Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žleht Janšisti- zmerjajo jo z Miss Piggy

Žleht Janšisti- zmerjajo jo z Miss Piggy

Odgovor na objavo uporabnika
A imamo spet preveč denarja, 25.01.2022 ob 06:35

Odgovor na objavo uporabnika
Stop kriminalu elite, 21.01.2022 ob 18:07

.https://www.24ur.com/novice/slovenija/ce-bo-dopolnitev-kazenskega-zakonika-sprejeta-se-obeta-referendum.html

 

Kako ne morejo iz svoje kože – kako so nesramni; nič jim ni naredila, pa kakšni komentarji se usuvajo pd temo..

 

Pošteno, upravičeno: referendum, če slučajno DZ sprejme tole.

Za referendume? Miss piggy pa ravno vitka res ni.

Če nimaš pri teh letih niti ene samcate ure delovnega razmerja se pa nekje tudi mora poznati 😂

Odgovor na objavo uporabnika
poznam, 25.01.2022 ob 06:53

Če nimaš pri teh letih niti ene samcate ure delovnega razmerja se pa nekje tudi mora poznati 😂

Hja, prdci stari, dobrodošli v svetu mladih, kjer ni služb. Delovna doba. Kaj je to? Za kaj pa mislite, da se bori Nika? Delovne dobe res jima, nagarala pa se je v svojem kratkem življenju bolj kot se boste vi kadarkoli. TRENUTNO PA ŠTUDIRA V AMERIKI!! S štipendijo, ker jo je Obamova fundacija prepoznalo kot eno najbolj perspektivnih ljudi na svetu!! Štipendijo je dobilo 20 mladih, ona pa je bila edina iz Evrope! Vlada polna medenih besed, kako je treba spodbujat mlade, jim dati priložnost, jim zvišat plače. Ampak TAPRAVE MLADE. KI SO NA PRAVI STRANI – TOREJ NJIHOVI PRISKLEDNIKI. Vse druge z užitkom spodi v tujino in jim ne da služb, temveč jih vsakodnevno sesuva v svojih medijih. Kakšne službe? A ste nori?

Sdsovci so jo pač prepoznali, da ni material za njihove vrste in zato jo je treba onesposobiti.

Prvič je inteligentna, drugič je pismena in artikulirana, tretjič ne komunicira samo preko osebnih napadov in žaljivk, četrtič je razgledana in sposobna poskrbeti zase BREZ državnih jasli , kar je za sdsovce in razširjeno jajotovo družino čisto nepojmljivo – tukaj vidimo,  kako ji očitajo nek državni denar, ki ga sami že 30 let non stop cuzajo, ne zmorejo dojeti, da ga ona ne.  Petič ji dol visi za titoistične metode in spore, ki jih sds vsiljuje Sloveniji, to je za mlade preživeto in nepotrebno, raje se lotevajo konkretnih zadev, ki se odvijajo ZA ideološko megleno zaveso – za preprečevanje škodljivih zakonov, ki jih pokvarjena vlada izvaja , medtek ko raji  meče ideološke kosti za glodanje, da ne bi opazili.  Ona pač opazi, in ojoj –  ukrepa in meša velikemu vodji štrene.

Kočno gledamo staro pravilo:

– vse ljudi lahko nekaj časa vodiš za nos

– nekaj ljudi lahko ves čas vodiš za nos

– ne moraš pa vseh ljudi ves čas voditi za nos.

 

Go Nika!

 

Odgovor na objavo uporabnika
replika neprijavljena, 25.01.2022 ob 09:38

Sdsovci so jo pač prepoznali, da ni material za njihove vrste in zato jo je treba onesposobiti.

Prvič je inteligentna, drugič je pismena in artikulirana, tretjič ne komunicira samo preko osebnih napadov in žaljivk, četrtič je razgledana in sposobna poskrbeti zase BREZ državnih jasli , kar je za sdsovce in razširjeno jajotovo družino čisto nepojmljivo – tukaj vidimo,  kako ji očitajo nek državni denar, ki ga sami že 30 let non stop cuzajo, ne zmorejo dojeti, da ga ona ne.  Petič ji dol visi za titoistične metode in spore, ki jih sds vsiljuje Sloveniji, to je za mlade preživeto in nepotrebno, raje se lotevajo konkretnih zadev, ki se odvijajo ZA ideološko megleno zaveso – za preprečevanje škodljivih zakonov, ki jih pokvarjena vlada izvaja , medtek ko raji  meče ideološke kosti za glodanje, da ne bi opazili.  Ona pač opazi, in ojoj –  ukrepa in meša velikemu vodji štrene.

Kočno gledamo staro pravilo:

– vse ljudi lahko nekaj časa vodiš za nos

– nekaj ljudi lahko ves čas vodiš za nos

– ne moraš pa vseh ljudi ves čas voditi za nos.

 

Go Nika!

 

Ja, res je, je brez državnih jasli, je pa na občinskih jaslih v zelo dobro plačani službi, kjer lahko mirno manjka skoraj celo leto, ne da bi bilo potrebno nadomeščanje. Skratka, tako kot Atek in Mamek na naš račun.

Odgovor na objavo uporabnika
kispec, 25.01.2022 ob 10:59

Ja, res je, je brez državnih jasli, je pa na občinskih jaslih v zelo dobro plačani službi, kjer lahko mirno manjka skoraj celo leto, ne da bi bilo potrebno nadomeščanje. Skratka, tako kot Atek in Mamek na naš račun.

A da ima službo v javnem sektorju? Tako kot vse zdravstvo, šolstvo, znanost, policija in javna uprava?  Grozno. Bi pa ja raje kopirala velikega vodjo in se pasla na proračunu 30 in več let, ne da bi delala en sam dan. Grozno.

Za izobraževanje itak še nisi slišal , tebi žal niso  kupili diplome, tebi so kupili samo spričevalo za končano OŠ.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Replika54g1, 24.01.2022 ob 17:25

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 24.01.2022 ob 16:39

Odgovor na objavo uporabnika
Replika54g1, 24.01.2022 ob 09:15

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 24.01.2022 ob 00:37

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 24.01.2022 ob 00:33

Odgovor na objavo uporabnika
Replika54g1, 23.01.2022 ob 14:58

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 23.01.2022 ob 14:30

Odgovor na objavo uporabnika
Replika54g1, 23.01.2022 ob 09:30

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 22.01.2022 ob 23:55

Odgovor na objavo uporabnika
Replika54g1, 22.01.2022 ob 15:32

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 22.01.2022 ob 14:54

Težko se odločim, kateri od njiju mi je bolj antipatičen, tako vizualno kot karakterno. Oba sta politika, ki veliko govorita in malo delata. Tako da imata več skupnih točk, še posebej to, da znata preusmerjata davkoplačevalski denar v svoj žep za “višje dobro”.

.https://onaplus.delo.si/nika-kovac-iskreno-o-zivljenju-v-new-yorku-v-zda-vecina-ljudi-neznansko-trpi

“Velika sreča je bila tudi to, da sem med prvimi v Sloveniji dobila inzulinsko črpalko.” 

Koga tu farba borka za človekove pravice in socialno pravičnost ter nas ima za neumne, kot da ne vemo, da o tej Ameriki, o kateri govori, z velikimi socialnimi razlikami, da je tudi pri nas prisotna in da kakovost medicinske oskrbe pogojuje denar. Tukaj se mora zahvaliti izključno vezam in politični moči njenega “očka” in ne sreči, da je 1. dobila inzulinsko črpalko. Njen očka je filozof, torej še najbolj podoben politikom,  ker brez njega bi ta gospodična zelo težko delala v raznih neprofitnih organizacijah na poziciji filantropa, ampak bi bila lepo brezposelna…

A to dobite seznam “šibkih točk” za vsako tarčo, ki jih morate obdelati?

Samo resnično bolan um se lahko vtakne v inzulinsko črpalko.

Ne v ferarija, ne v deage cunje, ne v počitnice na Azorih, tebe moti njena inzulinska črpalka.

Ej, hvala lepa za natačno ilustracijo sdsovca, ne morete se bolje opisat.

Seveda je pomembno, če imaš recimo otroka, ki je težek sladkorni bolnik, in bo neka Nika Kovač, ki se šlepa na očka, da jo je porinil naprej na pozicije, tudi v zdravstvu priviligirana pred navadnimi smrtniki, tam pa v isti sapi naklada, kako je v Ameriki slabo in da imajo polno zdravstveno oskrbo samo bogati, čeprav ona ni drugačna.

Ona je navadna političarka, licemerska, ki “rešuje svet”, in ko to počne, se rada postavlja pod medijske žaromete in se sonči v njihovi pozornosti, ki jo dobiva, da se o njen piše, kot kakšna zvezda. Češ Nika Kovač, ona je borka za pravice revnih, izključenih, blabla… Ona bi bila brezposelna družboslovka brez dadija, ki jo je zrival na pozicije. Dobra dela se ne obešajo na veliki zvon. Jaz bi bil tudi “dobrodelnik”, če bi vlekel denar iz javnega proračuna.

Na kakšne pozicije jo je porinil?

Naštej.

Imaš kakšne dokaze, da je bila v zdravstvu priviligirana? Samo pospešeno gnojnico mečeš?

Potem – od kod ti, da je brezposelna? Čisto lepo dela in čisto lepo študira, kaj ti ne štima? Iščeš pa ne najdeš, pa si moraš izmisliti?

Za razliko od politikov, ki so pri koritu in so KREPKO plačani iz proračuna, ona ni. Je pač idealistka in hvala bogu želi kaj spremeniti. Če bi pela slavospeve velikemu vodji, bi bila krasna.

Ker pa sprašuje neprijetna vprašanja in se upira krivicam, se jo pa napada z naravnost nagraužno ihto. Pa še niti stranke nima, niti ne kandidira za nič.

Kar tako, samo zato, ker ne tuli v isti rog.

Banda fašistična.

 

Jaz bi bil tudi “idealist in dobrodelnež”, če bi imel vplivnega očeta, ki bi me po vezah zaposlil v javnem sektorju, da bi lahko filozofiral, kako bom svet spreobrnil na bolje in Slovenijo popeljal v lepši dan na pot ljubezni, strpnosti, deljenja objemčkov in poljubčkov,  ker me je itak ena sama velika dobrota, še toliko bolj, kolikor bolj je soj medijskih žarometov in njihova pozornosti usmerjena vame. Ne, ne, to niso politiki, to je čisto nekaj tretjega, neideološkega …

A bejž no. A gremo mal jajotovo familijo bližnjo in dalnjo pogledat, kaj vse jim je bilo “zrihtano” in položeno na krožnik?

Jest na tvojem mestu bi bila čisto tih o vezah , javnem sektorju in privilegijih.

To je brezveze, da meni govoriš, s katero politično stranko ti osebno ideološko simpatiziraš in s katero ne, pojdi na volitve, če hočeš kaj spremeniti. Jaz sem zgolj izrazil, kaj si si mislim o omenjeni gospodični. Če ti ni všeč, bog pomagaj.

Replika Repliki. 🙂

Kje ti vidiš s katero stranko simpatiziram? Predvsem pa izpusti “ideološko”, ker ideološkega sra*nja imamo že vsi čez glavo. Pol kufer in še čez imamo ta belih in ta rdečih, naših in vaših, nas in vas, ta levih in ta desnih, ta kodrlajsastih in ta pikastih.

Po mojem je cajt, da zadevo prevzame Nikina generacija, stari ideološki prdci pa gredo v svoj bogato nakraden pokoj.

Če si proti eni stranki, si avtomatično ideolog druge. In tu se točno ve, katere ideologije je g. “Miss Piggy”. Če bi bila apolitična, te ta tema sploh ne bi zanimala.

O ne kolega, čisto nič ni avtomatično. Avtomatično poznate samo janševiki, kjer je jasno, da kdor ne liže jajotovih podplatov , je AVTOMATIČNO komunist.

Ostali mislimo, da so ideologije precej preživeta stvar in da je čas, da okosteneli komunisti v sds nehajo z njimi manipulirati množice. Kot sem veckrat napisala: odrašča peta generacija, ki ji za vaše namišljene spore dol visi, ki jih zanimajo druge stvari, kot beli in rdeči in vaše sovraštvo.

Totalno ste zglajzneni v tej svoji namišljeni zgodbi, medtem pa hvala bogu prihajajo mladi, ki bodo pometli tole vaše trobezljanje na smetišče zgodovine, kamor že zdavnaj paše.

 

Pa ravno ti si predstavnica tistih, ki živijo psihično v revolucionarnem letu 1945 in zaradi takih ki romajo v Dražgoše in takih kot si ti, smo čedalje bolj na repu EU. To kar očitaš jajotu, si sama. Samo on je vsaj odkrit ti pa potuhnjena.

Pa to ločiš med življenjem na tuj račun (politiki, ki sedijo na milijonih) in zaposlenimi v javni upravi?

V tvoji zblojeni glavi torej medicinske sestre živijo na naš račun?

 

In sem šla pogledat, kaj SDS očita Niki. Da ima službo v Pionirskem domu!!!

Jaz sem mislila, da je najmanj direktorica občinskega urada s 5000 evrov mesečne plače.

In kako “zelo dobra plačana” je ta dobro plačana služba? Porkaflek, a res niste našli nič drugega? Je tako brezmadežna? Mora bolet.

In da gredo te stare svinje tako pljuvat po še ne 30-letni punci …

A je vam to normalno?

Odgovor na objavo uporabnika
replika neprijavljena, 25.01.2022 ob 11:04

A da ima službo v javnem sektorju? Tako kot vse zdravstvo, šolstvo, znanost, policija in javna uprava?  Grozno. Bi pa ja raje kopirala velikega vodjo in se pasla na proračunu 30 in več let, ne da bi delala en sam dan. Grozno.

Za izobraževanje itak še nisi slišal , tebi žal niso  kupili diplome, tebi so kupili samo spričevalo za končano OŠ.

 

Ti veš, kje ‘dela’? Ti veš, kako je bil objavljen razpis? Ti veš, kako izredno kratek rok je bil za prijavo? Služba, kjer greš lahko za slabo leto v ZDA, pa te nihče v tem času sploh ne rabi nadomeščat, kot je že pisalo tukaj gor? Resno? Si orenk pobebljena ali pa se samo pobebljeno delaš? Glede izobrazbe – če nimaš argumentov, pa poskušaš nekaj z žalitvami in iz tega je čisto jasno kdo od naju ima mag. in kdo je komaj spacal osnovno šolo.

Odgovor na objavo uporabnika
Ozilot, 25.01.2022 ob 11:08

Pa ravno ti si predstavnica tistih, ki živijo psihično v revolucionarnem letu 1945 in zaradi takih ki romajo v Dražgoše in takih kot si ti, smo čedalje bolj na repu EU. To kar očitaš jajotu, si sama. Samo on je vsaj odkrit ti pa potuhnjena.

Jaz sem predstavnica česa? Konkretno?

O kakšnih Dražgošah sanjaš, o kakšnem letu 45? Zakaj imaš potrebo tako blesavo lagat, a samo da me kao provociraš. ker me pod rednim nickom ne moreš? Izdaš se vedno z neumnostjo a veš to?

Jaz sem odrasla v Sloveniji, o Jugi ne vem nič, o časih tvojega velikega vodje ne vem nič in me ne zanima. Ideologijo vsiljujete Sloveniji vi, ker pač z religijo ne gre več, to je vse.

Mi smo tele vaše pravljice že zdavnaj dali v arhiv, farbajte z njimi vse tiste, ki tako zelo pogrešajo Titeja, da so si v jajotu našli naslednika, nas pa pustite s svojimi peezdarijami pri miru.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
fdošsa, 25.01.2022 ob 11:09

Pa to ločiš med življenjem na tuj račun (politiki, ki sedijo na milijonih) in zaposlenimi v javni upravi?

V tvoji zblojeni glavi torej medicinske sestre živijo na naš račun?

 

In sem šla pogledat, kaj SDS očita Niki. Da ima službo v Pionirskem domu!!!

Jaz sem mislila, da je najmanj direktorica občinskega urada s 5000 evrov mesečne plače.

In kako “zelo dobra plačana” je ta dobro plačana služba? Porkaflek, a res niste našli nič drugega? Je tako brezmadežna? Mora bolet.

In da gredo te stare svinje tako pljuvat po še ne 30-letni punci …

A je vam to normalno?

Dej Replika a res nimaš jajc pisat pod svojim vzdevkom? Stil pisanja te znova in znova izda. Zakaj se kar naprej ponižuješ z debilnimi zapisi?

Odgovor na objavo uporabnika
Ozilot, 25.01.2022 ob 11:16

Ti veš, kje ‘dela’? Ti veš, kako je bil objavljen razpis? Ti veš, kako izredno kratek rok je bil za prijavo? Služba, kjer greš lahko za slabo leto v ZDA, pa te nihče v tem času sploh ne rabi nadomeščat, kot je že pisalo tukaj gor? Resno? Si orenk pobebljena ali pa se samo pobebljeno delaš? Glede izobrazbe – če nimaš argumentov, pa poskušaš nekaj z žalitvami in iz tega je čisto jasno kdo od naju ima mag. in kdo je komaj spacal osnovno šolo.

Še enkrat: jaz bi bila o službicah in razpisih čisto tiho, sploh če bi pod drobnogled vzeli jajotovo familijo in jajotove podrepnike, ki so prišli na RES dobro plačane položaje popolnoma brez izobrazbe, s popolnoma njim prirejenimi razpisi, popolnoma nesposobni , niti vedo ne kaj naj bi sploh bilo njihvo delo, samo tisočake vlečejo in zgago in dejansko ŠKODO delajo, ki jo bodo popravljale še generacije za njimi.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
replika560708, 25.01.2022 ob 11:20

Dej Replika a res nimaš jajc pisat pod svojim vzdevkom? Stil pisanja te znova in znova izda. Zakaj se kar naprej ponižuješ z debilnimi zapisi?

Tole seveda ni moj zapis, kar ti čisto dobro ves, jajc imam pa za ene deset takih pezdetov, kot si ti.

Kdo si upa dvomiti o Niki, vi desnuharji? Nika je že do rojstva v pravi revolucionarni družini naredila več, kot pa vsi svetovni voditelji skupaj storili za ta svet… Ona je že leta 1994 izpolnila vse pogoje za upokojitev pa se revica še vedno trudi in šola v tujini, da bo nekoč našo državo rešila iz krize…

GO revolucionarka Nika, GO

Odgovor na objavo uporabnika
replika neprijavljena, 25.01.2022 ob 11:23

Še enkrat: jaz bi bila o službicah in razpisih čisto tiho, sploh če bi pod drobnogled vzeli jajotovo familijo in jajotove podrepnike, ki so prišli na RES dobro plačane položaje popolnoma brez izobrazbe, s popolnoma njim prirejenimi razpisi, popolnoma nesposobni , niti vedo ne kaj naj bi sploh bilo njihvo delo, samo tisočake vlečejo in zgago in dejansko ŠKODO delajo, ki jo bodo popravljale še generacije za njimi.

 

 

Tukaj je govora o Niki Kovač, na portalu velenje so še detajli o tej službici, vse orenk smrdi do neba. Vlečenje Janše v zgodbo je ravno janšistična taktika, a res ne zmoreš bolje?

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ozilot, 25.01.2022 ob 11:38

Tukaj je govora o Niki Kovač, na portalu velenje so še detajli o tej službici, vse orenk smrdi do neba. Vlečenje Janše v zgodbo je ravno janšistična taktika, a res ne zmoreš bolje?

 

 

Smrdi, smrdi, ampak ne to kar ti provociraš.

Smrdi samo tole janševikarsko znašanje nad punco, ki si je upala postaviti nekaj zelo upravičenih vprašanj in zahtev v totalitarni titoistični jajotovi ureditvi.

Očitali ste ji državni denar, ki ga ona ne cuza, jajotova familija pa, očitali ste ji službo, ko jajo kadruje samo svoje ljudi,  očitali ste ji celo študij  in ameriško štipendijo, vse je narobe z njo, samo iz enega samega razloga, gor napisanega.

Lej , provociraj dalje –  resnica je vsem vidna, pa če vi pisarite do nezavesti, mimo so časi, ko vam je še kdo kaj verjel. Če so sploh kdaj bili.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
replika neprijavljena, 25.01.2022 ob 11:46

Smrdi, smrdi, ampak ne to kar ti provociraš.

Smrdi samo tole janševikarsko znašanje nad punco, ki si je upala postaviti nekaj zelo upravičenih vprašanj in zahtev v totalitarni titoistični jajotovi ureditvi.

Očitali ste ji državni denar, ki ga ona ne cuza, jajotova familija pa, očitali ste ji službo, ko jajo kadruje samo svoje ljudi,  očitali ste ji celo študij  in ameriško štipendijo, vse je narobe z njo, samo iz enega samega razloga, gor napisanega.

Lej , provociraj dalje –  resnica je vsem vidna, pa če vi pisarite do nezavesti, mimo so časi, ko vam je še kdo kaj verjel. Če so sploh kdaj bili.

 

 

Jaz očitam ‘cuzanje’ davkoplačevalskega denarja. Dobila službo po spletu nekaj naravnost neverjetnih naključij. Kaj so govorili ali pisali drugi ali kako je službo dobil Janša, tu niti ni pomembno, saj je debata o Niki. Razumem pa če ni argumentov ti ostane samo še ‘saj Janša je tudi gldi gldi’.

Odgovor na objavo uporabnika
Ozilot, 25.01.2022 ob 12:50

Jaz očitam ‘cuzanje’ davkoplačevalskega denarja. Dobila službo po spletu nekaj naravnost neverjetnih naključij. Kaj so govorili ali pisali drugi ali kako je službo dobil Janša, tu niti ni pomembno, saj je debata o Niki. Razumem pa če ni argumentov ti ostane samo še ‘saj Janša je tudi gldi gldi’.

Ja. V službo so ji  osebno prišli vohljat, če so “kakšne pritožbe nad njo”, če so zadovoljni z njo, če so kakšni problemi…dejansko ko gestapo. Na srečo ima v redu šefe in sodelavce. Sredi 21. stoletja v svobodni , samostojni Sloveniji hodijo ovaduhi po službah jajotovih “sovražnikov” ,da bi jih onemogočili. Tega še pravi Tito ni delal, to samo nadomestnemu Twitu pride na pamet.

Skratka počakajmo na dan, ko si bodo razne Nike morale kruh zaslužiti, ne pa ga dobiti v dar.

Odgovor na objavo uporabnika
Lina594, 25.01.2022 ob 14:48

Skratka počakajmo na dan, ko si bodo razne Nike morale kruh zaslužiti, ne pa ga dobiti v dar.

Nisem vedela, da je plača v službi darilo.  A pol mi ni treba davka od plače dat?

O , fino.

Skratka počakajmo na dan, ko si bodo razne Nike morale kruh zaslužiti, ne pa ga dobiti v dar.

Dobro povedano. Ker delo je terapija, tudi za Miss Piggy. Spusti te na trdna tla ter ti sčisti misli.

Ker če smo pošteni – Miss Piggy do zdaj nikoli nikjer ni delala. Ta njen aktivizem je v resnici afnanje, v najboljšem primeru pa nekakšen hobby. Z negativnimi eksternalijami za okolico in družbo.

Lahko bi bila koristna. Lahko bi bila usaj prostitutka.

Pa kako ste žleht nekateri  nafuflanci – prvoščim vam otroka, da vampridobi diabetes ali pa se vam začne od danes na jutri redit zaradi motenj delovanja ščitnice….

 

Pa da vas vidimo, kako boste lapali, kako se vam nažira v Meku….

 

Pa da bo na inzulinki zaradi diabetesa…. kako ste žleht, ker drugje ne morete ven iz sebe spravljat, ker ste zafrustrirfano razočarani nad stanjem, v katerem ste. Nategnjenem……Ker ste se napačno odločili. in zlivate svoj gnev po nič vam krivih ljudeh. Pfej!

Odgovor na objavo uporabnika
Jure M, 25.01.2022 ob 17:45

Skratka počakajmo na dan, ko si bodo razne Nike morale kruh zaslužiti, ne pa ga dobiti v dar.

Dobro povedano. Ker delo je terapija, tudi za Miss Piggy. Spusti te na trdna tla ter ti sčisti misli.

Ker če smo pošteni – Miss Piggy do zdaj nikoli nikjer ni delala. Ta njen aktivizem je v resnici afnanje, v najboljšem primeru pa nekakšen hobby. Z negativnimi eksternalijami za okolico in družbo.

Kaj si pa ti sicer- Popaj? Oliva? Miss Twiggy? ALi samo ena navadna posušena tepka, grintva, ki so jo pozabili na drevesu čez zimo?

Zanimivo, da ni nikoli delala, dobrega pa v življenju naredila več kot povprečen star prdec petstokrat!

Pa saj je jasno, da vse žaljive poste piše preplačana SDS-ovska falanga in zalega!

Odgovor na objavo uporabnika
Replika54g1, 25.01.2022 ob 14:36

Ja. V službo so ji  osebno prišli vohljat, če so “kakšne pritožbe nad njo”, če so zadovoljni z njo, če so kakšni problemi…dejansko ko gestapo. Na srečo ima v redu šefe in sodelavce. Sredi 21. stoletja v svobodni , samostojni Sloveniji hodijo ovaduhi po službah jajotovih “sovražnikov” ,da bi jih onemogočili. Tega še pravi Tito ni delal, to samo nadomestnemu Twitu pride na pamet.

To so delali udbovci “Matije” Mačka….

New Report

Close