31-letna Selena Gomez priznala: "Šla sem na botoks"

12. december 2023

31-letna Selena Gomez priznala: "Šla sem na botoks"

12. december 2023
Foto: Instagram @selenagomez

31-letna Selena Gomez priznala: "Šla sem na botoks"

12. december 2023
Foto: Instagram @selenagomez

Pevka in igralka je uporabo botoksa priznala na Instagramu, kjer je sicer tekla razprava o njenem novem izbrancu.

Na oboževalski strani Selene Gomez so se pojavile fotografije njenega novega izbranca, glasbenega producenta Bennyja Blanca, pri čemer pa se debata ni zaključila pri pevkinem ljubezenskem življenju.

Sledilci so namreč začeli komentirati tudi njen izgled in med drugim dejali, naj si “odstrani polnila v licih,” na kar pa se je odzvala kar Selena sama. Brez dlake na jeziku jim je odgovorila: “Šla sem na botoks.”

Foto: Instagram @selenagomez

31-letna zvezdnica je s tem prvič javno priznala, da je opravila kakršen koli kozmetični poseg, čeprav ni navedla nobene druge podrobnosti, kot denimo, kje ga je uporabila. Komentar je sicer kasneje izbrisala.

Foto: Instagram @selenagomez

Uporabo priznala tudi Ariana

Selena pa ni edina mlajša zvezdnica, ki je v zadnjem času priznala uporabo botoksa ali polnil na obrazu. Pred nekaj meseci je to razkrila tudi 30-letna Ariana Grande, ki je med intervjujem v joku priznala, da si je dala v ustnice vbrizgati polnila, šla pa je tudi na botoks.

Foto: Instagram

Ob tem je dodala, da se tovrstnih posegov ne poslužuje več, a jih ne izključuje v prihodnosti. “Ali bom šla čez 10 let morda na facelift? Morda, ja! Ampak to so le misli, o katerih bi morali imeti možnost razpravljati,” je dejala.

Avtor
Piše

Branka Grbin

Style. Več novic

New Report

Close