Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Žleht Janšisti- zmerjajo jo z Miss Piggy

Žleht Janšisti- zmerjajo jo z Miss Piggy

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 24.01.2022 ob 00:37

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 24.01.2022 ob 00:33

Odgovor na objavo uporabnika
Replika54g1, 23.01.2022 ob 14:58

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 23.01.2022 ob 14:30

Odgovor na objavo uporabnika
Replika54g1, 23.01.2022 ob 09:30

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 22.01.2022 ob 23:55

Odgovor na objavo uporabnika
Replika54g1, 22.01.2022 ob 15:32

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 22.01.2022 ob 14:54

Odgovor na objavo uporabnika
Stop kriminalu elite, 21.01.2022 ob 18:07

.https://www.24ur.com/novice/slovenija/ce-bo-dopolnitev-kazenskega-zakonika-sprejeta-se-obeta-referendum.html

 

Kako ne morejo iz svoje kože – kako so nesramni; nič jim ni naredila, pa kakšni komentarji se usuvajo pd temo..

 

Pošteno, upravičeno: referendum, če slučajno DZ sprejme tole.

Težko se odločim, kateri od njiju mi je bolj antipatičen, tako vizualno kot karakterno. Oba sta politika, ki veliko govorita in malo delata. Tako da imata več skupnih točk, še posebej to, da znata preusmerjata davkoplačevalski denar v svoj žep za “višje dobro”.

.https://onaplus.delo.si/nika-kovac-iskreno-o-zivljenju-v-new-yorku-v-zda-vecina-ljudi-neznansko-trpi

“Velika sreča je bila tudi to, da sem med prvimi v Sloveniji dobila inzulinsko črpalko.” 

Koga tu farba borka za človekove pravice in socialno pravičnost ter nas ima za neumne, kot da ne vemo, da o tej Ameriki, o kateri govori, z velikimi socialnimi razlikami, da je tudi pri nas prisotna in da kakovost medicinske oskrbe pogojuje denar. Tukaj se mora zahvaliti izključno vezam in politični moči njenega “očka” in ne sreči, da je 1. dobila inzulinsko črpalko. Njen očka je filozof, torej še najbolj podoben politikom,  ker brez njega bi ta gospodična zelo težko delala v raznih neprofitnih organizacijah na poziciji filantropa, ampak bi bila lepo brezposelna…

A to dobite seznam “šibkih točk” za vsako tarčo, ki jih morate obdelati?

Samo resnično bolan um se lahko vtakne v inzulinsko črpalko.

Ne v ferarija, ne v deage cunje, ne v počitnice na Azorih, tebe moti njena inzulinska črpalka.

Ej, hvala lepa za natačno ilustracijo sdsovca, ne morete se bolje opisat.

Seveda je pomembno, če imaš recimo otroka, ki je težek sladkorni bolnik, in bo neka Nika Kovač, ki se šlepa na očka, da jo je porinil naprej na pozicije, tudi v zdravstvu priviligirana pred navadnimi smrtniki, tam pa v isti sapi naklada, kako je v Ameriki slabo in da imajo polno zdravstveno oskrbo samo bogati, čeprav ona ni drugačna.

Ona je navadna političarka, licemerska, ki “rešuje svet”, in ko to počne, se rada postavlja pod medijske žaromete in se sonči v njihovi pozornosti, ki jo dobiva, da se o njen piše, kot kakšna zvezda. Češ Nika Kovač, ona je borka za pravice revnih, izključenih, blabla… Ona bi bila brezposelna družboslovka brez dadija, ki jo je zrival na pozicije. Dobra dela se ne obešajo na veliki zvon. Jaz bi bil tudi “dobrodelnik”, če bi vlekel denar iz javnega proračuna.

Na kakšne pozicije jo je porinil?

Naštej.

Imaš kakšne dokaze, da je bila v zdravstvu priviligirana? Samo pospešeno gnojnico mečeš?

Potem – od kod ti, da je brezposelna? Čisto lepo dela in čisto lepo študira, kaj ti ne štima? Iščeš pa ne najdeš, pa si moraš izmisliti?

Za razliko od politikov, ki so pri koritu in so KREPKO plačani iz proračuna, ona ni. Je pač idealistka in hvala bogu želi kaj spremeniti. Če bi pela slavospeve velikemu vodji, bi bila krasna.

Ker pa sprašuje neprijetna vprašanja in se upira krivicam, se jo pa napada z naravnost nagraužno ihto. Pa še niti stranke nima, niti ne kandidira za nič.

Kar tako, samo zato, ker ne tuli v isti rog.

Banda fašistična.

 

Jaz bi bil tudi “idealist in dobrodelnež”, če bi imel vplivnega očeta, ki bi me po vezah zaposlil v javnem sektorju, da bi lahko filozofiral, kako bom svet spreobrnil na bolje in Slovenijo popeljal v lepši dan na pot ljubezni, strpnosti, deljenja objemčkov in poljubčkov,  ker me je itak ena sama velika dobrota, še toliko bolj, kolikor bolj je soj medijskih žarometov in njihova pozornosti usmerjena vame. Ne, ne, to niso politiki, to je čisto nekaj tretjega, neideološkega …

A bejž no. A gremo mal jajotovo familijo bližnjo in dalnjo pogledat, kaj vse jim je bilo “zrihtano” in položeno na krožnik?

Jest na tvojem mestu bi bila čisto tih o vezah , javnem sektorju in privilegijih.

To je brezveze, da meni govoriš, s katero politično stranko ti osebno ideološko simpatiziraš in s katero ne, pojdi na volitve, če hočeš kaj spremeniti. Jaz sem zgolj izrazil, kaj si si mislim o omenjeni gospodični. Če ti ni všeč, bog pomagaj.

Replika Repliki. 🙂

Kje ti vidiš s katero stranko simpatiziram? Predvsem pa izpusti “ideološko”, ker ideološkega sra*nja imamo že vsi čez glavo. Pol kufer in še čez imamo ta belih in ta rdečih, naših in vaših, nas in vas, ta levih in ta desnih, ta kodrlajsastih in ta pikastih.

Po mojem je cajt, da zadevo prevzame Nikina generacija, stari ideološki prdci pa gredo v svoj bogato nakraden pokoj.

Odgovor na objavo uporabnika
Replika54g1, 24.01.2022 ob 09:15

Kje ti vidiš s katero stranko simpatiziram? Predvsem pa izpusti “ideološko”, ker ideološkega sra*nja imamo že vsi čez glavo. Pol kufer in še čez imamo ta belih in ta rdečih, naših in vaših, nas in vas, ta levih in ta desnih, ta kodrlajsastih in ta pikastih.

Po mojem je cajt, da zadevo prevzame Nikina generacija, stari ideološki prdci pa gredo v svoj bogato nakraden pokoj.

Kakšen pokoj? V čuzo!!!

Če si proti eni stranki, si avtomatično ideolog druge. In tu se točno ve, katere ideologije je g. “Miss Piggy”. Če bi bila apolitična, te ta tema sploh ne bi zanimala.

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 24.01.2022 ob 16:39

Če si proti eni stranki, si avtomatično ideolog druge. In tu se točno ve, katere ideologije je g. “Miss Piggy”. Če bi bila apolitična, te ta tema sploh ne bi zanimala.

To pa tudi mene zanima. Katere ideologije je gospodična Nika Kovač, razen ideologije “mladi želimo boljšo družbo za svojo prihodnost?”

Katera ideologija je to?

 

GREMO VOLIT PROTI ŠKODLJIVIM UKREPOM OBLASTI:
ZA DEPOLITIZACIJO ŠOLSTVA
Zahtevamo spremembo Zakona o financiranju vzgoje in izobraževanja
Konec lanskega leta je bila sprejeta sprememba sestave sveta šol, vrtcev, srednjih šol, dijaških domov … Svet zavoda na primer imenuje in razrešuje ravnatelje in ravnateljice (ki zaposlujejo ves kader v izobraževalni ustanovi), sprejema program razvoja izobraževalnega zavoda in letni delovni načrt ter obravnava številne tekoče probleme. S spremembo se je tako zmanjšalo število predstavnikov in predstavnic delavcev izobraževalnih ustanov v svetih in s tem povečal vpliv politike, v večini primerov lokalne oblasti, ki je ustanovitelj vrtcev in šol.
Prej so svet zavoda sestavljali: trije predstavniki ali predstavnice ustanovitelja, pet predstavnikov delavcev vrtcev ali šol in trije predstavniki staršev. Prevlada predstavnikov delavk in delavcev je za delovanje sveta zavoda ključna, saj zaposleni v zavodih najbolje poznajo razmere in probleme zavoda. S spremembo ZOFVI pa se število predstavnikov delavcev in delavk zmanjšuje s pet na tri, s čimer se povečuje teža glasov preostalih članov sveta. Sprememba je bila sprejeta mimo javne razprave s poslanskim zakonom ob nasprotovanju delavcev in delavk, zaposlenih v sistemu vzgoje in izobraževanja, med drugimi Pedagoškega inštituta, SVIZ, Ravnateljev vrtcev Slovenije in Skupnosti vrtcev Slovenije.
Gre za arbitrarno, nepotrebno in neutemeljeno spremembo, ki jo lahko v odsotnosti tehtnih razlogov, ki bi odražali potrebo v dejanskem stanju, razumemo le kot potezo za povečanje vpliva politike in potencialno politično vmešavanje v izobraževalni sistem. Zakon bi zato v 46. členu, ki ureja sestavo sveta, povrnili v stanje pred škodljivo spremembo.
GREMO NA VOLITVE, GREMO VOLIT!

 

Katera ideologija je pomoč žrtvam nasilja?

 

Prejeli smo že veliko pričevanj, ki jih bomo kmalu objavili na spletni strani, kjer še vedno lahko dopišete tudi vašo #nisemprijavila izkušnjo (https://www.8marec.si/nisemprijavila/)
Če doživljate nasilje se lahko obrnete na:
– Društvo SOS telefon: na brezplačni telefonski številki 080 11 55 so na voljo za telefonski svetovalni, anonimni, zaupni in informativni pogovori s strokovno usposobljenimi svetovalkami za žrtve nasilja
– Društvo za nenasilno komunikacijo: https://www.drustvo-dnk.si/
Poiščite pomoč.
📌 Citat dr. Jasne Podreke je vzet iz našega sredinega pogovora Nisem prijavila, ki je še vedno dostopen na naši facebook strani.

O ne kolega, čisto nič ni avtomatično. Avtomatično poznate samo janševiki, kjer je jasno, da kdor ne liže jajotovih podplatov , je AVTOMATIČNO komunist.

Ostali mislimo, da so ideologije precej preživeta stvar in da je čas, da okosteneli komunisti v sds nehajo z njimi manipulirati množice. Kot sem veckrat napisala: odrašča peta generacija, ki ji za vaše namišljene spore dol visi, ki jih zanimajo druge stvari, kot beli in rdeči in vaše sovraštvo.

Totalno ste zglajzneni v tej svoji namišljeni zgodbi, medtem pa hvala bogu prihajajo mladi, ki bodo pometli tole vaše trobezljanje na smetišče zgodovine, kamor že zdavnaj paše.

 

In oni dejansko mislijo, da z žaljenjem nasproti mislečih javno mnenje obračajo proti tem ljudem, pa je ravno obratno. Ljudem, sploh mlajšim, ki ne funkcionirajo tako, ker so bili vzgojeni drugače, se čedalje bolj gabijo ravno oni. Tako da kar zmerjaje punce z miss piggy. Mladi ne marajo shaminga. Normalnim ljudem je jasno, da s tem največ poveste o sebi in kasti, ki jo predstavljate. Kar imejte jo.

Miss Piggy je bila drugače ful simpatična. 🙂

Morala bi biti Madame giant pig.

Odgovor na objavo uporabnika
Andrassy, 24.01.2022 ob 18:27

Morala bi biti Madame giant pig.

Keep ’em coming, da bo čim več ljudi slišalo za Niko in dojelo domet vladajočih.

Ali pa tovarišica pujska.

Levaki plačate zelo malo davkov, ker ste v glavnem delomrzneži, nakladači in jebivetri. Miss Piggy in pederček Lukec sta tipična primera.

Odgovor na objavo uporabnika
Andrassy, 24.01.2022 ob 18:29

Ali pa tovarišica pujska.

More.

Zato pa zelo radi parazitirate javne finance. Pa še cel kup muslimanskih ilegalcev, izrojenih “kulturnikov” in škodljivih nevladnikov bi radi obesili gor.

Odgovor na objavo uporabnika
Andrassy, 24.01.2022 ob 18:32

Zato pa zelo radi parazitirate javne finance. Pa še cel kup muslimanskih ilegalcev, izrojenih “kulturnikov” in škodljivih nevladnikov bi radi obesili gor.

Uf, ko vse drugo zataji, ko res ni argumentov proti človeku, se pripelje pa kulturnike, muslimane in ilegalce. :)) Ja, oni so problem Slovencev. :)))

Glavno da SDS, RKC ipd. pa ne parazitirajo radi javnih financ. Zato je to “argument” proti drugim.

Če že kdo, je tale Nika eden od tistih, ki jih še najmanj.

Odgovor na objavo uporabnika
čdofh, 24.01.2022 ob 16:54

To pa tudi mene zanima. Katere ideologije je gospodična Nika Kovač, razen ideologije “mladi želimo boljšo družbo za svojo prihodnost?”

Ideologije polarizacije, kot jo ustoličuje vsaka druga stranka pri nas – mi smo “dobri odrešeniki” , vsi ostali so manj dobri ali slabi.

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 24.01.2022 ob 21:56

Ideologije polarizacije, kot jo ustoličuje vsaka druga stranka pri nas – mi smo “dobri odrešeniki” , vsi ostali so manj dobri ali slabi.

Skratka stališče vsakogar, ki ni vlada, je ideologija? Priceless.

Vrnimo se v osnovno šolo.

 

ideologíja -e ž (ȋ)
navadno s prilastkom sistem idej, izražen v raznih oblikah družbene zavesti: desničarska, komunistična, marksistična ideologija; ideologija buržoazije, kapitalizma, komunizma; ideologija delavskega razreda / rasna ideologija
// tak sistem kot vodilo za politično, družbeno delovanje: ideologija narodne osvoboditve, revolucije; ideologija samoupravljanja; totalitarna ideologija / ideologija napredne inteligence

Odgovor na objavo uporabnika
čdofh, 24.01.2022 ob 22:25

Skratka stališče vsakogar, ki ni vlada, je ideologija? Priceless.

Vse je ideologija, ki je razvidna še iz oblike straniščnih školjk, če povzamemo Žižka. 🙂

.https://www.youtube.com/watch?v=AwTJXHNP0bg

Zasanjana princeska, ki nikoli v lajfu ni nič delala in nima stika z realnostjo. Seveda pa je enostavno biti dobrodušen in na veliko deliti/obljubljati tuj denar.

Izraz Miss Piggy pa ji zares pristoji. Tako vizualno, pa še z denarjem davkoplačevalcev bi delala kot svinja z mehom.

Je tovariš predsednik vlade v življenju sploh kdaj delal ali že 30 let cuza državni proračun?

Za referendume? Miss piggy pa ravno vitka res ni.

😂

New Report

Close