Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Nenormalno potrebna

Nenormalno potrebna

Niso vsi, moj je star 64 in še zelo aktiven, me popolnoma zadovolji.

Noro jaz pa bi lahko skozi tudi star 36. Vedno trd obljubim

    Komot potešim kar si želiš verjemi💪😉

Saj jaz bi tudi…..pa sem sam……pridi.

Pa kaj je tem vašim dedcom še ktera ki je nepotešena na se javi

 

Star sem nekaj cez 30 Pohoten v eno. Samo sex mi gre po glavi. Z mojo imama noro sexualno zivljenje. Fukama se povsod od pojstle do kavca mize stola pulta v kuhinji pralnega stroja avta zunaj v naravi vsaka poza svoj orgazem. Ce dec ve kaj poceti z svojo ljubljeno je to kod sprehod po parku. Nor sem na njo. Obozujem zadovolno zensko in njene orgazme. Na sex jih dozivi od 4 vcasih do 9. Se je ze zgodilo 11 orgazmov. Muca more zazaret od sexa in tako tudi zazari zenska od zivljenja. Seveda more partnerski odnos tudi stimati drugace  vsega nastetega ni. Fukama se ljubima sexama noro in vsem bi to privoscil da bi lahko to dozivljali morate si najti kompatibilnega partnerja na vseh podrocjih. Zazivite polno ko da je danes zadni dan smejte se ljubite spostujte se radi se mejte bodite pristni in odprti poskrbite drug za drugega bodite zvesti in imejte iskrice v oceh.

Odgovor na objavo uporabnika
Xoxo, 28.06.2022 ob 22:25

Ja kaj ste pa delale, ko ste ble 20 in 25? Zdej na stara leta pa vas razganja :)))

Nič ne gre za šparanje, zenske okolih 40 pošteno razmeče in nastopi deset najboljših seksualnih let. Fajn je, če imajo pri tem odličnega partnerja. Uffff

Poštena??? To vsaka cipa zase misli.

Mmm

Dober komad fakmi😏🤘🤗

Ja, tko je, jest pr 60 bi skozi pa reje ne samo z ženo ki bi tudi skozi pa ne samo z mano!

In tako pride do začaranega kroga ko si oba iščeva se kaj za popestritev.

Pa ne da nama ne gre dobro, še več kot dobro nama gre a v glavi je žal tako da si oba želiva še izivov v obliki drugih seks partnerjev!

Piši mi

[email protected]

https://arhiv.onaplus.delo.si/dr-veronika-podgorsek-vedno-vec-porocenih-slovenk-isce-moske-za-seks

Piši mi   [email protected]

https://www.mladina.si/96938/tako-mlada-pa-ze-slovenka/

Odgovor na objavo uporabnika
Cokan, 28.06.2022 ob 23:19

Tako stare koke ste svoje že odfukale! Ko ste bile mlade in seksi, ste se pa nazaj držale…

Jst zdaj pri 38 zgledam bolj sebi kot pri 20ih

 

Nekaj bo na tem

Nikoli nisem imela takega libida kot sedaj ko imam 47 let. Moj je starejši , kar precej pa ne dohaja  mene, , sem pa ga pregovorila v jemanje viagre, ki sva jo kupila v UK, sedaj je dosti bolje.

Je katera nepotešena doma si bi mal tipkala

Jas tuti nenasiten ce si za se dobimon sem 35 letni iz vrhnika

51 letnik, z okolice lj.

Če si tudi ti poredna  :)))

 

[email protected]

Caw, pisi mi na [email protected] 🙂

Z mojim hodiva na kavice ze par tednov, pravi da bi rad sel pocasi. Se samo poljubljava, vedno cutim kako mu stoji in samo razmisljam o tem kako bi me naslonil na vrata, slekel hlacke do kolen in me noro pofukal v mokro picko s svojim velikim kurcem..

Ampak on bi sel rad pocasi.. uh

Sem pa 46, on leto mlajsi..

 

Odgovor na objavo uporabnika
Potrebna ful.., 27.08.2023 ob 19:16

Z mojim hodiva na kavice ze par tednov, pravi da bi rad sel pocasi. Se samo poljubljava, vedno cutim kako mu stoji in samo razmisljam o tem kako bi me naslonil na vrata, slekel hlacke do kolen in me noro pofukal v mokro picko s svojim velikim kurcem..

Ampak on bi sel rad pocasi.. uh

Sem pa 46, on leto mlajsi..

 

ZAnimivo ponavadi bi ženske počasi

Zanimivo se mi zdi, da toliko žensk omenja pomanjkanje sexa, zelo redke pa se odzovejo na direktno ponudbo…

Sam pa iščem prav takšno – nepotešeno, saj imam doma nekaj bolj zavrtega in nezainteresiranega.

V kolikor se kakšna opogumi, naj se mi oglasi na mail [email protected] – sem 45 letnik višje postave.

Pokl…069732238

Pač…tudi meni se kar meša…super,da smo različni, med enakimi 😀.

Moj mail: [email protected]

New Report

Close