Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu zvestoba do groba

zvestoba do groba

se popolnoma strinjam s tabo….zakaj pa se ne bi imel res divje fino, ce pa se lahko imas…vsak lahko uresnici svoje fantazije, ce se le ne skriva za lazno masko sramezljivosti in moralnosti…jst to pocnem….stara sem 22 let…ker vem, da se bom nekega dne zbudila, stara 75 let in si rekla: f***, tale lajf je bil pa divje dober….in ga je bilo vredno zivet….

se en moj najljubsi pregovor….STARI GRKI SO SE NA GROBU PRAVKAR POKOPANEGA VEDNO VPRASALI ENO SAMO STVAR : ALI JE BIL V ZIVLJENJU STRASTEN?

Joj, KIR, ljubi, pomagej mi no, kuko že gre?

-Ju huhu!
-Ye ah!!
-Jo j!?
-JA….

Povej, podpišem, sm čist mal že pozabla, kaj se dela na poroki….
Aja? Boš reku, mmmm, spet ne ve kako to gre.
Poljubček za navsezgodej!

Pol se kar poročiva? Kaj pa vse ostale, ljubica, naj jih kar pustim?

Ne, ne. Hecam se.

Aja, pozabu: Katere bova vzela za priči? Bi Remedyja in -mm ja, pa sta tak lačna, da b te še onadva naskočila, jst pa zravn sline cedil, al kaj?

Ja, ti se vedno hecaš in smejiš, jst pa smrtno resen s kotičkom ustnic navzgor, haha

Ja, ja, lahko! Bi tedva, ja, al kaj ti misliš? Sam mal več priprav bi rada, sej veš kakšne so neveste. Pa zdejle nemorem. Mal kasnej, če boš še tukej.

Sedaj?
No, moj predlog ostaja, dejva se dol, ha ha.

Ampak kaj, ko si tako mlačen, nič preveč navdušen.
Mogoče sem pozabla napisat, da si lep, velik in močan, duhovit, ljubek, sladek, rajcljih, greha vreden, pohoten, na otip prijeten?
Kaj te muči? A tud odgovoril ne boš, a kaj? Sranje. (se hitr učim kr od tebe, ha ha)

A ne vidiš kako poskakujem od radosti? Navdušen sem, neizmerno srečen, pa še mladoporočenc zravn!

Ja, dejva se dol, pa pade kamor pade! Kolikokrat sva se na netu ? 100 x, 1000 x? Za vse tiste fu… pa ne veš, kolikokrat sem te, ko nisi vedela za to, sam men je vedno prej prišlo kot po navadi! Saj sem te tud tako, mal na grobo, kar maš menda tudi ti rada, pa stoje, naslonjeno na vrata… Pismo, če boš še povedala kaj rada ješ, piješ, počneš (sam fu*** ne dam, haha), bo še to zame najslajše!

Torej: Dajva se v resnici dol (sam ker bi bla to trikratna doza zdravila, bi od same sreče hodil od takrat samo še po oblakih, snel luno in sonce in ti jih stisnil v roke….

Ja, vidim. joj, mora dobr zgledat, ko skačeš! ha ha. No, samo da si srečen, pa sem še jaz vesela. Tebe vidt žalostnega res ni fino. Te mora človek potem kar malo tolažit, pa lupčke dajat kar tako vsevprek potebi. Ampak, kaj ko si tolk velik, velik časaaaa bi rabila zate…da te obdelam, no, tud ti zame, čeprav me je nekje manj, ha ha. Ampak a veš, da če bi upoštevala tvojih 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} resnice (no, upam, da si mislil resnice, ne nakladanja), potem bi se skrčil in stanjšal za …m…..no, ne povem na glas, sem pa zračunala!
Vidu si, pijem pivo tudi, laško še najrajš a le za posebne priložnosti…..
Kaj pa ti?
ps: kaj je to trikratna doza zdravila? razlož.
Nimam več velik časa….a z mislimi bom nekje pri tebi.

No, pr tistem je blo pa kar 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, kaj bi z nekaj več kot 15, oz.10? Škoda se slečt, a ne?
Jst sicer ne pijem piva, če je pa treba ga pa SPIJEM, in to tudi 3 – 5 en za drugim, sam zraven pojem 1/2 kg mesa, pa celo sklefdo solate! Ob meni bit bi bla zate kot mal Gorenjke čista potrata, haha
Enkratna doza zdravila je men le objem, no več objemov, dvakratna mal mečkanja, lizing, pa še kaj, trikratna pa še smetana na vrhu… Saj veš vse je še zmiri spomin na tvojo izpoved, ki mi je bla tak všeč, da komaj čakam, da preberem spet kaj novega od tvojih izkušenj. Ti resnično tako lepo znaš (očitno ne samo fu***-pri seksu vedno grdo govorim). Pa vsaj napiš kakšna “pizdarija” je bla – a tok dobr sex, al sam romanca?

BO KAJ?

No, pa ne. Pa drugič. Poljubček naj zdrži do…..ne vem.

P., saj maš!

Zdej pa jaz čakam, čakam, nevestica moja, kaj pa poročna noč?

Ni lepo, da me varaš na poročni dan/noč! Cmokec, vseen!

No, varam pa že ne, sej veš, de ne cmoki moj ljubi!
Ti mene tako že poznaš, da to dobro veš. No, sej zato pa je tko, ne de?
Ampak res me je zjezil tisti P, uh sm bla kar huda. Kaj pa jaz vem kira je to, ha?
No, kakorkoli, lepo lepo se imej še naprej!
Sicer jo pa že šibaš svoji ljubljeni naproti, sexa in hrane potreben kot se za KIR-a spodobi, kaj?
Poljubček (mal mal sem jih dobila dons, no ja človek se mora sprijaznit al kaj, ko je enkrat poročen. da gre vse navzdol, ha ha – ti samo vpraš kakšnega tlele gor, npr -mm bi že vedu) – JAZ ŽE NE!

Jutro, ljuba moja backa! No, ko prideš vedi, da te čaka spet kup poljubčkov! V petek sem mel mal cajta; konc koncev pa je vedno tko – ko si ti gor jaz nimam časa, ko se hočem jaz pogovorjat, se tebi ne ljubi, al se pa še ujeziš! Ljubezen pa taka! Res bi ti moral tist not dat, haha kar 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, veš! Sicer pa kr na par sporočil nis odpisala, seveda, jezna si bila. Sam pazi:pravijo, da od jeze ritka raste, pol pa ne boš več tok lepa, čist prov!

Aja, pozabu sm: tisti P. ni bil mišljen kot da si ti to, bila je le kletvica. Zadovoljna?

Dober popoldan, ljubi moj KIR! Si sploh tam kje al kaj, te ni?
Ljubezen pa taka, praviš, kaj? Me boš ljubil danes? kaj sva delala za poročno noč, kaj veš? Ja, res bi mi moral že kej narest.
Kar se pa moje ritke tiče, veš, je pa zelo majhna in če bi bilo to res, da raste od jeze, ja potem bi bila gotovo že večja.

Poljubila bi te in pobožala zeloooo rada…..pa slišala tvoj glas enkrat…ha ha.

Vendar sem te zbudu, a vedno tako dolgo spiš? Kot vidiš, delam in to zgleda še zate.
Dons bi se pa res ljubil s teboj in to dolgooo, iz objema te ne bi spustil niti za sekundo! A kaj naj, če praviš naj bi bilo to enkrat. Kdaj je to? V naslednjem življenju, lepotica moja?
Sicer maš pa še kr nekaj dolga, kar poglej sosednja sporočila. Sam nočeš slišat, ne?
Meni bi bilo zelo zanimivo slišat tvoj glasek, sam a naj kar št. mob. tel. napišem tle?

Si mislil name?

Ne, ne spim tako dolgo, čeprav sem dones zaspala….no, ja sem se vsaj mal naspala. Lepo, da delaš tud zame, mi prov pride, ha.
Kako lepo si napisal (tisto o ljubljenju me čist iz tira vrže, ratam mokra med noga mi, le da pomislim nate). Ne me spustit! Kakšen stavek je to:
“A kaj naj, če praviš naj bi bilo to enkrat. Kdaj je to?” Ja, a ni to kar skoraj vsak dan, ljubi moj? No, če bi verjela v naslednje življenje, potem bi se midva itak našla, ne de?
Dolg, si rekel dolg? Uf, ne vem…pa časa mi zmanjkuje za branje. Povej, moj dragi, najdražji ljubi no, kaj te zanima, pa ti povem.

Ja, napiš, ha ha (da ne bi zares!) al pa ugotovi način, ti moj pametni!

Tisto o mokrem mednožju bi pa res rad potipal, no okusil z jezikom. Pač to raje počnem, kot da se men to dela, posebno če vidim, da res paše.

Jasno, da si želim ljubiti se s teboj v živo, ne preko neta, pol rata pa tak čuden stavek, ne?

Sicer pa me zanima o tebi vse, posebno pa tisto o “pizdariji” a sem uganil, al ne.

Že vem kaj storit, da se vsaj slišiva v živo: Kupim enga mobilca, ti dam št., potem pa ga zavržem! Sam kaj ako me kliče Eva?

Bi te rada imela čist bliz zdejle, da bi začutila tvoje jezik v meni. Ja, paše, saj veš. In bi potopil svoj obraz vame? Bilo bi čudovito, ljubi. Samo pazi, od tebe sem tako zrajcana, da mi lahko pride kuj. No, bi se pa nadaljevalo, ne de in bi mi še pa…
Jasno, da si želiš! Jasno???? Zakaj je to jasno? Ker dišim po Armaniju, ha ha? In ker bi te čakala ena temno rdečka, ki bi te objela okrog vratu in sploh ne izpustila, dokler ne bi bil čist moj in v meni?

Pizdarija? Dvomim, da si.

Me pa še kaj o tebi tudi zanima, le da vsem že ne povem, kar vem. In tud tist ne kar ne vem (še!!), ha ha!

Eva? Eva? Ljubi, mogoče sem pa res predolg spala in mi možgani ne delajo čist dobr, razlož.
poljub na tvoja usta (odpri jih prosim, naj gre moj jeziček k tvojemu)

Ljubi, pohiti! Zelo zelo kmalu odhajam….poljubček

Žal je vmes crknil internet. Verjetno te ni več…

Armani tle nima nikakršne veze. Ker tvoje telo diši tisočkrat lepše!!! Pa še zelo zelo lepa si, a ne? Povej. Pa še seksualne fantazije imaš take, ki so mi tako zelo blizu. Res ne bi bila za ljubljenje v živo?

Resnično me zanima tista pizdarija. A ni za javnost? Saj te itak nihče ne pozna, zato lahko pišeš kar češ.

A nardedim tisto z mobilnikom?

New Report

Close