Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ženske ste se zapletle z moškim. V postelji pa ugotovite, da ima majhen penis. Bi vas to zmotilo?

Ženske ste se zapletle z moškim. V postelji pa ugotovite, da ima majhen penis. Bi vas to zmotilo?


Pošteno in iskreno? Ja, bi me zmotilo. Sem enkrat nekoč spoznala ultra lepotca s postavo “da padeš dol”… sledilo je ogrooomnooo razočaranje ob mičkenem udu ;)))


ja un je bil več ko poli salama... ogromen tič, pa saj se ženska takega zboji. Taki so primerni za tiste širše, saj so tudi nožnice različnih širin in dolžin, ravno tako kot penisi. je treba tudi u najti ustreno puzlo za max užitek ,).[/quote]

Kje si dobila tako žival?
[img]http://www.poli.si/assets/Muzej-Main/21.jpg[/img][/quote]
Nima veze, ampak ta žival si je našel dolgoletno in ustrezajočo puzlico zase ;),

Kje si dobila tako žival?
[img]http://www.poli.si/assets/Muzej-Main/21.jpg[/img][/quote]
Nima veze, ampak ta žival si je našel dolgoletno in ustrezajočo puzlico zase ;),[/quote]
Kot v pravljici s srečnim koncem. Janko in Metka in to.


Nima veze, ampak ta žival si je našel dolgoletno in ustrezajočo puzlico zase ;),[/quote]
Kot v pravljici s srečnim koncem. Janko in Metka in to.[/quote]
Aha.


Kot v pravljici s srečnim koncem. Janko in Metka in to.[/quote]
Aha.[/quote]
😉


Aha.[/quote]
;)[/quote]
;).

Ni važna dolžina pač pa kvaliteta šprica.

Se strinjam in še dodajam, da je bolje, če se moški z malimi tiči sploh ne razplojujejo, da se potem ta gen malih tičev ne prenaša naprej.[/quote]

Saj zato je pa čedalje več istospolne usmerjenosti, pa ne samo pri nas….

Ne.

Se pravi, seksualno je vse spet odvisno od moškega, konkretno od dolžine organa.

In zakaj bi se torej moški sploh grebel za neko bitje, če pa je itak vse odvisno od njega samega?

Ne gre za to, da je vse odvisno od njega. Ampak bodimo pošteni, če je premajhen, je premajhen in je ni tehnike in vzdržljivosti in ne vem česa še vse, ki bi nadomestil velikost. Ko ga vtakne, ga želim začutit, pritisk, trenje. Je dovolj, da se mi začne blest od užitka. Tehnike in ostalo lahko le podaljšajo ta užitek, nadomesti ga ne morejo.

Bodimo pošteni, če je sve odvisno od mojega ticha, potem sploh ni razloga, da bi si sploh še moral želeti f.uka z žensko. zakaj? Itak je v končni fazi vse odvisno od tega, kolk imam dolgega. Če sem potreben, si ga lahko na roke vržem in meni glih tako pride.

Ne gre za to, da je vse odvisno od njega. Ampak bodimo pošteni, če je premajhen, je premajhen in je ni tehnike in vzdržljivosti in ne vem česa še vse, ki bi nadomestil velikost. Ko ga vtakne, ga želim začutit, pritisk, trenje. Je dovolj, da se mi začne blest od užitka. Tehnike in ostalo lahko le podaljšajo ta užitek, nadomesti ga ne morejo.[/quote]

Kaj boš pa po njegovem 70. letu z njegovim veličanstvom počela? Viagre baje niso zdrave.

Ne gre za to, da je vse odvisno od njega. Ampak bodimo pošteni, če je premajhen, je premajhen in je ni tehnike in vzdržljivosti in ne vem česa še vse, ki bi nadomestil velikost. Ko ga vtakne, ga želim začutit, pritisk, trenje. Je dovolj, da se mi začne blest od užitka. Tehnike in ostalo lahko le podaljšajo ta užitek, nadomesti ga ne morejo.[/quote]

ne razlagaj mu – dokler nima vagine, ne bo razumel 🙂

Ne gre za to, da je vse odvisno od njega. Ampak bodimo pošteni, če je premajhen, je premajhen in je ni tehnike in vzdržljivosti in ne vem česa še vse, ki bi nadomestil velikost. Ko ga vtakne, ga želim začutit, pritisk, trenje. Je dovolj, da se mi začne blest od užitka. Tehnike in ostalo lahko le podaljšajo ta užitek, nadomesti ga ne morejo.[/quote]
Tako je.
Z majhnim šraucigrom se tudi lahko matraš, pa uporabljaš čudne tehnike, pa je velika možnost, da šraufa ne boš niti premaknil.
Samo zadihan boš. 🙂

Torej ej rešitev na dlani, kupi si ogromen vibrator in se ti bo bledlo od užitka. Zakaj sploh iskati dedca z velikim?


Kaj se te tak razburjaš? :)))

Sej se ne. Samo kako ste babe od dedcev odvisne. dedci nič ne rabimo nobene babe, da nam pride.

Meni so se moški z veliki oneti vedno malo smilili. Revčki morajo hlače vedno eno številko večje kupit. :-))


Tudi ženske ne rabijo. Je pa razlika med samozadovoljevanjem s plasttiko ali brez in med dobrim seksom.

Nobene razlike ni. ta razlika je samo v glavi.

slaba tolažba đeneral 🙂


Saj. To je bistveno. Doživljanje se dogaja v glavi.
Nadomestek je še vedno samo nadomestek.


Sam res… kot da sem sam kriv ker mi malo manjka do 25 cm….

Nobena tu še ni napisala, kaj sploh kot ženska OBVLADA pr seksu. samo neke zahteve, naj ima dec čimdaljšega tiča, da bodo one tam nekaj čutile.

New Report

Close