Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ženske z "zgodovino"

Ženske z "zgodovino"

Recimo tako, dovolj pestro, da se mi ni treba poniglavo ukvarjati z zgodovino drugih.

Ti pa pri 40+ čakaš na princa na belem konju, vmes pa ven mečeš hudomušne izjave: Srbi so lep narod…Srbi ne marajo 2radodajk”…no, vsaj za smeh poskrbiš:))))[/quote]

Glej, če si glanzkopf, potem sigurno nisi lep. :)) Saj vas moram nasmejati, kaj naj drugega počnem?[/quote]

Poseksaj deca recimo. General pa ščiti le sebe, ker bi tudi on želel, da se mu kaj bohoti, zgoraj namreč. Za spodaj pa ne vem, mogoče boš ti, sam pol se drgač zmenta. Čeprav zate ne bo več zanimivo, če ne bo na očeh javnosti verjetn. Ker on to ne bo javno pisal. Sicer po svoje, ampak bo pol kup jamranja, kaj je zdej en mislil.

Jest pa žleht ljudi ne pogrešam, niti jih nočem razumeti, če sami ne razložijo, zakaj so takšni.
Ljudi, ki ohranjajo humor, pa čeprav ni skladen z normami, pa.

Težek značaj imam, kaj sploh sprašuješ? :)[/quote]

Tak odgovor v zadnjem stavku je značilen za ljudi, ki pričakujejo, da se bodo vsi drugi spreminjali, sama pa ne. Nefleksibilnost pa ponavadi ni rodovitna. Mogoče le, kot prvotna zanimivost, potem pa zdaleč ne. Mogoče ne karakter, Ego pa zelo visok, kar potem že ne moreš opravičiti z ostalimi “banalnimi” opravičili, če sploh. Ker ni potrebe, ker tudi z zidom ne razpravljaš, ker on je tam, ker je zid. Če pa ni zid, sem pa nekoč spremljala tisti post, ko ti je šla oseba v nos, pa da ne bo tema zajadrala … Ker ne želimo, da se zid, ki je sam zid, počuti ogroženega. To ni težak karakter drugače …

“Ženske z zgodovino se spremenijo samo s starostjo, ko poide zanimanje zanje. Svoje obnašanje samo prilagodijo temu, da so poročene. Volkulja dlako menja, nravi nikoli.
Imajo pa srečo, ker naši moški praviloma tega niti ne zamerijo, na jugu takšne ženske niso zaželene (za resno zvezo).”
Daj povej, ti Emšo nagaja in je izguba zanimanja ali od kod take trditve? ))))))) Ampak, imaš prav, trdim podobno in če ste nekateri vsak dan tečni, sem sama fajn nekajkrat na leto. Saj smo ljudje paleta čustev, da nismo kičasti.
Ampak dej povej, a se ti nisi poročila, da ne boš v tem delu, kakor navajaš, ali si vzela slovenca, ker prenaša vse, kar se sprdneš?
Če pa že omenjaš še jugo, ne vem, ali si se kdaj rokovala s spoštovanjem? Pa pustimo ekstremne opcije. Na podlagi česa te naj bi človek spoštoval, če hkrati v istem dahu druge v drek tlačiš?

In smo spet pri tem, kako ustvariti pozornost, kot je bil tisti post nekaj časa nazaj, ko je nekdo pohvalil drugo osebo tu gor in je skoraj nastala cela galama.

Mene nisi prepričala s t.i. težkim karakterjem, kot opravičilom za svoje postopanje.[/quote]
Pa kaj. Če se sama ne sekira, zakaj se ti.:-))

Tak odgovor v zadnjem stavku je značilen za ljudi, ki pričakujejo, da se bodo vsi drugi spreminjali, sama pa ne. Nefleksibilnost pa ponavadi ni rodovitna. Mogoče le, kot prvotna zanimivost, potem pa zdaleč ne. Mogoče ne karakter, Ego pa zelo visok, kar potem že ne moreš opravičiti z ostalimi “banalnimi” opravičili, če sploh. Ker ni potrebe, ker tudi z zidom ne razpravljaš, ker on je tam, ker je zid. Če pa ni zid, sem pa nekoč spremljala tisti post, ko ti je šla oseba v nos, pa da ne bo tema zajadrala … Ker ne želimo, da se zid, ki je sam zid, počuti ogroženega. To ni težak karakter drugače …

“Ženske z zgodovino se spremenijo samo s starostjo, ko poide zanimanje zanje. Svoje obnašanje samo prilagodijo temu, da so poročene. Volkulja dlako menja, nravi nikoli.
Imajo pa srečo, ker naši moški praviloma tega niti ne zamerijo, na jugu takšne ženske niso zaželene (za resno zvezo).”
Daj povej, ti Emšo nagaja in je izguba zanimanja ali od kod take trditve? ))))))) Ampak, imaš prav, trdim podobno in če ste nekateri vsak dan tečni, sem sama fajn nekajkrat na leto. Saj smo ljudje paleta čustev, da nismo kičasti.
Ampak dej povej, a se ti nisi poročila, da ne boš v tem delu, kakor navajaš, ali si vzela slovenca, ker prenaša vse, kar se sprdneš?
Če pa že omenjaš še jugo, ne vem, ali si se kdaj rokovala s spoštovanjem? Pa pustimo ekstremne opcije. Na podlagi česa te naj bi človek spoštoval, če hkrati v istem dahu druge v drek tlačiš?

In smo spet pri tem, kako ustvariti pozornost, kot je bil tisti post nekaj časa nazaj, ko je nekdo pohvalil drugo osebo tu gor in je skoraj nastala cela galama.

Mene nisi prepričala s t.i. težkim karakterjem, kot opravičilom za svoje postopanje.[/quote]
Pa kaj. Če se sama ne sekira, zakaj se ti.:-))[/quote]

Mogoče se zaradi tega zapisa enostavno bolje počuti. :)))


Pa kaj. Če se sama ne sekira, zakaj se ti.:-))[/quote]

Mogoče se zaradi tega zapisa enostavno bolje počuti. :)))[/quote]
Ne verjamem. Preveč trpljenja je v tem zapisu.

Ne generalu volje pobijat, lepo prosim, zdaj mu boste pa še radodajke priskutili, kot zadnje upanje zanj:-))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Mogoče se zaradi tega zapisa enostavno bolje počuti. :)))[/quote]
Ne verjamem. Preveč trpljenja je v tem zapisu.[/quote]

A se tudi tebi zdi, da včasih samo en stavek ali dva pri določenih ljudeh sproži plaz čustev?

Tak odgovor v zadnjem stavku je značilen za ljudi, ki pričakujejo, da se bodo vsi drugi spreminjali, sama pa ne. Nefleksibilnost pa ponavadi ni rodovitna. Mogoče le, kot prvotna zanimivost, potem pa zdaleč ne. Mogoče ne karakter, Ego pa zelo visok, kar potem že ne moreš opravičiti z ostalimi “banalnimi” opravičili, če sploh. Ker ni potrebe, ker tudi z zidom ne razpravljaš, ker on je tam, ker je zid. Če pa ni zid, sem pa nekoč spremljala tisti post, ko ti je šla oseba v nos, pa da ne bo tema zajadrala … Ker ne želimo, da se zid, ki je sam zid, počuti ogroženega. To ni težak karakter drugače …

“Ženske z zgodovino se spremenijo samo s starostjo, ko poide zanimanje zanje. Svoje obnašanje samo prilagodijo temu, da so poročene. Volkulja dlako menja, nravi nikoli.
Imajo pa srečo, ker naši moški praviloma tega niti ne zamerijo, na jugu takšne ženske niso zaželene (za resno zvezo).”
Daj povej, ti Emšo nagaja in je izguba zanimanja ali od kod take trditve? ))))))) Ampak, imaš prav, trdim podobno in če ste nekateri vsak dan tečni, sem sama fajn nekajkrat na leto. Saj smo ljudje paleta čustev, da nismo kičasti.
Ampak dej povej, a se ti nisi poročila, da ne boš v tem delu, kakor navajaš, ali si vzela slovenca, ker prenaša vse, kar se sprdneš?
Če pa že omenjaš še jugo, ne vem, ali si se kdaj rokovala s spoštovanjem? Pa pustimo ekstremne opcije. Na podlagi česa te naj bi človek spoštoval, če hkrati v istem dahu druge v drek tlačiš?

In smo spet pri tem, kako ustvariti pozornost, kot je bil tisti post nekaj časa nazaj, ko je nekdo pohvalil drugo osebo tu gor in je skoraj nastala cela galama.

Mene nisi prepričala s t.i. težkim karakterjem, kot opravičilom za svoje postopanje.[/quote]
Pa kaj. Če se sama ne sekira, zakaj se ti.:-))[/quote]

Ok, ne razumem tega tvojega humorja t.i. težkega karakterja, ker boš morala najti drug naslov.


Ne verjamem. Preveč trpljenja je v tem zapisu.[/quote]

A se tudi tebi zdi, da včasih samo en stavek ali dva pri določenih ljudeh sproži plaz čustev?[/quote]
To je pa res, pri tebi vedno.:-)))) ….ja tako je, nisem žleht, mapak morem, ko že sama poveš :-))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Ne verjamem. Preveč trpljenja je v tem zapisu.[/quote]

A se tudi tebi zdi, da včasih samo en stavek ali dva pri določenih ljudeh sproži plaz čustev?[/quote]

Menim, da smo vsi malo narejeni na paleto čustev. Torej, ne spet delati na tem, da boš koga pohodila, kot si to storila pri osebi oz. si jo želela pohoditi, ki je tudi registrirana, pa ti ni uspelo.
Začni graditi na tem, kar sama poveš in delaj na tej svoji povedani trdnosti.

In ko bosta obe ponovili krog, se vprašajta, kje bosta vsaka na svojem koncu, še predno bosta iskali pozornost ali celo podporo, ker vama bo žlehtnoba presegla cenzus kot zgodovinarki.

Še prej pa, govori v svojem imenu, predno meniš, da lahko govoriš v imenu drugega. Od tod tudi moje mnenje.

Tako da, paleta čustev je na mestu, ker lahko govoriš le v svojem imenu. Kakšna je pa paleta, pa nisi naslov za razodetje.

Se pa odpirajo seveda, razodetja. Ne rabiš pet minut.


Pa kaj. Če se sama ne sekira, zakaj se ti.:-))[/quote]

Ok, ne razumem tega tvojega humorja t.i. težkega karakterja, ker boš morala najti drug naslov.[/quote]
Samo ne se sekirat.;-)

Ok, ne razumem tega tvojega humorja t.i. težkega karakterja, ker boš morala najti drug naslov.[/quote]
Samo ne se sekirat.;-)[/quote]

Kako ne razumeš? Ženska se sekira za druge bolj kot se je Mati Tereza. :))

Ok, ne razumem tega tvojega humorja t.i. težkega karakterja, ker boš morala najti drug naslov.[/quote]
Samo ne se sekirat.;-)[/quote]

Ma, me veseli, da si se malo unesla in tam kjer moraš. In da boš znala tudi humor uporabljati, ker je bolj pristen, ker žlehtnoba je za cel lajf, še pol v naslednjega, ker boš tok hepi in ti na konc ne bo zmogel noben več pomagat.

Dej no, kam sta zajadrali v eni? Ni potrebe. Lahko pa obe vzameta macolo, da ne bosta dveh sekir rabli, če bi se šli tako. Dej no, ni potrebe. Ker je humor bolj fejst kot pa žlehtnoba.

Vedno pa pravim, upoštevajte lastni nasvet. Je dobra popotnica.


Samo ne se sekirat.;-)[/quote]

Ma, me veseli, da si se malo unesla in tam kjer moraš. In da boš znala tudi humor uporabljati, ker je bolj pristen, ker žlehtnoba je za cel lajf, še pol v naslednjega, ker boš tok hepi in ti na konc ne bo zmogel noben več pomagat.

Dej no, kam sta zajadrali v eni? Ni potrebe. Lahko pa obe vzameta macolo, da ne bosta dveh sekir rabli, če bi se šli tako. Dej no, ni potrebe. Ker je humor bolj fejst kot pa žlehtnoba.

Vedno pa pravim, upoštevajte lastni nasvet. Je dobra popotnica.[/quote]
Nasvete talat ni težko. Problem se jih je držat. A ne:-)?

Ma, me veseli, da si se malo unesla in tam kjer moraš. In da boš znala tudi humor uporabljati, ker je bolj pristen, ker žlehtnoba je za cel lajf, še pol v naslednjega, ker boš tok hepi in ti na konc ne bo zmogel noben več pomagat.

Dej no, kam sta zajadrali v eni? Ni potrebe. Lahko pa obe vzameta macolo, da ne bosta dveh sekir rabli, če bi se šli tako. Dej no, ni potrebe. Ker je humor bolj fejst kot pa žlehtnoba.

Vedno pa pravim, upoštevajte lastni nasvet. Je dobra popotnica.[/quote]
Nasvete talat ni težko. Problem se jih je držat. A ne:-)?[/quote]

A misliš, da če zmolim tri očenaše, da mi bo odpuščeno? 🙂


Samo ne se sekirat.;-)[/quote]

Kako ne razumeš? Ženska se sekira za druge bolj kot se je Mati Tereza. :))[/quote]

Nič ne pomaga Antilopa, če si si dobila tu zagovornika v temi, ker tu pa res eskaliraš v zadnjih postih in pripisuješ drugim, kar sama počneš, bodi poštena, ne?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Tiščiš glavo v pesek?[/quote]

Jaz ne, ti.
Tako zagrizeno pisati o tem, vedno znova, je znak, da je s tabo nekaj narobe.
Tole izgleda kot gnojna rana, iz katere se ves čas cedi…je res ne bi raje
dalo pozdraviti?[/quote]
Ahh, dej no, obračat besede in peljat vodo na svoj mlin, no .

to je gnojna rana današnje družbe, današnje nekatere nevzgojene mladine, že od osnovne šole naprej, otroci, ki jih vzgaja cesta, lokali, družba vrstnikov, socialna omrežja…. ker so starši zamudili vzgojni vlak. ali pa pustili, da odplava, samo da imajo mir pred svojimi nadležnimi najstniki.

Ljudje, ki smo bili vzgojeni z moralnimi vrednotami, nam je to zelo moteče v družbi. Bolno. Za pozdravit in obravnavat, dokler ne bo prepozno in se te mlade osebe ne prelevijo v hujše prestopnike…

če boš/ko boš imela potomce, se te bo dotaknilo, prej pa ne. Ker sedaj žal tvoji komentarji niso merodajni.[/quote]

Tema ni o potomcih. Tema je o ženskah z ‘zgodovino’. In v taki temi nekako sem merodajna, ker sem povedala stvari glede teme.
Ni tema o potomcih. Glede tvojih potomcev pa res ne morem komentirat. POjma nimam kaj počnejo. Mi je prav malo mar, kaj počno. Niti nisem komentirala početja 14letnikov. Tako, da se malce brezveze razburajaš. Verjetno nisi v pravi temi.[/quote]

ti se razburjaš brezveze in oglašaš.

Kako ne razumeš? Ženska se sekira za druge bolj kot se je Mati Tereza. :))[/quote]

Nič ne pomaga Antilopa, če si si dobila tu zagovornika v temi, ker tu pa res eskaliraš v zadnjih postih in pripisuješ drugim, kar sama počneš, bodi poštena, ne?[/quote]

Raje ne napišem, v čem vse ti eskaliraš. Bodi srečen, da sem miroljubne sorte.

Ženske z zgodovino, se običajno zdivjajo, umirijo in potem si dobijo enega loleka, ki še ni videl ženske in ga popolnoma obnorijo. Ta lolek bi naredil vse zanjo, nosi jo na rokah in je ves presrečen, da jo ima.
Če je potem ženska dobra žena in mama ter dobra gospodinja, se vse govorice umirijo in življenje gre naprej. Vsi pozabijo, kakšna je bila in koliko moških je dala skozi.
Sicer pa je tako z vsemi “udarnimi” novicami, nekaj časa so aktualne, potem pride spet drugo.

Nič ne pomaga Antilopa, če si si dobila tu zagovornika v temi, ker tu pa res eskaliraš v zadnjih postih in pripisuješ drugim, kar sama počneš, bodi poštena, ne?[/quote]

Raje ne napišem, v čem vse ti eskaliraš. Bodi srečen, da sem miroljubne sorte.[/quote]

Ja ja, si pač miroljubn nabiralka,, ne? :-))))) Sesul te je pa en stavek resnice, lepo te prosim no.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Pa še ta en samcat stavek je bil bolj za šalo Antilopa, ampapk ti vedno pripravljena kreg. Niso vsi čudni, ki jih ti po vrsti označuješ. Nekaj tu ne bo, mar ne?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Ne, ne pozabijo. Šušljajo in ob prvi priliki vse useka na plan. Za nekaj generacij nazaj.

Raje ne napišem, v čem vse ti eskaliraš. Bodi srečen, da sem miroljubne sorte.[/quote]

Ja ja, si pač miroljubn nabiralka,, ne? :-))))) Sesul te je pa en stavek resnice, lepo te prosim no.[/quote]

Ne razumeš, če sem ti rekla, da ne bom tvojih češenj, potem jih ne bom….baje so črvive. :))

Ja ja, si pač miroljubn nabiralka,, ne? :-))))) Sesul te je pa en stavek resnice, lepo te prosim no.[/quote]

Ne razumeš, če sem ti rekla, da ne bom tvojih češenj, potem jih ne bom….baje so črvive. :))[/quote]

Niso, so jih z veseljem prišle obrat, se pa opravičujem za pozabljivost, da sem te pozabil povabit :-))))
….pa drugo leto :-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ne razumeš, če sem ti rekla, da ne bom tvojih češenj, potem jih ne bom….baje so črvive. :))[/quote]

Niso, so jih z veseljem prišle obrat, se pa opravičujem za pozabljivost, da sem te pozabil povabit :-))))
….pa drugo leto :-)))[/quote]

A ti misliš, da kar tako lahko prizadeneš in raniš ubogo plaho antilopo in misliš, da bom kar priskakljala po češnje?

New Report

Close