Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Nenormalno potrebna

Nenormalno potrebna

Tudi mene danes nekaj luna trka, ufff prej bi skoraj z očmi pojedla našega cimermana, a si to nor kake roke in magnetne oči.

Par dni, pa mine, kaj češ če so plodni dnevi v mesecu 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Cordial, 01.07.2022 ob 00:00

Tudi mene danes nekaj luna trka, ufff prej bi skoraj z očmi pojedla našega cimermana, a si to nor kake roke in magnetne oči.

Par dni, pa mine, kaj češ če so plodni dnevi v mesecu 🙂

Naj ne ostane samo pri fantaziji, kontaktiraj me in izživi svoje sanje:

[email protected]

Kje se skrivate vse te pohotne ženske?  Jaz srečujem same nune 😁

Punce ženske, od življenja imaš samo to, kar dobrega užiješ in samo to šteje. Žalosti in slabega je še preveč. Vabim vas, da mi pišete na mail [email protected]. sem 35 letni moški na višku moči, zbnam ustreči ženski,da dobi metuljčke v trebuhu, sem 180 cm dokaj vitek, krajše lase, simpatičen, pogovorljiv.Sem mobilen, sedaj polewti greva lahko tudi na kakšno plažo pa uživamo.Lp

Pokliči me, pri meni je pa kontra🤦‍♀️

Hmm to pa ni res ne vse v iti koš metat

Zgledam dovolj dobro zaenkrat, da bi z lahkoto dobila kar bi želela, če bi se tako odločila, tako da res ne razumem, prav patetično izpadete s tovrstnimi sporočili in čisto uničite temo, ker – če niste opazili, nobena več nič ne napiše, odkar ste zasmetili s temi maili.

Ti, ki pišeš, da srečuješ same nune – saj to se dogaja samo v naših glavah, ven sploh ne pokažemo. Čeprav v mojem primeru se nisem mogla zadržati in je opazil, ampak sva morala zabremzat, pač nočeš uničiti dveh lepih družin…naj ostane v mislih 😊

Kako lepo je poleti ko so kratke hlačke pa lepe majice z v izrezom in da  so bujne prsi   lep dekolte  kar gledal  bi in gledal to lepoto  in si mislil kako bi…….

Mene tudi trga,  pa sem krepko čez 50. Babnca me absolutno ne dohaja!

Me zanima a ste bile vedno tako za akcijo al bolj ko ste starejse bolj se vam dogaja🙂🤔

Tudi jaz malo cez 50 in me moja komaj dohaja

Glej ce je tak, ti lahko jaz pomagam z veseljem, vsaki dami tu..

S kod ste zenske ljubice moje zlate? Kontaktirajte me cakam na vas z z trdim

Odgovor na objavo uporabnika
Mala porednica, 28.06.2022 ob 22:19

Jaz malo čez 40 stara. Sem na istem. Partner pa za nobeno rabo, tako da razmišljam o menjavi. Amapk bo treba mlajšega dobiti ker tole čez 40 let je vse leno in utrujeno.

Javi se mi [email protected] sem zelo nenasiten ter zdrzljiv lahko več ur

Odgovor na objavo uporabnika
swingy391, 02.07.2022 ob 14:39

Tudi jaz malo cez 50 in me moja komaj dohaja

Javi se mlademu ki ga ti ne dohajas

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5236, 30.06.2022 ob 12:32

Kr prid k men

Povej kje me čakaš

Hormoni

Naš se na seksi spodnje perilo ne odziva, žal. Naši podalpski desci – ste tut ene limonce včasih 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Cordial, 01.07.2022 ob 14:56

Zgledam dovolj dobro zaenkrat, da bi z lahkoto dobila kar bi želela, če bi se tako odločila, tako da res ne razumem, prav patetično izpadete s tovrstnimi sporočili in čisto uničite temo, ker – če niste opazili, nobena več nič ne napiše, odkar ste zasmetili s temi maili.

Ti, ki pišeš, da srečuješ same nune – saj to se dogaja samo v naših glavah, ven sploh ne pokažemo. Čeprav v mojem primeru se nisem mogla zadržati in je opazil, ampak sva morala zabremzat, pač nočeš uničiti dveh lepih družin…naj ostane v mislih 😊

imam občutek, da sva midve na isti valovni dolžini 🙂 Kako to, da je cimperman poštekal?

Naš majster, ne morem da ne pišem, vsaj pišem, o njem. Hodi k meni na sestanke, parkrat dnevno. Ni stereotipno lep moški – še huje: ima notranjo privlačnost, je pameten, je razumen… In vedno se smehlja, gleda s svojimi globokimi očmi in govori. Včasih samo vem, da nekaj govori, pojma nimam kaj in si mislim: “pa ne moreš no tak hodit naokoli”. Zdaj si je omislil bradico – itak je videti še boljše.

Ne morem drugače, kot da umikam pogled. V rokah vrtim kuli, sponke, karkoli, samo da umaknem pogled, pozornost. On isto, pride k meni, sede in sklaplja sponko…

Včasih mi uide kakšna neprimerna beseda, očitno neprimerna za službeno okolje in jo samo potihem nakažem, oba veva. Potem se pa oba smejiva, kot dva pečena mačka.

Zaenkrat mi tip dobesedno je iz roke. Karkoli predlagam – ista zgodba kot doma z možem. Predlagam, razmisli: drug dan se to zgodi, brez pogajanj. Karkoli mu naročim, poslušno sledi. Idealen služben mož…

Jao, to koketiranje se ziher opazi.

Dobro, da je čas dopustov in se to vsaj občasno prekine za nekaj dni…

Se opravičujem vsem, ki so mogoče zgroženi nad mojim pisanjem. Tudi sama sebi se zdim trapasta koza. Sem čisto pridna in ostala bom pridna žena, moža imam rada in imava lepo skupno življenje.

I’m not a robot. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Frutabel, 06.07.2022 ob 21:29

Naš se na seksi spodnje perilo ne odziva, žal. Naši podalpski desci – ste tut ene limonce včasih 🙂

imam občutek, da sva midve na isti valovni dolžini 🙂 Kako to, da je cimperman poštekal?

Naš majster, ne morem da ne pišem, vsaj pišem, o njem. Hodi k meni na sestanke, parkrat dnevno. Ni stereotipno lep moški – še huje: ima notranjo privlačnost, je pameten, je razumen… In vedno se smehlja, gleda s svojimi globokimi očmi in govori. Včasih samo vem, da nekaj govori, pojma nimam kaj in si mislim: “pa ne moreš no tak hodit naokoli”. Zdaj si je omislil bradico – itak je videti še boljše.

Ne morem drugače, kot da umikam pogled. V rokah vrtim kuli, sponke, karkoli, samo da umaknem pogled, pozornost. On isto, pride k meni, sede in sklaplja sponko…

Včasih mi uide kakšna neprimerna beseda, očitno neprimerna za službeno okolje in jo samo potihem nakažem, oba veva. Potem se pa oba smejiva, kot dva pečena mačka.

Zaenkrat mi tip dobesedno je iz roke. Karkoli predlagam – ista zgodba kot doma z možem. Predlagam, razmisli: drug dan se to zgodi, brez pogajanj. Karkoli mu naročim, poslušno sledi. Idealen služben mož…

Jao, to koketiranje se ziher opazi.

Dobro, da je čas dopustov in se to vsaj občasno prekine za nekaj dni…

Se opravičujem vsem, ki so mogoče zgroženi nad mojim pisanjem. Tudi sama sebi se zdim trapasta koza. Sem čisto pridna in ostala bom pridna žena, moža imam rada in imava lepo skupno življenje.

I’m not a robot. 🙂

Ti si ena čisto navadna kurba, skupaj z avtorico!

Odgovor na objavo uporabnika
Resna86, 28.06.2022 ob 22:07

Vezana..poštena.. a spodaj enostavno se nemorem zadrževat..

 

Jaz sem 49 pa teče iz mene….

Jaz 35, moj 42 – skupaj sva že kar nekaj časa, in še vedno bi jaz vsaj vsak drug dan, če že res ne gre vsak dan… on pa zadnja tri leta stalno neki izgovori, pa je vroče, pa je mraz, pa je zmatran od sedenja v službi, pa da ga imam samo za seks še, skratka če nama uspe 1x na mesec, je to že uspeh. Meni absolutno premalo in sem začela res razmišljat o tem, da ga pustim in si najdem mlajšega, vsaj isti letnik… očitno se tem po 40-em ne da nič več oziroma rabijo novo meso, da se zbudijo.

Odgovor na objavo uporabnika
tori157, 07.07.2022 ob 08:12

Jaz 35, moj 42 – skupaj sva že kar nekaj časa, in še vedno bi jaz vsaj vsak drug dan, če že res ne gre vsak dan… on pa zadnja tri leta stalno neki izgovori, pa je vroče, pa je mraz, pa je zmatran od sedenja v službi, pa da ga imam samo za seks še, skratka če nama uspe 1x na mesec, je to že uspeh. Meni absolutno premalo in sem začela res razmišljat o tem, da ga pustim in si najdem mlajšega, vsaj isti letnik… očitno se tem po 40-em ne da nič več oziroma rabijo novo meso, da se zbudijo.

Oglasi se mi. Jaz bi tud vsak dan, večkrat na dan.

Ma daj no, malo flirtanja in navihanih pogledov ni še nikogar ubilo. K sreči je moj doma bolj živahen od tvojega, smo na 1x na teden, ne 1x na mesec 😄

Ampak mislim, da si s temi vsakodnevnimi “sestanki” že kar blizu “red zone”, pa saj sama veš, koliko imaš samokontrole. Ko bi jaz dobila mehke noge, se bojim, da se ne bi več ustavila, z večkratnimi srečanji pa si temu že statistično bolj izpostavljen, haha 😄

Kako me je poštekal? Ah, beseda nanese besedo in se razvije lep celovečerni pogovor, kot ga nisem imela že dolgo z nikomer, itak sem malo osamljena zadnja leta odkar smo se preselili, imam sicer kup kolegov in znancev, ampak nikogar, ki bi mu dovolila bližje in potem paše tak pogovor, ko se lahko po dolgem času malo odpreš…iskrice v očeh so pa švigale po svoje, seveda, saj od takih magnetnih očk se ne moreš odlepiti. In to je tudi vse.

Odgovarjala frutabeli.

Odgovor na objavo uporabnika
Cokan, 28.06.2022 ob 23:19

Tako stare koke ste svoje že odfukale! Ko ste bile mlade in seksi, ste se pa nazaj držale…

ja ja pa se zbudiš kretten, ker nisi več sposoben fukat…

 

me pri 90 še vedno ležimo, ti pa še stat ne moreš kaj šele, da bi ti “stal” to te jebe?

New Report

Close