Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, ki ne tankajo avta same

Ženske, ki ne tankajo avta same

Kako veš, da znaš, če praviš, da 20 let nisi tankala?
Ni čudno, da ste ene čisto zgubljene brez dedca. Če vam dedec pobegne ali pa samo zboli, še tankat ne boste znale same. Katastrofa od žensk.

Po mojem nisi nič manj vredna.


Ne, ene tukaj trdijo, da s tem ko tankamo same svoje moške kastriramo in jim ne pustimo biti moški. Hvaljene zvezde, da moškost mojega moškega ni tako krhka, da bi se sesula ob tem, da tankam sama.
Tudi to, da pač vzameš avto poln goriva , možu pa čist vedno prepustiš drugega, ki gre, verjetno, le še na hlape, češ ti se ukvarjaj s tem – ne vem, ne zgleda kot neko enakopravno partnerstvo. Razen če ima tudi on kaj, česar se on v nobenem primeru ni v 20 letih pritaknil.

Sem jaz kjerkoli napisala, da ne tankam sama? Ko sva skupaj, se prepustim uživanju in opazovanju okolice. Če sem zaradi tega tuta putka, pa tudi prav. Edino roza barva mi ne pristoji, rdeča bolj zažiga.

Kako veš, da znaš, če praviš, da 20 let nisi tankala?
Ni čudno, da ste ene čisto zgubljene brez dedca. Če vam dedec pobegne ali pa samo zboli, še tankat ne boste znale same. Katastrofa od žensk.[/quote]

A ti znaš seksati, četudi že 20 let nisi? Tankanje je pač takšno opravilo, enkrat narediš, znaš za vedno..
Ampak res, ta mesec luna res drži. Kar hudo mi je, ko berem, kako ženska ženski raje kamen za vrat priveže, kot pa razume, da je vsaki nekaj drugega pomembno, da ima vsaka svoj način življenja, navade itd. Ni vedno edino prav tisto, kar se nekomu zdi, da je prav. Pa ni treba da je kdo kastriran zaradi enega opravila ali pač ne. Samo sprejemati je potrebno različnost, toda ene ste bolj trmaste kot mule.

Kako veš, da znaš, če praviš, da 20 let nisi tankala?
Ni čudno, da ste ene čisto zgubljene brez dedca. Če vam dedec pobegne ali pa samo zboli, še tankat ne boste znale same. Katastrofa od žensk.[/quote]

A ti znaš seksati, četudi že 20 let nisi? Tankanje je pač takšno opravilo, enkrat narediš, znaš za vedno..
Ampak res, ta mesec luna res drži. Kar hudo mi je, ko berem, kako ženska ženski raje kamen za vrat priveže, kot pa razume, da je vsaki nekaj drugega pomembno, da ima vsaka svoj način življenja, navade itd. Ni vedno edino prav tisto, kar se nekomu zdi, da je prav. Pa ni treba da je kdo kastriran zaradi enega opravila ali pač ne. Samo sprejemati je potrebno različnost, toda ene ste bolj trmaste kot mule.[/quote]

Ti imaš pa pedofilska nagnjena ali kaj? Pred 20 leti sem bila še otrok. Tako, da…
Ne, tankanje ne spada med opravila, ki jih enkrat znaš, znaš za vedno :). Tako, da ja, imam te za navadno putko :).

Uff, koliko perja… 😛

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

A ti znaš seksati, četudi že 20 let nisi? Tankanje je pač takšno opravilo, enkrat narediš, znaš za vedno..
Ampak res, ta mesec luna res drži. Kar hudo mi je, ko berem, kako ženska ženski raje kamen za vrat priveže, kot pa razume, da je vsaki nekaj drugega pomembno, da ima vsaka svoj način življenja, navade itd. Ni vedno edino prav tisto, kar se nekomu zdi, da je prav. Pa ni treba da je kdo kastriran zaradi enega opravila ali pač ne. Samo sprejemati je potrebno različnost, toda ene ste bolj trmaste kot mule.[/quote]

Ti imaš pa pedofilska nagnjena ali kaj? Pred 20 leti sem bila še otrok. Tako, da…
Ne, tankanje ne spada med opravila, ki jih enkrat znaš, znaš za vedno :). Tako, da ja, imam te za navadno putko :).[/quote]

Ej, taka kura si, da je kar hudo. Pa ne ti meni putka. Sem pravkar s črpalke. Po več kot 20ih letih….zanalašč….In veš kaj. Sem natankala brez kakršnih koli težav. Torej je tankanje opravilo, če ga enkrat znaš, ga vedno znaš. Ampak to velja očitno samo za putke. Za glupe feministke, kot si ti, pa je to opravilo, ki zahteva nekaj matre in stalne vaje.

Naslednjič bo pa spet moj dragi tankal. Ne vem zakaj bi to početa. Vidim da znam in iz tega ni za delati jedrske fizike, kot jo delate nekatere. Grem raje na področje, kjer sem bolj doma. Možu bom hrenovke skuhala. Če bo še lačen, pa še eno jajčke ocvrla.

Ti malo vse skupaj zamešaš!
Finta je denar. Moja ljubica mi da narazen noge, jaz pa ji natankam kestl.
Znajo, znajo. Samo tisto ni zastonj:-):-):-)

Sori no, ampak ta tema je meni še vedno tako smešna. :-))))
Kot bi me kdo spraševal, kdo mi zjutraj in zvečer zobe umiva :-))))

Jaz imam občutek, da sem iz mehanikove bajte 😉
Aja, saj sem res.

Če je treba, natankam, drugače pa prepustim to fantom v družini.

Hahah Mone ne znajo avta natankat, po forumih pa se pritožujejo če mož ne zna popravit vsega v bajti 😉

Vozim svoj avto, ga registriram, zavarujemo vozim h mehaniku in naročim gorivo na črpalki. Mož skrbi za njegov avto. Nikoli nisem ogledovala kdo to počne sam oziroma ne počne. Bolj me zanima kako to, da nekoga zmoti, da nekdo tretji ne toči goriva sam…

New Report

Close