Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A zdaj, če jaz riknem, bodo mojega otroka posvojili pëdri

A zdaj, če jaz riknem, bodo mojega otroka posvojili pëdri

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 11:54

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 11.07.2022 ob 11:50

ma glih na tvojega čakajo, ja.

če je tak retardiran, kot si ti, ga ne bi dirali ni štapom.

pa če v celi tvoji familiji ni enega človeka, ki bi bil pripravljen tvojega otroka posvojit, če ti rikneš, tud pove vse o tebi in tvojih.

Saj glih to je problem. Da bodo lahko posvajali taki pedri kot si ti, ki ne poznaš osnovnih zakonitosti narave.. Dedek in babica ne smeta posvojit otroka svojih otrok, peder jih pa lahko.

 

Osnovne zakonitosti narave pravijo, da pedri niso naravni, ker niso zmožni reprodukcije.

Naprej zakonitosti narave pravijo, da je dober dokaz o naravnosti vaše heteroseksualnosti to, da se vi lahko razmnožujete. A vendar je z heteronormativnostjo, povezanih preveč anomalij zaradi katerih se zdi manj naravna.

Osnovne zakonitosti narave, evolucije in biologije pa kažejo, da je očitno biseksualnost najbolj naravna. Saj se biseksualne vrste mnogo bolje razmnožujejo, plus ogromno drugih razlogov.

Odgovor na objavo uporabnika
skz, 11.07.2022 ob 11:56

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 11:48

Odgovor na objavo uporabnika
skz, 11.07.2022 ob 11:45

bolj zaskrbljujoče je,  da bi otrok prišel k tebi podobnemu …

Seveda, ti kot zahojena lezba, te skrbi, da bi tvojega otroka dobil kakšen normalen par.

 

imaš mogoče sebe za normalnega? hahaha …

Bolj kot ti že, če ne veš, da pedri ne morejo imet otrok in da se v riti ne zanosi.

 

Sicer pa, imamo primer koroških dečkov, kje je dokazano, da je Csd krila zakon.

Jebeš ti komunističen center za socialo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 11:51

Odgovor na objavo uporabnika
jap jap, 11.07.2022 ob 11:49

Zabit narod še zdaj ne razume, da gre izključno za posvojitev tistih otrok, ki že zdaj pri nas živijo v lezbični skupnosti. Kjer eden od para, čeprav otrok živi z njim vse življenje, ne more vzeti bolniške zanj, otrok ne more dedovati po njem, če biološka mati umre, gre otrok v rejo. To je treba urediti!! Da bi pa lezbični ali gejevski par v Sloveniji, kjer sploh ni otrok za posvojitve, lahko posvojil kakšnega tujega otroka, je pa tako nemogoče, kot je nemogoče, da bi primitivni avtor tega posta zastopil, za kaj gre.

Dovolj je normalnih neplodnih  parov, ki bi radi posvojili otroke. Nima peder kaj posvajat.

 

Se pravi, tvoja ideja je, da otroka, ki je npr. 10 let živel v lezbični skupnosti in mu biološka mama umre, druga ženska, ki jo pozna in ima rad kot starša ne dobi tega otroka, pač pa ga odvzamejo od doma in od te ženske in ga dajo v posvojitev enemu straight paru? Je to tvoja veleumna ideja? In to je zate v dobro otroka?

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 12:00

Bolj kot ti že, če ne veš, da pedri ne morejo imet otrok in da se v riti ne zanosi.

 

Sicer pa, imamo primer koroških dečkov, kje je dokazano, da je Csd krila zakon.

Jebeš ti komunističen center za socialo.

 

glej miško … moji otroci so že odrasli in na netu se vedno držim pravila, da ne pišem stvari, ob katerih bi me bilo pred mojimi otroki lahko sram. Podobno priporočam tudi tebi in tebi podobnim, ker potem bi bil ne samo net, ampak tudi svet lepši 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
jap jap, 11.07.2022 ob 11:57

Če ti zdaj zguzneš, hkrati pa tudi tvoja (upam) boljša polovica, bodo najprej tvoje ali ženine brate in sestre vprašali, če lahko otroka vzamejo v skrbništvo. Če ga nihče ne bo hotel, bodo vprašali ene ali druge stare starše, če niso že prestari. Če niti oni ne bodo mogli ali hoteli, bodo sorodstvo vprašali, ali naj dajo otroka v posvojitev ali v rejo. Če bo sorodstvo želelo imeti stike z otrokom, se bo odločilo za rejo. Če nihče od sorodstva ne bo hotel imeti stikov z otrokom in se bodo vsi zedinili, da je pametno, da gre otrok v posvojitev, bodo vprašali pare, ki so že dolgo na spisku za posvojitelje. Najprej heteroseksualne pare že samo po sebi, ker jih imajo tudi uradno za bolj primerne za posvojitve. Če noben od heteros. parov ne bi hotel tega otroka, se lahko CSD sam odloči, da gre otrok v rejo in ne v posvojitev homoseksualnemu paru. Če čisto nobena rejniška družina ne bi želela tvojega otroka, je čisto zadnja možnost, da se da v posvojitev homoseksualnemu paru ali pa gre otrok v zavod (Manči Beličeve itd.) Sorodstvo bi se moralo odločiti ali raje zavod ali homo par. Če bi se vsi v sorodstvu strinjali, da raje homo par, bi šel k homo paru. Koliko misliš, da je za to možnosti??:))))

Ti kar verjemi tej pravljici. Bodo na CSD že zmutili, da žlahta ni primerna za posvojitev. Pa ga bodo enmu bogatemu pedru raje dali.

Sicer pa. Zakaj pa misliš, da so tako odločili, če, po tvojem, praktično nima noben peder možnosti po svojitve. Hudičevo dobro vedo, da bo to posel.

Prekleta zalega pederska izprijena

 

Groza da ima otrok tako zabito mamo. Po smrti staršev otroci pač ne gredo v posvojitev v sloveniji. Gredo kar lepo v rejništvo. Tako da ne skrbi, glede na to da si očitno tako ogabno bitje da nimaš nikogar, ki bi po tvoji smrti skrbel za tvoje potomce bodo šli v rejo k verjetno eni nezaposleni ki ima že kaj otrok v reji da bo na njih služila. Pa glede na tvoje zapise bo še to napredek za tvoje otroke. Si ne predstavljam kako je odraščati z nepismeno, primitivno, tako gnusno osebnostjo da nima niti enega človeka v svojem življenju ki bi ji bil blizu. In ker te že tako skrbi za to da ne bi odraščal otrok pri nekomu ki seksa….kje je pa oče teh otrok? Očitno nisi poročeno. Šokantno. To si na nekem žuru enga zapitka najdla ki ne sliši da te je naskočil? Zelo moralno, neporočen imeti otroke :). Z človekom ki očitno slišat noče za njih. Dosti bolj moralno kot biti poročen z človekom istega spola ki te ima rad.

P.S.
Tvoja skrb je odveč….žleht “ljudje” dolgo živijo. Raje ta čas izkoristi za to da varčuješ za psihologe za svoje potomce, jih bodo potrebovali po odraščanju s tabo.

Odgovor na objavo uporabnika
skz, 11.07.2022 ob 12:05

glej miško … moji otroci so že odrasli in na netu se vedno držim pravila, da ne pišem stvari, ob katerih bi me bilo pred mojimi otroki lahko sram. Podobno priporočam tudi tebi in tebi podobnim, ker potem bi bil ne samo net, ampak tudi svet lepši 🙂

Se strinjam. Ker jaz vse kar tu zapišem, tudi direkt povem.

Pa te je lahko sram, Prekleto orenk te je lahko sram. Priznavaš, da bi svojega otroka pustila pedrom. Fuj, da te ni sram. Še svojih otrok ne ceniš.

 

Odgovor na objavo uporabnika
idioti, 11.07.2022 ob 12:07

Groza da ima otrok tako zabito mamo. Po smrti staršev otroci pač ne gredo v posvojitev v sloveniji. Gredo kar lepo v rejništvo. Tako da ne skrbi, glede na to da si očitno tako ogabno bitje da nimaš nikogar, ki bi po tvoji smrti skrbel za tvoje potomce bodo šli v rejo k verjetno eni nezaposleni ki ima že kaj otrok v reji da bo na njih služila. Pa glede na tvoje zapise bo še to napredek za tvoje otroke. Si ne predstavljam kako je odraščati z nepismeno, primitivno, tako gnusno osebnostjo da nima niti enega človeka v svojem življenju ki bi ji bil blizu. In ker te že tako skrbi za to da ne bi odraščal otrok pri nekomu ki seksa….kje je pa oče teh otrok? Očitno nisi poročeno. Šokantno. To si na nekem žuru enga zapitka najdla ki ne sliši da te je naskočil? Zelo moralno, neporočen imeti otroke :). Z človekom ki očitno slišat noče za njih. Dosti bolj moralno kot biti poročen z človekom istega spola ki te ima rad.

P.S.
Tvoja skrb je odveč….žleht “ljudje” dolgo živijo. Raje ta čas izkoristi za to da varčuješ za psihologe za svoje potomce, jih bodo potrebovali po odraščanju s tabo.

A ti si pa brihtna baba al kaj? Sploh ne veš zakaj imaš rit in zakaj imaš pezdo, pa se imaš za pametno.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 12:05

Ti kar verjemi tej pravljici. Bodo na CSD že zmutili, da žlahta ni primerna za posvojitev. Pa ga bodo enmu bogatemu pedru raje dali.

Sicer pa. Zakaj pa misliš, da so tako odločili, če, po tvojem, praktično nima noben peder možnosti po svojitve. Hudičevo dobro vedo, da bo to posel.

Prekleta zalega pederska izprijena

 

V sloveniji skoraj ni posvojitev slovenskih otrok. Večina jih posvoji iz tujine. Tvojih ne bo nihče posvojil, ker ne gredo odrasli otroci v posvojitev. Gredo v rejo če ni nobenega primernega v sorodstvu. In ja stari starši ne morejo posvojiti, so pa lahko skrbniki/rejniki če so primerni. Glede na to da so tebe vzgojili…..in kako primitivno bitje si, bo kjerkoli bi ta otrok pristal bilo boljše kot pa je sedaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 12:09

A ti si pa brihtna baba al kaj? Sploh ne veš zakaj imaš rit in zakaj imaš pezdo, pa se imaš za pametno.

 

No….kje je oče gospa moralna? Kje tvoja žlahta? Kje prijatelji? Aja nimaš nikogar. Le zakaj…

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 11.07.2022 ob 11:59

Osnovne zakonitosti narave pravijo, da pedri niso naravni, ker niso zmožni reprodukcije.

Naprej zakonitosti narave pravijo, da je dober dokaz o naravnosti vaše heteroseksualnosti to, da se vi lahko razmnožujete. A vendar je z heteronormativnostjo, povezanih preveč anomalij zaradi katerih se zdi manj naravna.

Osnovne zakonitosti narave, evolucije in biologije pa kažejo, da je očitno biseksualnost najbolj naravna. Saj se biseksualne vrste mnogo bolje razmnožujejo, plus ogromno drugih razlogov.

Kaj je “Perdo ritopič“, meni pa nič ne odpišeš. Kaj te je strah, da te bom zasul z vsemi znanstveno podkrepljenimi dejstvi in argumenti?

Odgovor na objavo uporabnika
primitivno pezde, 11.07.2022 ob 12:12

V sloveniji skoraj ni posvojitev slovenskih otrok. Večina jih posvoji iz tujine. Tvojih ne bo nihče posvojil, ker ne gredo odrasli otroci v posvojitev. Gredo v rejo če ni nobenega primernega v sorodstvu. In ja stari starši ne morejo posvojiti, so pa lahko skrbniki/rejniki če so primerni. Glede na to da so tebe vzgojili…..in kako primitivno bitje si, bo kjerkoli bi ta otrok pristal bilo boljše kot pa je sedaj.

Kje ti vidiš razliko, če tvojega otroka namesto Slovenskih pedrov, posvojita Bosanska ali Italijanska, Zulujska….

 

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 11:35

Odgovor na objavo uporabnika
mentalna sirota, 11.07.2022 ob 11:30

Blagor ti, če je to ena tvojih večjih skrbi v življenju

A tebi se jëbe kdo bi/bo skrbel za tvoje otroke, v primeru če tebe pobere?

 

V primeru da jaz “riknem”, bo za otroke poskrbela partenrica (mati). Če tudi ona “rikne” (kako lepo izrazoslovje) je kar nekaj sorodstva po obeh straneh. No, če v najslašem primeru pride do posvojitve (0,000001%), bi  zelo verjetno prišel “na vrsto” hetero-par, ki že leta čaka na to.

In v minimalni verjetnosti – da bi to bil istospolni par – verjamem, da bi institucija, ki bi to določila, imela svoje razloge za to, ki bi bili v dobro otroka.

Torej ne, to absolutno ni “skrb”, ki bi me kakorkoli zasledovala. Oz, na podobnem nivoju, kot da Sonce eksplodira in je konec Zemlje. Teoretično sicer možno, a nevredno skrbi.

Še vedno zabito na zastopiš, da gre za več kot 200 družin, ki ŽE OBSTAJAJO in so vse po vrsti lezbične, tako da nehaj nabijat s temi pedri. Teh 200 družin ima otroke, ki ŽE ŽIVIJO z dvema lezbijkama, nimajo pa OSNOVNIH PRAVIC, zato so to zdaj sprejeli, ne pa zato, da bodo pedri lahko posvojili tvoje zarukano potomstvo.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 11.07.2022 ob 12:14

Kaj je “Perdo ritopič“, meni pa nič ne odpišeš. Kaj te je strah, da te bom zasul z vsemi znanstveno podkrepljenimi dejstvi in argumenti?

Kaj bi ti buzorant rad povedal? Da ga  v rit rad fašeš znanstveno podkrepljeno?

Budalo toplovodarsko zahojeno nagravžno

 

Odgovor na objavo uporabnika
jap jap, 11.07.2022 ob 12:16

Še vedno zabito na zastopiš, da gre za več kot 200 družin, ki ŽE OBSTAJAJO in so vse po vrsti lezbične, tako da nehaj nabijat s temi pedri. Teh 200 družin ima otroke, ki ŽE ŽIVIJO z dvema lezbijkama, nimajo pa OSNOVNIH PRAVIC, zato so to zdaj sprejeli, ne pa zato, da bodo pedri lahko posvojili tvoje zarukano potomstvo.

Pravjo, da bodo istospolni lahko posvajali. Istospolni pa so tako lezbače, kot buzoranti.

Prekleto dobro vedo, da je termin istospolni pisan na kožo tudi buzičem ne samo lezbam.

 

Kakšnih osnovnih pravic nimajo te lezbe. Zakaj pa od države  pričakujejo osnovne pravice, če pa same ne poznajo osnovnih zakonitosti narave.

Jebala jih osnovna pravica, a osnove biologije ne poznajo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 12:16

Kaj bi ti buzorant rad povedal? Da ga  v rit rad fašeš znanstveno podkrepljeno?

Budalo toplovodarsko zahojeno nagravžno

 

Nevem no, napisal sem tole: “Osnovne zakonitosti narave pravijo, da pedri niso naravni, ker niso zmožni reprodukcije.

Boš rekel, da si spregledal ta stavek?

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 12:15

Kje ti vidiš razliko, če tvojega otroka namesto Slovenskih pedrov, posvojita Bosanska ali Italijanska, Zulujska….

 

Kaj? Iz kje si ti razbralo da se slovenske otroke v tujino posvaja? Si pa resno višek inteligence 🙂

Btw saj je vsem jasno da sploh otrok nimaš in jih nikoli ne boš imel. Mislim moraš biti butast kot kamen da ne dojameš da si en incel, ki te še lastna mati verjetno ni z veseljem tikala, kateri bevska čez ženske ker ga nočejo na določene dni, danes pač na geje, ki se ekstremno boji gejev (samo moških seveda, ženske so ok ker ti lahko drkaš na njih-zelo naravno in moralno). Vsi ki se tako bojite gejev-moških….bebo če te ženska ne takne te tud tip ne bo 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 11.07.2022 ob 12:22

Nevem no, napisal sem tole: “Osnovne zakonitosti narave pravijo, da pedri niso naravni, ker niso zmožni reprodukcije.

Boš rekel, da si spregledal ta stavek?

Ja ok. Kaj bi pol rad/rado?

 

Odgovor na objavo uporabnika
primitivno pezde, 11.07.2022 ob 12:24

Kaj? Iz kje si ti razbralo da se slovenske otroke v tujino posvaja? Si pa resno višek inteligence 🙂

Btw saj je vsem jasno da sploh otrok nimaš in jih nikoli ne boš imel. Mislim moraš biti butast kot kamen da ne dojameš da si en incel, ki te še lastna mati verjetno ni z veseljem tikala, kateri bevska čez ženske ker ga nočejo na določene dni, danes pač na geje, ki se ekstremno boji gejev (samo moških seveda, ženske so ok ker ti lahko drkaš na njih-zelo naravno in moralno). Vsi ki se tako bojite gejev-moških….bebo če te ženska ne takne te tud tip ne bo 🙂

Tako je. Pedri so zato nagravžni, ker imajo radi kurca v riti. lezbe so vsaj tolk “normalne” da se po pezdi praskajo namest v rit.

 

Mene bi predvsem skrbelo, da bi mojega otroka posvojil kakšen tebi podoben pacient. Čista nočna mora.

Odgovor na objavo uporabnika
normalna, 11.07.2022 ob 12:29

Mene bi predvsem skrbelo, da bi mojega otroka posvojil kakšen tebi podoben pacient. Čista nočna mora.

Saj lahko napišeš “pogodbo”. Da v primeru tvoje smrti, naj ga vzamejo buzoranti, da ga slučajno ne bom dobil jaz. Lezba zahojena.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 12:31

Saj lahko napišeš “pogodbo”. Da v primeru tvoje smrti, naj ga vzamejo buzoranti, da ga slučajno ne bom dobil jaz. Lezba zahojena.

 

Strah je odveč, mislim da imaš 0,0000000000000000000001% možnosti da prideš čez psiho test in razgovor kar je pogoj za posvojitev v sloveniji 🙂

New Report

Close