vezah kr naenkrat povprečnice, naravno lepe ženske so pa samske?
Majkemi, res nisi prov brihtna punca al maš pa odličen smisel za humor :))))))))))))))))

Veš kaj je problem takih bab, k si ti? K nimajo jajc bit mal princeske, ker se bojo delale, da vse zmorejo in obvladajo, samo zato, da ne bojo dedcu breme, v seb pa umirajo od želje, da bi jih njihov dec crkljal. Nič bat, sej ene tud znamo šraufat pa pipe popravljat, ampak naš dedec HOČE to sam delat – mi niti ne bi pustil to delat, me ga pa na kavčku fajn pocrkljamo in mrmramo od užitkov. In sva oba zadovoljna brez drame, brez kompliciranja.

Zdej pa ene ste glupe, pa špilate “vseznam možače” že od štarta, pa me – sori – ne boš prepričala, da si ti FUL želiš menjat žarnice, olje v avtu, popravljat pipe in wc kotliček, menjat ploščice … Je ne poznam ženske (normalne) ki bi si to želela delat. Zna če hoče, ali pa da pomaga ali pa za družbo partnerju, ampak da si pa neki blazno želi … Come on, zakaj bi pol glumila? Da boš všečna?

Na konc se vam pa zgonjo z eno princesko, ob keri se mu je pač zmešal od hormonov, ker se je končno počutil heroj in dedec k ji je pipo popravil ona mu je pa skuhala neki fajnga. :))))))

Deli kar češ, itak, sam ne pridet jamrat na mon čez 5 let, da maš doma zavaljenga lenuha, ki nč ne nardi doma, ampak morš vse sama in da si boga boga boga, k podpira vse vogaje bajte.[/quote]

A sem ti slučajno na žulj stopila, ko sem rekla, da ste povprečnice v vezah? ;)[/quote]
S svojo povprečnostjo in zvezo sem čisto zadovoljna. Kaj pa ti? Si zadovoljna s svojo samskostjo?


:-)))) Kaj se zdaj sprenevedaš?[/quote]
Res ne razumeš. Navedi kje sem to rekel..ker me res zanima. Ker če sem rekel, da vzemimo, da delam na črpalki, to pač ne pomeni, da tam tudi delam….[/quote]
Se pa precej dobro spoznaš na te zadeve. Najbrž z razlogom, a ne? 🙂

Vse, kar si naštela, spada pod splošna znanja opravilno sposobnega človeka. Ne glede na spol.
Odrasel človek mora znati finančno poskrbeti za svoj obstoj, vzdrževati higijeno telesa in obleke, se nahraniti brez pomoči hitre prehrane, opraviti osnovna vzdrževalna dela v hiši in v avtu in po možnosti še obvladati osnovna pravila socializiranega obnašanja.
Če tega ne zna, postane breme drugim. Spet – ne glede na spol.
Meja (po mojem mnenju) je okoli 15 let, pri nekaterih tja do 18. Če po tej starosti teh stvari ne obvladaš, je nekaj zelo resno narobe s tabo.[/quote]

A sem ti slučajno na žulj stopila, ko sem rekla, da ste povprečnice v vezah? ;)[/quote]

Ne nisi. A sem kaj takega napisala, da bi me moral kakšen žulj matrat?
Kaj od napisanega ti je pa tako čudno?

A sem ti slučajno na žulj stopila, ko sem rekla, da ste povprečnice v vezah? ;)[/quote]

Ne nisi. A sem kaj takega napisala, da bi me moral kakšen žulj matrat?
Kaj od napisanega ti je pa tako čudno?[/quote]

Ne mislila sem eno drugo. Zmotila sem se, ko sem tebi napisala. Ti si čisto prav napisala. 😉

Ne nisi. A sem kaj takega napisala, da bi me moral kakšen žulj matrat?
Kaj od napisanega ti je pa tako čudno?[/quote]

Ne mislila sem eno drugo. Zmotila sem se, ko sem tebi napisala. Ti si čisto prav napisala. ;)[/quote]

Ok. Pa jasno 🙂

Ja, to je res običajno. ta zanimiv vzorec spremljamo že vrsto let.

fak kere butare ste ene, to svet ni vidu :))))))))))[/quote]

Ej “svašta :)))” … hvaaaala ti, nasmejala si me do solz :)))

Pa tebi antilopa tudi :)) Se ti ne zdi, da v tej silni želji, da bi očrnila druge ženske že malce pretiravaš?
Mislim … ta je bila res blesava, priznaj :)) Pa samo v vednost: tudi jaz zelo ne rada tankam. Sploh pozimi mi je to sila neprijetno opravilo. Zebe me za umret, tist kestl za gorivo pa ravno takrat ko vodnjak brez dna. Sicer bi znala še kakšen mini servis na avtu narest samo … mi pač ni treba.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Tiste ženske, ki vozite, tankate pa ne same.
Ko je tank prazen, a potem čakate na bencinski, da vam kdo tanka ali kako? Prosite ostale voznike ali greste notri in prodajalca prosite, če vam tanka?
Namreč še nisem videla kaj takega, da bi katera to počela, za to se čudim, da ene vozite, tankate pa ne.

Preberi počasi še enkrat, mogoče boš tokrat razumela, kaj je napisal. Mogoče.[/quote]

Poznam nekaj primerov, ko ženske same ne tankajo avta….ker ne znajo in ne, ker nočejo. Razumem, da ženska ne menja žarnice v avtu, ne toči olja ali tiste tekočine za brisalce, pa da ne zamenja pnevmatike, ampak da ne tanka, tega pa res ne razumem. O.k., če bi bila resnično lepo oblečena in bi se bala, da se ne umaže, to še nekako razumem. Kar se tiče kuhanja, je pa praviloma princip enak….tista, ki sama ne tanka, je običajno tudi slaba kuharica. Tudi kuhanje zahteva določeno mero spretnosti. Ne pa, da mi mož tanka avto, ga vozi na servis, tehnični pregled….to je približno tako, kot če si moški ne bi znal niti čaja skuhat.[/quote]

Samo si pa res težko predstavljam, da je katera ženska tako glupa 🙂

Ne morem verjet, da je na svetu toliko smotk, ki iscejo izgovore, da jim drugi tankajo. Jaz bi jim izpit za avto vzela. Moj moz tudi ne verjame, da jih je toliko z dvema levima rokama.

New Report

Close