Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Baje morajo naši (beri: slovenski) učenci in dijaki pomagati tujim učencem

Baje morajo naši (beri: slovenski) učenci in dijaki pomagati tujim učencem

Lahko samo dodam, kontra.

Nekaterim ne da ni mogoče razložiti, ampak nočejo razumeti.
[/quote]

Ok, bova drugače rekla – koliko časa si poučevala? Kakšno pedagoško izobrazbo imaš?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ok, bova drugače rekla – koliko časa si poučevala? Kakšno pedagoško izobrazbo imaš?
[/quote]
Ima izobrazbo podivjane ločenke, to je vse.😁 Aja , ni vse, že več kot deset let je stara 39.😁

Ok, bova drugače rekla – koliko časa si poučevala? Kakšno pedagoško izobrazbo imaš?
[/quote]
Ima izobrazbo podivjane ločenke, to je vse.😁 Aja , ni vse, že več kot deset let je stara 39.😁


Brez veze bluziš, Evropa je dobesedno v razsulu zaradi multi kulti in nezdružjivega, ter nepripravljenega na integracijo. In samo slabše bo bolje ne more bit, ti pa prodajaj empatijo, ki jo nekdo zavrača namerno in se podela nanjo in nate.
[/quote]

Saj tudi vsi kleni SLOVENCI in SLOVENKE na socialni podpori lenuharijo in izkoriščajo nas prijazne davkoplačevalce in vrle delovne nacionalno zavedne državljane.

A te tud damo v kakšen geto, al majo mal vseeno prednosti pred ostalimi z drugačno mentaliteto?

Kako ste lahko tako omejeni glede Evrope?
Če ti po žilah teče 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovenska kri, si SLOVAN in za zahodnjake, enakomisleče tebi glede južnjakov, si navaden manjveden EU državljan. Skratka evropski južnjak, Balkanc , čefur.

Ideje o širjenju sovraštva brezskrbi vodijo tja, kjer boš definitivno prej za odstrel, kot en Nemc, Francoz, Italjan, Španc.

Poserjejo se oni na tvoj nacionalizem.

je že leta dolgo na socialni podpori. Je pa tudi prostovoljka takim na socialni podpori, torej ta južnim.

Snažilke na šolah so, kakor je meni znano, kar zaposlene na šolah. Vsa jaz ne poznam primera, da bi čistilni servis pucal šole, no mogoče izjemoma kakšno, ampak jaz še nisme slišal za to.

Ne govorim, da Japončki uletijo, govorim, da Japončki sami pucajo šole, torej dijaki, učanci, kot v znamenje hvaležnosti, ker lahko hodijo v šolo.

No, če to uvedemo pri nas, da dijaki smai pucajo, brez dela ostanejo po šolah zaposlene snažilke, ok, mogoče ostane 1 na šolo.
[/quote]

Se ni za bat. Odkod pa ravnatlom ovaduhi?

Itak

😀
😀

To pa ne da nisi zadel v črno, ampak pomoje je tarča 180stopinj v drugo smer!

Nič ni bilo neuradno, ampak strogo zapovedano maksimalno dva na enoto po celi jugoslovanski armadi, enako je veljalo še za nas Slovence. Koncentracija enih ali drugih je pomenil sranje, s tem da so bile težnje njih in nas popolnoma različne. In ja, to je bil najboljši način za preprečitev incidentov, ko se jih je v prostem času zbralo skupaj 5, 6, so bili že močni, glave skup in je čivša ta , čivša una, že z glavami skupaj in obrnjemi v tla naklepala hinavske norije in maščevanje.

Zakj ste toliko zrukani, da si niste zmožni pogledt kaj je ratalo iz Makedonije zaradi Šiptarjev?
[/quote]

Bipolarni, tle maš pa čist prav.
Bo treba ijj za jajca obesit.

Se ni za bat. Odkod pa ravnatlom ovaduhi?
[/quote]

Še v ex državi so bili glavni prisluškovalci hišniki. Po moje so imeli pod nadzorom tudi ravnatelje. Ni bil zastonj velik privilegij, da jim je morala šola zrihtati stanovanje. In ko so se upokojili, isto, stanovanje zopet na račun šole.

Tako, da bo 1 snažilka na šolo najbrž dovolj, plus hišnik seveda?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

😀
😀

To pa ne da nisi zadel v črno, ampak pomoje je tarča 180stopinj v drugo smer!
[/quote]

Ok, cut the crap. Nisi Slovenka, kenede? Nimaš tipa, vsaj ne resnega, kenede? Pa v šoli tudi nisi delala, kenede? Hop, Cefizelj. :)))) Sej drugač si čisto simpatična, samo tuki pa mogoče nisi ravno na svojem področju, an.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Še v ex državi so bili glavni prisluškovalci hišniki. Po moje so imeli pod nadzorom tudi ravnatelje. Ni bil zastonj velik privilegij, da jim je morala šola zrihtati stanovanje. In ko so se upokojili, isto, stanovanje zopet na račun šole.

Tako, da bo 1 snažilka na šolo najbrž dovolj, plus hišnik seveda?
[/quote]Daj ne klamfaj, kdo vraga ti je kaj hotel v bivši jugi? Toliko kot se je norce delalo v tisti časih iz oblasti, si danes ne moreš privoščit, imaš cenzuro in represijo na vsakem koraku. Ko bi ti vedel kake oddaje je tkrat samo tof imel v mopet šovu, smo crkoval od smeha in vse udruihnje čez politike.

Ok, cut the crap. Nisi Slovenka, kenede? Nimaš tipa, vsaj ne resnega, kenede? Pa v šoli tudi nisi delala, kenede? Hop, Cefizelj. :)))) Sej drugač si čisto simpatična, samo tuki pa mogoče nisi ravno na svojem področju, an.
[/quote]

Vse, ampak vse NAROBE! :))
Ok, v šoli sem delala..kot učenka… 😉

Vse, ampak vse NAROBE! :))
Ok, v šoli sem delala..kot učenka… 😉
[/quote]
Če bi sedaj vsaj kot čistilka, ne bi takih bedarij kvasila na monu, pa še zadovoljna bi bila, da sama nekaj zaslužiš. Saj ne veš, kateri od vaju s pičkuletom je huj.😁

Evo, modernrator. Ste se zbudili v temen večer?
Je preveč resnice?

Daj ne klamfaj, kdo vraga ti je kaj hotel v bivši jugi? Toliko kot se je norce delalo v tisti časih iz oblasti, si danes ne moreš privoščit, imaš cenzuro in represijo na vsakem koraku. Ko bi ti vedel kake oddaje je tkrat samo tof imel v mopet šovu, smo crkoval od smeha in vse udruihnje čez politike.
[/quote]

Moped šov je imel samo tisto in toliko, kot je pustila oblast. Smo po osamosvojitvi hitro videli, v katero smer se je obrnil pa ne samo on, praktično vsi ‘oporečniki’ so se izkazali za rdeče do konca. Saj nihče ni bil nikoli resno zaprt.

Pravi oporečniki pa so bili.

Dejstvo je, da je bil hišnik na šoli v jugi precej privilegirana kasta, jasno, da ne zastonj. Ok, kak hišnik je bil pokončen, ostali so pa veselo špecali

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Vse, ampak vse NAROBE! :))
Ok, v šoli sem delala..kot učenka… 😉
[/quote]

Bi dejal, da sem te kar točno zadel, naravnost v jajca. 🙂 No glej, da se učence uporablja na prej opisan način je nestrokovno in tega se ne bi smelo početi.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Moped šov je imel samo tisto in toliko, kot je pustila oblast. Smo po osamosvojitvi hitro videli, v katero smer se je obrnil pa ne samo on, praktično vsi ‘oporečniki’ so se izkazali za rdeče do konca. Saj nihče ni bil nikoli resno zaprt.

Pravi oporečniki pa so bili.

Dejstvo je, da je bil hišnik na šoli v jugi precej privilegirana kasta, jasno, da ne zastonj. Ok, kak hišnik je bil pokončen, ostali so pa veselo špecali
[/quote]
Ne bluzi, če ne veš, ne?

Bi dejal, da sem te kar točno zadel, naravnost v jajca. 🙂 No glej, da se učence uporablja na prej opisan način je nestrokovno in tega se ne bi smelo početi.
[/quote]

Ampak ultra permisivno vzgajat, s ščepcem nestrpnosti do drugačnih, pravzaprav totalno egoistično, pa bo ravno prav.

Nisi niti približno zadel, ker si 2/3 falil 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}..

Ampak ultra permisivno vzgajat, s ščepcem nestrpnosti do drugačnih, pravzaprav totalno egoistično, pa bo ravno prav.

Nisi niti približno zadel, ker si 2/3 falil 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}..
[/quote]

Tudi vi s to vašo empatijo ste precej egoistični. V bistvu je to čisti egotrip.

Kako smo si starši različni. Jaz pa moje spodbujam da pomagajo sošolcem. Imajo tudi oni priseljence pri dveh sta sošolki iz Albanije pri enem pa došokec iz BIH.
Pri tem ko nekomu pomagaš naredoš nekaj dobrega za drugega in nikakor to ni stran vržen čas saj se tudi sam veliko naučiš

Kako smo si starši različni. Jaz pa moje spodbujam da pomagajo sošolcem. Imajo tudi oni priseljence pri dveh sta sošolki iz Albanije pri enem pa došokec iz BIH.
Pri tem ko nekomu pomagaš naredoš nekaj dobrega za drugega in nikakor to ni stran vržen čas saj se tudi sam veliko naučiš

Kako smo si starši različni. Jaz pa moje spodbujam da pomagajo sošolcem. Imajo tudi oni priseljence pri dveh sta sošolki iz Albanije pri enem pa došokec iz BIH.
Pri tem ko nekomu pomagaš naredoš nekaj dobrega za drugega in nikakor to ni stran vržen čas saj se tudi sam veliko naučiš
[/quote]Kaj za vraga je pa to došokec?

Kaj za vraga je pa to došokec?
[/quote]

Mogoče kaj podobnega kot binkec?

tole je zame nedopustno! pojdite do ravnatelja, zahtevajte, da se učijo snov posebej pri dopolnilnem pouku,nerazumevanje jezika ni problem slovenskih šolarjev!!! Itak je katastrofa, da so v Velenju želeli zaposliti v ZD medicinsko sestro in zdravnika z znanjem albanščine…Ukrepajte v šoli!

New Report

Close