Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu zvestoba do groba

zvestoba do groba

Pa sem spet tle! Mam srečo, kot kaže, da te dons še enkrat lahko berem.
Tisto zelo, zelo, zelo (3x, ti vse precej pomnožiš, se mi zdi, ha ha, tako, na splošno) si pa ti rekel. No, da te potolažim grda nisem, ha ha. Pa ti?
za ljubljenje v živo hm…si me že bral ne de, kaj mislim?

Ni za javnost. Sploh me pa nekdo pozna. Pa tebe tud, ja?

Naredi, ljubi, mogoče so fantazije po mobiju še slajše!

Hočeš me prelisičit, pa me ne boš! Pojdi na lepotno tekmovanje, jaz se zrinem v komisijo in ti “nabijem” toliko točk, kolikor je sploh možno!

Vidim, ja. …Mnenja nis spremenila, nimam se česa nadejat. Kaj pa če bi pol mela oba še boje pošlihtan doma?!

Ljubi, za tako stare kot sem jaz, zadeve ne delujejo več, ha ha. Sej veš, da gre pri lepoti za moški svet za mlado meso (kot jim ti praviš)….tako, da ti ne bo treba na gorenjsko.

A tale stavek:
> Vidim, ja. …Mnenja nis spremenila, nimam se česa nadejat. Kaj
> pa če bi pol mela oba še boje pošlihtan doma?!

pomeni, da si se me naveličal, kaj?

Mlado meso prija, sam s 34 se pa ne more primerjat! To je pa najboljš, saj veš, temna rdečka moja.

Tist pomen, da si parkrat napisala, da “preko ceste” ne bi šla. A sem razumel narobe? Pol je šansa?

Poljubljam te od tvojih lask – srednje dolge maš, a ne – do najmanjšega prstka na tvojih nogicah!

Poljubček!

Sam to?!
Poljubček nazaj!

Ljubi, moram it!!!!!
Miljon pomnoži z miljonom poljubov! Vse zate!!!!!

Kaj sva delala na poročno noč, mi povej do jutri, lahko?

Fak!!!! ej zdele sem pogledal na tale post….. :)))) a sta vidva sploh videla, kako zmešnjavo sta naredila??? :))) al sta preveč eden v drugega zatopljena? 🙂

dejta se raje po e-mail dogovorit, ker men tukaj ni več nič jasno, kaj kam paše…. :)))

Ajdi, fajn se mejta oba!! (vsi) :))

LP

Remedy

Boš že prenesu, a ne Remedy?

LP! K.

O pa ja! Kar misl si!
Vsa moja vprašanja enostavno preskočiš, jst pa naj ti nakladam kakor tebi paše. Očitno si navajena, da vedno dobiš kar želiš, sam pr men ne boš, moja gospa, veš. Kar lepo odgovor na vprašanja, pol pa jst poskrbim za smeh in dobro voljo.

Zdej še poljubčkov ne bo več, a ne? No jst ti jih še kar pošiljam tam gor na G.

ITAK 🙂

ni panike!

vidva samo debatirajta………. to sm jst bol za foro reku!
:)))))

ajde!

LP

Remedy

Očitno je tako, kot sm predvidevu: nosek do tal, užaljenost pa taka!
Še mal, pa bom že prepričan, da nimaš doma vse tako pošlihtan pr sexu, kot praviš. Kaj pa jaz revež, že dva dni nič, spet ma tisto sranje…, pa sm vseen dobre volje

New Report

Close