Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ženske ste se zapletle z moškim. V postelji pa ugotovite, da ima majhen penis. Bi vas to zmotilo?

Ženske ste se zapletle z moškim. V postelji pa ugotovite, da ima majhen penis. Bi vas to zmotilo?


U jbt me je presenetila Jalapena. +Vedno sem mislil, da je ena profa ki se vozi z Dolenjske na job v Lj, sedaj pa tako.

TOREJ SI SEKSALA Z ČLOVEKOM DO KATEREGA SPLOH NE ČUTIŠ ISKRENE LJUBEZNI. ZANIMA PA TE VELIČINA NJEGOVEGA TIČA. Zaradi babur prekletih kot si ti, so moški izgubili spoštovanje do žensk.


To je tvoj problem, ker si to dovoliš. Delaš škodo sebi in ženskam. Torej, ti ne spoznaš človeka ampak ga popredalčkaš že po principu. Zamisli se in spremeni to.

take bedne cipe delate sramoto ženskam ki so poštene.

dragi tipi v vaših možganih je vaš penis ogromen pa najboljši. meri nekaterim skoraj pol metra hehehe. no malo šale mora bit. pravi kurac naj bi bil tak vsajj 18 cm dobra debelina in noro dolgo stoječ,tak kot je moj,ups.

verjetno se moški z majhnim že dovolj sekirajo ne da se jih še tukaj tunka
ker za moške je penis kot za ženske lepota

Se strinjam, pa spet ne. Slej ko prej bi/bo prišlo do težav. Slabo spolno življenje uniči še tako dober in globok odnos.

Moj ima majhnega kao po vasih merilih. sem bila tudi jaz prvic sokirana. zdaj se mi v bistvu sploh ne zdi vec majhen. imava seks, kot ga se nisem imela nikoli. traja pa dobre pol ure ali se vec. tako da, drage moje, velikost ni pomembna. ne zamenjam za poliko.

Pač kupi en dildo in ročno izjebe hudiča v tebi tako, da dobič vaginalni krč ter pekočo vagino katero potem cel tedn namakaš v čaj kamilice …

toliko o tem, da je vazna tehnika.

materializem še v spolnosti … kot sem vecx rekel, upam da poči v siriji malo bolj … globalno …

Od mikropenisa do Sirije. What.

Odklopi se mal od interneta, pa zadihaj svez zrak.

Če ti (in končno tudi mnogo žensk) misliš, da lahko dildo in prsti in jezik in ne vem kaj še vse nadomesti penis, se zelo motiš. Tak orgazem je nula napram orgazmu tekom penetracije s primerno (poudarek je na primerno) velikim penisom.

Če ti (in končno tudi mnogo žensk) misliš, da lahko dildo in prsti in jezik in ne vem kaj še vse nadomesti penis, se zelo motiš. Tak orgazem je nula napram orgazmu tekom penetracije s primerno (poudarek je na primerno) velikim penisom.[/quote]

Ti nimaš pojma. večina žensk nikoli ne doživi vaginalnega orgazma.

Če ti (in končno tudi mnogo žensk) misliš, da lahko dildo in prsti in jezik in ne vem kaj še vse nadomesti penis, se zelo motiš. Tak orgazem je nula napram orgazmu tekom penetracije s primerno (poudarek je na primerno) velikim penisom.[/quote]

Ti nimaš pojma. večina žensk nikoli ne doživi vaginalnega orgazma.[/quote]
Večina žensk doživlja verbalni orgazem. Zato tudi tako navdušenje nad prepiri.


U jbt me je presenetila Jalapena. +Vedno sem mislil, da je ena profa ki se vozi z Dolenjske na job v Lj, sedaj pa tako.[/quote]

Profa? hahaha 😉

Koliko je to “majhen” ?
🙂

Itak. Katera pa se razveseli malčka …

Mora dedec potem ekstra zbriljirat na drugih področjih, da skompenzira 🙂

Koliko je to “majhen” ?
:)[/quote]

6cm

Koliko je to “majhen” ?
:)[/quote]

6cm[/quote]

Ja, res malo nerodno.ampak ne toliko za obupat.
Današnja medicina dela čudeže.

se pravi z njim se nisi dala dol, ker ga ljubiš ampak samo zato, ker je tvoja vagina hotela malo tiča? Toliko o ” ljubezni”.

Meni je osebnost pomembna prvo. Glede 6 cm si pa ne predstavljam kako bi v praksi šlo, ampak najbrž obstaja način da bi bilo prav. Raje dober karakter pa kje minus, kot obratno.

zato ostajate brez časti in ste na nivoju obcestih cip.


Ne poznamo cip, kaj si hotela povedat? Je tvoja preteklost tole bila? Si bila c?

če nekdo ni cipa, kritizira cipe.

najprej seksate, potem morda ( ni nujno) pomislite.

Ti nimaš pojma. večina žensk nikoli ne doživi vaginalnega orgazma.[/quote]
Večina žensk doživlja verbalni orgazem. Zato tudi tako navdušenje nad prepiri.[/quote]

A počasi dedci ugotavljate, da ženska nima nič od tistega tiščanja penisa v vagino?

New Report

Close