Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, ki ne tankajo avta same

Ženske, ki ne tankajo avta same

Ja, to je res običajno. ta zanimiv vzorec spremljamo že vrsto let.

fak kere butare ste ene, to svet ni vidu :))))))))))[/quote]

Ej “svašta :)))” … hvaaaala ti, nasmejala si me do solz :)))

Pa tebi antilopa tudi :)) Se ti ne zdi, da v tej silni želji, da bi očrnila druge ženske že malce pretiravaš?
Mislim … ta je bila res blesava, priznaj :)) Pa samo v vednost: tudi jaz zelo ne rada tankam. Sploh pozimi mi je to sila neprijetno opravilo. Zebe me za umret, tist kestl za gorivo pa ravno takrat ko vodnjak brez dna. Sicer bi znala še kakšen mini servis na avtu narest samo … mi pač ni treba.[/quote]

Sem te pa vseeno imela za bolj sposobno, vat a mistejka aj mejka.

Ne morem verjet, da je na svetu toliko smotk, ki iscejo izgovore, da jim drugi tankajo. Jaz bi jim izpit za avto vzela. Moj moz tudi ne verjame, da jih je toliko z dvema levima rokama.[/quote]

Samo res. Jaz še nobene take nisem videla, tu se jih je pa polno oglasilo.
Sem radovedna kake nesposobne putke so to.
Pa v službi imamo službene avte, niti eni na kraj pameti ne pade, da bi rekla, da ne zna tankat. Res ne vem od kje te putke v tej temi.

Ne morem verjet, da je na svetu toliko smotk, ki iscejo izgovore, da jim drugi tankajo. Jaz bi jim izpit za avto vzela. Moj moz tudi ne verjame, da jih je toliko z dvema levima rokama.[/quote]

Samo res. Jaz še nobene take nisem videla, tu se jih je pa polno oglasilo.
Sem radovedna kake nesposobne putke so to.
Pa v službi imamo službene avte, niti eni na kraj pameti ne pade, da bi rekla, da ne zna tankat. Res ne vem od kje te putke v tej temi.[/quote]

Te putke delajo v sluzbah, v katerih nimajo sluzbenih avtov.

Samo res. Jaz še nobene take nisem videla, tu se jih je pa polno oglasilo.
Sem radovedna kake nesposobne putke so to.
Pa v službi imamo službene avte, niti eni na kraj pameti ne pade, da bi rekla, da ne zna tankat. Res ne vem od kje te putke v tej temi.[/quote]

Te putke delajo v sluzbah, v katerih nimajo sluzbenih avtov.[/quote]

Zdaj, če bi bile fizične delavke, v tovarni ali kaj takega, tam ne verjamem,da so take putke. Tiste ženske znajo delat.
Torej so v kaki službi, kkjer imajo svojega šoferja :).

Ej “svašta :)))” … hvaaaala ti, nasmejala si me do solz :)))

Pa tebi antilopa tudi :)) Se ti ne zdi, da v tej silni želji, da bi očrnila druge ženske že malce pretiravaš?
Mislim … ta je bila res blesava, priznaj :)) Pa samo v vednost: tudi jaz zelo ne rada tankam. Sploh pozimi mi je to sila neprijetno opravilo. Zebe me za umret, tist kestl za gorivo pa ravno takrat ko vodnjak brez dna. Sicer bi znala še kakšen mini servis na avtu narest samo … mi pač ni treba.[/quote]

Sem te pa vseeno imela za bolj sposobno, vat a mistejka aj mejka.[/quote]

Veš kaj, antilopa. Dobra plat samovšečnosti je, da nikoli ne čutiš konkurence, ne občutiš ljubosumja. Tako kot to doživljaš ti. To se nekako med sabo izključuje. Se mi zdi. Tako da me v resnici tudi en qrc briga, kako me vidiš ti :))

Pa da boš vedela, ne samo da mi dedc običajno tanka. Še naokoli me vozi. Če slučajno škropi.
Tako glede na vremensko napoved, bo pri nas delno do pretežno romantično naslednje dni :))

Prevozila sem pa celo Evropo, po dolgem in počez. In ne boš verjela, tudi tankat sem morala. Zdaj pa razumi ti to logiko, če moreš. Saj nekaj punc jo bo (na prejšnjih straneh sem jih brala), druge pa ne, pa če napišem še sedem strani. Prava škoda je pa res, da se nisva prej spoznali, lahko bi skupaj potovali, ker strašno bi me zabavala (pa še avto bi mi lahko tankala) :))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Sem te pa vseeno imela za bolj sposobno, vat a mistejka aj mejka.[/quote]

Veš kaj, antilopa. Dobra plat samovšečnosti je, da nikoli ne čutiš konkurence, ne občutiš ljubosumja. Tako kot to doživljaš ti. To se nekako med sabo izključuje. Se mi zdi. Tako da me v resnici tudi en qrc briga, kako me vidiš ti :))

Pa da boš vedela, ne samo da mi dedc običajno tanka. Še naokoli me vozi. Če slučajno škropi.
Tako glede na vremensko napoved, bo pri nas delno do pretežno romantično naslednje dni :))

Prevozila sem pa celo Evropo, po dolgem in počez. In ne boš verjela, tudi tankat sem morala. Zdaj pa razumi ti to logiko, če moreš. Saj nekaj punc jo bo (na prejšnjih straneh sem jih brala), druge pa ne, pa če napišem še sedem strani. Prava škoda je pa res, da se nisva prej spoznali, lahko bi skupaj potovali, ker strašno bi me zabavala (pa še avto bi mi lahko tankala) :))[/quote]

Ne hvala…kadilcev ne prenesem. To je znak sibkosti.

Veš kaj, antilopa. Dobra plat samovšečnosti je, da nikoli ne čutiš konkurence, ne občutiš ljubosumja. Tako kot to doživljaš ti. To se nekako med sabo izključuje. Se mi zdi. Tako da me v resnici tudi en qrc briga, kako me vidiš ti :))

Pa da boš vedela, ne samo da mi dedc običajno tanka. Še naokoli me vozi. Če slučajno škropi.
Tako glede na vremensko napoved, bo pri nas delno do pretežno romantično naslednje dni :))

Prevozila sem pa celo Evropo, po dolgem in počez. In ne boš verjela, tudi tankat sem morala. Zdaj pa razumi ti to logiko, če moreš. Saj nekaj punc jo bo (na prejšnjih straneh sem jih brala), druge pa ne, pa če napišem še sedem strani. Prava škoda je pa res, da se nisva prej spoznali, lahko bi skupaj potovali, ker strašno bi me zabavala (pa še avto bi mi lahko tankala) :))[/quote]

Ne hvala…kadilcev ne prenesem. To je znak sibkosti.[/quote]

Antilopca, dej si raj potegni tist kol iz riti no … Boš vidla, boš prec mal lažje zadihala. :))))))
Tud kšn čik ti neb škodu. Mal living on the edge, pa to … :)))

Ne hvala…kadilcev ne prenesem. To je znak sibkosti.[/quote]

Antilopca, dej si raj potegni tist kol iz riti no … Boš vidla, boš prec mal lažje zadihala. :))))))
Tud kšn čik ti neb škodu. Mal living on the edge, pa to … :)))[/quote]

Kajenje sploh ni v modi. Mal zaostajate za trendi.

Sem te pa vseeno imela za bolj sposobno, vat a mistejka aj mejka.[/quote]

Veš kaj, antilopa. Dobra plat samovšečnosti je, da nikoli ne čutiš konkurence, ne občutiš ljubosumja. Tako kot to doživljaš ti. To se nekako med sabo izključuje. Se mi zdi. Tako da me v resnici tudi en qrc briga, kako me vidiš ti :))

Pa da boš vedela, ne samo da mi dedc običajno tanka. Še naokoli me vozi. Če slučajno škropi.
Tako glede na vremensko napoved, bo pri nas delno do pretežno romantično naslednje dni :))

Prevozila sem pa celo Evropo, po dolgem in počez. In ne boš verjela, tudi tankat sem morala. Zdaj pa razumi ti to logiko, če moreš. Saj nekaj punc jo bo (na prejšnjih straneh sem jih brala), druge pa ne, pa če napišem še sedem strani. Prava škoda je pa res, da se nisva prej spoznali, lahko bi skupaj potovali, ker strašno bi me zabavala (pa še avto bi mi lahko tankala) :))[/quote]

Biti vzvišena nad ostalimi ženskami, ki se ne znajo iti romantike in si revce same tankajo?

Veš kaj, antilopa. Dobra plat samovšečnosti je, da nikoli ne čutiš konkurence, ne občutiš ljubosumja. Tako kot to doživljaš ti. To se nekako med sabo izključuje. Se mi zdi. Tako da me v resnici tudi en qrc briga, kako me vidiš ti :))

Pa da boš vedela, ne samo da mi dedc običajno tanka. Še naokoli me vozi. Če slučajno škropi.
Tako glede na vremensko napoved, bo pri nas delno do pretežno romantično naslednje dni :))

Prevozila sem pa celo Evropo, po dolgem in počez. In ne boš verjela, tudi tankat sem morala. Zdaj pa razumi ti to logiko, če moreš. Saj nekaj punc jo bo (na prejšnjih straneh sem jih brala), druge pa ne, pa če napišem še sedem strani. Prava škoda je pa res, da se nisva prej spoznali, lahko bi skupaj potovali, ker strašno bi me zabavala (pa še avto bi mi lahko tankala) :))[/quote]

Biti vzvišena nad ostalimi ženskami, ki se ne znajo iti romantike in si revce same tankajo?[/quote]

Zanimivo je, kako nekatere opravičujejo dejstvo, da ne tankajo, da si ne želijo umazati rok, da so preveč fine, da se pustijo razvajat ipd. Po drugi strani pa so v lajfu počele precej bolj umazane stvari, recimo previjale pokakanega dojenčka. Razen, če je to spet en drug delal, recimo mož. :))

Biti vzvišena nad ostalimi ženskami, ki se ne znajo iti romantike in si revce same tankajo?[/quote]

Zanimivo je, kako nekatere opravičujejo dejstvo, da ne tankajo, da si ne želijo umazati rok, da so preveč fine, da se pustijo razvajat ipd. Po drugi strani pa so v lajfu počele precej bolj umazane stvari, recimo previjale pokakanega dojenčka. Razen, če je to spet en drug delal, recimo mož. :))[/quote]

Grozno da primerjaš otroka in tankanje bencina.
Meni če ni treba, bo tudi mož natankal pa še plačal povrhu. Bi se mogla počutit bolj žensko, če bi on v avtu sedel jaz pa s cevjo okrog avta skakala, ćetudi sva navsezadnje z mojim avtom? Jaz se znam prepustit razvajanju, takšnemu ali drugačnemu.

Zgleda, da luna zadnje čase seka že skozi cel mesec, ne samo ob polni luni. Ene kar ne morejo razumeti, da so nekateri ljudje pač drugacni, zaradi tega pa nic manj normalni. Ze dolgo ni bilo tu stavka…živi in pusti živeti.

Biti vzvišena nad ostalimi ženskami, ki se ne znajo iti romantike in si revce same tankajo?[/quote]

Zanimivo je, kako nekatere opravičujejo dejstvo, da ne tankajo, da si ne želijo umazati rok, da so preveč fine, da se pustijo razvajat ipd. Po drugi strani pa so v lajfu počele precej bolj umazane stvari, recimo previjale pokakanega dojenčka. Razen, če je to spet en drug delal, recimo mož. :))[/quote]

Dej odrast no, k me je kr sram namest tebe, kasne buce si sposobna sproducirat.

Dejstvo je, da si fucked.up stara moja. Osamljena, zatezena … Lah se s Kahlo mal skonektata.

Me ti res nismo krive za to, si mela iste moznosti odrastt v normalno, zadovoljno zensko k ji fakin dol visi za tankanje in podobne nebuloze :))

Zanimivo je, kako nekatere opravičujejo dejstvo, da ne tankajo, da si ne želijo umazati rok, da so preveč fine, da se pustijo razvajat ipd. Po drugi strani pa so v lajfu počele precej bolj umazane stvari, recimo previjale pokakanega dojenčka. Razen, če je to spet en drug delal, recimo mož. :))[/quote]

Grozno da primerjaš otroka in tankanje bencina.
Meni če ni treba, bo tudi mož natankal pa še plačal povrhu. Bi se mogla počutit bolj žensko, če bi on v avtu sedel jaz pa s cevjo okrog avta skakala, ćetudi sva navsezadnje z mojim avtom? Jaz se znam prepustit razvajanju, takšnemu ali drugačnemu.[/quote]

Saj jaz tudi vedno moškemu prepustim, da vozi avto in tanka. Če pa sama vozim, tudi sama tankam.

Zanimivo je, kako nekatere opravičujejo dejstvo, da ne tankajo, da si ne želijo umazati rok, da so preveč fine, da se pustijo razvajat ipd. Po drugi strani pa so v lajfu počele precej bolj umazane stvari, recimo previjale pokakanega dojenčka. Razen, če je to spet en drug delal, recimo mož. :))[/quote]

Grozno da primerjaš otroka in tankanje bencina.
Meni če ni treba, bo tudi mož natankal pa še plačal povrhu. Bi se mogla počutit bolj žensko, če bi on v avtu sedel jaz pa s cevjo okrog avta skakala, ćetudi sva navsezadnje z mojim avtom? Jaz se znam prepustit razvajanju, takšnemu ali drugačnemu.[/quote]

Jaz sem dovolj ženska, da ne rabim potrditve z nekim bedastim obnašanjem nedonošenčka, moj je pa zadosti deca, da njegova moškost ni ogrožena, če si jaz sama natankam. Ostali, če ste tako negotovi v svoji vlogi, pa iščite potrdila v podobnih kozlarijah. Predlagam vam tudi, da se oblačite punčke strogo v roza, fantki pa izključno v modro, da se bo od daleč videlo, kdo je kdo.

Grozno da primerjaš otroka in tankanje bencina.
Meni če ni treba, bo tudi mož natankal pa še plačal povrhu. Bi se mogla počutit bolj žensko, če bi on v avtu sedel jaz pa s cevjo okrog avta skakala, ćetudi sva navsezadnje z mojim avtom? Jaz se znam prepustit razvajanju, takšnemu ali drugačnemu.[/quote]

Jaz sem dovolj ženska, da ne rabim potrditve z nekim bedastim obnašanjem nedonošenčka, moj je pa zadosti deca, da njegova moškost ni ogrožena, če si jaz sama natankam. Ostali, če ste tako negotovi v svoji vlogi, pa iščite potrdila v podobnih kozlarijah. Predlagam vam tudi, da se oblačite punčke strogo v roza, fantki pa izključno v modro, da se bo od daleč videlo, kdo je kdo.[/quote]
Žal te moram razočarat, že od daleč se opazi, da sem ženska. Ti pa deluješ možača. Pa bodi, mene ne moti.

Jaz sem dovolj ženska, da ne rabim potrditve z nekim bedastim obnašanjem nedonošenčka, moj je pa zadosti deca, da njegova moškost ni ogrožena, če si jaz sama natankam. Ostali, če ste tako negotovi v svoji vlogi, pa iščite potrdila v podobnih kozlarijah. Predlagam vam tudi, da se oblačite punčke strogo v roza, fantki pa izključno v modro, da se bo od daleč videlo, kdo je kdo.[/quote]
Žal te moram razočarat, že od daleč se opazi, da sem ženska. Ti pa deluješ možača. Pa bodi, mene ne moti.[/quote]

Daj se ti malo usedi in dobro razmisli, kakšne neumnosti pišeš. Žensko, ki se je sposobna znajti brez moškega, obtožuješ, da je možača. Zadnjič sem videla eno voznico avtobusa, ki je izjemno čedna, pa je ni sram, da vozi avtobus. Marsikdo bi rekel, da to počnejo samo možače. Pa še to, push up modrci in petke, visoke 15 cm, ne potrjujejo tvoje ženstvenosti. Prav tako ne kilogram šminke in umetni lasni podaljški.


Žal te moram razočarat, že od daleč se opazi, da sem ženska. Ti pa deluješ možača. Pa bodi, mene ne moti.[/quote]

Daj se ti malo usedi in dobro razmisli, kakšne neumnosti pišeš. Žensko, ki se je sposobna znajti brez moškega, obtožuješ, da je možača. Zadnjič sem videla eno voznico avtobusa, ki je izjemno čedna, pa je ni sram, da vozi avtobus. Marsikdo bi rekel, da to počnejo samo možače. Pa še to, push up modrci in petke, visoke 15 cm, ne potrjujejo tvoje ženstvenosti. Prav tako ne kilogram šminke in umetni lasni podaljški.[/quote]
Kaj se zaganjaš vame? Si sebe opisala?

Jaz sem dovolj ženska, da ne rabim potrditve z nekim bedastim obnašanjem nedonošenčka, moj je pa zadosti deca, da njegova moškost ni ogrožena, če si jaz sama natankam. Ostali, če ste tako negotovi v svoji vlogi, pa iščite potrdila v podobnih kozlarijah. Predlagam vam tudi, da se oblačite punčke strogo v roza, fantki pa izključno v modro, da se bo od daleč videlo, kdo je kdo.[/quote]
Žal te moram razočarat, že od daleč se opazi, da sem ženska. Ti pa deluješ možača. Pa bodi, mene ne moti.[/quote]

Seveda se opazi, če si pa oblečena v roza 🙂

Vedno bodo obstajale putke tutke, ki si bodo našle svojega petelinčka, ki je hitro ob svojo moškost, zato morajo te putke tutke skrbno paziti, da se obnašajo tutkasto. Le tako imajo ob sebi petelinčka in ne kopunčka. 🙂

Recimo poklic kirurginje. Ni jih veliko, ampak vseeno. Zenska mora imeti strokovno znanje, mirne zivce in rocne spretnosti. Stavim, da ona ne caka, da ji moski natanka. Imela je ze kri na rokah, zakaj bi se bala goriva. Taksne zenske cenim..

He, he, to ne moreš verjeti. Ženske označijo samostojno žensko, da je možača :).
Zato, ker ni taka tupa putka, jo označijo za možačo. Pa verjemi, če moreš :).
Čeprav, da ena babnica, ki ima izpit, ne zna tankat, to pa res težko verjameš :).
Sem že slišala dosti babnic, da ne znajo kolesa zamenjat, če imajo defekt. Tako, da vem, da je dosti tutkastih putk. Ampak, da so tako nesposobne,da ne znajo same tankat? To pa je res adijo pamet.

Pa saj tukaj ni fora “samostojna ženska”, v bistvu gre že za osnovno normalnost. Da se
obnašaš normalno, kot opravilno sposoben odrasel človek.

Ampak ste pa vztrajne nekatere. Pri nas imamo dva avta. Vsak ima z enim tankom doseg okoli 1000 km. Če je pol tabka, grem lahko brez tankanja čez celo Slovenijo. Mož ima tik ob službi pumpo in tam on vedno tanka. Jaz pa doma vzamem vedno tisti avto, ki ga potrebujem. Večjega za daljše poti, malega za po mestu….Že več kot 20 let nisem tankala, znam pa in mi ni težko, samo treba mi ni. Ne vem kaj se tu nekatere zaganjate, da sem zdaj manj vredna ženska.

Tankam sama in gume tudi sama napumpam 🙂

New Report

Close