Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A zdaj, če jaz riknem, bodo mojega otroka posvojili pëdri

A zdaj, če jaz riknem, bodo mojega otroka posvojili pëdri

Odgovor na objavo uporabnika
Ni samo to, 11.07.2022 ob 20:37

Odgovor na objavo uporabnika
jap jap, 11.07.2022 ob 11:49

Zabit narod še zdaj ne razume, da gre izključno za posvojitev tistih otrok, ki že zdaj pri nas živijo v lezbični skupnosti. Kjer eden od para, čeprav otrok živi z njim vse življenje, ne more vzeti bolniške zanj, otrok ne more dedovati po njem, če biološka mati umre, gre otrok v rejo. To je treba urediti!! Da bi pa lezbični ali gejevski par v Sloveniji, kjer sploh ni otrok za posvojitve, lahko posvojil kakšnega tujega otroka, je pa tako nemogoče, kot je nemogoče, da bi primitivni avtor tega posta zastopil, za kaj gre.

Dobijo odločbo, da so primerni za posvojitev in s tem lahko posvojijo otroka preko posvojitvene agencije v tujini, česar heteroseksualni pari, ki ne morejo imeti bioloških otrok ne dobijo.

O čem ti to bluziš? Čez 500 parov je v sloveniji potrjenih trenutno in čakajo na otroka. Ne potrdijo? To od včeraj? V tujini lahko posvojiš če ti tista država dovoli. Izredno redke dovolijo gejem posvojitve. Tudi samskim ne dovolijo vse posvojitve. In ne nikakor ne moreš nikjer ne v tujini ne v sloveniji posvojiti če te ne potrdijo kot sposobnega za skrbeti za otroka v sloveniji, če tu prebivaš. Tu gor se resno zbirate ljudje ki lažete že za dobro jutro. Intelekt v minus, samozavest in bevskanje na 100+. Mater mora biti lušno da si tako glup da se sploh ne zavedaš da si glup.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 11.07.2022 ob 14:50

No pa se potrudimo, da bo avtor “PERDO RITOPIČ” razumel kaj so zakonitosti biologije in narave.

Še posnetke levčkov bom dal, da si jih lahko pogleda.

 

 

 

naj pojasnim spolnost na primeru levov🦁, ampak prej recimo še nekaj o ljudeh. Tako, da vam razložim biologijo in evolucijo.

Kot prvo: VEČINA je tista, ki določa kaj je NARAVNO❗❗❗❗❗ In večina moških (žensk) je biseksualnih. Heteroseksualci pa ste nenormalni, tako kot mi pedri. Torej ker si hetero si tako nenormalen kot jaz peder.

Fora je samo v temu, da imajo moški hud predsodek do tega, da bi bili z moškim. Tudi če pravijo, da podpirajo LGBT, jim je že ob misli neprijetno, da bi spadali v to skupino. Čeprav so biseksualci. Jaz sem se počutil, da imam kot peder zelo omejene možnosti, dokler nisem odkril, da je večina moških vsaj malo pedrov. Odkar sem to odkril je moje življenje čudovito, saj vem, da imam pri večini moških možnosti. Sprva seveda ti tisočkrat zatrdijo, da so hetero a jih skozi razumen pogovor počasi omehčaš. S pedri pa se ne družim, ker je že dovolj, da sem jaz bolnik in zato drugih bolnikov ne rabim okoli sebe.

Da je večina ljudi biseks. je največja skrivnost dobe v kateri živimo, zato ker je naša bolna protinaravna krščansko-muslimanska civilizacija naredila te stvari tabu. A ta krščansko-muslimanska civilizacija (abnormalna nenaravna anomalija) je le samo en majhen del proti ostalim civilizacijam, ki so bile biseksualne.

Jasno, da je biseksualnost evolucijska prednost in najbolj kompleksna oblika spolnosti. Saj je tako kot je prvi naraven namen spolnosti razmnoževanje je drugi naraven namen spolnosti bližina in povezanost in krepitev odnosov(ta drugi namen pa ne pozna spola). Ravno ta drugi del pa je bistven pri uspešnosti in prilagodljivosti neke vrste. Zato je seveda v naravi tista vrsta, ki je bolj biseksualna tudi uspesnejša. Prej bo izumrla tista, katere vzorci obnašanja so bolj heteroseksualno skonstruirani in se samci pretepajo s samci in včasih tudi samice s samicami.

🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁

Tukaj vidite leve, kako si krepijo pripadnost drug drugemu:

.https://www.youtube.com/watch?v=yn42A-EhDow

To pa levi počnejo, ko samice lovijo za njih:

.https://www.youtube.com/watch?v=8N86PgCtqlA

In nisem vam, dal samo tega primera in tega ENEGA leva. Kot vidite gre za krdeli, ki čakata, da bojo samice prinesle kar so uplenile. V prvem primeru 3-je levi in v drugem 4-je.

🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁

 

Bistveno pa je kar rečejo v videu; “Just natural bonding behavior.”

A potem je še lev kralj živali gej? Se opravičujem, biseksualec.

Pa znanstveno je dokazano, da je med pedri mnogo mnogo večja prevalenca pedofilov kot med normalnimi moškimi!

Odgovor na objavo uporabnika
Glamočanin, 11.07.2022 ob 22:18

Pa znanstveno je dokazano, da je med pedri mnogo mnogo večja prevalenca pedofilov kot med normalnimi moškimi!

Ja? Kje si pa to prebral? Na FB v skupini incelov?

Večina pedofilov je poročenih moških. In večina zlorabljenih otrok je zlorabljena iz strani očeta, brata, strica…..s strani takih “normalnih” dedcev, ki jih ljudje hvalite kako so fajn z otroki, otroke silite da jih gredo objemat, lupčke dajat ipd. čeprav nočejo. Čez eno uro pa norite da ste bel kombi videli pred vrtcem pa enega z leder tangicami. Medtem pa tiščite svoje otroke k tem “prijaznim” stričkom s katerimi pivce pijete.

Znanstveno dokazano je, da so gej moški bolj razgledani, dobro situirani. Če moram že izbirat, raje odraščam v gej družini kakor pa v viharnobipolarnem zapitem gnezdu.

Odgovor na objavo uporabnika
Gdjdn, 11.07.2022 ob 11:53

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 11:42

Odgovor na objavo uporabnika
Hasalamalejkum, 11.07.2022 ob 11:27

Verjetno bi Golob zmagal v vsakem primeru. Osebno nimam nič proti temu, da se istospolno usmerjeni poročajo. Sem pa proti temu, da imajo enako pravico posvajati otroke kot ostali. Še vedno pa verjamem, da lahko marsikateri istospolno usmerjen par lepše poskrbi za otroka kot kak “normalen” par.

A imaš ti kakšen dokaz, da pëdri lepše skrbijo za otroke, kot normalni?

Ker če ti primerjaš zavoženo familjo s kao, pridnim pëdrom, to ni nobena primerjava. Potem lahko rečeš tudi, da marsikakšni pijanci lahko bolje poskrbijo za otroka k0t kakšni “normalni”. Ker pëder je lahko ravno tako zavožen, kot¨”normalen” Se ti ne zdi. Le da je poleg zavoženosti, za povrh še pëder. A je za otroka lahko še kaj hujšega kot to?

 

Treba je vedeti, da je postopek posvojitve izjemno zahteven in strog. Preveri se finančno stanje para, ki se ga spremlja dlje časa, pogledat pridejo stanovanje, opravijo se pogovori s csd in psihologi in seveda tudi z otrokom, če je dovolj star. Če par ni primeren iz kateregakoli razloga, otroka ne more dobiti. Če je nekdo “zavožen”, otroka zagotovo ne more posvojiti, ne glede na usmerjenost.

Ne da zagovarjam katerokoli stran, želim samo objasniti, da ko dajo otroka v posvojitev, se prepričajo, da gre v prave roke in k dobrim ljudem, ki ga bodo sposobni vzgajat in podpirat (tako čustveno kot tudi finančno).

S pozitivni pëdrskimi čustvi.

Odgovor na objavo uporabnika
Medena nedelja, 11.07.2022 ob 21:22

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 11:18

Da  jëbem mater tem slovenskim levuharsko komunističnim pëderskim ustavnim sodnikom.

Kdo jim daje to pravico, da se igrajo z mojim otrokom?

Avtor glej v prvi  vrsti zakaj bi tebe skrbelo za tvojega otroka? daj povej, če riknes zanj skrbi mama, če tudi  ona rikne, vendar malo verjetno, morda starejši bratec, sestra, če so polnoletni, če ne, so na vrsti tvoji ali zenini starši. Zakaj tak strah. A, strah, da bi bili otroci posvojeni, ker sta z ženo alkoholika in ju zato dobita  prav tako nasilna nadomestna, starša v moški in ženski obliki te pa ni strah? Trotl.

Še ena cvetka avtorja.

 

Kakšne kozlarije klatiš..

A zakaj me je strah za svoje otroke sprašuješ? Ja valda me je strah za svoje otroke! Za koga pa naj me bo, če ne za svoje otroke? Mene skrbi za svoje otroke. Tud tebe bi, če bi bla normalna in če  bi jih imela, pa če bi svoje otroke imela rada in jih prav vzgajala.

In ko že govoriš kolk malo možnosti je, da otroke posvoji peder…ja zakaj za boga pa je pol treba tak debilen zakon sploh sprejemat, če praviš, da  praktično ni nobene možnosti za to. Ooo prekleto dobro pedri vedo, kako si bodo prilastili naše otroke, drugač se ne bi tako zaganjali. Lukenj v zakonu je polno, če jih ni, jih bodo pa naredil. S tako prfuknjeno komunajzarsko vlado kot jo imamo zdaj, bodo to izpeljali komot. Zato so pa na to čakali.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Reševanje medgeneracijskega nesorazmerja, 11.07.2022 ob 21:17

V Eu in Sloveniji se rodi premalo otrok. Zaradi tega, ker nimamo dovolj bioloških otrok,  bi jih lahko pospešili posvojitve iz tujine v Sloveniji in na tak način uredili razmerje med staro in mlado populacijo. To bi bilo dobro tudi za to, da ne bi bilo potrebno   podaljševati starostno upokojitev, hkrati bi več heteroseksualnih in homoseksualnih parov prišlo do otrok iz držav tretjega sveta, kjer je presežek rojstev.

 

Bedak od avtorja, pa še kako imam otroke veš, sem mlada vdova in sama jih vzgajam veš, tepec. In vzgojila sem jih odlično in ne s prpo, kot ti. Veš pa ženska sem, ti pa moški in tak strahopetec. Tudi moški niste več moški, zato pa gre svet v maloro. Včasih je Bil mož in oče varnost in steber družine, ti se bojiš kdo bo zaščitnik tvojih otrok. Ja kdo le? Tepec. Moji otroci, ja se je točno vedelo, kdo bo njihov skrbnik tudi, če bi se meni kaj zgodilo. Kje je torej tvoja odgovornost za tvoje otroke? Strahopetec. Skrbi in poskrbi za njih, da te ni strah, da jih ne dobi kdo ki jih bi pretepal.

Taki kot ti ste sramota za moški del populacije, ki pa je v slabi izjemi. Hvala, Bogu rečem.

Perdo ritopič“,

sicer mi je vseeno, če se zdaj sprejme, da bojo lahko pedri posvojili otroke. Ker dejstvo je, da se bo to sprejelo prepozno, ker so to pred nami sprejeli že vsi ostali in smo mi zato ponižani in v očeh zahoda le neki balkanski vzhodno evropski necivilizirani majmuni.

 

Edini užitek in zabava, ki jo imam ob temu je trplenje vas desničarjev. Zadnje dni sem super volje. Še posebaj od včeraj, ko sem se spucal nad vami butlji tu na forumu. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Medena nedelja, 12.07.2022 ob 07:23

Bedak od avtorja, pa še kako imam otroke veš, sem mlada vdova in sama jih vzgajam veš, tepec. In vzgojila sem jih odlično in ne s prpo, kot ti. Veš pa ženska sem, ti pa moški in tak strahopetec. Tudi moški niste več moški, zato pa gre svet v maloro. Včasih je Bil mož in oče varnost in steber družine, ti se bojiš kdo bo zaščitnik tvojih otrok. Ja kdo le? Tepec. Moji otroci, ja se je točno vedelo, kdo bo njihov skrbnik tudi, če bi se meni kaj zgodilo. Kje je torej tvoja odgovornost za tvoje otroke? Strahopetec. Skrbi in poskrbi za njih, da te ni strah, da jih ne dobi kdo ki jih bi pretepal.

Taki kot ti ste sramota za moški del populacije, ki pa je v slabi izjemi. Hvala, Bogu rečem.

!!!!!!!!

Se mi zdi, da so enake šanse, da bo v dobrih ali slabih rokah ne glede na spolno usmerjenost posvojiteljev. Imaš v redu družine in družine ki so za otroke strupene. Pa je vseeno kdo je mama, tata.
Istospolnih je pa malo, ne vem zakaj taka panika. Jaz recimo si pa ne želim, da moje otroke vzgajajo orto krščanarji ali muslimani, ker nismo verni.

Lej ti gnoj babji, ki hočeš, da moje otroke dobi peder v svoje kremplje umazane izprijene degenerirane. Nisem jaz strahopetec, ker ne bi znal otroke vzgajat. Moji otroci so že vsi poročeni in imajo svoje otroke.  Bojim pa se, da bi vnuke dobil kakšen tak pederski zahojenc, ki po ulici s kurcem v zobeh in nago ritjo zahteva pravico do mojih otrok/ vnukov. To ni strahopetnost, to je moralna skrb in moralna dolžnost, da skrbim za svoje otroke. Tud žival ne pusti drugemu ugrabljat svoje mladiče. Ker jaz če bom na britofu bom takrat nemočen ukrepat. Zdaj pa, dokler sem živ, pa  še lahko. In taki jebivetri kot si ti, ki se ti jebe kdo bo tvojega otroka dobil v primeru tvoje smrti, men ne bodo pamet solili in si prisvajali MOJE otroke. Nimaš ti lezba, ali pa kakšen peder nobene pravice stegovat svojih umazanih krempljev po mojih vnukih Kapiš? Ti s svojimi otroki delaj kar hočeš, MOJE oziroma otroke mojih otrok, pa pusti pri miru! Nobena politika, sploh pa ta aktualna pederska, nima pravice hlastat za nedolžnimi otroki.

Prekleta golazen izprijena, z abortusi hočete pobijat lastne otroke, ali pa krast otroke drugim. Marš prasica pokvarjena.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 12.07.2022 ob 09:42

Lej ti gnoj babji, ki hočeš, da moje otroke dobi peder v svoje kremplje umazane izprijene degenerirane. Nisem jaz strahopetec, ker ne bi znal otroke vzgajat. Moji otroci so že vsi poročeni in imajo svoje otroke.  Bojim pa se, da bi vnuke dobil kakšen tak pederski zahojenc, ki po ulici s kurcem v zobeh in nago ritjo zahteva pravico do mojih otrok/ vnukov. To ni strahopetnost, to je moralna skrb in moralna dolžnost, da skrbim za svoje otroke. Tud žival ne pusti drugemu ugrabljat svoje mladiče. Ker jaz če bom na britofu bom takrat nemočen ukrepat. Zdaj pa, dokler sem živ, pa  še lahko. In taki jebivetri kot si ti, ki se ti jebe kdo bo tvojega otroka dobil v primeru tvoje smrti, men ne bodo pamet solili in si prisvajali MOJE otroke. Nimaš ti lezba, ali pa kakšen peder nobene pravice stegovat svojih umazanih krempljev po mojih vnukih Kapiš? Ti s svojimi otroki delaj kar hočeš, MOJE oziroma otroke mojih otrok, pa pusti pri miru! Nobena politika, sploh pa ta aktualna pederska, nima pravice hlastat za nedolžnimi otroki.

Prekleta golazen izprijena, z abortusi hočete pobijat lastne otroke, ali pa krast otroke drugim. Marš prasica pokvarjena.

 

To je bil odgovor na”Medena nedelja”

Perdo ritopič“,

veš kerga dela ne štekam pa te prosim, da mi razložiš.

Recimo, da je pedrov pol odstotka populacije, torej 0,5%.

Od 0,5% pedrov se jih je samo 1% gdaj udeležilo parade na kateri je bil vsak stoti tako oblečen kot tipi na slikah, ki jih objavljaš.

ZDAJ BI PA RAD DA MI RAZLOŽIŠ LOGIKO NASPROTOVANJA POSVOJITEV ZA ISTOSPOLNE PARE, ČE PA JE TEH ČUDNO OBLEČENIH  FETIŠISTEV PARADAH TAKO MALO❓❓❓

Pa tudi če kaki od teh čudakov s tvojih fotografij dobi otroka bi ti moral biti kvečjemu vesel, glede na to, da je na izredno maloštevilčnost teh ljudi v primeru, da ta fetišist ne dobi otroka, potem procentualno več možnosti, da ga namesto njega dobi heteroseksualec, ki fuka male punčke ali pa heteroseksualec, ki je drek.

Mimogrede heteroseksualec si ti, če slučajno ne poznaš izrazev.

Razloži mi to.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 12.07.2022 ob 07:56

Perdo ritopič“,

sicer mi je vseeno, če se zdaj sprejme, da bojo lahko pedri posvojili otroke. Ker dejstvo je, da se bo to sprejelo prepozno, ker so to pred nami sprejeli že vsi ostali in smo mi zato ponižani in v očeh zahoda le neki balkanski vzhodno evropski necivilizirani majmuni.

 

Edini užitek in zabava, ki jo imam ob temu je trplenje vas desničarjev. Zadnje dni sem super volje. Še posebaj od včeraj, ko sem se spucal nad vami butlji tu na forumu. 🙂

Ja drugod po svetu so to že sprejeli. In zdaj je to dobro in se mudi to sprejet tud pri nas. To je najbolj nujno zdaj v tej krizi .Ko bi se Slovenija še po kakšni drugi zadevi zgledovala od drugih držav, npr obsodba VSEH totalitarnih režimov, tako fašizma, nacizma kot tudi KOMUNIZMA. To so v drugih državah že davno naredili. Zakaj pa tukaj Slovenija ne oponaša ostalih držav? Samo za pedre se mudi nekaj urejat, za normalne ljudi se nič ne mudi. Naj nekaj naredijo na tem, da se bodo mladi odločali za rojstva otrok. Ampak ne, po ulicah tulite, kako je sodobno in pravično delat abortuse, po drugi strani pa kako bi otroke kradli drugim. Golazen hudičeva levuharska

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 12.07.2022 ob 10:03

Perdo ritopič“,

veš kerga dela ne štekam pa te prosim, da mi razložiš.

Recimo, da je pedrov pol odstotka populacije, torej 0,5%.

Od 0,5% pedrov se jih je samo 1% gdaj udeležilo parade na kateri je bil vsak stoti tako oblečen kot tipi na slikah, ki jih objavljaš.

ZDAJ BI PA RAD DA MI RAZLOŽIŠ LOGIKO NASPROTOVANJA POSVOJITEV ZA ISTOSPOLNE PARE, ČE PA JE TEH ČUDNO OBLEČENIH  FETIŠISTEV PARADAH TAKO MALO❓❓❓

Pa tudi če kaki od teh čudakov s tvojih fotografij dobi otroka bi ti moral biti kvečjemu vesel, glede na to, da je na izredno maloštevilčnost teh ljudi v primeru, da ta fetišist ne dobi otroka, potem procentualno več možnosti, da ga namesto njega dobi heteroseksualec, ki fuka male punčke ali pa heteroseksualec, ki je drek.

Mimogrede heteroseksualec si ti, če slučajno ne poznaš izrazev.

Razloži mi to.

Pedrov in lezbijk je od 10% pa do 15% ne pa 1% Zato pa je ta pederski lobij tako močan. Sebe poglej peder buzorantski kakšen si. Ne veš zakaj imaš rit, pa boš otroke vzgajal.

 

vse pedre bi bilo treba poloviti. pa u zapor z njimi. ali pa na kakšen goli otok.

Veš paranoja je znak bolezni. Predlagam da se oglasiš pri bližnjem psihiatru.

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 12.07.2022 ob 10:08

Pedrov in lezbijk je od 10% pa do 15% ne pa 1% Zato pa je ta pederski lobij tako močan. Sebe poglej peder buzorantski kakšen si. Ne veš zakaj imaš rit, pa boš otroke vzgajal.

 

Perdo ritopič“,

Nisi mi razložil kar sem te vprašal.

In sicer če ti živiš v tako zelo odprtem okolju in je, če vzamemo 100 ljudi, ki so ti najbližje (družina, sorodniki, prijatelji, sosedje) od njih kar 15 pedrov in lezbik pa ti lahko rečem vsaka čast, da so v tvoji bližini tako sproščeni da so odkriti kaj so.

In a slučajno zgledajo tako kot spake na fotografijah, ki si jih objavil❓❓❓

Vrjetno ne. Zato ne vem kaj hočeš dokazati s temi slikami.

 

Še vedno pa mislim, da je pedrov 1%. Biseksualce ki jih privlačita oba spola pa tam 70%. Samo da večina njih zaradi naše družbe nikoli ne poskusi z istim spolom.

 

Kar se pa tiče 15%, ki jih ti umenjaš. Pravih gejov in lezb je morda 1%, ostali pa so le moški in ženske, ki jih bolj privlači isti spol kot nasproten in jih pol imajo vsi za pedre in lezbike.

V resnici pa so oni le biseksuslci ki jih 80% privlači isti spol.

Tako kot nekatere druge biseksualce 80% privlači nasprotni spol in imajo pol sebe za hetero. In vsi jih imajo za hetero. V resnici pa niso, saj jaz spim z njimi. Ker so vedno bili samo z ženskami, dokler niso na mene naleteli.

 

70% ljudi je biseksualcev. Vi heteroseksualci pa ste v manšini. Tako kot pedri.

HOMOFOBIJA JE STVAR PRIMITIVNEGA UMA.

ne pozabit tega amebe monovske

Odgovor na objavo uporabnika
To bi bila najboljša rešitev problema, 12.07.2022 ob 07:12

 

 

V Eu in Sloveniji se rodi premalo otrok. Zaradi tega, ker nimamo dovolj bioloških otrok,  bi jih lahko pospešili posvojitve iz tujine v Sloveniji in na tak način uredili razmerje med staro in mlado populacijo. To bi bilo dobro tudi za to, da ne bi bilo potrebno   podaljševati starostno upokojitev, hkrati bi več heteroseksualnih in homoseksualnih parov prišlo do otrok iz držav tretjega sveta, kjer je presežek rojstev.

Odgovor na objavo uporabnika
Jaoo, 12.07.2022 ob 10:31

HOMOFOBIJA JE STVAR PRIMITIVNEGA UMA.

ne pozabit tega amebe monovske

Ne ti men homofobija, pa primitivna stvar itd….

Pedri so tisti, ki skoz nekaj hočejo od mene, pa štrajkajo pa rit kažejo, pa s kurci v zobeh zahtevajo naše otroke itd….

Boli mene kurac za pedre, naj se poročijo s komer hočejo s kačo zarad mene, naj si v svojo rit tlači kar hoče, naj peder liže kosmato rit in jajca svojemu sopedru kolkar hoče itd…..ampak  moje otroke bo pa pustil pri miru dokler bom jaz živ. Ko se gre za otroke, se zame tolerantnost do pedrov konča. Peder je tisti, ki nekaj hoče od mene, jaz od pedra ne zahtevam nič, razen da pusti mene in otroke pr mir. Tolk so pedri v svoji izprijenosti in nagravžariji postal nasilni in vsiljivi da bo treba nekaj ukrent.

Zdaj bo peder men lapal da ima pravico imet mojga otroka. Da mu jebem mater in vsem vam, ki to svinjarijo podpirate, pa tukaj prodajate kot nekaj naprednega. Pička vam materna. Zdaj je nekdo ki je peder, napreden, sodoben. Kakopak. Samo prid k men, te bom nauču, da boš končno enkrat vedu zakaj maš sralno luknjo

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 12.07.2022 ob 10:26

Perdo ritopič“,

Nisi mi razložil kar sem te vprašal.

In sicer če ti živiš v tako zelo odprtem okolju in je, če vzamemo 100 ljudi, ki so ti najbližje (družina, sorodniki, prijatelji, sosedje) od njih kar 15 pedrov in lezbik pa ti lahko rečem vsaka čast, da so v tvoji bližini tako sproščeni da so odkriti kaj so.

In a slučajno zgledajo tako kot spake na fotografijah, ki si jih objavil❓❓❓

Vrjetno ne. Zato ne vem kaj hočeš dokazati s temi slikami.

 

Še vedno pa mislim, da je pedrov 1%. Biseksualce ki jih privlačita oba spola pa tam 70%. Samo da večina njih zaradi naše družbe nikoli ne poskusi z istim spolom.

 

Kar se pa tiče 15%, ki jih ti umenjaš. Pravih gejov in lezb je morda 1%, ostali pa so le moški in ženske, ki jih bolj privlači isti spol kot nasproten in jih pol imajo vsi za pedre in lezbike.

V resnici pa so oni le biseksuslci ki jih 80% privlači isti spol.

Tako kot nekatere druge biseksualce 80% privlači nasprotni spol in imajo pol sebe za hetero. In vsi jih imajo za hetero. V resnici pa niso, saj jaz spim z njimi. Ker so vedno bili samo z ženskami, dokler niso na mene naleteli.

 

70% ljudi je biseksualcev. Vi heteroseksualci pa ste v manšini. Tako kot pedri.

Ma daj kokoš, se mi že prek interneta graužaš.

 

New Report

Close