Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, ki ne tankajo avta same

Ženske, ki ne tankajo avta same

A dej ga lomt?[/quote]

So pač smotane. :)) Razumem, da ženska ne zna zamenjat gume na avtu, ker gre za težje opravilo, ampak tankat….brez komentarja.

A dej ga lomt?[/quote]

So pač smotane. :)) Razumem, da ženska ne zna zamenjat gume na avtu, ker gre za težje opravilo, ampak tankat….brez komentarja.[/quote]
Tema, je ženske ki ne tankajo same, ne ženske, ki ne znajo tankat. Dosti jih zna, pa jim ni treba, ker zanje to nardijo drugi, nekatere so pa tako visoko emancipirane, da bi si raje roko amputirale, kot dovolile, da ji kdo natanka.

So pač smotane. :)) Razumem, da ženska ne zna zamenjat gume na avtu, ker gre za težje opravilo, ampak tankat….brez komentarja.[/quote]
Tema, je ženske ki ne tankajo same, ne ženske, ki ne znajo tankat. Dosti jih zna, pa jim ni treba, ker zanje to nardijo drugi, nekatere so pa tako visoko emancipirane, da bi si raje roko amputirale, kot dovolile, da ji kdo natanka.[/quote]

Nisem kriva, ce tvoja draga tega ne zna. Saj mogoce pa dobro kuha, mogoce. ☺

Avto uporabljam jaz in zato tudi jaz točim. Ne predstavljam si, da bi možu ko pride iz službe rekla naj mi gre natočit on, čeprav sem opravilno sposobna in se na poti v službo peljem mimo vsaj 5 črpalk. Ali pa bi stalno morala misliti na to, da mu bom do časa povedala, da mora iti, da mj ne zmanjka goriva.

A če imate nepričakovano dolgo vožnjo pol pač zmanjka goriva – ali pač brez moževega spremstva nikamor ne hodite same? Na kaj me že to spominja ….

Pač iščejo pozornost in hočejo imeti moškega za tako imenovana “težja dela”. 😉 Jaz znam vse sama. Če znajo same voziti avto, naj ga še same tankajo. Saj to ni kvantna fizika.[/quote]

Ne pametuj, ker take zenske so si sposobne najt dedca, kar pa tebi “vse lah sama nardim”, kolikor vem ne uspeva najbolje. Brez sihta, brez dedca, pa se hvalis, da znas vse sama.

Vecina zensk zna vse sama, ampak so tok modre, da dedcu znajo pustit b

… znajo pustit bit dec. Ti tega ne razumes pac 🙂

Sumim, da je fora to, da možiček točenje goriva raztegne v večurno pijačko s kolegi. Žena je pa vsa srečna, da ga ni doma.

Ah kaj to, se pač noče umazat, pa se boji, da bi se ji umeten nohtek polomil – veš, koliko stane reparatura polomljenega nohta – vsaj 10 eur 🙂

Mene bi kot desca bolj skrbelo to, da je naprimer mama z nekaj otroci, pa ne zna niti trave pokosit pa pasjih drekov pobrat v lastnem atriju za njihovim psom. Niti svojih otrok s tem ne nauči ničesar, ker ne daje nobenega zgleda. Saj take ženske ne moreš pustit same, se še v pasjih drekih zadušijo doma, no. Pa spoštovanje do psov, jih imam rad 🙂

Pa jim primakneš kak evro v roko za to dodatno storitev tam, ko ti natanka? A da ne? Ker verjetno nisi seznanjena, da je njihova plača sestavljena iz fiksnega in variabilnega dela, in da slednjega naberejo takole s “tringeltom”…..

So pač smotane. :)) Razumem, da ženska ne zna zamenjat gume na avtu, ker gre za težje opravilo, ampak tankat….brez komentarja.[/quote]
Tema, je ženske ki ne tankajo same, ne ženske, ki ne znajo tankat. Dosti jih zna, pa jim ni treba, ker zanje to nardijo drugi, nekatere so pa tako visoko emancipirane, da bi si raje roko amputirale, kot dovolile, da ji kdo natanka.[/quote]

Enemu je pa le kapnilo. In še to moškemu. O ženske ženske…

Pač iščejo pozornost in hočejo imeti moškega za tako imenovana “težja dela”. 😉 Jaz znam vse sama. Če znajo same voziti avto, naj ga še same tankajo. Saj to ni kvantna fizika.[/quote]

Še dobro, da ti nočeš moškega in da znaš vse sama :))

…hihihi, pač ne tanka, tudi jas poznam eno…pa kaj? ji gre pa mož džipa natankat…nič posebnega in travmatičnega ….men je hecno to, da od kar sem slišala od enga gospoda, kako je v tank nalil bencin namesto nafte …tudi sama pazljivo pogledam …kaj držim v rokah…:))) hihihui

Še zdej ne razumem, kaj je na tankanju avta tako visoko tehnično nedosegljivega za ženske, še zdaj ne štekam sploh, zakaj bi moralo to biti moško opravilo…odviješ pokrovšek, naliješ, zapreš….ali pa je mogoče pomanjkanje moških opravil postalo že tako akutno, da se zdaj grebejo za vsako drobtinico?
Ne rečem it v hosto, upravljat težko mehanizacijo, žonglirat s hlodi in betonom okol, ja, tle bi razumela, da žensko oblije mrzel pot. Ampak avto natankat?
In zdaj se moram še delat, da ne zmorem, da se bo moj počutil bolj moškega, ker bo imel končno eno moško opravilo?
Fantje, na otročje vam gre.


Tema, je ženske ki ne tankajo same, ne ženske, ki ne znajo tankat. Dosti jih zna, pa jim ni treba, ker zanje to nardijo drugi, nekatere so pa tako visoko emancipirane, da bi si raje roko amputirale, kot dovolile, da ji kdo natanka.[/quote]

Nisem kriva, ce tvoja draga tega ne zna. Saj mogoce pa dobro kuha, mogoce. ☺[/quote]

Preberi počasi še enkrat, mogoče boš tokrat razumela, kaj je napisal. Mogoče.

Nisem kriva, ce tvoja draga tega ne zna. Saj mogoce pa dobro kuha, mogoce. ☺[/quote]

Preberi počasi še enkrat, mogoče boš tokrat razumela, kaj je napisal. Mogoče.[/quote]
A ni škoda časa za takšnele bedarije? A ne bi to vsak naredil mimogrede, potem pa se magari z otroki ukvarjal raje tisti čas namesto da mora ekstra na bencinsko ženki natankat avto? Res, kje je pa zdaj tista moška logika in racionalizacija? izpuhtela? Pa ženska tudi?

Pa si pomislila morda, da mnogo moških gre natankat ženin avto tudi zato, ker tankajo na svojo službeno kartico, da oni podpišejo listek? Aaaaaa?

Pa si pomislila morda, da mnogo moških gre natankat ženin avto tudi zato, ker tankajo na svojo službeno kartico, da oni podpišejo listek? Aaaaaa?[/quote]
Aha, barabija je torej glavni razlog? Goljufanje? Ja, lepo to, res…

Pa si pomislila morda, da mnogo moških gre natankat ženin avto tudi zato, ker tankajo na svojo službeno kartico, da oni podpišejo listek? Aaaaaa?[/quote]

zakaj bi pa jas na to mislila, se ne obremenjujem z neumnostmi, ali tako…to ni nič posebnega in travmatičnega ali tankamo same, ali ne!!! Lep dan 🙂

Pa si pomislila morda, da mnogo moških gre natankat ženin avto tudi zato, ker tankajo na svojo službeno kartico, da oni podpišejo listek? Aaaaaa?[/quote]
Aha, barabija je torej glavni razlog? Goljufanje? Ja, lepo to, res…[/quote]

Jah, kaj pa misliš… Eni to počnejo, z veseljem in brez vesti…. Ker pravijo, da če velike ribe, bodo tudi oni.

Nisem kriva, ce tvoja draga tega ne zna. Saj mogoce pa dobro kuha, mogoce. ☺[/quote]

Preberi počasi še enkrat, mogoče boš tokrat razumela, kaj je napisal. Mogoče.[/quote]

Ti tudi ne tankaš sama? Si pa res ena smotka.

Pač iščejo pozornost in hočejo imeti moškega za tako imenovana “težja dela”. 😉 Jaz znam vse sama. Če znajo same voziti avto, naj ga še same tankajo. Saj to ni kvantna fizika.[/quote]

Ne pametuj, ker take zenske so si sposobne najt dedca, kar pa tebi “vse lah sama nardim”, kolikor vem ne uspeva najbolje. Brez sihta, brez dedca, pa se hvalis, da znas vse sama.

Vecina zensk zna vse sama, ampak so tok modre, da dedcu znajo pustit b[/quote]

Potem takem je za deca dobiti dovolj, da znaš manipulirati in igrati žrtev. Ni treba, da si neka super lepotica. 😉 Ker naravno lepe ženske smo samske, tiste povprečnice pa so v vezah. 😉

Pač iščejo pozornost in hočejo imeti moškega za tako imenovana “težja dela”. 😉 Jaz znam vse sama. Če znajo same voziti avto, naj ga še same tankajo. Saj to ni kvantna fizika.[/quote]

Še dobro, da ti nočeš moškega in da znaš vse sama :))[/quote]

Nisem rekla, da nočem moškega. Samo za vsako figo, ga ni treba klicati. Mislim ene ženske se obnašajo, kot triletne punčke, ki stalno rabijo pomoč očeta. Takrat je še tisto normalno, če so odrasle pa ni. 😉


Hvala, da si obrazložila namesto mene zakaj tudi jaz NOČEM tankati sama.
Pošteno plačam in za to hočem biti postrežena.
Enako tudi v trgovini ne grem na samopostrežno blagajno.


Hvala, da si obrazložila namesto mene zakaj tudi jaz NOČEM tankati sama.
Pošteno plačam in za to hočem biti postrežena.
Enako tudi v trgovini ne grem na samopostrežno blagajno.[/quote]

Evo, to je to.

a bo katera magistrirala iz tega tankanja? mogoče celo doktorirala? Pa kaj vse ženske nardite iz neke brezvezne stvari. Analizirate vse mogoče, vlečete zaključke……se lepo vidi, zakaj ste ženske manj uspešne in produktivne……samo lapanje za brez veze. vsaj v večini ste take, nekatere ste normalne…ampak ni vas veliko, vse pohvale tem.

ta isto potem potegnite še na druga področja in boste mogoče spoznale zakaj imate probleme s partnerji, v službi, z nadrejenimi, podrejenimi itd….samo zato ker komplicirate tam kjer ni treba.

če si nekatere raje roko odrežete, kot da vam drugi natanka, potem eni drugi mož natanka, ker sama ne zna, tretji, ker se ji noče, četrti, da ji ne bo roka smrdela ali se ji noht zlomil itd…vsaka dela prav in nobena narobe….ampak ne obsojat, kritizirat, analizirat tistih, ki delajo drugače kot vi….

kot pri sexu…vse je prav, dokler paše vsem udeleženim…

New Report

Close