Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A zdaj, če jaz riknem, bodo mojega otroka posvojili pëdri

A zdaj, če jaz riknem, bodo mojega otroka posvojili pëdri

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 12:27

Odgovor na objavo uporabnika
primitivno pezde, 11.07.2022 ob 12:24

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 12:15

Odgovor na objavo uporabnika
primitivno pezde, 11.07.2022 ob 12:12

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 12:05

Odgovor na objavo uporabnika
jap jap, 11.07.2022 ob 11:57

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 11:48

Odgovor na objavo uporabnika
skz, 11.07.2022 ob 11:45

bolj zaskrbljujoče je,  da bi otrok prišel k tebi podobnemu …

Seveda, ti kot zahojena lezba, te skrbi, da bi tvojega otroka dobil kakšen normalen par.

 

Če ti zdaj zguzneš, hkrati pa tudi tvoja (upam) boljša polovica, bodo najprej tvoje ali ženine brate in sestre vprašali, če lahko otroka vzamejo v skrbništvo. Če ga nihče ne bo hotel, bodo vprašali ene ali druge stare starše, če niso že prestari. Če niti oni ne bodo mogli ali hoteli, bodo sorodstvo vprašali, ali naj dajo otroka v posvojitev ali v rejo. Če bo sorodstvo želelo imeti stike z otrokom, se bo odločilo za rejo. Če nihče od sorodstva ne bo hotel imeti stikov z otrokom in se bodo vsi zedinili, da je pametno, da gre otrok v posvojitev, bodo vprašali pare, ki so že dolgo na spisku za posvojitelje. Najprej heteroseksualne pare že samo po sebi, ker jih imajo tudi uradno za bolj primerne za posvojitve. Če noben od heteros. parov ne bi hotel tega otroka, se lahko CSD sam odloči, da gre otrok v rejo in ne v posvojitev homoseksualnemu paru. Če čisto nobena rejniška družina ne bi želela tvojega otroka, je čisto zadnja možnost, da se da v posvojitev homoseksualnemu paru ali pa gre otrok v zavod (Manči Beličeve itd.) Sorodstvo bi se moralo odločiti ali raje zavod ali homo par. Če bi se vsi v sorodstvu strinjali, da raje homo par, bi šel k homo paru. Koliko misliš, da je za to možnosti??:))))

Ti kar verjemi tej pravljici. Bodo na CSD že zmutili, da žlahta ni primerna za posvojitev. Pa ga bodo enmu bogatemu pedru raje dali.

Sicer pa. Zakaj pa misliš, da so tako odločili, če, po tvojem, praktično nima noben peder možnosti po svojitve. Hudičevo dobro vedo, da bo to posel.

Prekleta zalega pederska izprijena

 

V sloveniji skoraj ni posvojitev slovenskih otrok. Večina jih posvoji iz tujine. Tvojih ne bo nihče posvojil, ker ne gredo odrasli otroci v posvojitev. Gredo v rejo če ni nobenega primernega v sorodstvu. In ja stari starši ne morejo posvojiti, so pa lahko skrbniki/rejniki če so primerni. Glede na to da so tebe vzgojili…..in kako primitivno bitje si, bo kjerkoli bi ta otrok pristal bilo boljše kot pa je sedaj.

Kje ti vidiš razliko, če tvojega otroka namesto Slovenskih pedrov, posvojita Bosanska ali Italijanska, Zulujska….

 

Kaj? Iz kje si ti razbralo da se slovenske otroke v tujino posvaja? Si pa resno višek inteligence 🙂

Btw saj je vsem jasno da sploh otrok nimaš in jih nikoli ne boš imel. Mislim moraš biti butast kot kamen da ne dojameš da si en incel, ki te še lastna mati verjetno ni z veseljem tikala, kateri bevska čez ženske ker ga nočejo na določene dni, danes pač na geje, ki se ekstremno boji gejev (samo moških seveda, ženske so ok ker ti lahko drkaš na njih-zelo naravno in moralno). Vsi ki se tako bojite gejev-moških….bebo če te ženska ne takne te tud tip ne bo 🙂

Tako je. Pedri so zato nagravžni, ker imajo radi kurca v riti. lezbe so vsaj tolk “normalne” da se po pezdi praskajo namest v rit.

 

Ha, v bistvu ne vsi. Samo tebi to itak ni jasno. Po tvoje vsi geji riti nastavljajo po ulicah. Fascinantno samo da je tebi še nihče ni. Neglede na spol :). Verjetno te še plačljive zavrnejo 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 12:25

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 11.07.2022 ob 12:22

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 12:16

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 11.07.2022 ob 12:14

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 11.07.2022 ob 11:59

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 11:54

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 11.07.2022 ob 11:50

ma glih na tvojega čakajo, ja.

če je tak retardiran, kot si ti, ga ne bi dirali ni štapom.

pa če v celi tvoji familiji ni enega človeka, ki bi bil pripravljen tvojega otroka posvojit, če ti rikneš, tud pove vse o tebi in tvojih.

Saj glih to je problem. Da bodo lahko posvajali taki pedri kot si ti, ki ne poznaš osnovnih zakonitosti narave.. Dedek in babica ne smeta posvojit otroka svojih otrok, peder jih pa lahko.

 

Osnovne zakonitosti narave pravijo, da pedri niso naravni, ker niso zmožni reprodukcije.

Naprej zakonitosti narave pravijo, da je dober dokaz o naravnosti vaše heteroseksualnosti to, da se vi lahko razmnožujete. A vendar je z heteronormativnostjo, povezanih preveč anomalij zaradi katerih se zdi manj naravna.

Osnovne zakonitosti narave, evolucije in biologije pa kažejo, da je očitno biseksualnost najbolj naravna. Saj se biseksualne vrste mnogo bolje razmnožujejo, plus ogromno drugih razlogov.

Kaj je “Perdo ritopič“, meni pa nič ne odpišeš. Kaj te je strah, da te bom zasul z vsemi znanstveno podkrepljenimi dejstvi in argumenti?

Kaj bi ti buzorant rad povedal? Da ga  v rit rad fašeš znanstveno podkrepljeno?

Budalo toplovodarsko zahojeno nagravžno

 

Nevem no, napisal sem tole: “Osnovne zakonitosti narave pravijo, da pedri niso naravni, ker niso zmožni reprodukcije.

Boš rekel, da si spregledal ta stavek?

Ja ok. Kaj bi pol rad/rado?

 

Ja problem je, da se bojim, da ti ne poznaš osnovnih zakonitosti biologije.

In bojim se, da če te zakonitost biologije na preveč strokoven način razložim ne boš razumel.

Še enkrat:

Osnovne zakonitosti narave pravijo, da pedri niso naravni, ker niso zmožni reprodukcije.

Naprej zakonitosti narave pravijo, da je dober dokaz o naravnosti vaše heteroseksualnosti to, da se vi lahko razmnožujete. A vendar je z heteronormativnostjo, povezanih preveč anomalij zaradi katerih se zdi manj naravna.

Osnovne zakonitosti narave, evolucije in biologije pa kažejo, da je očitno biseksualnost najbolj naravna. Saj se biseksualne vrste mnogo bolje razmnožujejo, plus ogromno drugih razlogov.

TAZADEN STAVEK JE BISTVO.

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 11:18

Da  jëbem mater tem slovenskim levuharsko komunističnim pëderskim ustavnim sodnikom.

Kdo jim daje to pravico, da se igrajo z mojim otrokom?

Če rikneš, bo en primitivec manj, mati tvojega otroka pa bo lahko le-tega vzgojila v normalnega človeka.

Odgovor na objavo uporabnika
primitivno pezde, 11.07.2022 ob 12:39

Ha, v bistvu ne vsi. Samo tebi to itak ni jasno. Po tvoje vsi geji riti nastavljajo po ulicah. Fascinantno samo da je tebi še nihče ni. Neglede na spol :). Verjetno te še plačljive zavrnejo 🙂

Pol pa ti povej kateri pedri nastavljajo rit in kateri ne. A bo moral vsak peder, preden bo posvojil otroka, na CSD povedat ali ga ima on rad v riti, ali ga on rad v tipu v rit potisne? A vprašajo to? Je to pomembno?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ne bo držalo, 11.07.2022 ob 12:46

Če rikneš, bo en primitivec manj, mati tvojega otroka pa bo lahko le-tega vzgojila v normalnega človeka.

Čudno, da ti pol nisi normalna. Aja, tebe so itak že buzoranti vzgojili.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 12:47

Pol pa ti povej kateri pedri nastavljajo rit in kateri ne. A bo moral vsak peder, preden bo posvojil otroka, na CSD povedat ali ga ima on rad v riti, ali ga on rad v tipu v rit potisne? A vprašajo to? Je to pomembno?

 

Ne ne sprašujejo kdo ga kam vtika, ker je to totalno nepomembno za vzgojo otrok. Ker normalni ljudje (kar verjamem ne razumeš) svojo intimo ne zganjajo pred otroki. Za otrokov razvoj je pomembno da ima odgovorne, mentalno stabilne starše. Kar tudi verjamem ne razumeš, ker po tvoji logiki je za otrokov razvoj najbolj pomembno da moški vtika svojega samo v žensko luliko. Tvoj problem je ker ga nimaš kam vtikat. Verjetno se ti še roka zaskoči od groze ko jo hočeš uporabit.

Odgovor na objavo uporabnika
jap jap, 11.07.2022 ob 12:01

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 11:51

Odgovor na objavo uporabnika
jap jap, 11.07.2022 ob 11:49

Zabit narod še zdaj ne razume, da gre izključno za posvojitev tistih otrok, ki že zdaj pri nas živijo v lezbični skupnosti. Kjer eden od para, čeprav otrok živi z njim vse življenje, ne more vzeti bolniške zanj, otrok ne more dedovati po njem, če biološka mati umre, gre otrok v rejo. To je treba urediti!! Da bi pa lezbični ali gejevski par v Sloveniji, kjer sploh ni otrok za posvojitve, lahko posvojil kakšnega tujega otroka, je pa tako nemogoče, kot je nemogoče, da bi primitivni avtor tega posta zastopil, za kaj gre.

Dovolj je normalnih neplodnih  parov, ki bi radi posvojili otroke. Nima peder kaj posvajat.

 

Se pravi, tvoja ideja je, da otroka, ki je npr. 10 let živel v lezbični skupnosti in mu biološka mama umre, druga ženska, ki jo pozna in ima rad kot starša ne dobi tega otroka, pač pa ga odvzamejo od doma in od te ženske in ga dajo v posvojitev enemu straight paru? Je to tvoja veleumna ideja? In to je zate v dobro otroka?

Brezveze komentirat nepismenim, ne bojo nikol razumeli …

Odgovor na objavo uporabnika
Gdjdn, 11.07.2022 ob 11:53

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 11:42

Odgovor na objavo uporabnika
Hasalamalejkum, 11.07.2022 ob 11:27

Verjetno bi Golob zmagal v vsakem primeru. Osebno nimam nič proti temu, da se istospolno usmerjeni poročajo. Sem pa proti temu, da imajo enako pravico posvajati otroke kot ostali. Še vedno pa verjamem, da lahko marsikateri istospolno usmerjen par lepše poskrbi za otroka kot kak “normalen” par.

A imaš ti kakšen dokaz, da pëdri lepše skrbijo za otroke, kot normalni?

Ker če ti primerjaš zavoženo familjo s kao, pridnim pëdrom, to ni nobena primerjava. Potem lahko rečeš tudi, da marsikakšni pijanci lahko bolje poskrbijo za otroka k0t kakšni “normalni”. Ker pëder je lahko ravno tako zavožen, kot¨”normalen” Se ti ne zdi. Le da je poleg zavoženosti, za povrh še pëder. A je za otroka lahko še kaj hujšega kot to?

 

Treba je vedeti, da je postopek posvojitve izjemno zahteven in strog. Preveri se finančno stanje para, ki se ga spremlja dlje časa, pogledat pridejo stanovanje, opravijo se pogovori s csd in psihologi in seveda tudi z otrokom, če je dovolj star. Če par ni primeren iz kateregakoli razloga, otroka ne more dobiti. Če je nekdo “zavožen”, otroka zagotovo ne more posvojiti, ne glede na usmerjenost.

Ne da zagovarjam katerokoli stran, želim samo objasniti, da ko dajo otroka v posvojitev, se prepričajo, da gre v prave roke in k dobrim ljudem, ki ga bodo sposobni vzgajat in podpirat (tako čustveno kot tudi finančno).

Odpisuješ zapitim runkeljnom, k so komi OŠ končal in so sami latentni pedri in lezbijke. V resnic jim pride samo še ob misli, kako se z istim spolom dol dajejo. Kaj je sodišče v resnici razsodilo in kaj to pomeni v praksi itak nimajo pojma. Važno, da majo spet kj za šinfat, saj cel dan nič drugega ne počnejo.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 11.07.2022 ob 12:43

Ja problem je, da se bojim, da ti ne poznaš osnovnih zakonitosti biologije.

In bojim se, da če te zakonitost biologije na preveč strokoven način razložim ne boš razumel.

Še enkrat:

Osnovne zakonitosti narave pravijo, da pedri niso naravni, ker niso zmožni reprodukcije.

Naprej zakonitosti narave pravijo, da je dober dokaz o naravnosti vaše heteroseksualnosti to, da se vi lahko razmnožujete. A vendar je z heteronormativnostjo, povezanih preveč anomalij zaradi katerih se zdi manj naravna.

Osnovne zakonitosti narave, evolucije in biologije pa kažejo, da je očitno biseksualnost najbolj naravna. Saj se biseksualne vrste mnogo bolje razmnožujejo, plus ogromno drugih razlogov.

TAZADEN STAVEK JE BISTVO.

Kaj je zakonitost narave?

Odgovor na objavo uporabnika
Sam povem, 11.07.2022 ob 12:52

Brezveze komentirat nepismenim, ne bojo nikol razumeli …

Ne da jim ni jasno, jasno jim je, ampak ne gre jim za posvajanje otrok sploh, gre jim za pljuvanje po pedrih. To je glavna fora te teme in tega bebca, ki jo je odprl.

Kokoši, NIMA VEZE, kakšen je tvoj družbeni spol glede na to, kako boš vzgajal ali vzgojil svojega otroka.

Odgovor na objavo uporabnika
jap jap, 11.07.2022 ob 12:55

Ne da jim ni jasno, jasno jim je, ampak ne gre jim za posvajanje otrok sploh, gre jim za pljuvanje po pedrih. To je glavna fora te teme in tega bebca, ki jo je odprl.

Eh, najboljše je it dol s tega foruma, ker je samo zapravljanje časa. No evo, mene kmalu ne bo več gor. Zagotovo se bo kdo našel, da piše pod mojim nickom. To me najbolj “skrbi”.

Je pa res zanimivo, da ste se glih na “starševskem čveku” sami buzoranti pa lezbače zbrali. Ustvarite si svoj “pederski čvek”

 

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 12:21

Odgovor na objavo uporabnika
jap jap, 11.07.2022 ob 12:16

Še vedno zabito na zastopiš, da gre za več kot 200 družin, ki ŽE OBSTAJAJO in so vse po vrsti lezbične, tako da nehaj nabijat s temi pedri. Teh 200 družin ima otroke, ki ŽE ŽIVIJO z dvema lezbijkama, nimajo pa OSNOVNIH PRAVIC, zato so to zdaj sprejeli, ne pa zato, da bodo pedri lahko posvojili tvoje zarukano potomstvo.

Kakšnih osnovnih pravic nimajo te lezbe. Zakaj pa od države  pričakujejo osnovne pravice, če pa same ne poznajo osnovnih zakonitosti narave.

Jebala jih osnovna pravica, a osnove biologije ne poznajo.

 

Otroci nimajo osnovnih pravic, nepismeno budalo!

Otroci teh lezbičnih parov, ki živijo v istospolni skupnosti, nimajo pravice do tega, da dedujejo po partnerici svoje matere! Tvoj podmladek ima to pravico, če ga tvoj partner posvoji.

Nimajo pravice, da jih partnerica matere, ki jo imajo za starša, neguje ob bolezni! Tvoj otrok ima to pravico, če ga tvoj partner posvoji!

Nimajo pravice ostati pri svoji drugi materi, ki jo imajo radi in jo poznajo kot starša, če njegova biološka mati umre. Tvoj mulc ima to pravico, če ga tvoj partner posvoji.

Bo šlo? Saj vem, da ne. Pišem za druge, ki morda tega ne vedo, pa so manj zatelebljeni od tebe.

Saj si pljuvanje tudi zaslužijo/te. Samo poglej te parade ponosa. Pedri z umetnim kurcem v zobeh in golo ritjo, tulijo po ulici, da soponosni, ker so pedri in da hočejo naše otroke. Marš golazen hudičeva.

Če bi po ulici hodili s kravato in kulturno, bi jim še verjel. S gumastim kurcem v zobeh vpije, da hoče mojega otroka. Jebem jim mater

 

Odgovor na objavo uporabnika
Sam povem, 11.07.2022 ob 12:56

Kokoši, NIMA VEZE, kakšen je tvoj družbeni spol glede na to, kako boš vzgajal ali vzgojil svojega otroka.

Jaz osebno niti ne vrjamem v družbeni spol. Mislim, da obstaja samo BIOLOŠKI. Jaz sem biološko moški, da bi pa določal, kaj sem družbeno sem pa mnogo preveč zakomplicirana osebnost za to. Ker niti ne rabim iskati izraza zase. Saj sem to preprosto jaz. Sploh pa na podlagi česa bi določal svoj družbeni spol. Na podlagi stereotipov in klišejev, ker preveč ljudi počne ravno to. Mislim, da se preveč posvečamo raznim definicijam in preveč sledimo družbenim normam in jih jemljemo preveč resno.

Jaz vrjamem, da je najbolje odgovore iskati v naravi.

(Bom pojasnil v nadalne zakonitosti narave.)

Odgovor na objavo uporabnika
jap jap, 11.07.2022 ob 13:03

Otroci nimajo osnovnih pravic, nepismeno budalo!

Otroci teh lezbičnih parov, ki živijo v istospolni skupnosti, nimajo pravice do tega, da dedujejo po partnerici svoje matere! Tvoj podmladek ima to pravico, če ga tvoj partner posvoji.

Nimajo pravice, da jih partnerica matere, ki jo imajo za starša, neguje ob bolezni! Tvoj otrok ima to pravico, če ga tvoj partner posvoji!

Nimajo pravice ostati pri svoji drugi materi, ki jo imajo radi in jo poznajo kot starša, če njegova biološka mati umre. Tvoj mulc ima to pravico, če ga tvoj partner posvoji.

Bo šlo? Saj vem, da ne. Pišem za druge, ki morda tega ne vedo, pa so manj zatelebljeni od tebe.

Ne seri. VSAK, ampak prav VSAK lahko napiše komu bo po smrti zapustil imetje. Saj Lezba ve da je lezba. Naj napiše oporoko, če se boji da njen froc ne bo mogel dedovat. Ne rabijo sprejemat nobenih zakonov. Samo testament naj napiše.

 

Objava čaka odobritev

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 13:00

Je pa res zanimivo, da ste se glih na “starševskem čveku” sami buzoranti pa lezbače zbrali. Ustvarite si svoj “pederski čvek”

 

Saj ti si tud. Itak vsi poznamo dejstvo, da se ljudje pogovarjamo samo o stvareh, ki nas zanimajo. Čist vsi, k pišemo v tej temi smo vsaj mal pedra ali lezbijke, vključno s tabo. Glede na to kok noriš, je pa tega v tebi veliko. Daj si duška, kup si 20 dildotov in si jih potisni v vse luknje. Mogoče boš pol nehalo noreti po forumu.

Tale gnus bi rad naše otroke imel

Pokaži izvirno sliko

Objava čaka odobritev

PROKLETO GOVNO FORUMSKO MODERATORSKO HOMOFOBNO. JAZ NE MOREM GOR PISATI, HOMOFOBI IN NEONACISTI PA LAHKO.

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 13:03

Saj si pljuvanje tudi zaslužijo/te. Samo poglej te parade ponosa. Pedri z umetnim kurcem v zobeh in golo ritjo, tulijo po ulici, da soponosni, ker so pedri in da hočejo naše otroke. Marš golazen hudičeva.

Če bi po ulici hodili s kravato in kulturno, bi jim še verjel. S gumastim kurcem v zobeh vpije, da hoče mojega otroka. Jebem jim mater

 

Tebe to seveda najbolj moti zaradi tega, ker si sam isti. Točno veš, da je to tisto kar rabiš in si ves besen, ker zaradi svoje zafrustriranosti ne upaš korakati med njimi s svojim dildotom v ustih in v riti, čeprav to počneš doma.

Ostali normalni, ki nas to ne zanima, sploh ne vemo da je bila kdaj kje kaka parada. Če bi šli pa slučajno mimo moje bajte, bi pa že poskrbel, da so tisti čas otroc notri in da so rulete dol, če bi že kdo tak mimo prišel.

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 13:12

Tale gnus bi rad naše otroke imel

Pokaži izvirno sliko

In kaj imaš to za limit na forum? Saj pravim, nas normalne to ne zanima, ti pa si itak spervertiran, normalno da imaš tega polno na kompjutru. Lej, zaradi mene lahko takole ovešen hodiš po kaki plaži, sam nehi svoje frustracije po forumu oglaševat. Al pa si poišči psihiatra, da ti mal pomaga odpret tvoje notranje strahove.

Ja, zdaj se čisto lahko zgodi, da bodo tvoje otroke potem dobili v kremplje pedri.

Najboljše, da jim že zdaj začneš s kakšno kumaro vsak dan razgibavati riti, da jih ne bo potem preveč bolelo.

New Report

Close