Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je psihiatrija sama sebi namen?

Ali je psihiatrija sama sebi namen?

Kaj, a kar v obraz ti je rekla? Golazen zagamana.

Dekle? Mlad si bil.
A si jo prebolel, ali je imela druzga ti pa jo osvajal? Glej, zgodi se.

Svet potrebuje “revolucijo ” v duševnem zdravju, je ugotovil specialni poročevalec Združenih Narodov, tudi sam psihiater

https://www.ohchr.org/EN/NewsEvents/Pages/DisplayNews.aspx?NewsID=21689

In naletel na burne užaljene odzive psihiatrične srenje.

Kje neki, človekove pravice, kaj šele tortura!
Oni so znanstveniki, delajo znanstveno in dobro človeštva, kenede.

Znanstvenga modela pa nikjer.

Ni bilo zadosti podkupnine.

https://youtu.be/e-wVwtN5f-U

Invega, vidim, da vas izredno zanima področje duševnega zdravja.

Vaša ugotovitev je dokaj točna, zato vam pa nisem odgovoril.

Moje mnenje je – ne. Imam kolegico, ki ima psihične težave in vsakič ko pade globlje, gre na psihiatrijo. Domov vedno pride ok rehabilitirana.

Moje mnenje je – ne. Imam kolegico, ki ima psihične težave in vsakič ko pade globlje, gre na psihiatrijo. Domov vedno pride ok rehabilitirana.
[/quote]

Se opravičujem, da odgovarjam namesto Srečka. Na psihiatriji je brez obveznosti, kot na dopustu… sprostitev…relaksacija…oddih od doma in službenih obveznosti.

Moje mnenje je – ne. Imam kolegico, ki ima psihične težave in vsakič ko pade globlje, gre na psihiatrijo. Domov vedno pride ok rehabilitirana.
[/quote]

Če imaš tako izkušnjo s kolegico, dobro zanjo. Kar pa jaz poznam, je pa drugače. Kemija in prilagajanje bolnih.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Živjo,
opažam, da je veliko bipolarne motnje, tudi sama bi jo naj imela. Že od začetka sem sumila, da je to stanje povzročil antidepresiv, ki sem ga jemala nekaj let in ker sem ga čez noč opustila se mi je čez čas pojavila psihoza oz. kasneje so postavili diagnozo bipolarna motnja. Strinjam se, da je industrijska farmacija ena sama mafija, to je definitivno treba pokončat. Upam, da bom še živela, ko bo krona industrijskim farmacevtskim podjetjem padla in se bo zgodila na tem področju revolucija!

Hvala za vašo izpoved.

Dosti resnice je v zapisu. Dokler bomo postavili materijo pred človekom, ne bo izboljšanja.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Psihiatrija je azil za tiste, ki mislijo, da so bogovi in tudi dejansko vzidejo in gredo v nebesa in se nato vrnejo iz nebes s krili na rokah in nogami kot žaba v obliki krastače regljajo vsenaokrog, da rešujejo svet in hkrati računajo, da je 1 + 1 = 3 in jih to čisto nič ne skrbi, ker je to njihova resnica in njihov normal. Oni so normalni, čisto normalni, a njihov normal je, da so bogovi, gredo v nebesa, govorijo z angeli in angeli jim pojejo in prišepetavajo, prikazujejo se jim prikazni in ljudje smo zanje lahko najrazličnejša bitja, samo ljudje ne, ker ljudje v njihovem svetu ne obstajajo, ker to je njihov normal in oni pač spadajo tja, kjer so, ker sicer bi bil v Ljubljani in drugod kaos, da mu večjega ni pod soncem.

Hm, 🤔

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

https://m.youtube.com/watch?v=8i8xpRsvGxA&list=LL&index=1

Psihiatrija je azil za tiste, ki mislijo, da so bogovi in tudi dejansko vzidejo in gredo v nebesa in se nato vrnejo iz nebes s krili na rokah in nogami kot žaba v obliki krastače regljajo vsenaokrog, da rešujejo svet in hkrati računajo, da je 1 + 1 = 3 in jih to čisto nič ne skrbi, ker je to njihova resnica in njihov normal. Oni so normalni, čisto normalni, a njihov normal je, da so bogovi, gredo v nebesa, govorijo z angeli in angeli jim pojejo in prišepetavajo, prikazujejo se jim prikazni in ljudje smo zanje lahko najrazličnejša bitja, samo ljudje ne, ker ljudje v njihovem svetu ne obstajajo, ker to je njihov normal in oni pač spadajo tja, kjer so, ker sicer bi bil v Ljubljani in drugod kaos, da mu večjega ni pod soncem.
[/quote]

Med takoimenovanim zdravorazumskim človekom na eni strani in med duševnim bolnikom na drugi strani je neskončno globok prepad. Duševnega bolnika živ bog ne razume. Srečko razmišlja, ampak tudi ne razume.
Hvala za vaš zapis.

Duševni bolniki so v resnici šamani.

Šaman je bitje vrhunske inteligence.

Ali je psihiatrija sama sebi namen?
Svoje čase smo imeli režimsko psihiatrijo v službi režima.

ja, ko sem prvič prišel na psihiatrijo z napotnico me je sprejel psihiater in mi rekel, boste malo z mano šli, saj ne bo nič hudega. Potem me je pa tako drogiral, da zase nisem vedel. Izživljal se je nad mano. Lahko je počel kar je hotel. Imel je povsem proste roke.

Srečko, verjemi mi, da je najteže rehabilitirati osebe, ki imajo krvave roke.

Ne vem, če smo glih šamani, vem pa zagotovo, da smo borci. Kdor doživi psihozo ali kaj podobnega in če preživi, je definitivno vreden aplavza. Če pa še kljub vsem težavam obdrži službo in skrbi za svoje otroke pa globok poklon. Opažam, da veliko ljudi z duševnimi težavami kljub jemanju zdravil ima zelo nekvalitetno življenje, praktično životarijo. Poznam eno osebo, ki kljub sedmim predpisanim psihofarmakom ima depresivne misli, se reže, mislim dobesedno, da se kao kaznuje za napake, ki jih je naredil. Tudi iz hiše dostikrat ne upa. Zelo žalostno, čemu torej toliko zdravil? Povejte!

Ne, to je traparija.
Oziroma, to je samo-tolazba.
Ce bi srečal pravega šamana, bi ze vedel.

Ne, to je traparija.
Oziroma, to je samo-tolazba.
Ce bi srečal pravega šamana, bi ze vedel.
[/quote]

Pravi šaman je kot strah, vsepovsod prisoten, pa nikjer ga ni.

New Report

Close