Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je psihiatrija sama sebi namen?

Ali je psihiatrija sama sebi namen?

In tudi tistega, ki je lenuhe naredil.

Spoštujem pa klošarje.

Fehtanje je tudi delo.

Res je, se strinjam. Treba bi bilo prevetriti samo učenje in pristop psihiatrije do pacienta, ampak, žal, je ratala farmacija z lobiranjem(podkupovanjem) tako močna, da se te spremembe dogajajo samo na obrobju pasihiatrije in z entzuijasti.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

xrobe

Odličen sladoled sem si pripravil.
Jagoda, vanilija
Posul sem ga z nageljnovimi žbicami, seveda v prahu
Dodal sem nekaj kapljic ruma za aromo.
Nekaj tega sladoleda je še v kuhinji na mizi v modri plastični posodici.
Žlička je pa kovinska

kakšne buče to prebereš o psihiatriji na forumih LOL.. žalostno je da klamfajo glih tisti k niso nič bolani.. larifari.. sem shizofrenik,pa vem da brez tablet bi naga skakala po cesti pa glavo u poštni nabirlanik vtikala 😀

Tukaj na tem forumu lahko treniramo vse sorte, karkoli…

drug drugega programiramo

Za dr. Ruglja. Če je tako z lahkoto pozdravil svoje paciente, čemu mu nihče niti do kolen ne seže glede tega?
Kako, da za njim ni uspešnega “odvajalca” od odvisnosti?
Po moje mnogi današnji psihiatri zelo dobro znajo “izbrati” svoje paciente.
Torej to potem ni razlog, borbeni karakterji, delati le s takimi.
Še več, tudi borbeni se zlomijo, prekinejo s seansami etc.
Kot beremo, celo zbolijo za drugo boleznijo in celo umrejo prej, preden zaključijo s tem zdravljenjem…

Srečko, ne samo v Sloveniji; večinoma je povsod tako.
Biološki model psihiatrije, kjer naj bi bile bolezni genetsko pogojene, glavna panaceja pa psihotropne droge.
V ZDA je to že toliko razdelano, da je psihiater pravzaprav psihofarmakolog.
[/quote]

Pravzaprav ne.
Psihiatrija nima nobenega modela, prav nobenega.
Psihoanaliza in Freud – je out.
Behaviorizem je out.

Bioloski model? Dusevne bolezni so posledica sprememb v mozganih. Seriously?
Kateri pa so geni, ki povzrocijo depresijo, bipolarno, shizo?
Kateri so to nevrotransmiterji ki so v neravnovesju in zakaj so tam??
Katere slike in posnetki nam bodo nedvoumno pokazali, da so mozgani dusevno bolnih drugacni od zdravih in da to ni posledica medikamentov?
Itd, itd.

Psihiatrija ni drugega kot ideologija in to nevarna in prazna ideologija.

Forun Psihiater odgovarja je cista psihofarmakologija, plus zenska ne zna slovensko,
Forum Dusevno zdravje nima pojma, razen.da smo vsi razlicni in da se je treba malo potruditi,
odForum MOM za svojjce je pa sploh briljanten primer…skupinske mentalne masturbacije, in vsestranskega medsevojnega cestitanja, ker oni so pa taki empati.

In mejno in narcistično motnjo so kar zdruzili v eno, nekaksen MNMOM…
Ah it makes you right sick.

V sovjetski zvezi je bila psihiatrija v službi režima. Še danes se rusi bojijo psihiatrov. Tudi pri nas smo imeli v bistvu režimsko psihiatrijo. Da se razume, režimska psihiatrija je v resnici zločinska psihiatrija.

Psihiatrija v resnici ne spada v medicinsko stroko. Hoče biti del medicine. Še vedno je kot nek privesek policije in sodstva.

Ko sem dobil psihiatrično diagnozo so mi rekli, da je to v vaše dobro. Na psihiatriji sem bil deležen intenzivnega drogiranja, tako, da zase nisem vedel. Psihiatrija mi je popolnoma uničila duševno zdravje in me spremenila v totalnega duševnega bolnika.

in kdo ti je to naredil? kakšno diagnozo pa imaš?

"Življenje in Svoboda"

in kdo ti je to naredil? kakšno diagnozo pa imaš?
[/quote]

To je pa stara štorija. Tistega psihiatra še nisem pozabil. Diagnoza je brezpredmetna ker je posledica s pomočjo zdravil uničenega živčevja.

To je pa stara štorija. Tistega psihiatra še nisem pozabil. Diagnoza je brezpredmetna ker je posledica s pomočjo zdravil uničenega živčevja.
[/quote]

seveda.

"Življenje in Svoboda"

prov ta vikend sem spoznala v polnem zamahu,koliko je to stigme. Uff,noro. kok se to skriva,če je kdo na tabletih,kok je družine sram,če je kdo v Polju. In še in še.. Za mene se pa zdej po tanovem govori,da sem potencialni morilec,od zelo izobražene in diplomirane ženske 🙂 škoda da ljudje ne žeijo znanja,ampak čenče.

"Življenje in Svoboda"

seveda.
[/quote]

Veste, pa takih ljudi je v Sloveniji kar precej, ki jim je psihiatrija uničila zdravje. Mnogi so že pokojni.

Veste, pa takih ljudi je v Sloveniji kar precej, ki jim je psihiatrija uničila zdravje. Mnogi so že pokojni.
[/quote]

včasih je medicina v grob spravila marsikoga. ne samo psihiatrija ker ni bilo dovolj razvito in dognano. pa še danes ne vemo dovolj. ampak tega ljudje ne razumete.

"Življenje in Svoboda"

včasih je medicina v grob spravila marsikoga. ne samo psihiatrija ker ni bilo dovolj razvito in dognano. pa še danes ne vemo dovolj. ampak tega ljudje ne razumete.
[/quote]

To drži. V mojem primeru je psihiatra takrat najbolj zanimalo kako bi s pomočjo zdravil pozročil shizofrenijo. To mu hvalabogu ni uspelo ampak povzročil mi je pa kar močno bipolarno motnjo, da me odnaša enkrat gor drugič dol.

To drži. V mojem primeru je psihiatra takrat najbolj zanimalo kako bi s pomočjo zdravil pozročil shizofrenijo. To mu hvalabogu ni uspelo ampak povzročil mi je pa kar močno bipolarno motnjo, da me odnaša enkrat gor drugič dol.
[/quote]
Psihiatrija je znana po tem, da podpira farmacijo, ne pa zdravje ljudi.
Kaj pa je bil ključni dogodek ali sklop njih, da si končal pri psihiatru in tabletih?


Psihiatrija je znana po tem, da podpira farmacijo, ne pa zdravje ljudi.
Kaj pa je bil ključni dogodek ali sklop njih, da si končal pri psihiatru in tabletih?
[/quote]

Kaj je bil ključni dogodek?
Po vsej verjetnosti je bila vzrok neko dekle. Takrat sem doživel kar močan stres zaradi neke neljube situacije.

Kaj je bil ključni dogodek?
Po vsej verjetnosti je bila vzrok neko dekle. Takrat sem doživel kar močan stres zaradi neke neljube situacije.
[/quote]

Razhod ali smrt dekleta?
Veliko jih je izgubilo partnerja v prometni nesreči. 🙁

Razhod ali smrt dekleta?
Veliko jih je izgubilo partnerja v prometni nesreči. 🙁
[/quote]

Ne, ne ni bilo nič od tega. Bila je neka poletna romanca, ki se je končala vsaj zame šokantno.
Na psihiatriji sem spoznal tudi nekega železničarskega strojevodjo, ki je povozil z vlakom neko žensko. Po vsej verjetnosti se je vrgla pod vlak. Njega je to tako prizadelo, da je končal na psihiatriji.

New Report

Close