Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ženske ste se zapletle z moškim. V postelji pa ugotovite, da ima majhen penis. Bi vas to zmotilo?

Ženske ste se zapletle z moškim. V postelji pa ugotovite, da ima majhen penis. Bi vas to zmotilo?

Zgodilo ene dvakrat ja. Ker je bil res ok sem mu dala še nekaj šans, da se izkaže na tem področju ampak se žal ni. Kar se tega tiče mora biti dolžina ok, ostalo so samo bonusi.


Najlažje je ležat pa komandirat. Kot bi se bale, da se bodo pomečkale:-))

Jaz pa kar direktno vprašam po dolžini in obsegu. Pod 15 cm ne sprejemam.

Majhen penis, veliki kompleksi.

Velja isto za male joške?


Kako to misliš- male joške, velik penis?
…Nimam pojma….
😉

Tudi seks je lahko problem, kot vsak ostali problem. Torej, če deca ne moti, da baba nima jošk in je ploh in dila, mogoče potem obratno ne moti drugega, da nekdo ima manj tam spodaj kot ene zgoraj, no tretje pa toliko, da lahko pretres možganov doživiš kot revež, ki je šel na fantovšno )))))))))))))))))))
Sama še vedno rada čutim človeka, ene se pa potem z raznimi pripomočki nafilate, kaj vem, kaj bi ti rada. Fajn je, če je ok. da kaj čutiš, čeprav nimaš postojnske jame. Pa če orgazem res ni odvisen le od velikosti oneta. Ker se ti svet vrti tudi zaradi človeka, ne samo njegovega oneta.

Ko boš šla na zmenk, drugič raje kar daj karte na mizo, kaj pričakuješ,da ne boš razočarana, ker nategnjen je res fajn biti, samo ne pa tko, da imaš ti sliko kako drugačno o velikosti, potem pa še seksa ni. In še globoka denarnica ne bo odtehtala takega razočaranja ))))))
Ampak res, ene imate pa joške tudi tako mejhne, da so še marelice boljš, če se bo kdo ob tem bolje počutil, ker kakšna ne razume, da tudi sama ni po jusu. In je res fino, če imaš vsaj pomaranče. In ne gnile, kake so pa kaj tvoje, tako, da bo primerljivo zaradi penisov, da se potem približki najdete?

To sploh ne drži.
Lahko se samo zahvalim nekomu, da mi nisi slučajno poti prekrižala.[/quote]
Potem pa tudi ti ne nakladaj, da jaz nimam moškega.
Če ti nekaj o meni predvidevaš, bom pa jaz še obratno o tebi.
In hvala tistemu, da ti meni nisi prekrižal poti, ker s temule predvidevanjem si res zelo tečen človek. Ker ne moreš predvidevati popolnoma nič, ker predvidevanja nimajo nobene veze z realnostjo. Življenje ni predvidevanje. Življenje so dogodki in če te kaj zanima o človeku, ga VPRAŠAŠ in nikoli ne PREDVIDEVAŠ.[/quote]

Z VELIKO.a imaš ritko kaj bolj ozko,ali je tudi razvlečena ???

Ne gre za to, da je vse odvisno od njega. Ampak bodimo pošteni, če je premajhen, je premajhen in je ni tehnike in vzdržljivosti in ne vem česa še vse, ki bi nadomestil velikost. Ko ga vtakne, ga želim začutit, pritisk, trenje. Je dovolj, da se mi začne blest od užitka. Tehnike in ostalo lahko le podaljšajo ta užitek, nadomesti ga ne morejo.[/quote]

Kaj boš pa po njegovem 70. letu z njegovim veličanstvom počela? Viagre baje niso zdrave.[/quote]

Trapasto vprašanje. Morda nič, verjetno pa precej več kot z enim malim.
Svetuješ torej, da se odpovem dobremu seksu (ali sploh kakršnemukoli seksu) le zato, ker ne vem kakšen bo ta čez 30-40 let? Mislim, tokratni komentar je pa perla, samo žal fake one.

Da se razumemo, ne iščem tipa z velikim, ker to je pa spet druga skrajnost. Govorim le o tem, da če ne najdeš seksualno ustreznega, kompatibilnega partnerja, kamor spada tudi velikost zunanjih spolnih organov, seksualno ne boš nikoli zadovoljen tako kot bi lahko bil. In to odrekanje lahko sprejmem nekoč, kot posledico dolgoletnega, globokega razmerja, razmerja s stažem, zgodovino in red večletno vsebino, nikakor pa ne ne more doprinesti k razvoju in poglobitvi novega razmerja. Žrtve špilat ne mislim, toliko se pa le cenim.

Glede vibratorja pa. Zopet seka ven tvoja neukost, še bolj pa nerazumevanje človeka in odnosov. Zame seks pomeni tudi splet in preplet energij in tega mi noben mrtev material ne more dati in zato tudi užitka ne, ne glede na velikost. Ko/če boš kakšno kdaj zares imel rad ali do nje čutil vsaj resnično pristno telesno privlačnost (ne zgolj potrebo po seksualni sprostitvi), boš to razumel.

Stara, ti naštevaš tolk enih pogojev za dober seks, da sem skor ziher, da ti tega ne boš nikoli doživela..

Ah kislo grozdje…:)


Potem pa tudi ti ne nakladaj, da jaz nimam moškega.
Če ti nekaj o meni predvidevaš, bom pa jaz še obratno o tebi.
In hvala tistemu, da ti meni nisi prekrižal poti, ker s temule predvidevanjem si res zelo tečen človek. Ker ne moreš predvidevati popolnoma nič, ker predvidevanja nimajo nobene veze z realnostjo. Življenje ni predvidevanje. Življenje so dogodki in če te kaj zanima o človeku, ga VPRAŠAŠ in nikoli ne PREDVIDEVAŠ.[/quote]

Z VELIKO.a imaš ritko kaj bolj ozko,ali je tudi razvlečena ???[/quote]
Moja ritka ni za sprejemanje tiča ampak samo za izločanje kakcev.
Tako da ti odgovorim, da je moja ritka ozka in nedolžna in taka bo tudi ostala. Imam ozko in čvrsto nožnico, ki nudi užitke tako meni, kot mojemu partnerju.

Naj vam nekaj zaupam. brez seksa se z lahkoto živi. Večina samskih itak ne seksa. Ženske niso tako promiskuitetne, da bi v obdobju samskosti kar seksale okoli, vsaj večina ne. dedci o seksu nakladajo, ekr mislijo, da so frajerji. To pa res.

Morda res nekdo lahko (ali mora) živi brez seksa, ampak toliko manj tisti okol njega, ki ga morajo prenašat. Namreč ni bolj zoprnega človeka kot je nedojeban človek.


To je res. nazačetku je hudo, ko si želiš moškega, njegovih dotihov, poljubov, trdega tiča v mokri muci, njegovo moško vročico, moč… Potem pa gre to čez in ugotoviš, da zmoreš brez tega živet.
res ni težko, le tisto začetno obdobje je treba dat čez.
samo veš, kaj ne razumem- zakaj f u k fehtarji mislijo, da bo ena, ki že nekaj časa ni seksala, kar tako dala? Pa ne bo no. Ne rabi enega bedaka, ki bi praznil jajca v njej. to smo pa že ugotovili, da so moški večinoma to..

Pa saj se ne rabi grebsti za neko bitje, ga prov nobeden ne sili. Naj bo sam, pa je. Vsakomur svoje.

Zato, ker dedci o seksu tako nakladajo, da začnejo sami sebi verjeti.

Odgovarjal sem nicku “ti potrdim”.

Veš kaj gre meni najbolj na živce? Seksualne šale in dovtipi ob vseh priložnosti. Tako prav spoznaš večne potrebneže, to je pa že kar večina dedcev. Ljudje mislijo, da bodo izpadli pristneje, če bodo o seksu kar naprej govorili v vsaki družbi. Izpadejo pa bedaki.


To je res. nazačetku je hudo, ko si želiš moškega, njegovih dotihov, poljubov, trdega tiča v mokri muci, njegovo moško vročico, moč… Potem pa gre to čez in ugotoviš, da zmoreš brez tega živet.
res ni težko, le tisto začetno obdobje je treba dat čez.
samo veš, kaj ne razumem- zakaj f u k fehtarji mislijo, da bo ena, ki že nekaj časa ni seksala, kar tako dala? Pa ne bo no. Ne rabi enega bedaka, ki bi praznil jajca v njej. to smo pa že ugotovili, da so moški večinoma to..[/quote]
Marsikatera ostane večno samska ravno zaradi tega razloga, ker preveč verjame v svojo resnico in iz vsakega moškega naredi tisto, kar sama verjame, da vsi moški so.


A tako je to. preveč mislijo s spodnjo glavo in pozabljajo, da imajo zgornjo.. pa vmes nekje še srce..


To je res. nazačetku je hudo, ko si želiš moškega, njegovih dotihov, poljubov, trdega tiča v mokri muci, njegovo moško vročico, moč… Potem pa gre to čez in ugotoviš, da zmoreš brez tega živet.
res ni težko, le tisto začetno obdobje je treba dat čez.
samo veš, kaj ne razumem- zakaj f u k fehtarji mislijo, da bo ena, ki že nekaj časa ni seksala, kar tako dala? Pa ne bo no. Ne rabi enega bedaka, ki bi praznil jajca v njej. to smo pa že ugotovili, da so moški večinoma to..[/quote]
Marsikatera ostane večno samska ravno zaradi tega razloga, ker preveč verjame v svojo resnico in iz vsakega moškega naredi tisto, kar sama verjame, da vsi moški so.[/quote]
Torej če prav razumem tvoj bisterc- sem sama naredila moške v praznilce jajc, ker v to verjamem? Mogoče pa verjamem ravno zato, ker so mi zmenki z različnimi moškimi pokazali to njihovo plat.. Ker v mojih mlajših letih je vsak počakal. In z vsakim sem imala daljše razmerje. Danes ne čaka nihče več. tistih moških naših neinternetnih časov ni oz. so v zvezah ali pa odločeni, da zveze ne želijo več.

Kakorkoli- pa raje sem sama, kot da sem z moškim samo zato, da bo imel nekoga za jajca praznit pa za skuhat in oparat in spucat. Mi pač ni do tega.
Kot smo pa že ugotovili, očitno ne obstajajo moški, ki bi dovolili ženski, da ga najprej spozna, da bi ga res imela lahko rada in si z njim želela tudi spolnosti. če do tretjega zmenka ne daš, te odpika. A naj sem z takim moškim, samo zato da ne bi bila sama? tako nizke samozavesti pa res nimam :))).

Veš kaj gre meni najbolj na živce? Seksualne šale in dovtipi ob vseh priložnosti. Tako prav spoznaš večne potrebneže, to je pa že kar večina dedcev. Ljudje mislijo, da bodo izpadli pristneje, če bodo o seksu kar naprej govorili v vsaki družbi. Izpadejo pa bedaki.[/quote]

Tole je hudo res.
Je pa po svoje fajn – hitro spoznaš take ljudi in se jim lahko izogneš.

Veš kaj gre meni najbolj na živce? Seksualne šale in dovtipi ob vseh priložnosti. Tako prav spoznaš večne potrebneže, to je pa že kar večina dedcev. Ljudje mislijo, da bodo izpadli pristneje, če bodo o seksu kar naprej govorili v vsaki družbi. Izpadejo pa bedaki.[/quote]

Tole je hudo res.
Je pa po svoje fajn – hitro spoznaš take ljudi in se jim lahko izogneš.[/quote]

seks šale delujejo kot lakmusov papir. Tiste ženske, ki ob tem rezgetajo, so godne in padejo ob prvi priložnosti.

New Report

Close