Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu zvestoba do groba

zvestoba do groba

Ja sam še krila morava dobit…da bova lahko vedno med oz. v ***********

Za nas ostale pa itak nič, ne? Ostane nam le, da gledamo zvezdnato nebo v tvojih očkih…

Ne boš verjel ampak samo sam se lahko. Če ti je kaj do tega, ha ha!
No, mogoče z majhno pomočjo…

Zamerila? tebi? kaj pa ?
No, če se hočeš opravičvat, prosim, saj veš, da mi paše….
Zob me j pa kar nehal bolet, da nisi ti tko lepo mislil name? Zgleda, da je pomagal. Lepo.

Ja, je. ….

Očitno si zelo jezna name, sam reč če se je treba opravičt, pa se bom…
Z majhno pomočjo? Ne vem. Snoč sm dozo 3 kratno povečal, pa nič…, seveda ti nis čutila
No čist resn povej zakaj si jezna?

Jezna? jezna?
Preberi si odgovor na tvojo temo, pa boš vidu kako takrat leti okrog mene, dokler kakšna stvar ne poč, ha ha.
Nisem jezna. Nate ne bi mogla bit. (Al pa?)

Poljubček na tvoj nos (a je velik), lasje tvoji so temni, ne de? Bi te poljubila na vrh glave….

No pa sem potešen, haha

Kako paše!

Me ti lahko nasmeješ! Kaj bi jaz brez tebe…

tud men.

Še živet ne bi mogla!

Imaš odogovor na vse, kaj?
Bomo vidl, če res.
Enkrat si se hvalil, da si tist perzijec, ha ha in izdaj še ti meni kakšno podrobost, da se smejem še mal. (samo ne reci, naj razlagam.)

Nikol nisem napisal, da sem Perzijec (to je bla moja uboga mucka), ena me je nekoč vprašala kaj pomeni, pa sem ji povedal kdo je to bil. Jaz nisem niti njegova senca (če misliš na tistih 1500 lepotičk – to naj bo sam zate-vse skup niso ble tok vredne k ti, haha)
Kaj naj ti razložim, da se nasmeješ?

Oh, ljubi pozab. Al pa mi povej prvo črko tvojega imena. (pa sem rekla da ne bi razlagala… ti pa..) Slučajno se mal spomnim kaj si napisal o KIR-u pa to a nekej tvoje razlage sem pozabila. Zakaj imaš tako ime?

Zakaj imam njegovo ime? Všeč mi je bil lik, kot je bil opisan v romanu (velik uživač na vseh področjih, to pa je men blizu)
A naj napišem prvo črko? Ti pa nič, ne. Sam mam jajca- J, zadovoljna?

Zadovoljena sigurn ne. Hm. Sem mislila, da sem ti odgovorila že zgoraj glede črk in Jajc,….mater, če ne bomo dones delal palačinke zvečer.
Poljubljam te na usta, tvoja lepa usta, mjam. jeziček ti bom mal pocuzala in potem še…

Unga tud? Dej ga!

Ni problema. Poljubčkov miljon kar po celem tebi, ja, to bo še najlepš!

Njam!!!

Njam!!nazaj!

Ali vzameš ti KIR Backo za svojo edino internetno ljubico, dokler štroma ne zmanka?

In ti Backa KIRa, dokler se ga ne naveličaš?

**zvestoba do groba**

P.S.Upam,da s pravim..lp**

Jaz bi edino njo, pa še vse vas ostale skupaj tud, haha

No draga, rešila rebus? Glede na toliko podatkov in tvoj IQ niti približno ne dvomim. In kaj sedaj?

Pa me kljub temu zanima kaj bi te tako nasmejalo. Sicer ni čudno, da si tako zdrava k se tak rada smejiš

New Report

Close