Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ženske ste se zapletle z moškim. V postelji pa ugotovite, da ima majhen penis. Bi vas to zmotilo?

Ženske ste se zapletle z moškim. V postelji pa ugotovite, da ima majhen penis. Bi vas to zmotilo?

To je bolj mit. Verjamem pa, da je to nekaj, kar je že sprejeto kot splošna resnica. Ta seks je tako zasidran v folku, da ljudje mislijo, da je z njimi nekaj narobe, če ne seksajo. In potem raje nakladajo, da seksajo, da jih drugi ne bi imeli za čudne.

Ja, ultimatov je pa res veliko. Eni jih postavljajo prej, druge pozneje. Tisti prej jih postavijo na število zmenkov, tiste pozneje recimo na število odhodov s kolegi na pir ali rekreacijo, količino opravljenih družinskih obveznosti itd.

Hudo bi ti bilo? Zakaj? Je mar tvoja češplja investicija?[/quote]
ja, hudo ob zavedanju, da sem bila nalagana.
moja češplja ni investicija, je pa del mojega telesa in del mene.
In veš v katerem organu se poznajo slabe zveze? Ravno v rodilih. To je najbolj ženski del ženske in vse razočaranje zaradi goljufivega, lažnivega tipa se pokaže v tem organu.. Saj ne rabiš verjeti.
kakorkoli, zaključujem tole debato med nama. Ne razumeš me, kot jaz ne razumem tebe.
Nič narobe, a tako pač je.[/quote]

Z razumevanjem drug drugega so velikokrat problemi, ja, Eni imamo pač radi, če se bobu reče bob. Ampak, ali ne spada tudi to k iskrenosti?

To je bolj mit. Verjamem pa, da je to nekaj, kar je že sprejeto kot splošna resnica. Ta seks je tako zasidran v folku, da ljudje mislijo, da je z njimi nekaj narobe, če ne seksajo. In potem raje nakladajo, da seksajo, da jih drugi ne bi imeli za čudne.[/quote]
Tega gofljanja je res preveč. Ampak ko nekomu rečeš naj se umiri, je bolje- marsikdo pove, da tako hudo res ni:-))

Enkrat samkrat sem naletela na “mini-me” izvedbo, kakšne 4 cm. Neuporabno, žal. Sicer, če bi bil človek ok, zaradi tega ne bi komplicirala. Ampak ni bil. Da imaš pa težaka, pa še z majhnim… Ah, ne, to pa ne gre.

Ženske pač naredijo selekcijo že pri tem, s kom bodo šle na zmenek, moški pa pri tem, na katerem zmenku pričakujejo seks..

Sej ne bo rekel, samo po tretjem te bo pustil, če ne boš dala.

Sej ne bo rekel, samo po tretjem te bo pustil, če ne boš dala.[/quote]
hehe, je rada rekla naša profesorica angleščine.
Točno tako, general. Tist sluzavc, ki ne bo imel jajc direktno povedat, bo po treh zmenkih(ali prej) mrknil brz besed.
Če ga bo poklicala, se pa ne bo oglasil, saj je v njej visel le tri luknjice za potešitev njegove palice in ker tega ni dočakal, je po francosko s p i z d il.

Ti, general, si mi pa vedno bolj všeč. Škoda, ker ti ni do spoznavanja žensk ;).

Mislim, bodimo zdaj malo iskreni. zakaj babe sploh mislite, da ti vaši zmenkastični frajerji v vas vidijo še kaj drugega, kot luknjo za spraznitev in dober paket? In kaj naj bi še videli? Preden kažete s prstom, malo preberite svoje teme o 185 cm in dolgih tichih. Mislim, da ste si zmenkarji kr podobni med sabo. Ona vidi v njem frajerja in ocenjuje, če je dovolj perspektiven, da ji bo rit napolnil, on pa v njej dobro mačko in čaka, kdaj bo dala. vse je obračun, poračun..

Ni malo smešno, ko pričakujete, da bo nek tip, s katerim greste na zmenek, ker je višji od 185 in zgleda dovolj frajersko…v vas uzrrl vašo krasno osebnost? Se za.jebavate?


pa če verjmeš ali ne.

To je bolj mit. Verjamem pa, da je to nekaj, kar je že sprejeto kot splošna resnica. Ta seks je tako zasidran v folku, da ljudje mislijo, da je z njimi nekaj narobe, če ne seksajo. In potem raje nakladajo, da seksajo, da jih drugi ne bi imeli za čudne.[/quote]

Se strinjam, da nekateri samo nakladajo. Ampak spet samo nekateri, vsi ne.

To je bolj mit. Verjamem pa, da je to nekaj, kar je že sprejeto kot splošna resnica. Ta seks je tako zasidran v folku, da ljudje mislijo, da je z njimi nekaj narobe, če ne seksajo. In potem raje nakladajo, da seksajo, da jih drugi ne bi imeli za čudne.[/quote]
Tega gofljanja je res preveč. Ampak ko nekomu rečeš naj se umiri, je bolje- marsikdo pove, da tako hudo res ni:-))[/quote]

Odvisno kaj je za nekoga hudo. Za nekatere je 5x na dan, za nekatere je že totalno hudo 1x na mesec 🙂


Tega gofljanja je res preveč. Ampak ko nekomu rečeš naj se umiri, je bolje- marsikdo pove, da tako hudo res ni:-))[/quote]

Odvisno kaj je za nekoga hudo. Za nekatere je 5x na dan, za nekatere je že totalno hudo 1x na mesec :)[/quote]
Ni hujšega kot seks:-)

No, če je pa meni kaj bolj butastega kot določanje števila zmenkov za to, kdaj se bo seksalo. In to velja tako za moške in morda še bolj za ženske ,… da šteje zmenke, potem se pa … kaj, odloči? Jaz sem seksala, ko sem tako začutila. In ker nikoli nisem šla na zmenek s tujcem, ampak z nekom, ki sem ga že prej poznala in mi je bil tudi ful privlačen, sem, priznam, vedno seksala že prvo noč. In vedno sem pobudo za to dala jaz sama. Pa so vse zveze bile dolge, edino ena le eno leto.


pa če verjmeš ali ne.[/quote]

Ja fajn, potem pa nadaljujte v tej smeri, pa veliko sreče, portebovali jo boste, velja za oba spola enako.

Calla 88 povej nam koliko je zate dolg penis,ki mu ti rečeš da je majhen?

Me zanima, ali ima tisti, ki tukaj na monu protiustavne teme odpira (npr. proti pripadnikom drugih ver) 2 ali 3 centimeterskega (v s krvjo napolnjenem stanju seveda)? Ker več pri takih budalah tega priveska ne more biti.

Lažem. V resnici me o takih ljudeh ne zanima nič.

Majhen vedno zadovolji.
Večji pa redko, še sploh, ker ponavadi tak kar rine in noče poslušati ženske in ji slediti, da bi oba imela nekaj od tega.

Ženske ne maramo ne prevelikih, niti tišastih.

Ni torej problem v velikosti, pač pa v sozvočju.

Kar je umetnost.
Moški, ki želite biti res zadovoljeni, pustite partnerici, da bo opravila svoje, prepustite se ji.
Tako se vam odpro nebeška vrata, v ekstazo.

Sem ženska in tvoje trditve niso nikakor ženske.

Velikost, dolžina, debelina sploh niso merilo. Pač pa vse kaj drugega, to ve vsaka ženska še predno je pričela s tem.

Take trdijo le geji, ki pa v večini resnično iščete le batino in pravšnji izgled. Ter latentni geji in bisex butci, ki so najslabši.
Ne tič, ne miš.

No, jaz imam zelo velika moda in so mi bolj v napoto kot ne. Problem imam že ko sedem. da ne govorim o tem, da če oblečem malo ožje hlače, prav neumno zgledam z veliko klobaso med nogami.

Od enga je bil v trdem stanju dolg manj oz. okrog 10 cm, če verjameš ali pa ne. Sem si mislila “ok, očitno se mora miško še zbudit”. Pa sem se igrala in igrala z miškotom pa kar nič. Očitno je tip ugotovil za kaj se gre, ker je bila njegova edina izjava “to je to” aja pa “nehaj ker ga bo razneslo” 🙂 Tip je moral res uporabit 1001 foro, da je lahko žensko zadovoljil, ker sama oprema ni naredila kaj dosti. Taki so meni res majhni. Ena je napisala, da ga pod 15 cm ne sprejme…se kar strinjam ja. Če prej nimaš pojma kakšnega ima pač moraš preverit. Včasih si pozitivno včasih pa negativno presenečen.

Povprečna dolžina penisa v erekciji pri belcu je definitivno pod 15 cm.

Tukaj nekaj nasveto za tiste ki imajo majhne!
Vaš link

baje so najmanjši dolgi komaj centimeter. Pri določeni dolžini najbrž ni tehnike, ki bi pomagala.

[img]http://memecrunch.com/meme/3IJ7Z/that-s-the-smallest-penis-i-ve-ever-seen/image.jpg[/img]

Žensko, ki išče prave lastnosti pri moškem, mislim da to ne bi motilo. Če sem kdaj spoznal punce, ki so bile res empatične in so poslušale človeka, so bile to tiste, ki še sploh niso imele spolnega odnosa. Pri tistih z veliko kilometrino nisem imel kaj za iskat, ker pač nisem ustrezen kandidat za nadomestni dildo. Pa ne govorim, da imam majhnega, samo pri meni je pomembna globina odnosov, če tega ni potem ni nič.

New Report

Close