Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ženske ste se zapletle z moškim. V postelji pa ugotovite, da ima majhen penis. Bi vas to zmotilo?

Ženske ste se zapletle z moškim. V postelji pa ugotovite, da ima majhen penis. Bi vas to zmotilo?


Do kdaj? Je že konec, če še nisi opazila…
Dolgoročno tole ne bo šlo, končalo bi se z varanjem in grdim razhodom. Zato je bolje, da zaključiš sedaj na (še) civiliziran način.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Sama sem ko ženska bogato obdarjena in sploh nisem malenkostna, da bi me kaj motilo. samo ne vem, zgodilo se je pa tudi meni, da sem imela obdarjene muškarce, kako se temu lepo reče, pa sem enkrat nabasala na enega malo manjšega in je bilo kar čudno otipat tisto revščino med nogami po prejšnjih lepotcih.

In takrat sem prvič v življenju ugotovila, da bi me motilo in se s takimi pač ne dobivam več. Je pa grdo takole ocenjevat, saj pravijo, osebnost človeka pa to, pa kaj čemo, ko se človek nečesa navadi, mu ne paše presedlat z mercedesa na fičkota.


Sploh ko imaš enkrat garažo za avtobus:-)))

meni bi motilo

nisem vedela da je lahko sploh problem, da nekemu moškemu medtem ko ga obdelujem lahko pade ven iz nožnice in naenkar rata mehek čisto. To se mi še sanjalo nikoli ni, da lahko sploh obstaja in to mislim zelo resno. Pa ni bil njegov ne mali in ne veliki. Sam je priznal da ob nobeni ženski se ne more sprostiti. Tako da ja adio pamet, do 28.leta nisem vedela kako to je, ko sem slišala sama kakšno zgodbo od kakšne punce. Ko pa to sam doživiš ti je pa malce nenavadno in se večkrat trudiš in vedno isto. To je očitno velik problem. Če kdo reče da ni, se zelo slepi.

Kako naj vem ali ima velik ali majhen penis.Jast samo zaprem oči in zamižim ter samo uživam.Mogoče je imel kdo majhnega pa se je potem razširil v nebeške višave.

Takoj ga pustim, da ima penis krajši od 15 cm!

Jest nisem bogato obdarjena, zato me ne moti,…. če tudi on ni :)) Ker imeti oboje, pamet in velikega…. to je pač redkost…. če je že tako, rajši izberem pamet 🙂

kaj ti pomaga pamet, če ga nena čutiš?

A MU GA NISI PREJ ČEZ HLAČE POŠLATALA?

Mene bi zmotilo itak. Manj ko 16 cm 17 cm ni šans

Kaj pa je velik penis za naše razmere? kje je meja?

ja, sem in sem pač po prvem “takem” večeru počasi najino druženje ustavila. Čeprav je bil v drugem smislu najbrž vse, kar si ženske želimo, preko tega, da mu v stoječem stanju na žalost ni dosegel 5cm, nisem mogla iti. Kajti, če ste poštene, same veste, da se s takim ne da. Razen take, brez želje po seksu zmorejo to. Zdrava ženska ne. Pa mi je fanta (no, ja, danes že dolgo moškega) žal. Je prav super dečko, lep, bogat, prijazen, pameten. Vendar…

kaj ti pomaga pamet, če ga nena čutiš?
[/quote]

Sem imela tipe z dolgimi, mal nadpovprečnimi, pa me je bolelo…. me niso znali zadovoljiti. Sej ta me tud ne najboljš, samo boli me pa ne :)) Tko da brez veze seks… sedaj mi je važna pamet.

Se mi je že to zgodilo in sem se samo smejala, mu je bilo nerodno in je samo odšel hahaha Kaj pa boste moški s tistimi makarončki, samo pravi lahko zadovolji žensko.

Kes smo fibčne bomo vse poskusile, če ne paše bo samo enkrat. Velja za majhne in velike.

Kritična masa mora bit. Debelih 18 centimetrov je pogoj za dober normalen sex.
25 je lahko tudi preveč. 15 je pač premalo.

Moj ima dolgega 10 cm,debelega pa 21…pa je noroooo

New Report

Close