Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ženske ste se zapletle z moškim. V postelji pa ugotovite, da ima majhen penis. Bi vas to zmotilo?

Ženske ste se zapletle z moškim. V postelji pa ugotovite, da ima majhen penis. Bi vas to zmotilo?

Ženska se mora izkazati in dobro polizat, pa ne bo več majhen!

In tudi je nič, že pet let, ne?

In tudi je nič, že pet let, ne?[/quote]
Stari mejhnega imaš. Sprijazni se. Tud mehka cura ti ni tuja, se razbere.

Kaj vam pomagajo veliki, če nič ne kavsate?


Ne sodi po sebi, luzer.

Ne, ti kr naprej kavsaš. Koga le?

A če je zvit v eno stran in drugače normalno velik, vas bo tudi motilo?

Itak. Najprej vzamejo meter v roko nato še vaservago. 🙂 Ženska nožnica je globoka 10cm. Če jih dosegaš ga boš brez težav vtaknil not. Če maš manj kot to bo tud šlo not, sam bo večkrat padu ven.

Še nisem sreču ženske ki bi se pritoževala. Pa je povprečen v dolžino, nadpovprečen v širino. Zato pa redno in dobro opravlja svoje dolžnosti 🙂

obseg, ne širino.

Moj je tudi majhen. Ampak je moj fant zadovoljen z njim.

Moderator, prosim izsledi IP tistega, ki se izdaja za mojim nickom. Kraja identitete je uradno po zakonodaji kaznivo dejanje.

Da. Me tudi je, sem bila direktna in povedala, da bi me na to moral opozoriti, mi prej povedati. Ce je res majhen, neprivlacen…naj ga imajo latentne lezbijke, normalna zenska s takim tezko. Da imas pa skozi igraco zraven, pa tudi ni optimizem. Obstaja operacija povecanja penisa, to mu kar predlagaj, ze zaradi drugih zrtev 🙂


Moj je 5 cm velik. A bi zate bil premajhen?


Moj je 5 cm velik. A bi zate bil premajhen?[/quote]

Problem nastane edino če v minus tovče.
A čaki mal ko ni pol že ženska?
Zdej ste me pa zmel. :\

mogoče bom malo daljša ampak tko je:)

ja, ravnokar sem v tej situaciji. Fant super, poseben karakter, veliko skupnih hobijev..spoznala sva se, ko sem bila v eni godlji, in nekako sva se zaljubila. Seksala do takrat nisva, praktično je seks prišel po tem, ko sva začela hodit (fore z poznavanjem duše). In ja…bridko spoznanje: ima cca 10 cm v stoječem stanju, neizkušen, ozka kožica, precej občutljiv, pride mu v manj kot 5 min etc….. hja..na začetku je bilo težko…ampak sedaj raje ne seksam kakor da bi to mogla trpet..pač mi ni….hudič je pa v tem, da v večini ostalih stvari štimava v nulo. On to ve, saj se o tem odkrito pogovarjava…on je napaljen name, jaz žal, nanj nisem…v fizičnem smislu. razlike sva cca 12 let (jaz pod 30). kam bo to peljal ne vem..zaenkrt nama odgovarja….do kdaj tudi nimam ideje..:)

10cm ni tako malo in je le malo pod povprečjem slovenskim. glede prehitrega izliva se da pa z vajami to odpraviti


Zapusti tega z malim tičom in prehitrim izlivom, si še mlada, da si najdeš ornk porivača.


Zapusti tega z malim tičom in prehitrim izlivom, si še mlada, da si najdeš ornk porivača.[/quote]

Da ti mora to fant 20- povedat pa tudi že veliko pomeni.

Jaz imam ca. 18 cm in nimam problemov s tem. Sočustvujem s tistimi, ki ga imajo pod povprečjem (to je 16 cm).

Povprečje je 13,8 cm glede na raziskave v sloveniji.

hahaha,kaj ti bo mali lulek?poišči si drugega.moških je dovolj

Dober dan
imam tezave s kožico na penisu: Gre mi samo od začetka do konca glavice(slabo je razvita, bleda…)
prosim za pomoč 🙂

Ženske ste se zapletle z moškim npr. na zmenkih. Ko pa se odločita za seks, pa ugotovite, da ima moški majhen penis. Bi vas to zmotilo?

Ženske ste se zapletle z moškim… Ko seo dločite za seks, pa ugotovite, da ima manjši avto/stanovanje/hišo.

Bi vas to motilo? Seveda, pa še kako (bigisbeautiful.press)….

PRIMITIVKE!

Penis ni pomemben, pomembno je, da je katoličan, kar pomeni, da je pošten in dober.

Jaz toliko nebuloz in popolnih idiotizmov še nikjer v življenju nisem slišal. “Rabi moškega z ogromnim orodjem…” Ja, da ti maternico premakne in imaš težave s porodom? Premajhen? Kolikor je kdorkoli bil seznanjen v življenju z VAGINO ve, da je že 4cm dovolj, da pride do erogene cone. Kar je več pomeni samo, da se te erogene cone (G-točka) dlje časa dotika in po njej spolzi, ženska tako doživlja orgazem na višji ravni… Dajte ne biti otročji in pisati gluposti, ker taki forumi bi morali biti za bolj pametne tematike.

Lp, Genrox

New Report

Close