Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A zdaj, če jaz riknem, bodo mojega otroka posvojili pëdri

A zdaj, če jaz riknem, bodo mojega otroka posvojili pëdri

Za Svet je lepv

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 14:21

Odgovor na objavo uporabnika
Svet je lep508, 11.07.2022 ob 14:16

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 14:09

Ne morem več popat, ker sem šel kozlat…..

In tele gnusobe bodo po tanovem lahko posvajale otroke. Ker je tako razsodilo SLOVENSKO sodišče. Pička jim materna. Sami pedri pa lezbe na ustavnem sodišču, in aktivisti, na gej paradah.

In za vas je to napredno, razgledano…nekaj, kar bojda ni primitivno

Prekleti zahojenci . Na otroke ste se spravli zdaj

Pravzaprav si se kar ti spravil na istospolne in njihove pravice…. Daj bogec, da se ti rodi istospolno usmerjen sin.

Jaz nimam nič proti pedrom in lezbam dokler pustijo naše otroke pri miru. Zdaj, ko pa so pedri z žegnom ustavnega sodišča začeli stegovati svoje nagravžne parklje za našimi otroki, ser pa zajebancija neha.

 

Jesus, kaj si ti eno tepše.

Odgovor na objavo uporabnika
Dorset, 11.07.2022 ob 14:21

Daj bogec, da se ti rodi istospolno usmerjen sin.

Gena za pederaštvo ni. Peder se ne rodi, peder se vzgoji!

Rodi.

Jest sem peder, kar velik keša imam in znanstva na pravih pozicijah. Ko bo cajt za to, in zagotovo bo, bom najprej posvojil mularijo takih kot si ti in jih spremenil v pedre. Tebi se bo pa zgodila kakšna nezgodica, tudi za to znam poskrbet, brez skrbi, buahahahahahha. In ne moreš nič, sam cviliš lahko.

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 11.07.2022 ob 11:18

Da  jëbem mater tem slovenskim levuharsko komunističnim pëderskim ustavnim sodnikom.

Kdo jim daje to pravico, da se igrajo z mojim otrokom?

Denar jim daje to pravico!! In jaz ga imam!

Najprej pridem po tvojo mularijo!

Odgovor na objavo uporabnika
ma nemoj, 11.07.2022 ob 14:24

Jest sem peder, kar velik keša imam in znanstva na pravih pozicijah. Ko bo cajt za to, in zagotovo bo, bom najprej posvojil mularijo takih kot si ti in jih spremenil v pedre. Tebi se bo pa zgodila kakšna nezgodica, tudi za to znam poskrbet, brez skrbi, buahahahahahha. In ne moreš nič, sam cviliš lahko.

Upam, da si mu zaprl gobec, LOL

Peder se vzgoji. Ozirom bolj natančno rečeno, nekdo psihično zboli in postane peder.

Zato pa škodljivi pederski lobiji zganjajo takšno propagando, da bi ja čim več mladostnikov zapadlo v to dekadentno patologijo! Hudičeva banda pokvarjena!

Daj spel se k psihiatru. Kdo hoče tvoje namišljene otroke? Nihče. Bolnik. V sloveniji ni otrok za posvojitev. So v rejništvu do konca šolanja potem končajo kjer pač končajo. Nihče ne more pri nas skoraj posvojiti. Ja za geje bodo kar načarali otroke. BOlnik. Jebe se ti za otroke. Razmišljaš samo o tičih in seksu cel dan. Bolnik. In svojo bolezensko obsedenost s tičem uporabljaš kot krinko za skrb. Jebe se ti za otroke. Če bi te skrbelo za njih bi dvignil svojo socialno nekoristno porabniško kisika rit in naredil kaj za njih. Pa še zase nisi zmožen. Pezde nekoristno. Za take kot si ti bi morali sprejeti zakon da se dostop do interneta vsem mentalnim bolnikom prepove. Ker ga uporabljate za sovraštvo in svoje namišljene epizode in ste nevarni družbi. Najbolj nevarni družbi so incelčki tvoje sorte ki jih futramo s socialno da lahko svoje bolane glave šopajo s sranjem na netu. Na našo srečo vas večina ne gre ven. Ko greste se pa sranje dogaja ko pobijate ljudi za katere ste si v vaših bolanih glavah namislili da vas in vaše namišljene otroke ogrožajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Dorset, 11.07.2022 ob 14:27

Peder se vzgoji. Ozirom bolj natančno rečeno, nekdo psihično zboli in postane peder.

Zato pa škodljivi pederski lobiji zganjajo takšno propagando, da bi ja čim več mladostnikov zapadlo v to dekadentno patologijo! Hudičeva banda pokvarjena!

Daj kontakt, te pridem zadovoljit, ker čist očitno te babe ne morejo. A veš, ogromna večina vas, ki sovražite pedre, je v bistvu latentni pederček. Normalnega tipa to ne briga, kdo ga kam vtika, če sta oba odrasla in za. Ampak take latentne pedrčke kot si ti, pa to matra in matra, noče biti peder, pa ne more iz svoje kože. En fajn možakar kot sem jest, bi ti lahko razširil obzorja, ne sam rit, hahaha.

Preberite si knjigo Bil sem gej, avtor Luca di Tolve.

PERDO RITOPIČ,

te barviti fetišisti s parad katerih fotografije objavljaš imajo toliko veze s pedri, kot jo imajo tisti, ki fukajo 5 letne punčke in jejo drek z vami heteroseksualci.

je pa zanimivo, kao znova in znova nasedete, ko moderator na MED OVER NET odpre lažno temo, z namenom, da se boste jezili in odgovarjali in odgovarjali, zraven klikali na reklame, ki vam jih ššopajo, moderator se pa zabava ob misli, kako dober posel je naredil. Poleg odprtja lažne tem, vidim, da odpira moderator tudi stare teme stare 1 leto in več vi pa veselo klikate na njih….za denar gre- ne bodite no naivni, to samo dokazuje kam spadate.

V sloveniji ni otrok za posvojitev.

Ja, to je velik problem. Zato pa si moramo nutello na tiča namazat in iti potem v vrtec.

No pa se potrudimo, da bo avtor “PERDO RITOPIČ” razumel kaj so zakonitosti biologije in narave.

Še posnetke levčkov bom dal, da si jih lahko pogleda.

 

 

 

naj pojasnim spolnost na primeru levov🦁, ampak prej recimo še nekaj o ljudeh. Tako, da vam razložim biologijo in evolucijo.

Kot prvo: VEČINA je tista, ki določa kaj je NARAVNO❗❗❗❗❗ In večina moških (žensk) je biseksualnih. Heteroseksualci pa ste nenormalni, tako kot mi pedri. Torej ker si hetero si tako nenormalen kot jaz peder.

Fora je samo v temu, da imajo moški hud predsodek do tega, da bi bili z moškim. Tudi če pravijo, da podpirajo LGBT, jim je že ob misli neprijetno, da bi spadali v to skupino. Čeprav so biseksualci. Jaz sem se počutil, da imam kot peder zelo omejene možnosti, dokler nisem odkril, da je večina moških vsaj malo pedrov. Odkar sem to odkril je moje življenje čudovito, saj vem, da imam pri večini moških možnosti. Sprva seveda ti tisočkrat zatrdijo, da so hetero a jih skozi razumen pogovor počasi omehčaš. S pedri pa se ne družim, ker je že dovolj, da sem jaz bolnik in zato drugih bolnikov ne rabim okoli sebe.

Da je večina ljudi biseks. je največja skrivnost dobe v kateri živimo, zato ker je naša bolna protinaravna krščansko-muslimanska civilizacija naredila te stvari tabu. A ta krščansko-muslimanska civilizacija (abnormalna nenaravna anomalija) je le samo en majhen del proti ostalim civilizacijam, ki so bile biseksualne.

Jasno, da je biseksualnost evolucijska prednost in najbolj kompleksna oblika spolnosti. Saj je tako kot je prvi naraven namen spolnosti razmnoževanje je drugi naraven namen spolnosti bližina in povezanost in krepitev odnosov(ta drugi namen pa ne pozna spola). Ravno ta drugi del pa je bistven pri uspešnosti in prilagodljivosti neke vrste. Zato je seveda v naravi tista vrsta, ki je bolj biseksualna tudi uspesnejša. Prej bo izumrla tista, katere vzorci obnašanja so bolj heteroseksualno skonstruirani in se samci pretepajo s samci in včasih tudi samice s samicami.

🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁

Tukaj vidite leve, kako si krepijo pripadnost drug drugemu:

.https://www.youtube.com/watch?v=yn42A-EhDow

To pa levi počnejo, ko samice lovijo za njih:

.https://www.youtube.com/watch?v=8N86PgCtqlA

In nisem vam, dal samo tega primera in tega ENEGA leva. Kot vidite gre za krdeli, ki čakata, da bojo samice prinesle kar so uplenile. V prvem primeru 3-je levi in v drugem 4-je.

🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁

 

Bistveno pa je kar rečejo v videu; “Just natural bonding behavior.”

V sloveniji ni otrok za posvojitev.

Zato pa je za zagotovitev naših novih pravic treba določiti kvote, da CSDji npr. 10% vseh fantkov odvzamejo staromodnim heteroseksualcem in jih dajo v posvojitev timom očka & očka.

Pa naj jim še prejšnji starši s kakšnimi solatnimi kumarami redno raztegujejo ritke, da ne bo potem pri nas nepotrebnega cmerjenja. Naj jih naučijo, da lepo nastavijo ritke in potem pridno počakajo do konca.

 

Ko bi ga vsaj. Bo imel vsaj dva normalna očeta namesto enega zblojenega.

Odgovor na objavo uporabnika
Mario Galunić, 11.07.2022 ob 17:31

V sloveniji ni otrok za posvojitev.

Zato pa je za zagotovitev naših novih pravic treba določiti kvote, da CSDji npr. 10% vseh fantkov odvzamejo staromodnim heteroseksualcem in jih dajo v posvojitev timom očka & očka.

Pa naj jim še prejšnji starši s kakšnimi solatnimi kumarami redno raztegujejo ritke, da ne bo potem pri nas nepotrebnega cmerjenja. Naj jih naučijo, da lepo nastavijo ritke in potem pridno počakajo do konca.

 

Tipičen primerek primitivnih slovenčkov, ki se “bojijo” vsega kar ni kar oni. V resnici so pa najbolj bolan in nevaren del populacije. In to se prosto sprehaja….

Pa saj je čisto nazorno opisal, kaj bi se res dogajalo, če bi zares pedrom dovolili posvajanje naših otrok. Močan tekst, verjetno z direktnim namenom pisca, da strezni vse tiste naivce, ki verjamejo v LGBT bedarije. Zato pa se moramo UPRETI in zahtevati referendum. Pa dajmo referendumsko odločati o spremembi ustave, da bi izrecno pisalo, da se posvojitve dovoli samo heteroseksualnim parom.

Odgovor na objavo uporabnika
jap jap, 11.07.2022 ob 11:49

Zabit narod še zdaj ne razume, da gre izključno za posvojitev tistih otrok, ki že zdaj pri nas živijo v lezbični skupnosti. Kjer eden od para, čeprav otrok živi z njim vse življenje, ne more vzeti bolniške zanj, otrok ne more dedovati po njem, če biološka mati umre, gre otrok v rejo. To je treba urediti!! Da bi pa lezbični ali gejevski par v Sloveniji, kjer sploh ni otrok za posvojitve, lahko posvojil kakšnega tujega otroka, je pa tako nemogoče, kot je nemogoče, da bi primitivni avtor tega posta zastopil, za kaj gre.

Dobijo odločbo, da so primerni za posvojitev in s tem lahko posvojijo otroka preko posvojitvene agencije v tujini, česar heteroseksualni pari, ki ne morejo imeti bioloških otrok ne dobijo.

V Eu in Sloveniji se rodi premalo otrok. Zaradi tega, ker nimamo dovolj bioloških otrok,  bi jih lahko pospešili posvojitve iz tujine v Sloveniji in na tak način uredili razmerje med staro in mlado populacijo. To bi bilo dobro tudi za to, da ne bi bilo potrebno   podaljševati starostno upokojitev, hkrati bi več heteroseksualnih in homoseksualnih parov prišlo do otrok iz držav tretjega sveta, kjer je presežek rojstev.

Avtor glej v prvi  vrsti zakaj bi tebe skrbelo za tvojega otroka? daj povej, če riknes zanj skrbi mama, če tudi  ona rikne, vendar malo verjetno, morda starejši bratec, sestra, če so polnoletni, če ne, so na vrsti tvoji ali zenini starši. Zakaj tak strah. A, strah, da bi bili otroci posvojeni, ker sta z ženo alkoholika in ju zato dobita  prav tako nasilna nadomestna, starša v moški in ženski obliki te pa ni strah? Trotl.

Še ena cvetka avtorja.

 

In ja, kot je nekdo napisal, tak na mišljen halo, pri nas ni otrok za posvojitev. Sploh pa kje ste tisti, ki se zgraža te, nikjer vas ni bilo, ko so vasi otroci zapadli v stiske pred osamitvijo med Covidom. Prodali ste se za en bon.

Odgovor na objavo uporabnika
Ni samo to, 11.07.2022 ob 20:37

Dobijo odločbo, da so primerni za posvojitev in s tem lahko posvojijo otroka preko posvojitvene agencije v tujini, česar heteroseksualni pari, ki ne morejo imeti bioloških otrok ne dobijo.

Ja? “normalni” pari ne dobijo potrditve? Kako pa potem posvojijo? Ker brez da te slovenija potrdi ne moreš posvojit. Pa jih veliko posvaja. Če so tebe zavrnili (verjetno na podlagi psihološkega pregleda), še ne pomeni da vse. Ti si seveda domišljaš da ima sex veze s tem koga zavrnejo. Bolani ste v dno duše. Uboge otroške duše v vaši bližini.

Odgovor na objavo uporabnika
pingo doce, 11.07.2022 ob 19:07

Pa saj je čisto nazorno opisal, kaj bi se res dogajalo, če bi zares pedrom dovolili posvajanje naših otrok. Močan tekst, verjetno z direktnim namenom pisca, da strezni vse tiste naivce, ki verjamejo v LGBT bedarije. Zato pa se moramo UPRETI in zahtevati referendum. Pa dajmo referendumsko odločati o spremembi ustave, da bi izrecno pisalo, da se posvojitve dovoli samo heteroseksualnim parom.

To se dogaja otrokom že stoletja! V družinah z očiti in mamicami. MOŠKI to delate! Ne geji. Moški! Pobožni, visoko moralni po mnenju okolice. Strici, očetje, očimi, bratje, bratranci, sosedje, učitelji, trenerji….MOŠKI! Najboljše da moškim prepovemo v bližino otrok. In žensk. Ker niso varni v vaši bližini.

Odgovor na objavo uporabnika
Reševanje medgeneracijskega nesorazmerja, 11.07.2022 ob 21:17

V Eu in Sloveniji se rodi premalo otrok. Zaradi tega, ker nimamo dovolj bioloških otrok,  bi jih lahko pospešili posvojitve iz tujine v Sloveniji in na tak način uredili razmerje med staro in mlado populacijo. To bi bilo dobro tudi za to, da ne bi bilo potrebno   podaljševati starostno upokojitev, hkrati bi več heteroseksualnih in homoseksualnih parov prišlo do otrok iz držav tretjega sveta, kjer je presežek rojstev.

Točno tako.

New Report

Close