Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A če neupravičeno manjkaš v parlamentu in te omenijo, je to mobing?!!!

A če neupravičeno manjkaš v parlamentu in te omenijo, je to mobing?!!!

Al ste plitki levičarji oz. svobodnjaki. Vašemu šefu kar dol visi za vas, če pridete ali ne. On bo javil naprej in bo to uredila kadrovska služba. Če pa je privat bo pa uredil kar sam. Ampak DZ ni privat od urške. Vam je to jasno debili levi? To je poanta. Zahteva se samo pravilen postopek. Ne gre kar po njeno ali domače.

Sicer ste pa vsi tako pri…njeni, da je škoda besed za vas sodrga, debilna, nepismena leva.

Odgovor na objavo uporabnika
Morska zvezda, 01.07.2022 ob 00:00

Odgovor na objavo uporabnika
hahahaha871, 30.06.2022 ob 23:56

Odgovor na objavo uporabnika
Jp jp, 30.06.2022 ob 23:41

Dobro, da vem. Jutri me ne bo na siht, sefu tudi javim ne nic, da me ne bo. Ce in ko me bo klical, ga obsodim, da me mobingira… 🙂

Dobro razmisljajo tejle sds-sovci, jih je skoraj za volit ;))

Dela koncept pooblaščenosti in pristojnosti probleme pri razumevanju. Ti je jasno, da bipolarna Urška nima pooblastil za igranje policista v DZ? V tem je problem, če nisi dojela.

Tukaj je lista njenih pristojnosti:
Predsednik predstavlja Državni zbor in vodi njegovo delo:
sklicuje in vodi seje,
podpisuje zakone in druge akte, ki jih sprejme Državni zbor,
skrbi za uresničevanje razmerij z Državnim svetom,
skrbi za sodelovanje s predsednikom republike, vlado, drugimi državnimi organi, predstavniškimi organi drugih držav, mednarodnimi parlamentarnimi in drugimi organizacijami,
skrbi za izvajanje poslovnika,
dodeljuje zadeve v obravnavo delovnim telesom,
odloča o sporih glede pristojnosti med delovnimi telesi,
odloča o službenih poteh poslancev v tujino, če za takšno odločitev ni pristojno nobeno delovno telo,
opravlja druge naloge v skladu z ustavo, z zakonom in poslovnikom Državnega zbora.

Če pozorno prebereš in izglasiš vsako besedo boš verjetno čez čas ugotovila, da nikjer ne piše “preverjanje prisotnosti poslancev”

Kaj pa ti bluziš?

Jaz tudi nisem pristojna, ko vidim, če nekdo krade v trgOvini, ki ima VARNOSTNIKA, celo. Torej se obrnem stran.

Torej js tudi nisem pristojna, ko nekdo pretepa žensko na ulici. Grem mirno mimo.

No zato pa je tako, ker eni iz koristoljubja HODITEMIMO.

Ti kar nastavi svojo rit in obraz, da jih dobiš nekaj čez lape. Bomo videli kako dolgo se boš vmešavala v tuje posle. Lahko pa obvestiš pristojne za nasilje. Če imaš jajca pa pojdi zraven in storilca fotografiraj.

Če bi kdo nekomu grozil z orožijem bi ga ti kar fentala? To ni pravilen postopek nisi tožnik, sodnik in rabelj v enem. Odloči se za eno zadevo.

Madona ste butasti v tem zagovarjanju  kokoši.

aneda… take izjavljajo, da je to ze skoraj neverjetno…

si ne predstavljam kako bi blo,, da pridem na, siht potem pa namest dela kofetkam v cajni kuhinji, imam cvek partijo pred vrati pisarn, ce mi kdo si drzne reci, da noram delat ga pa obtozim mobingiranja… neverjetno… to ni bili samo ti poslanci radi nedotakljive svete krave in to za nas denar ogromnih plac, pa, se enormno dodatkov imajo za to preseravanje.

Prav je da Urska naredi red… prva, ki se je za to postavila in bravo ji za to👏👏👏👏

Ti pametnjakovič

Poslanci so v službi ljudstva in samo oni so kadrovska v DZ.

In Urška je samo obvestila kadrovsko. Torej ljusdvo.

Sds zalega bi kr malo motovilila po ljubljani in dobivala mastne denarce za nic dela, zdaj je pa Urska kriva, ker je vprasala o prisotnosti 😂😂😂

In potem se cudimo zakaj nismo druga svica razen po cenah v trgovinah 🙂

Zato, ker napredne drzave imajo NORMALNE voditelje in NORMALNE volilce!!!

*ljudstvo

 

Odgovor na objavo uporabnika
Jp jp, 01.07.2022 ob 00:19

In kaj tocno je narobe s preverjanjem prisotnosti, se v soli uciteljice preverjajo prisotnost, kam bi pa prisli, ce bi vsak sam nekaj po svoje delal kakor mu pase…

Saj se ve, da v šoli preverjajo prisotnost učiteljice. Ravnatelj tega ne počne. Učiteljice preverjajo prisotnost, ker je tako določeno. Za urško to NI določeno. Razumeš?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Morska zvezda, 01.07.2022 ob 00:59

Ti pametnjakovič

Poslanci so v službi ljudstva in samo oni so kadrovska v DZ.

In Urška je samo obvestila kadrovsko. Torej ljusdvo.

https://parlameter.si/

To obstaja že dolgo. Celo za vsakega poslanca vidiš kako glasuje glede določenega zakona.

Za zjokat ste res. Nesposbni in arogantni.

seveda ima… ce vodi dz je to tudi v njeni domeni, tudi sklepčnost ugotavlja…

in ze zadnji cas, da je nekdo to naslovil, ker to je cista in nedopustna slamparija poslancev… totalna neodgovornost… a presvetega Janšo bo treba prosit,, da se na seji pokaze?  Bi nim jaz že dala vsem 90im to ne njihov siht imajo da so tam na delovnem mestu!

Ja zato pa si

Ovela morska zvezda.

Le zakaj?

Jaz sem polna življenja in blestim.

S čim si se pa ti zastrupila, da si Ovela?S podpiranjem pokvarjenosti?

Poslanec je dolžen opravičiti izostanek. Izvoljen je od ljudstva in njegova kadrovska je ljudstvo. In predsednik DZ ima dolžnost seznani ljudstvo, kdo opravlja svoje plačano poslanstvo in kdo ne.

 

No kaj je pa včeraj o tem poročala RTV SLO1 v dnevniku. Vsi ostali medijo so o tej napaki urške poročali in se čudili. Samo ti, ki bi radi imeli svojo privat nacionalno TV niso nič povedali. Kje je sedaj stefančič, da bi malo pokomentiral to neznanje svobodnjakov v parlamentu. Prva 4 leta se bodo res zgleda samo privajali in učili poslovnik, da bodo morda lahko kaj kasneje naredili.

Kaj češ v trde in butaste glave pač ne stopi tako hitro.

Odgovor na objavo uporabnika
Morska zvezda, 01.07.2022 ob 01:07

Ja zato pa si

Ovela morska zvezda.

Le zakaj?

Jaz sem polna življenja in blestim.

S čim si se pa ti zastrupila, da si Ovela?S podpiranjem pokvarjenosti?

Poslanec je dolžen opravičiti izostanek. Izvoljen je od ljudstva in njegova kadrovska je ljudstvo. In predsednik DZ ima dolžnost seznani ljudstvo, kdo opravlja svoje plačano poslanstvo in kdo ne.

 

Ampak ti si tista mala pritlikava morska zvezda, ki mora biti skrita in tiho. Naj tako raje ostane, da te drugi ne pohrustajo, trolka leva.

Vas res moramo spomniti na vse obstrukcije levičarjev brez razloga v prejšnji sestavi DZ. In kaj je obstrukcija druga kot neprisotnost brez razloga. Edini razlog je bil strah, ker bi se lahko kdo strinjal napačno.

Odgovor na objavo uporabnika
Ovenela morska zvezda, 01.07.2022 ob 01:02

Saj se ve, da v šoli preverjajo prisotnost učiteljice. Ravnatelj tega ne počne. Učiteljice preverjajo prisotnost, ker je tako določeno. Za urško to NI določeno. Razumeš?

 

Ocitno v parlamentu noben ne preverja prisotnosti, ce jih polovica manjka, pa koga mi to placujemo madona!?? Pa saj polovica jih je itak prevec, sami brezvezniki, ki ne vedo niti, da zivijo!

Iz ene sramote v drugo.

Odgovor na objavo uporabnika
Jp jp, 01.07.2022 ob 01:13

Ocitno v parlamentu noben ne preverja prisotnosti, ce jih polovica manjka, pa koga mi to placujemo madona!?? Pa saj polovica jih je itak prevec, sami brezvezniki, ki ne vedo niti, da zivijo!

Točno, in to je ta polovica novih obrazov in en del maščevalcev. Ti res ne vedo zakaj so v DZ. To bi jih morala urška podučiti v dopolnilnih seansah. Kot v šoli pri dopolnilnem pouku.

 

Ja nisi zastonj ovenela morska zvezda, ob meni, ki kipim od življenja.

Mene ne zanima, kot tebe strankarska pripadnost, temveč pravica za ljudstvo, ki je tem ljudem dodelilo mandate.

Tako si zatohla, da smrdis od ovenelosti in pokvarjenosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Ovenela morska zvezda, 01.07.2022 ob 01:08

Ampak ti si tista mala pritlikava morska zvezda, ki mora biti skrita in tiho. Naj tako raje ostane, da te drugi ne pohrustajo, trolka leva.

Ja pajade, ce si baba itak moras bit v kotu in tiho po vasem sds-sovskem klanu. Btw od kdaj zivimo v Pakistanu, da je temu tako!?? Pa Urska vas tudi moti, ker bi morala biti tiho a ne!? Vi ste slabsi kot muslimani!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Ovenela morska zvezda, 01.07.2022 ob 01:16

Točno, in to je ta polovica novih obrazov in en del maščevalcev. Ti res ne vedo zakaj so v DZ. To bi jih morala urška podučiti v dopolnilnih seansah. Kot v šoli pri dopolnilnem pouku.

 

A ja, a novi obrazi so zdaj toliko sranja v enem mesecu naredili, jansa pa samo dobro v vseh teh letih? Vi sveckarji ste res za odstrel!

Odgovor na objavo uporabnika
Jp jp, 01.07.2022 ob 01:21

A ja, a novi obrazi so zdaj toliko sranja v enem mesecu naredili, jansa pa samo dobro v vseh teh letih? Vi sveckarji ste res za odstrel!

Saj si sam zapisal to trditev. Zdaj se pa zvijaš kot vsi levaki.

Hej Ovela, česa se pa ti bojiš? Da bodo morali tvoji opravičiti izostanek od dela, Ljudstvu, kot vsak navaden smrtnik svojemu delodajalcu.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ma nemoj, 01.07.2022 ob 01:18

Ja pajade, ce si baba itak moras bit v kotu in tiho po vasem sds-sovskem klanu. Btw od kdaj zivimo v Pakistanu, da je temu tako!?? Pa Urska vas tudi moti, ker bi morala biti tiho a ne!? Vi ste slabsi kot muslimani!!!

Želel semm te samo zaščititi pred nevarnostjo. Če siliš sama v nesrečo pa dej. Če bi živela v muslimanskem svetu bi hodila najmanj 20 korakov pred moškim, da bi iskala mine. Zato imajo tam harem, da jim ne zmanjka minolovcev. Tukaj za sedaj še ni tako. Če pa imaš željo izvoli.

Ampak red pa mora bit. Ali ste navajeni na anarhijo? Si to želite. Razlike med “babami” in moškimi delate samo ve “babe” in vedno takrat, ko vas vzamemo kot enake. Rade bi bile enake lulate pa čepe, he, he, he. Nikoli ne morete biti popolnoma enake, saj tega same ne želite. Bi bilo pa dobro, da se enkrat izrečete kaj želite. A imamo dovolj WC brez oznak? Po moje ne, ker je ženski vedno bolj umazan in smrdljiv kot moški.

Odgovor na objavo uporabnika
Morska zvezda, 01.07.2022 ob 01:29

Hej Ovela, česa se pa ti bojiš? Da bodo morali tvoji opravičiti izostanek od dela, Ljudstvu, kot vsak navaden smrtnik svojemu delodajalcu.

 

Moji meni delajo in ustvarjajo dobiček. Sploh mi ni pomembno kako, važno je obojestransko zadovoljstvo.

Se nam je zdelo, da si muslic, ker natanko ves kam in kako baba spada 😲

Odgovor na objavo uporabnika
Poslovnik DZ za telebane, 01.07.2022 ob 00:52

Al ste plitki levičarji oz. svobodnjaki. Vašemu šefu kar dol visi za vas, če pridete ali ne. On bo javil naprej in bo to uredila kadrovska služba. Če pa je privat bo pa uredil kar sam. Ampak DZ ni privat od urške. Vam je to jasno debili levi? To je poanta. Zahteva se samo pravilen postopek. Ne gre kar po njeno ali domače.

Sicer ste pa vsi tako pri…njeni, da je škoda besed za vas sodrga, debilna, nepismena leva.

A je tebi, debil, jasno, da so poslanci v službi naroda in ne narod v njihovi službi?

New Report

Close