Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A če neupravičeno manjkaš v parlamentu in te omenijo, je to mobing?!!!

A če neupravičeno manjkaš v parlamentu in te omenijo, je to mobing?!!!

Jao, kam smo prišli! Upam, da bo Urška vztrajala. Pa tisti poslanci, ki neupravičeno manjkajo, naj bodo tudi sankcionirani.

Odgovor na objavo uporabnika
Urška naredi red, 30.06.2022 ob 23:17

Jao, kam smo prišli! Upam, da bo Urška vztrajala. Pa tisti poslanci, ki neupravičeno manjkajo, naj bodo tudi sankcionirani.

A si ti tud ena taka “Uršika”? Ubogi tvoj moški, če s teboj deli življenje.

Pri teh podganah bi morali poslanski mandat vezat na prisotnost.

Dobro, da vem. Jutri me ne bo na siht, sefu tudi javim ne nic, da me ne bo. Ce in ko me bo klical, ga obsodim, da me mobingira… 🙂

Dobro razmisljajo tejle sds-sovci, jih je skoraj za volit ;))

Neopravičena odsotnost je kot, da tudi jaz ne pridem na delo in nikomur ne javim. A je to delo?

A, tako se je do sedaj v parlamentu delalo ali kaj? Ne mi rečt,

da se je to delalo tako.

Odgovor na objavo uporabnika
Morska zvezda, 30.06.2022 ob 23:42

Neopravičena odsotnost je kot, da tudi jaz ne pridem na delo in nikomur ne javim. A je to delo?

A, tako se je do sedaj v parlamentu delalo ali kaj? Ne mi rečt,

da se je to delalo tako.

Itak se je delalo tako, saj rezultati so vidni mar ne… 😀

Zdaj ko hoce nekdo naredit red, pa vsi v luft, banana republik.

Odgovor na objavo uporabnika
Jp jp, 30.06.2022 ob 23:41

Dobro, da vem. Jutri me ne bo na siht, sefu tudi javim ne nic, da me ne bo. Ce in ko me bo klical, ga obsodim, da me mobingira… 🙂

Dobro razmisljajo tejle sds-sovci, jih je skoraj za volit ;))

Dela koncept pooblaščenosti in pristojnosti probleme pri razumevanju. Ti je jasno, da bipolarna Urška nima pooblastil za igranje policista v DZ? V tem je problem, če nisi dojela.

Tukaj je lista njenih pristojnosti:
Predsednik predstavlja Državni zbor in vodi njegovo delo:
sklicuje in vodi seje,
podpisuje zakone in druge akte, ki jih sprejme Državni zbor,
skrbi za uresničevanje razmerij z Državnim svetom,
skrbi za sodelovanje s predsednikom republike, vlado, drugimi državnimi organi, predstavniškimi organi drugih držav, mednarodnimi parlamentarnimi in drugimi organizacijami,
skrbi za izvajanje poslovnika,
dodeljuje zadeve v obravnavo delovnim telesom,
odloča o sporih glede pristojnosti med delovnimi telesi,
odloča o službenih poteh poslancev v tujino, če za takšno odločitev ni pristojno nobeno delovno telo,
opravlja druge naloge v skladu z ustavo, z zakonom in poslovnikom Državnega zbora.

Če pozorno prebereš in izglasiš vsako besedo boš verjetno čez čas ugotovila, da nikjer ne piše “preverjanje prisotnosti poslancev”

Odgovor na objavo uporabnika
hahahaha871, 30.06.2022 ob 23:56

Dela koncept pooblaščenosti in pristojnosti probleme pri razumevanju. Ti je jasno, da bipolarna Urška nima pooblastil za igranje policista v DZ? V tem je problem, če nisi dojela.

Tukaj je lista njenih pristojnosti:
Predsednik predstavlja Državni zbor in vodi njegovo delo:
sklicuje in vodi seje,
podpisuje zakone in druge akte, ki jih sprejme Državni zbor,
skrbi za uresničevanje razmerij z Državnim svetom,
skrbi za sodelovanje s predsednikom republike, vlado, drugimi državnimi organi, predstavniškimi organi drugih držav, mednarodnimi parlamentarnimi in drugimi organizacijami,
skrbi za izvajanje poslovnika,
dodeljuje zadeve v obravnavo delovnim telesom,
odloča o sporih glede pristojnosti med delovnimi telesi,
odloča o službenih poteh poslancev v tujino, če za takšno odločitev ni pristojno nobeno delovno telo,
opravlja druge naloge v skladu z ustavo, z zakonom in poslovnikom Državnega zbora.

Če pozorno prebereš in izglasiš vsako besedo boš verjetno čez čas ugotovila, da nikjer ne piše “preverjanje prisotnosti poslancev”

Kaj pa ti bluziš?

Jaz tudi nisem pristojna, ko vidim, če nekdo krade v trgOvini, ki ima VARNOSTNIKA, celo. Torej se obrnem stran.

Torej js tudi nisem pristojna, ko nekdo pretepa žensko na ulici. Grem mirno mimo.

No zato pa je tako, ker eni iz koristoljubja HODITEMIMO.

Urška ima vso pravico na glas reči, kar si narod misli: To je vaše delovno mesto in če ste odsotni Z RAZLOGOM, se vnaprej opravičite. Če ni upravičenega razloga za odsotnost, to pomeni, da svojega dela ne jemljete resno.

Odgovor na objavo uporabnika
prav ima, 01.07.2022 ob 00:04

Urška ima vso pravico na glas reči, kar si narod misli: To je vaše delovno mesto in če ste odsotni Z RAZLOGOM, se vnaprej opravičite. Če ni upravičenega razloga za odsotnost, to pomeni, da svojega dela ne jemljete resno.

Odličen komentar.

…. Pa nisem volila Golobčka

Odgovor na objavo uporabnika
Morska zvezda, 01.07.2022 ob 00:00

Kaj pa ti bluziš?

Jaz tudi nisem pristojna, ko vidim, če nekdo krade v trgOvini, ki ima VARNOSTNIKA, celo. Torej se obrnem stran.

Torej js tudi nisem pristojna, ko nekdo pretepa žensko na ulici. Grem mirno mimo.

No zato pa je tako, ker eni iz koristoljubja HODITEMIMO.

Ja točno tako. Če v trgovini vidiš nekoga, ki krade se ne igraš varnostnika, ampak obvestiš vranostnika, ki je pristojen in pooblaščen za ravnanje v takih primerih.

Če vodiš nekoga, ki pretepa žensko žensko se ne igraš policistke ampak obvestiš pristojne pooblaščene osebe. Drugače znano tudi pod frazo “klic na 112”

Če uporabimo tvojo prispodobo, je jasno da se je Urška kar sama igrala varnostnico in policistko.

A bo šlo razumet zdaj? Tako blizu, a tako daleč si bila. Škoda.

 

Odgovor na objavo uporabnika
hahahaha871, 01.07.2022 ob 00:08

Ja točno tako. Če v trgovini vidiš nekoga, ki krade se ne igraš varnostnika, ampak obvestiš vranostnika, ki je pristojen in pooblaščen za ravnanje v takih primerih.

Če vodiš nekoga, ki pretepa žensko žensko se ne igraš policistke ampak obvestiš pristojne pooblaščene osebe. Drugače znano tudi pod frazo “klic na 112”

Če uporabimo tvojo prispodobo, je jasno da se je Urška kar sama igrala varnostnico in policistko.

A bo šlo razumet zdaj? Tako blizu, a tako daleč si bila. Škoda.

 

Blabla bla na tvoj komentar. Ona je tam zato, da javnost sooča z delom poslancev, ki jih ni na delu. Jasno.

Poudarek jih ni na delo in to niso niti opravičili.

In ja to kar si napisala je natanko to, jaz povem varnostniku, da nekdo krade in ne hodim mimo.

In Predsednica DZ sooča javnost, kdo, ni na delu. In ona ne hodi mimo.

Ti se pa raje skrij in s plahto pokrij.

In kaj tocno je narobe s preverjanjem prisotnosti, se v soli uciteljice preverjajo prisotnost, kam bi pa prisli, ce bi vsak sam nekaj po svoje delal kakor mu pase…

Ja in še nekaj, trolu, ki trola kaj je v pristojnosti  in kaj ni.

Ti imaš, da si na delovnem mestu, če te ni letiš. Oni so tam ZA nas.

In za nas do dolžni opravičiti izostanek delovnega dne. Pika in konec.

Odgovor na objavo uporabnika
Morska zvezda, 01.07.2022 ob 00:22

Ja in še nekaj, trolu, ki trola kaj je v pristojnosti  in kaj ni.

Ti imaš, da si na delovnem mestu, če te ni letiš. Oni so tam ZA nas.

In za nas do dolžni opravičiti izostanek delovnega dne. Pika in konec.

Ja ampak za sds trole to ne velja, oni so bogovi po principu ljubljenega vodje

Odgovor na objavo uporabnika
Morska zvezda, 01.07.2022 ob 00:15

Blabla bla na tvoj komentar. Ona je tam zato, da javnost sooča z delom poslancev, ki jih ni na delu. Jasno.

Poudarek jih ni na delo in to niso niti opravičili.

In ja to kar si napisala je natanko to, jaz povem varnostniku, da nekdo krade in ne hodim mimo.

In Predsednica DZ sooča javnost, kdo, ni na delu. In ona ne hodi mimo.

Ti se pa raje skrij in s plahto pokrij.

Zato pa je ta država takšna banana kot je. Strankarsko zaplankani svojim oproščate kar vse po prek. Na obeh straneh sicer, ne samo na levi. In potem je vse blablabla.

Vrtenje na rdeči preprogi je vrjetno tudi bilo OK, čeprav so vsi strokovnjaki rekli da zagotovo ni bilo OK. Ampak naši lahko delajo kar hočejo, ker so naši.

Zrcalna slika SDS in njihovega razumevanja postopkov in zakonov. Za enkrat ste sicer res še nekoliko bolj prefinjeni, ampak v štirih letih se bo tudi ta megla razkadila.

Kaj drugega kot propada si ta gnili narod ne zasluži.

Tukaj bom korektna, ne gre samo za člane SDS.

Odgovor na objavo uporabnika
hahahaha871, 01.07.2022 ob 00:24

Zato pa je ta država takšna banana kot je. Strankarsko zaplankani svojim oproščate kar vse po prek. Na obeh straneh sicer, ne samo na levi. In potem je vse blablabla.

Vrtenje na rdeči preprogi je vrjetno tudi bilo OK, čeprav so vsi strokovnjaki rekli da zagotovo ni bilo OK. Ampak naši lahko delajo kar hočejo, ker so naši.

Zrcalna slika SDS in njihovega razumevanja postopkov in zakonov. Za enkrat ste sicer res še nekoliko bolj prefinjeni, ampak v štirih letih se bo tudi ta megla razkadila.

Kaj drugega kot propada si ta gnili narod ne zasluži.

Mater imate to rdeco preprogo, kaj pa vas JJ, ki nas je osramotil pred celim svetom s cestitko neizvoljenemu trampu, a to je pa ok ali kaj!? Eni ste res trdi kot beton, ce ne se malo bolj…

Vazno, da je dedec iz sds, potem lahko sramoti po mili volji kar hoce…

A ko zvečer šteje doma in Holoba ni, a jih bo tudi slišal?

Odgovor na objavo uporabnika
Jp jp, 01.07.2022 ob 00:19

In kaj tocno je narobe s preverjanjem prisotnosti, se v soli uciteljice preverjajo prisotnost, kam bi pa prisli, ce bi vsak sam nekaj po svoje delal kakor mu pase…

Koliko imaš pa ti na uro?

Kje se prijavim?

Tu nima veze strankarska pripadnost.

Ti, če nisi na delu in tega ne opraviči Letis.

Oni so vsi na delu po izboru ljudstva. In oni imajo pravico vedeti ali ljudstvo zastopajo. Pika.

 

Oni si vsi na delu

Odgovor na objavo uporabnika
Morska zvezda, 01.07.2022 ob 00:08

…. Pa nisem volila Golobčka

…ampak Holoba…

Odgovor na objavo uporabnika
Iščem delo trolanje od 6-22, 01.07.2022 ob 00:37

Koliko imaš pa ti na uro?

Kje se prijavim?

Zakaj te pa to zanima? A ljebljeni vam ne daje vec zastonj pingo soka in sendvicev? Ste bili premalo pridni in zgubili volitve, zdejle pa se za burek ni..

Odgovor na objavo uporabnika
Volime nevolime, 01.07.2022 ob 00:39

…ampak Holoba…

Nope. NITI Holoba.

A te žre pravica?

Pred ljudstvom so vsi enaki.

 

 

New Report

Close