Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A če neupravičeno manjkaš v parlamentu in te omenijo, je to mobing?!!!

A če neupravičeno manjkaš v parlamentu in te omenijo, je to mobing?!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 01.07.2022 ob 12:22

Odgovor na objavo uporabnika
Juha Koncic, 01.07.2022 ob 12:16

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj le, 01.07.2022 ob 11:32

Odgovor na objavo uporabnika
Juha Koncic, 01.07.2022 ob 11:25

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 01.07.2022 ob 11:00

Odgovor na objavo uporabnika
Juha Koncic, 01.07.2022 ob 10:13

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 01.07.2022 ob 09:45

Motijo vas pooblastila , nič pa vas ne moti, da mirno VLEČEJO NAŠ DENAR za nič?

Kdaj ste nazadnje pogledali, koliko dobijo poslanci? Plus dodatki, plus vse živo? NAJMANJ kar je, je to da se sploh pojavijo v parlamentu, da ne govorimo o tem, da se odsotnost opraviči.

Ker – vsi vemo, da je tule šlo za PLAČANO ODSOTNOST a ne?

Prejšnja vlada je uvedla tole vzvišeno nedotakljivost brahmanske kaste, ki zdaj histerično znori, če se jo opomni na dolžnosti in ne le pravice.

In spet: če bi bilo obrnjeno, bi pisali obratno, udrihalj čez manjkajoče.

 

Prejšnja vlada ni uvedla prav ničesar, ker je poslovnik državnega zbora, v delu, ki ureja odsotnost poslancev, enak že vrsto let, zakaj lažeš???????? V času Janše so bile 3 spremembe, objavljene v Uradnem listu in sicer v 46/20, 105/21, ki je v bistvu odločba US in  111/21 in niti ena ne govori o odsotnosti!!!!

Urška KZ je prekoračila svoje pristojnoti, ki jih ima. To je vsa zgodba.

Seveda je. Zakaj se lažeš?

Uvedla je nedotakljivost “svetih krav” , ki se jim ne sme nič reči, same pa lahko počnejo vse, kar se jim sprdne brez posledic. Dovolj je bilo, da si v sds in si lahko počel kar si hotel.

Ravno tukaj smo ves čas opozarjali na to, pa ste se norca delal. Če bi bilo obrnjeno, bi pa noreli o “lenuhih, zajedalcih itd” .

Še zdaj, ko jim je narod povedal, kaj si misli o takem odnosu, se obnašajo isto naprej. In potem je opljuvan tisti, ki jih opozori,  ne oni.

Vprašanje: kako vas ni sram?

Tematika tega ‘topica’ oziroma zadeva, o kateri tukaj govorimo, je odsotnost poslancev, in jo ureja Poslovnik državnega zbora. Ki je v času zadnje Janševe vlade doživel 3 spremembe in niti ena od teh se ne nanaša na odsotnost poslancev.

Po domače – Janševa vlada tu ni posgeala niti malo in trditi, da so oni neke poslanske ‘brahmane vpeljevali’, je navadna izmišljotina.

Mogoče so jih pri čistilcih mozaikov, ampak tu je tema o poslancih.

Se ti bo podrl svet, če boš priznal/l/o, da si napisal/a/o  nekaj na pamet in da problematike sploh ne poznaš. Je tako hudo priznati zmoto? A boli?

Po Poslovniku mora poslanec, razen v primeru višje sile, vsaj dan pred sejo javiti in pojasniti svojo odsotnost.

Ni predvideno, da ga kar tako, meni nič, tebi nič, tam ni.

Ni predvideno, da neopravičeno manjka!

 

To po predpisih ugotavljajo drugi, ne pa UKZ, ona nima nikakršne pristojnosti. Kako nizek mora biti IQ, da ti Replika tega ne moreš dojeti?

Odgovorim še drugemu tvojemu nicku, ona NI UGOTAVLJALA PRISOTNOSTI, ampak prebrala tiste ,ki so neupravičeno odsotni in to  kritizirala, do česar je popolnoma upravičena. Tusi jaz kot davkoplačevalka sem upravičena , ker tole nedelo plačujem.

Preden druge zmerjaš z neumnimi, probaj ugotoviti kakšno dejstvo? Torej ponovi za mano: “ni ugotavljala prisotnosti”

Brez veze, ker trolaš z lažmi non stop in tudi tole boš zaspinal u tri krasne spet.

A pa ti veš, da je proglasila Janija Prednika iz SD za odsotnega? Mogoče je bil mentalno odsoten, kot si ti v tej temi. ostlao smo pa sicer že večkrat obdelali, pa vseeno, kot pri razlagi 3 -letnemu otroku – >

Saj lepo, da si šla vmes po inštrukcije, kaj napisati, ampak UKZ o tem, kdo je baje neopravičeno odsoten, po poslovniku nima pristojnosti, pa ti lahko pišeš, kar hočeš in lažeš, kar hočeš.

Si preveč mentalno omejena, da bi dojela, kako se z vsakim zapisom pogrezaš globje in uzgubiljaš še tisti minimum kredibilnosti, ki si ga mogoče še imela po prvem zapisu?

Iz Poslovnika

63. člen

(1) Ko predsedujoči začne sejo, obvesti državni zbor, kdo od poslancev ga je obvestil, da je zadržan in se seje ne more udeležiti.

(2) Predsedujoči obvesti državni zbor, kdo je povabljen na sejo.

 

Poslovnik glej, glej, ne predvideva, da bi kdo manjkal brez obvestila, Predpostavlja, da bodo vsi  in to pravočasno, v predpisanem roku javili (razen v primeru višje sile, ko res ne morejo).

 

 

PS – ne mešaj me z Repliko, ker nisva ista oseba, pa čeprav precej podobno razmišljava.

Odgovor na objavo uporabnika
Juha Koncic, 01.07.2022 ob 12:32

A pa ti veš, da je proglasila Janija Prednika iz SD za odsotnega? Mogoče je bil mentalno odsoten, kot si ti v tej temi. ostlao smo pa sicer že večkrat obdelali, pa vseeno, kot pri razlagi 3 -letnemu otroku – >

Saj lepo, da si šla vmes po inštrukcije, kaj napisati, ampak UKZ o tem, kdo je baje neopravičeno odsoten, po poslovniku nima pristojnosti, pa ti lahko pišeš, kar hočeš in lažeš, kar hočeš.

Si preveč mentalno omejena, da bi dojela, kako se z vsakim zapisom pogrezaš globje in uzgubiljaš še tisti minimum kredibilnosti, ki si ga mogoče še imela po prvem zapisu?

Poslovnik ne predvideva, da bi smel kdo neupravičeno, brez opravičila, manjkati!

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj le, 01.07.2022 ob 12:33

Iz Poslovnika

63. člen

(1) Ko predsedujoči začne sejo, obvesti državni zbor, kdo od poslancev ga je obvestil, da je zadržan in se seje ne more udeležiti.

(2) Predsedujoči obvesti državni zbor, kdo je povabljen na sejo.

 

Poslovnik glej, glej, ne predvideva, da bi kdo manjkal brez obvestila, Predpostavlja, da bodo vsi  in to pravočasno, v predpisanem roku javili (razen v primeru višje sile, ko res ne morejo).

 

 

PS – ne mešaj me z Repliko, ker nisva ista oseba, pa čeprav precej podobno razmišljava.

Sta cimra v Hrastovcu?


@Juha
Koncic – nima smisla pusti Repliko če bi malo več bral njene umotvore bi vedel da, se kregaš s psihijatrijo.

Ne pravijo zastonj v ponarodeli primerjavi “laže ko sdsovc”.

Lej, dejstva si vsa dobil in to ne enkrat, pa še vedno tupiš isto.

Plus namesto žaklja na glavo, ker si se osmešil, druge zmerjaš.

Jp, spet tipičen sdsovc.

In pol se čudiš, zakaj vas folk ne mara.

Odgovor na objavo uporabnika
tuz, 01.07.2022 ob 12:36

Sta cimra v Hrastovcu?


@Juha
Koncic – nima smisla pusti Repliko če bi malo več bral njene umotvore bi vedel da, se kregaš s psihijatrijo.

 

Počasi še enkrat preberi

63. člen

(1) Ko predsedujoči začne sejo, obvesti državni zbor, kdo od poslancev ga je obvestil, da je zadržan in se seje ne more udeležiti.

(2) Predsedujoči obvesti državni zbor, kdo je povabljen na sejo.

 

Poslovnik glej, glej, ne predvideva, da bi kdo manjkal brez obvestila, Predpostavlja, da bodo vsi  in to pravočasno, v predpisanem roku javili (razen v primeru višje sile, ko res ne morejo).

 

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj le, 01.07.2022 ob 12:34

Poslovnik ne predvideva, da bi smel kdo neupravičeno, brez opravičila, manjkati!

Saj tudi poslanca ne moreš ravno razrešiti, če ignorira DZ in doma štrika nogavice.

Bistvo je, da se je Replika gladko zlagala, da je Janševa vlada poslancem dala ‘nedotakljiv status’, kar sem ji dokazal s pravilnikom in viri, kjer so te spremembe pravilnika objavljene. Ona kljub temu laže še naprej, kljub dokazom – listo objav v Uradnem listu. Upam, da za razliko od Replike veš, kaj je to.

Ja, ona pa kljub dokazom, ki so popolnoma raztrgali njene trditve, laže še naprej. Možno tudi, da je tako duševno bolna, da sama sebi verjame, ampak psihiater pa nisem, in se v to ne spuščam. Vsakdo lahko iz te teme vidi, kdo govori resnico, kdo niza dokaze in kdo laže in kleveta na polno. To je vse.

Odgovor na objavo uporabnika
hahahaha871, 01.07.2022 ob 00:08

Odgovor na objavo uporabnika
Morska zvezda, 01.07.2022 ob 00:00

Odgovor na objavo uporabnika
hahahaha871, 30.06.2022 ob 23:56

Odgovor na objavo uporabnika
Jp jp, 30.06.2022 ob 23:41

Dobro, da vem. Jutri me ne bo na siht, sefu tudi javim ne nic, da me ne bo. Ce in ko me bo klical, ga obsodim, da me mobingira… 🙂

Dobro razmisljajo tejle sds-sovci, jih je skoraj za volit ;))

Dela koncept pooblaščenosti in pristojnosti probleme pri razumevanju. Ti je jasno, da bipolarna Urška nima pooblastil za igranje policista v DZ? V tem je problem, če nisi dojela.

Tukaj je lista njenih pristojnosti:
Predsednik predstavlja Državni zbor in vodi njegovo delo:
sklicuje in vodi seje,
podpisuje zakone in druge akte, ki jih sprejme Državni zbor,
skrbi za uresničevanje razmerij z Državnim svetom,
skrbi za sodelovanje s predsednikom republike, vlado, drugimi državnimi organi, predstavniškimi organi drugih držav, mednarodnimi parlamentarnimi in drugimi organizacijami,
skrbi za izvajanje poslovnika,
dodeljuje zadeve v obravnavo delovnim telesom,
odloča o sporih glede pristojnosti med delovnimi telesi,
odloča o službenih poteh poslancev v tujino, če za takšno odločitev ni pristojno nobeno delovno telo,
opravlja druge naloge v skladu z ustavo, z zakonom in poslovnikom Državnega zbora.

Če pozorno prebereš in izglasiš vsako besedo boš verjetno čez čas ugotovila, da nikjer ne piše “preverjanje prisotnosti poslancev”

Kaj pa ti bluziš?

Jaz tudi nisem pristojna, ko vidim, če nekdo krade v trgOvini, ki ima VARNOSTNIKA, celo. Torej se obrnem stran.

Torej js tudi nisem pristojna, ko nekdo pretepa žensko na ulici. Grem mirno mimo.

No zato pa je tako, ker eni iz koristoljubja HODITEMIMO.

Ja točno tako. Če v trgovini vidiš nekoga, ki krade se ne igraš varnostnika, ampak obvestiš vranostnika, ki je pristojen in pooblaščen za ravnanje v takih primerih.

Če vodiš nekoga, ki pretepa žensko žensko se ne igraš policistke ampak obvestiš pristojne pooblaščene osebe. Drugače znano tudi pod frazo “klic na 112”

Če uporabimo tvojo prispodobo, je jasno da se je Urška kar sama igrala varnostnico in policistko.

A bo šlo razumet zdaj? Tako blizu, a tako daleč si bila. Škoda.

 

Mnja, če bi že hotela klicati policijo, bi prej klicala 113, reševalce že oni pokličejo. Just saying.

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj le, 01.07.2022 ob 12:42

 

Počasi še enkrat preberi

63. člen

(1) Ko predsedujoči začne sejo, obvesti državni zbor, kdo od poslancev ga je obvestil, da je zadržan in se seje ne more udeležiti.

(2) Predsedujoči obvesti državni zbor, kdo je povabljen na sejo.

 

Poslovnik glej, glej, ne predvideva, da bi kdo manjkal brez obvestila, Predpostavlja, da bodo vsi  in to pravočasno, v predpisanem roku javili (razen v primeru višje sile, ko res ne morejo).

 

Ja, to je to, predsednik DZ v skladu s prvo točko pove, kdo ga je obvestil o opravičeni zadržanosti. In to se njegova pristojnost konča. Tu neha. Je konec. Bo šlo? Razumeš? Ne razumeš? Si Replika?

Odgovor na objavo uporabnika
Juha Koncic, 01.07.2022 ob 12:44

Saj tudi poslanca ne moreš ravno razrešiti, če ignorira DZ in doma štrika nogavice.

Bistvo je, da se je Replika gladko zlagala, da je Janševa vlada poslancem dala ‘nedotakljiv status’, kar sem ji dokazal s pravilnikom in viri, kjer so te spremembe pravilnika objavljene. Ona kljub temu laže še naprej, kljub dokazom – listo objav v Uradnem listu. Upam, da za razliko od Replike veš, kaj je to.

Ja, ona pa kljub dokazom, ki so popolnoma raztrgali njene trditve, laže še naprej. Možno tudi, da je tako duševno bolna, da sama sebi verjame, ampak psihiater pa nisem, in se v to ne spuščam. Vsakdo lahko iz te teme vidi, kdo govori resnico, kdo niza dokaze in kdo laže in kleveta na polno. To je vse.

Kar pogumno povej, če česa še vedno, po petih straneh teksta ne razumeš. Danes sem dobre volje, pripravljena pomagati manj nadarjenim, torej kar vprašaj, naj ti ne bo nerodno.

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 01.07.2022 ob 12:38

Ne pravijo zastonj v ponarodeli primerjavi “laže ko sdsovc”.

Lej, dejstva si vsa dobil in to ne enkrat, pa še vedno tupiš isto.

Plus namesto žaklja na glavo, ker si se osmešil, druge zmerjaš.

Jp, spet tipičen sdsovc.

In pol se čudiš, zakaj vas folk ne mara.

Ja, zato pa tu gor radi rečemo, da Replika ‘laže kot Sdsovec’. V čem pa je razlika med tabo in njimi?

Odgovor na objavo uporabnika
Tuz, 01.07.2022 ob 12:50

Ja, zato pa tu gor radi rečemo, da Replika ‘laže kot Sdsovec’. V čem pa je razlika med tabo in njimi?

Dokler to pravite sdsovci, se ne sekiram 🤣🤣🤣🤣 ker je itak laž

 

Tega pregovora da kdo laže kot SDS, ni in si ga je Replika izmislila, pač še ena njena laž. Lahko pa odslej za orto lažnivce MON rečemo, da lažejo kot Replika. Kaj je že rekla da v Rusiji večina ljudi nosi opanke in da je njena babica rukzake s tedensko zalogo hrane za celo družino nosila več kot 50 kilometrov daleč? So morali biti pa Pigmejci v družini, razen nje seveda, roflmao. Pa tisto, da imajo tako ogromno posest, da je do prvega soseda 10 minut z avtom. Jajajaja.

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 01.07.2022 ob 12:55

Dokler to pravite sdsovci, se ne sekiram 🤣🤣🤣🤣 ker je itak laž

 

Ja, mi esdees-ovci smo povsod. Oprezamo za tabo, v vsakem grmu je eden, še ko greš s kolesom do vlaka, pa potem z vlakom, pa potem spet s kolesom naprej, pa nazaj obratno. Pa na forumu te sami esdees zalezujemo, vsi smo tukaj esdees razen tebe. Verjetno je s paranoidno šizofrenijo res težko živeti, te pomilujemo.

Odgovor na objavo uporabnika
debilnost levičarjev, 01.07.2022 ob 12:47

Ja, to je to, predsednik DZ v skladu s prvo točko pove, kdo ga je obvestil o opravičeni zadržanosti. In to se njegova pristojnost konča. Tu neha. Je konec. Bo šlo? Razumeš? Ne razumeš? Si Replika?

Prosim, da mi v Poslovniku, na katerega se očitno tudi ti sklicuješ, pokažeš člen, kjer piše, da lahko poslanec manjka brez opravičila, razen v primeru višje sile.

Odgovor na objavo uporabnika
pravi SDS, 01.07.2022 ob 12:59

Ja, mi esdees-ovci smo povsod. Oprezamo za tabo, v vsakem grmu je eden, še ko greš s kolesom do vlaka, pa potem z vlakom, pa potem spet s kolesom naprej, pa nazaj obratno. Pa na forumu te sami esdees zalezujemo, vsi smo tukaj esdees razen tebe. Verjetno je s paranoidno šizofrenijo res težko živeti, te pomilujemo.

Moral bi se naučiti nehati, ko imaš gnojnico še tik pod nosom…prepozno, si že potonil.

Zdaj pa sploh, ko si se podpisal.

Dost te mam, smrdiš.

Odgovor na objavo uporabnika
Juha Koncic, 01.07.2022 ob 12:28

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 01.07.2022 ob 12:25

čisto na vsaki seji vsakega fakin krožka in društva, upravnega odbora, se navede

– kdo je prisoten

– kdo se je opravičil

– kdo še manjka.

 

to ni državna skrivnost. imena poslancev v državnem zboru so javna. če se pofočkajo tisti, ki so tam in povejo tisti, ki so se opravičili, ni državna tajna, da se še ugotovi, kdo bi moral biti tam, pa ni bil.

edino prav, da se pri tisti zalegi naredi malo reda.

kasirajo lepe plače, delajo itak nič ne, tisto stiskanje gumbov je vesoljska znanost, zdaj bi pa še radi, da nihče ne ve, koliko špricajo….

Seveda je prav, ampak UKZ za to niam prav nič pristojnosti. Bo pri tebi kar sosed ocenil, da tvoja hiša ni skladna z gradbenim dovoljenjem, pa ti moral z bagrom kak vogal odbil?

lol

saj se ne gre za oceno. gre se za ugotovitev. vsak opravilno sposoben človek je sposoben take ugotovitve

na seji bi morali biti a.b.c.

opravičil se je b

prisoten je a

torej, nagradno vprašanje, kdo še manjka?

rabiš odločbo, da ugotoviš?

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 01.07.2022 ob 12:48

Kar pogumno povej, če česa še vedno, po petih straneh teksta ne razumeš. Danes sem dobre volje, pripravljena pomagati manj nadarjenim, torej kar vprašaj, naj ti ne bo nerodno.

Kakšne so pristojnosti predsednice DZ glede preverjanja prisotnosti po poslovniku na sejah DZ ? Osredotoči se samo na preverjanje prisotnosti. Samo po poslovniku, ne po tvojih ali njenih željah.

V naprej hvala za točen in korekten odgovor.

Odgovor na objavo uporabnika
Vprašanje249, 01.07.2022 ob 13:11

Kakšne so pristojnosti predsednice DZ glede preverjanja prisotnosti po poslovniku na sejah DZ ? Osredotoči se samo na preverjanje prisotnosti. Samo po poslovniku, ne po tvojih ali njenih željah.

V naprej hvala za točen in korekten odgovor.

Bom vskočila in še enkrat prilepila, posebej zate

 

63. člen

(1) Ko predsedujoči začne sejo, obvesti državni zbor, kdo od poslancev ga je obvestil, da je zadržan in se seje ne more udeležiti.

(2) Predsedujoči obvesti državni zbor, kdo je povabljen na sejo.

 

 

Poslovnik glej, glej, ne predvideva, da bi kdo smel manjkati brez obvestila, Predpostavlja, da bodo vsi manjkajoči  to pravočasno, v predpisanem roku javili (razen v primeru višje sile, ko res ne morejo).

 

Od podrejene sem dobil opravičilo da je ne bo ker ima težave tam spodaj. Vse dobro in zabeleženo. Želim ji čim prejšnjo ozdravitev. Sama dobro ve, da mora do določenega roka dostaviti zdravniško opravičilo. To ne rabi kazati nikomur oz. je sedaj vse v elektronski obliki in dobi v roke samo pooblaščena oseba v organizaciji. Na tem “opravičilu”, ne piše noben vzroka ali diagnoza. Je pa lahko zabeležena omejitev na izplačilo v primeru daljše odsotnosti ali kakšna druga omejitev. Poglejte si naslednjič svoje listine.

Ker pa sem takšen kot Urška sem vsem sodelavcem povedal zakaj ni sodelavke v službo. Še huje, z razporeditvijo dela sem kaznoval ostale, ker morajo preprosto več narediti, še njeno delo. Po treh dneh govoric sem izvedel, da je ujela nevarno spolno prenosljivo bolezen. Kdo je kriv za te govorice? Kdo je prvi razširil novico? Je bilo to pravilno? Ko se je po tednu vrnila v službo so se je vsi izogibali.

ekskjuiiiz me???

1. podrejena je opravila svojo dolžnost in te obvestila, da je do nadaljnega v bolniški. povedala ti je še celo več, kot je bilo potrebno. uradno zdravniško opravičilo bo lahko od zdravnika dobila ali ko bo zaključila z bolniško, ali ko bo konec meseca za obračun plače. ona te je kot zaposlena dolžna zgolj čim prej obvestiti  o izostanku in do obračuna plače priskrbeti zdravniško opravičilo. zdravniškega opravičila pred zaključkom ali bolniške ali meseca nima in ga ne more dobit.

2. sodelavcem si bil dolžan povedati samo, da podrejene v službo ne bo in ustrezno razporediti delo, za kar si kot nadrejeni tudi več kot dovolj dobro plačan. s tem, ko si namigoval ali si izmišljeval vzrok, si grobo kršil pravico do njene zasebnosti in sebe in firmo izpostavil tožbi za obrekovanje.

 

kje je tu vzporednica s situacijo v DZ?

če tvoja podrejena ne bi javila, oz. se opravičila, da bo odsotna, bi pa sodelavcem lahko povedal zgolj to, da podrejena manjka brez opravičila. kot je bilo storjeno v DZ. manjkajo, opravičila do začetka seje nismo prejeli.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj le, 01.07.2022 ob 13:16

Bom vskočila in še enkrat prilepila, posebej zate

 

63. člen

(1) Ko predsedujoči začne sejo, obvesti državni zbor, kdo od poslancev ga je obvestil, da je zadržan in se seje ne more udeležiti.

(2) Predsedujoči obvesti državni zbor, kdo je povabljen na sejo.

 

 

Poslovnik glej, glej, ne predvideva, da bi kdo smel manjkati brez obvestila, Predpostavlja, da bodo vsi manjkajoči  to pravočasno, v predpisanem roku javili (razen v primeru višje sile, ko res ne morejo).

 

Ne mešaj se tam kjer te nihče nič ni vprašal. Ne bodi kot urška. Čakam odgovor replike. Ona ima čas in veselje.

Odgovor na objavo uporabnika
Vprašanje249, 01.07.2022 ob 13:36

Ne mešaj se tam kjer te nihče nič ni vprašal. Ne bodi kot urška. Čakam odgovor replike. Ona ima čas in veselje.

Glede na to, da vztrajaš pri svoji trditvi glede pristojnosti predsednice o prisotnostih in jaz trdim drugače kot ti, imam vso pravico te vprašati to, kar sem te vprašala.

Ni preverjala, je pa skladno s poslovnikom seznanila, koga ni.

Saj vsi danes vemo kao, kdo, kdaj in zakaj…  Mene zanimajo predvsem pristojnosti predsednice DZ UKZ?

To, da bi neupravičeno odsotnim poslancem vzeli plačo se popolnoma strinjam in še kazen zraven. Ampak za to so druge službe. S tem svojim preverjanjem je naredila še več škode, ko je izredno sejo podaljšala vsem prisotnim za pol ure. Ali imajo poslanci plačane nadure?

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj le, 01.07.2022 ob 13:39

Glede na to, da vztrajaš pri svoji trditvi glede pristojnosti predsednice o prisotnostih in jaz trdim drugače kot ti, imam vso pravico te vprašati to, kar sem te vprašala.

Ni preverjala, je pa skladno s poslovnikom seznanila, koga ni.

Žal to ni v skladu s poslovnikom. Navede lahko samo opravičeno odsotne in to na tak način, da pove kdo se je opravičil. In nč druga.

Ona bi želela kaznovati poslance. Ampak ni več sodnica zaradi svojih izpadov na socialnih omrežjih (Janez ni edini).

Odgovor na objavo uporabnika
Vprašanje249, 01.07.2022 ob 13:41

Saj vsi danes vemo kao, kdo, kdaj in zakaj…  Mene zanimajo predvsem pristojnosti predsednice DZ UKZ?

To, da bi neupravičeno odsotnim poslancem vzeli plačo se popolnoma strinjam in še kazen zraven. Ampak za to so druge službe. S tem svojim preverjanjem je naredila še več škode, ko je izredno sejo podaljšala vsem prisotnim za pol ure. Ali imajo poslanci plačane nadure?

Pa saj ni preverjala, samo seznanila je državni zbor o odsotnostih.

In to mora storiti, glej zgoraj!

New Report

Close