Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A zdaj, če jaz riknem, bodo mojega otroka posvojili pëdri

A zdaj, če jaz riknem, bodo mojega otroka posvojili pëdri

Odgovor na objavo uporabnika
To bi bila najboljša rešitev problema, 12.07.2022 ob 11:09

V Eu in Sloveniji se rodi premalo otrok. Zaradi tega, ker nimamo dovolj bioloških otrok,  bi jih lahko pospešili posvojitve iz tujine v Sloveniji in na tak način uredili razmerje med staro in mlado populacijo. To bi bilo dobro tudi za to, da ne bi bilo potrebno   podaljševati starostno upokojitev, hkrati bi več heteroseksualnih in homoseksualnih parov prišlo do otrok iz držav tretjega sveta, kjer je presežek rojstev.

Samo večina bi rada delala do 70 leta, tako, da ne pride v poštev.

S podaljševanjem starostne upokojitvene dobe ne boš rešil človeštva. Kdor misli, da bo star človek lahko dovolj produktiven, ta je bedak. To je umetna in teoretična zabloda. Poterat je treba delat mularijo, ukinit socialne transferje tistim, ki nočejo delat in ukinit nezaposljive programe izobraževanja. Jasno, en filozof pa FDVjevc ne bo hotel delat druzga kot filozofirat pa pohat na Metelkovi…..Vso to gejevsko, lezbično, feministično in podobno izrojeno sranje je treba iztrebit in mladino v šolah učit moralnih vrednot in odgovornosti. To kar se dogaja zdaj, to gre vse u kurac. Dekleta in ženske je treba poterat nazaj v domove, kjer bodo rojevale in vzgajale otroke. Deci pa delat v tovarne. Kaj ima ena baba za delat v politiki? Naj zgine domov pa se ukvarjha s svojimi otroki. Ker drugače se bodo z njihovimi otroki ukvarjali samo kakšni zahojeni učitelji športne vzgoje nekje dol iz juga kjer je prej pasel ovce, pa pedri.

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 12.07.2022 ob 12:13

S podaljševanjem starostne upokojitvene dobe ne boš rešil človeštva. Kdor misli, da bo star človek lahko dovolj produktiven, ta je bedak. To je umetna in teoretična zabloda. Poterat je treba delat mularijo, ukinit socialne transferje tistim, ki nočejo delat in ukinit nezaposljive programe izobraževanja. Jasno, en filozof pa FDVjevc ne bo hotel delat druzga kot filozofirat pa pohat na Metelkovi…..Vso to gejevsko, lezbično, feministično in podobno izrojeno sranje je treba iztrebit in mladino v šolah učit moralnih vrednot in odgovornosti. To kar se dogaja zdaj, to gre vse u kurac. Dekleta in ženske je treba poterat nazaj v domove, kjer bodo rojevale in vzgajale otroke. Deci pa delat v tovarne. Kaj ima ena baba za delat v politiki? Naj zgine domov pa se ukvarjha s svojimi otroki. Ker drugače se bodo z njihovimi otroki ukvarjali samo kakšni zahojeni učitelji športne vzgoje nekje dol iz juga kjer je prej pasel ovce, pa pedri.

Če omogočiš več parom posvojitev, bo v državi več otrok in bo razmerje med staro in mlado populacijo bolj uravnoteženo. Dejstvo je, da imamo nizko nataliteto zaradi različnih vzrokov. To se ne more čez noč spremeniti, se pa lahko s pospešitvijo posvojitev izboljša. Posvojeni otroci bi posvojitelje tretirali kot starše in bi čutili pripadnost domu kot družinski člani v naši državi, to ne bi bili migranti, ki imajo svojce v svojih državah, v tujini si šele ustvarjajo dom ali pa tudi ne in so vedno na poti in v bedi.

Ti avtor vračam ti v tvojem jeziku, ker le tako razumeš.

Ti prasec pokvarjeni poskrbi za svoje otroke, ker si omenjal svoje otroke sem ti jih prinesla na pladnju.

Sedaj se pajtlaš za vnuke, ja kaj si pa delal do sedaj, da otroci nimajo odgovornosti kaj je biti starš. In zaključujem kot ti. Star prasec pokvarjen.

Ker če ti primerjaš zavoženo familjo s kao, pridnim pëdrom, to ni nobena primerjava.

Zdaj je USRS samo odločilo, da lahko CSD da otroka pridnim pëdrom v posvojitev, če so poleg njih samo zavožene hetero familije v vrsti za posvojitev. Prej so bili pridni pëdri avtomatsko izločeni. Štekaš?

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 12.07.2022 ob 11:32

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 12.07.2022 ob 10:26

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 12.07.2022 ob 10:08

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 12.07.2022 ob 10:03

Odgovor na objavo uporabnika
Perdo ritopič, 12.07.2022 ob 09:42

Odgovor na objavo uporabnika
Medena nedelja, 12.07.2022 ob 07:23

Bedak od avtorja, pa še kako imam otroke veš, sem mlada vdova in sama jih vzgajam veš, tepec. In vzgojila sem jih odlično in ne s prpo, kot ti. Veš pa ženska sem, ti pa moški in tak strahopetec. Tudi moški niste več moški, zato pa gre svet v maloro. Včasih je Bil mož in oče varnost in steber družine, ti se bojiš kdo bo zaščitnik tvojih otrok. Ja kdo le? Tepec. Moji otroci, ja se je točno vedelo, kdo bo njihov skrbnik tudi, če bi se meni kaj zgodilo. Kje je torej tvoja odgovornost za tvoje otroke? Strahopetec. Skrbi in poskrbi za njih, da te ni strah, da jih ne dobi kdo ki jih bi pretepal.

Taki kot ti ste sramota za moški del populacije, ki pa je v slabi izjemi. Hvala, Bogu rečem.

Lej ti gnoj babji, ki hočeš, da moje otroke dobi peder v svoje kremplje umazane izprijene degenerirane. Nisem jaz strahopetec, ker ne bi znal otroke vzgajat. Moji otroci so že vsi poročeni in imajo svoje otroke.  Bojim pa se, da bi vnuke dobil kakšen tak pederski zahojenc, ki po ulici s kurcem v zobeh in nago ritjo zahteva pravico do mojih otrok/ vnukov. To ni strahopetnost, to je moralna skrb in moralna dolžnost, da skrbim za svoje otroke. Tud žival ne pusti drugemu ugrabljat svoje mladiče. Ker jaz če bom na britofu bom takrat nemočen ukrepat. Zdaj pa, dokler sem živ, pa  še lahko. In taki jebivetri kot si ti, ki se ti jebe kdo bo tvojega otroka dobil v primeru tvoje smrti, men ne bodo pamet solili in si prisvajali MOJE otroke. Nimaš ti lezba, ali pa kakšen peder nobene pravice stegovat svojih umazanih krempljev po mojih vnukih Kapiš? Ti s svojimi otroki delaj kar hočeš, MOJE oziroma otroke mojih otrok, pa pusti pri miru! Nobena politika, sploh pa ta aktualna pederska, nima pravice hlastat za nedolžnimi otroki.

Prekleta golazen izprijena, z abortusi hočete pobijat lastne otroke, ali pa krast otroke drugim. Marš prasica pokvarjena.

 

Perdo ritopič“,

veš kerga dela ne štekam pa te prosim, da mi razložiš.

Recimo, da je pedrov pol odstotka populacije, torej 0,5%.

Od 0,5% pedrov se jih je samo 1% gdaj udeležilo parade na kateri je bil vsak stoti tako oblečen kot tipi na slikah, ki jih objavljaš.

ZDAJ BI PA RAD DA MI RAZLOŽIŠ LOGIKO NASPROTOVANJA POSVOJITEV ZA ISTOSPOLNE PARE, ČE PA JE TEH ČUDNO OBLEČENIH  FETIŠISTEV PARADAH TAKO MALO❓❓❓

Pa tudi če kaki od teh čudakov s tvojih fotografij dobi otroka bi ti moral biti kvečjemu vesel, glede na to, da je na izredno maloštevilčnost teh ljudi v primeru, da ta fetišist ne dobi otroka, potem procentualno več možnosti, da ga namesto njega dobi heteroseksualec, ki fuka male punčke ali pa heteroseksualec, ki je drek.

Mimogrede heteroseksualec si ti, če slučajno ne poznaš izrazev.

Razloži mi to.

Pedrov in lezbijk je od 10% pa do 15% ne pa 1% Zato pa je ta pederski lobij tako močan. Sebe poglej peder buzorantski kakšen si. Ne veš zakaj imaš rit, pa boš otroke vzgajal.

 

Perdo ritopič“,

Nisi mi razložil kar sem te vprašal.

In sicer če ti živiš v tako zelo odprtem okolju in je, če vzamemo 100 ljudi, ki so ti najbližje (družina, sorodniki, prijatelji, sosedje) od njih kar 15 pedrov in lezbik pa ti lahko rečem vsaka čast, da so v tvoji bližini tako sproščeni da so odkriti kaj so.

In a slučajno zgledajo tako kot spake na fotografijah, ki si jih objavil❓❓❓

Vrjetno ne. Zato ne vem kaj hočeš dokazati s temi slikami.

 

Še vedno pa mislim, da je pedrov 1%. Biseksualce ki jih privlačita oba spola pa tam 70%. Samo da večina njih zaradi naše družbe nikoli ne poskusi z istim spolom.

 

Kar se pa tiče 15%, ki jih ti umenjaš. Pravih gejov in lezb je morda 1%, ostali pa so le moški in ženske, ki jih bolj privlači isti spol kot nasproten in jih pol imajo vsi za pedre in lezbike.

V resnici pa so oni le biseksuslci ki jih 80% privlači isti spol.

Tako kot nekatere druge biseksualce 80% privlači nasprotni spol in imajo pol sebe za hetero. In vsi jih imajo za hetero. V resnici pa niso, saj jaz spim z njimi. Ker so vedno bili samo z ženskami, dokler niso na mene naleteli.

 

70% ljudi je biseksualcev. Vi heteroseksualci pa ste v manšini. Tako kot pedri.

Ma daj kokoš, se mi že prek interneta graužaš.

 

Zakaj se ti že preko interneta graužam? Zato ker pišem resnico in dejstva???

Ljudmila Novak je rekla; “edino pravilno je, da v demokratični družbi odloča večina”.

In biseksualci so večina, vi heteroseksualci pa ste manjšina. In razen tega, da se lahko razmnožujete ne vidim nobenega drugega razloga zakaj bi vi heteroti bili naravni. Za biseksualce pa poleg tega, da se lahko razmnožujejo najdem še polno drugih razlogov zakaj so naravni.

Mi pedri in vi heteroti pa smo pač odklon in anomalija. 🙂

New Report

Close