Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bi vam bilo nerodno, če bi imel partner dosti nižjo izobrazbo

bi vam bilo nerodno, če bi imel partner dosti nižjo izobrazbo

Koza ! Kaj ma veze izobrazba z medsebojnimi odnosi ?
Ljubezen ne diktira pamet ampak srce.
Svašta…

Magister,
lepo si opisal zadevo. Razloži mi samo, kako si razlagaš III. skupino ljudi.

Draga tovarišija.
Ko toliko razmišljati o izobrazbi, EQ in IQ, kaj pa pravite o uspešnem podjetniku, ki poln denarja in si lahko uni izobrazbo, pa magisterij kupi?
Tudi gospa Bratušek si ga je npr. Kupila in tudi vsak uspešen podjetnik si ga lahko.

A takšnega podjetnika brez izobrazbe pa bi spoštovali? In bi vas prevzel?


Ha ha, čudno, da si je potev vseeno ne kupijo? Poznam takšne – so falirani študenti, pa jim je to en tako porpadel projekt, ki ji v sebi grize.

Ne, ne bi me bilo sram, saj nisem mama, ki bi se sekirala, ker njen sin ni (bil) priden v šoli.
Z nerazgledanim in lenim (nezainteresiranim) tipom pa ne bi bila, s prostaškim in primitivnim brez spoštovanja, ki bi bil sposoben zgolj debat na gostilniškem nivoju, tudi ne.
Preveč krasnih ljudi (obeh spolov) brez neke formalne izobrazbe poznam, da bi bila izobrazba merilo, po katerem bi presojala človeka. Kaj človeku pomaga doktorat, če izven svojega področja nima pojma? Po drugi strani obstaja ničkoliko samoukov, naravno vedoželjnih in študioznih ljudi, katerih znanje in izkušnje presegajo večino novopečenih diplomantov.
Ravno nedavno sem imela priliko pregledati nekaj diplom študentov starih programov, in upravičeno lahko dvomim v znanje nekaterih od njih – ko bi videli te zmazke od diplom… Diplome 1. stopnje po bolonjcu so pa tudi bolj kot ne seminarske naloge, ne pa nek celosten prikaz tekom študija pridobljenega znanja.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

meni bi bilo bolj nerodno, če bi imela samo dva zoba, enga za čoln prvezat, druzga pa za karte ščipat

New Report

Close