Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Biti na antidepresivih, nekaj normalnega danes?

Biti na antidepresivih, nekaj normalnega danes?

PRI NAS E RECEPTOV NI. DOBIŠ LISTEK, PLAČAŠ V LEKARNI 6 EVR IN TO JE TO. V Sloveniji ga pa malo serjete s tem talanjem osebnih podatkov….
[/quote]

No, da boš vedel, kakšen sistem je pri sosedih.
Pri nas so uvedli e recepte, ki jih skoraj vsi uporabljajo. Pri mojem tudi ne dobiš e recepta ravno zaradi varovanja podatkov, dobiš pa zeleni listek, kjer se krije v večini iz zavarovanja, bel listek pa, ko je zdravilo na negativni listi in ga plačaš.
p.s. saj ni treba kričat – še ne rabim očal za branje. 😆


Norca se očitno delaš le iz sebe, ke nimaš minimalne izobrazbe in minimalne splošne razglednosti? Česa celo pri tem ne razumeš, prismoda, primitivn, usekana?😁
[/quote]
Toliko sem pa že razgledana da mi je jasno da ti uveli lulek od zgoraj naštetega rabiš najbolj psihiatra


Ik kaj misliš, da bi tvoj dohtr profitiral s fizičnimi recepti? Pojdi na stran ZZZS, se prijavi s certifikatom kot fizična oseba in poglej svoje podatke. Tam imaš napisane vse obiske pri zdravnikih, vsa zdravila, ki si jih dobila od leta, ne vem katereg točno beležijo, dalje…
[/quote]

A ni certifikat namenjen za osebno uporabo in ne za celotno stroko, ki ima sedaj ob e receptih celoten vpogled, pa čeprav se jih ne tiče?

V bistvu ne, ni fejkanje, ker se ljudje res slabo počutijo, pa naj gre za depresijo, depresiji podobna stanja, stiske, anksioznost in ostalo. Tega je dane ogromno in ševeč.

Povsod se od nas zahteva samo najboljše in samo maksimu, povsod je samo “daj, daj, daj” in vedno moraš biti v vsem najboljši. Ljudi to obremenjuje, družba, okolica in sploh mediji zahtevajo od tebe, da si najboljši človek med vsemi 7 milijardmi ljudmi, ti si pa samo človek, dober in slab, tak kot vsi, nikakor pa ne prvi med 7 milijardmi!
Poleg vsega pa še to, da si sam samcat na tem svetu, ker spet mediji in ostali oklicujejo za edino pravilno samostojnost in samozadostnost, zato si se rešilvseh prijateljev in gojiš komaj neka znanstva, ki jih sicer imenuješ prijateljstva, a ta to niso in nimaš ene edine duše na tem svetu, s katero bi se lahko vsaj 1x nateden iskreno pogovoril, še k terapevtu če greš, se delaš finega, ker se to tako spodobi… Včasih so se ljudje družili med seboj in se pogovarjali, si pomagali, danes tega ni več, ker če ne zmoreš sam, si luzer.

Potem pa pride do takih in drugačnih stanj, ko potrebuješ happy pilule, da preživiš dan in to ni nobeno fejkanje.
[/quote]

Ja odvisno kakor kdo. Jaz se pomenim s svojim frendicam in sem potem velik boljš. Tako da tega danes ni več ne vem, kakor pri komu. Pri meni je bilo včasih tako, da sem povedalo kaj me muči in še dons je isto.


Toliko sem pa že razgledana da mi je jasno da ti uveli lulek od zgoraj naštetega rabiš najbolj psihiatra
[/quote]Jp, zato ker vem o vseh življenskih stvareh vsaj po malem, vi pa totalno zarukani, primitivni in samo norite…to bo to ja, težava je v meni, ne v vas samih.😁

Jp, zato ker vem o vseh življenskih stvareh vsaj po malem, vi pa totalno zarukani, primitivni in samo norite…to bo to ja, težava je v meni, ne v vas samih.😁
[/quote]
Ja nič socialni sij zdej sem pa že mal utrujena in grem v posteljo bova jutri naprej
Ostani mi se naprej tako popoln

A ni certifikat namenjen za osebno uporabo in ne za celotno stroko, ki ima sedaj ob e receptih celoten vpogled, pa čeprav se jih ne tiče?
[/quote]

Ja, saj, kaj sem pa jaz drugega napisal? S svojim certifikatom lahko na njihovi strni dostopš do svoji osebnih podtkov, med katere tudi spadajo beleženi obiski pri zdravnikih in zdravila, ki si jih dobila. Potem vsi datumi zavarovanj, pr komu , kje in kdaj… Stroka iam pa drug certifikat, ki lahko pogleda več, tudi ti so raazlični, medicinska sestra nima s svojo profesionalno kartiico recimo enkega dostopa kot zdravnik, prav tko ne farmacevtka.

No, da boš vedel, kakšen sistem je pri sosedih.
Pri nas so uvedli e recepte, ki jih skoraj vsi uporabljajo. Pri mojem tudi ne dobiš e recepta ravno zaradi varovanja podatkov, dobiš pa zeleni listek, kjer se krije v večini iz zavarovanja, bel listek pa, ko je zdravilo na negativni listi in ga plačaš.
p.s. saj ni treba kričat – še ne rabim očal za branje. 😆
[/quote]

No lepo da vem kaj se dogaja pri vas. Evo, nisem vedel. Malo me vrže iz tira, ko vidim da nekdo dejansko ne pozna, ampak minimalno nič sistema zdravstva v moji državi in mi tukaj soli pamet in dela budalo. Ajde, ne rečem, da bi delal v ekonomskih vodah. Ampak da sem v medicini že več kot dvajest let pa da se norca dela in bedaka iz samega sebe me pa res odbije no.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi v Sloveniji je v depresiji, ker vsak mesec dobijo tako nizko plačo, da jih doleti vedno nov šok. 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi v Sloveniji pa je v depresiji, ker imajo tako veliko denarja, da jih je ves čas strah, da ga izgubijo, jim ga ukradejo ali da na nek način propadejo, meša se jim od denarja in to je najhujša nočna mora in depresija.

No lepo da vem kaj se dogaja pri vas. Evo, nisem vedel. Malo me vrže iz tira, ko vidim da nekdo dejansko ne pozna, ampak minimalno nič sistema zdravstva v moji državi in mi tukaj soli pamet in dela budalo. Ajde, ne rečem, da bi delal v ekonomskih vodah. Ampak da sem v medicini že več kot dvajest let pa da se norca dela in bedaka iz samega sebe me pa res odbije no.
[/quote]
Kje pri vas? Če si trenutni hohštapler , nisi še vedno slovenski državljan? Po mojem si, če ne ne bi norelo po monu, dvom je tudi o tem, da si dejnsko v Avstriji, ker običajno tudi ti ne norijo po monu. Razumeš pa niti preprostih reči ne, katere so poponoma enake tako v Avstriji, kot v Sloveniji in po vsej Evropi in to že kar nekj let, ker je šlo z direktivo evropske unije.😁

No lepo da vem kaj se dogaja pri vas. Evo, nisem vedel. Malo me vrže iz tira, ko vidim da nekdo dejansko ne pozna, ampak minimalno nič sistema zdravstva v moji državi in mi tukaj soli pamet in dela budalo. Ajde, ne rečem, da bi delal v ekonomskih vodah. Ampak da sem v medicini že več kot dvajest let pa da se norca dela in bedaka iz samega sebe me pa res odbije no.
[/quote]

No viš, na odbijače se pa ne spoznam 😛😂😄
Mal heca, ker je zdrav za zdravje, pa lažje spanje. 🙌


Točno to, pa še marsikaj za povrhu!
Farmakobiznis je med bolezni spravil že normalno nihanje razpoloženja (vzporedni pojav bioritma), da o žalosti in potrtosti niti ne govorimo. Le zakaj človek ne bi smel biti žalosten, če se mu kaj žalostnega dogaja? Izgubo bližnjega počasi prebolimo, tako kot premeljemo vse druge dogodke. Tudi stresa se znebimo na naraven način – z ozaveščanjem!
Sistem nas sili, da bi tudi v čisto normalnem prebolevanju kriznih situacij morali biti storilnostno naravnani. Ljudje pa nasedajo… in sistem je narejen tako, da še bolj stisne… in še bolj, dokler ljudje nasedajo! Kadar nihče ne nasede, se stiskajoči sistem podre sam vase! A za ta korak rabimo več ozaveščenih ljudi.


Točno to, pa še marsikaj za povrhu!
Farmakobiznis je med bolezni spravil že normalno nihanje razpoloženja (vzporedni pojav bioritma), da o žalosti in potrtosti niti ne govorimo. Le zakaj človek ne bi smel biti žalosten, če se mu kaj žalostnega dogaja? Izgubo bližnjega počasi prebolimo, tako kot premeljemo vse druge dogodke. Tudi stresa se znebimo na naraven način – z ozaveščanjem!
Sistem nas sili, da bi tudi v čisto normalnem prebolevanju kriznih situacij morali biti storilnostno naravnani. Ljudje pa nasedajo… in sistem je narejen tako, da še bolj stisne… in še bolj, dokler ljudje nasedajo! Kadar nihče ne nasede, se stiskajoči sistem podre sam vase! A za ta korak rabimo več ozaveščenih ljudi.
[/quote]
Ko nekdo zapade v huda depresivna, anksioazna in podobna tanja, se sam brez pomoči ne bo izkopal iz njih. Običjano da se sloh lahko zčne s pomšjo so pri tem dejansko potrebna zdravila, ker nekteri ljudje niso v satnju sami niti iz postelje več vstat.

Če imaš okvaro katerega organa, tudi ne bo pomagalo, da sam sebe prepričuješ, ampak tam se zatečete k zdravniku, duševnega in čustvenega zdravja pa ne priznavate.

Da pa nekdo napiše, da je rak tržna niša, potem pa veš na kaki ravni dejansko ste ljudje in drhal kot se kažete zardi izrojenosti in popolne zabitosti, dejansko niste več vredn življenja, ste smi rak rana družbe in škodljivi mentalni defekti.

Antidepresivi in vsa farmacevtsko sranje pelje v pogubo človeštva. Antidepresivi povzročajo debelost, suicidalne misli ne vem zakaj jih nekateri jeste, kot pez bonbone. Uživajte raje medicinsko konopljo, boste vsaj veseli in zdravi. 🙂

Še dobro, da imamo mon strokovnjake, ki vedo, zaradi česa umirajo rakavi bolniki. Par flaš donata, pa je problem rešen. Pa to je vendar spoznanje vredno Nobelove nagrade. Res škoda, da svojega znanja ne vnovčite drugje kot le na monu.
[/quote]

Mon laiki prebiramo ugotovitve onkopatologov in njihove strokovne izsledke, ki j8h javno objavljajo v strokovnih publikacijah.
Verjamem, da pa ne berete mon strokovnjaki, ker vam tega vaši dve sivi celici tega ne dovolita, po domače, ker ste preleni za študij, kot ste vedno bili.
Doštudirati ste se dali drugim. Vedeli ste, da vam v že zagotovljeni službici tega ne bo treba.
Toliko sta pač vredni tisti dve sivi celici v vaših možganih, nepotrebna roba pač.
Zato tudi ne morete razumeti potrebo za znanjem, razgledanostjo.
Ker to ni v vašem dometu kaviar pudlčkov. Znati lizati tujo in lastno rit, je umetnost kodrastih pobritih lizavcev.
Živela kaviar fejk inteligenca! Ter še na mnoga in srečna leta.
Dokler imamo vas, nam vsaj fejk elitnega dreka ne bo treba lizati, hvala vam za to!

V resnici niso, ker zaradi njih naše telo sploh funkcionira v homeostazi.
Preberi si walter last, borax. Tam, na nj.spl.strani boš našel še vse ostalo. Je biokemik, ekspert torej, ki je ponovno pokazal vse, kar so vedele in poznale že naše mame, babice in normalno uporabljali zdravniki.
Boraks je v vsakem kaviarju, sol je bolj strupena od tega minerala. Pobija viruse na mah! Urejuje spolne hormone, torej nam je, predvsem v klimakteriju še kako potreben!
Jod nas ščiti pred jedrskim onesnaževanjem, ščitnica ne more brez njega. Mi pa ne brez nje. Skozi ščitnico se vsakih nekaj minut sčisti vsa naša kri. Onesnaženo vodo sčistimo max. v 10′ s kapljico, dvema lugolove raztopine. Jod je najboljše zdravilo za kožnega raka, na dojkah, prostati. Najboljše zdravilo za pljučnico, gripo. Itd. Itd.
Kropa ni mogoče več odkrivati, kajne!
[/quote]

Počutje je res krasno, če vse žleze skladno delujejo in da so vsi hormoni v ustreznem ravnovesju. Potem tudi živčevje lahko brezhibno deluje.


Ko nekdo zapade v huda depresivna, anksioazna in podobna tanja, se sam brez pomoči ne bo izkopal iz njih. Običjano da se sloh lahko zčne s pomšjo so pri tem dejansko potrebna zdravila, ker nekteri ljudje niso v satnju sami niti iz postelje več vstat.

Če imaš okvaro katerega organa, tudi ne bo pomagalo, da sam sebe prepričuješ, ampak tam se zatečete k zdravniku, duševnega in čustvenega zdravja pa ne priznavate.

Da pa nekdo napiše, da je rak tržna niša, potem pa veš na kaki ravni dejansko ste ljudje in drhal kot se kažete zardi izrojenosti in popolne zabitosti, dejansko niste več vredn življenja, ste smi rak rana družbe in škodljivi mentalni defekti.
[/quote]

Ah, dej, trabunjej. To pisarijo po vseh kvazi cajtengih, vsi kvazi pisuni, ki imajo ukazano, kaj naj limajo in pejstajo.

Nič se ne da. Ne more se. Ne da se nič storiti. Do konca življenja ste bolnik!
Bolnik! Bolnik! Bolnik!

Toliko imaš sprane možgane in scvrknjene od AD in AP, da moraš verjeti v to!

Ampak, ne. Ni res!
Ogromno se nas je samih rešilo tega pekla! Brez enega samega tableta, šprice, kapljice! Sami smo se in vedno znova bomo to javno povedali!

Enako, kot se je mnogim zasvojenim uspelo rešiti in danes pomagajo vsem, ki to pomoč iščejo. Kdo? Kje? Kako? S čim?

Vedno, ko ponavljaš vržene spine, da se ne da, se vidi, kako AD in AP sprogramira še tako vzvišene ljudi! Tudi tebe so- sprogramirali. Si ZACAHNAN.
Tipično slinast in popadljiv in renčeč. Ter brez libida. Jbg.
Ampak, priznal javno ne boš.
Na spletu poišči pomoč Barbka Špruk.

Ah, dej, trabunjej. To pisarijo po vseh kvazi cajtengih, vsi kvazi pisuni, ki imajo ukazano, kaj naj limajo in pejstajo.

Nič se ne da. Ne more se. Ne da se nič storiti. Do konca življenja ste bolnik!
Bolnik! Bolnik! Bolnik!

Toliko imaš sprane možgane in scvrknjene od AD in AP, da moraš verjeti v to!

Ampak, ne. Ni res!
Ogromno se nas je samih rešilo tega pekla! Brez enega samega tableta, šprice, kapljice! Sami smo se in vedno znova bomo to javno povedali!

Enako, kot se je mnogim zasvojenim uspelo rešiti in danes pomagajo vsem, ki to pomoč iščejo. Kdo? Kje? Kako? S čim?

Vedno, ko ponavljaš vržene spine, da se ne da, se vidi, kako AD in AP sprogramira še tako vzvišene ljudi! Tudi tebe so- sprogramirali. Si ZACAHNAN.
Tipično slinast in popadljiv in renčeč. Ter brez libida. Jbg.
Ampak, priznal javno ne boš.
Na spletu poišči pomoč Barbka Špruk.
[/quote]

Jas saj, ne boš edino, ki zna kmalu crkovat od kake bolezni, recimo rak se pojavi iznenda, pri popolnoma zdravih ljudeh in ne smo rak, tudi kaka druga bolezen in tudi kaka duševna bolezen ali motnja. Torej ko te bo zadelo, enkrat te azgotovo bo, ni nobeneg več, da ga ne bi, glede na to, da imamo bistveno daljšo življensko dobo. Potem boš pa lahko bluizilo, dokler si pa zdravo in zgolj tumasto, se pa rje vzdrži komentarjev.


Ko nekdo zapade v huda depresivna, anksioazna in podobna tanja, se sam brez pomoči ne bo izkopal iz njih. Običjano da se sloh lahko zčne s pomšjo so pri tem dejansko potrebna zdravila, ker nekteri ljudje niso v satnju sami niti iz postelje več vstat.

Če imaš okvaro katerega organa, tudi ne bo pomagalo, da sam sebe prepričuješ, ampak tam se zatečete k zdravniku, duševnega in čustvenega zdravja pa ne priznavate.

Da pa nekdo napiše, da je rak tržna niša, potem pa veš na kaki ravni dejansko ste ljudje in drhal kot se kažete zardi izrojenosti in popolne zabitosti, dejansko niste več vredn življenja, ste smi rak rana družbe in škodljivi mentalni defekti.
[/quote]
Mimo si vsekal. Tvoj komentar se ne tiče tega, o čemer pišem.
Farmakobiznisu je postalo pretesno med bolnimi, zato se širi med zdrave ljudi. Umetno niža mejo holesterola in krvnega pritiska, da bi ja prodal čim več zdravil. Popolnoma normalno nihanje razpoloženja in žalovanje razglaša za patologijo, spet zaradi večje prodaje zdravil. Kje vidiš napisano, da se pravih bolezni ne bi smelo zdraviti?

Od vsakega posameznika je meja drugačna glede depresije. Nekdo, ki bo že celo življenje imel vse “pr rit” in bo to jemal samoumevno bo lahko kljub denarju in materialni blaginji depresiven, ker nikdar ni občutil stiske kako je, če je tvoja misel kako se boš preživel skozi mesec. Toleranca je pri vseh drugačna. Bistveno zdravilo za duševne stiske je ljubezen in sprejetje človeka takšnega kot je. Ljubezen in razumevanje zdravita mnogo bolj kot farmacija. Potrebno je kdaj odložiti prepoln nahrbtnik in se imeti rad ne glede na vse dosežene in nedosežene cilje.. preprosto objeti samega sebe, klinac pa vse norme in lažen sijaj! Narava, Božje stvaritve, lepota srca in pomoč drugim te osrečijo… izvenprostorski in izvenčasovni občutki.. in hvaležnost. Živite tako, da bodo vaši angeli ponosni na vas.

“Ljubezen in razumevanje zdravita mnogo bolj kot farmacija.”

https://www.youtube.com/watch?v=WqkbqP0GoOk

“Antidepresivi in vsa farmacevtsko sranje pelje v pogubo človeštva.”

https://www.youtube.com/watch?v=EibTHR8U1s0

Oooo, pozdravljen, Pederčina. Kako si?

Oooo, pozdravljen, Pederčina. Kako si?
[/quote]

Kul! Pa ti?

Ti, avežde da sem včeraj nekaj o 4 bz razmišljal. In razmisili, da govori o spoštovanju oseb ne pa njunih življenjskih nazorov in posledično dejanj. Če že govori o roditeljih oz starših.


Mimo si vsekal. Tvoj komentar se ne tiče tega, o čemer pišem.
Farmakobiznisu je postalo pretesno med bolnimi, zato se širi med zdrave ljudi. Umetno niža mejo holesterola in krvnega pritiska, da bi ja prodal čim več zdravil. Popolnoma normalno nihanje razpoloženja in žalovanje razglaša za patologijo, spet zaradi večje prodaje zdravil. Kje vidiš napisano, da se pravih bolezni ne bi smelo zdraviti?
[/quote]Ja, samo najprej bi moralo imet dva petka osnovne šole in vsaj dva petla medicine, da ne bi trapalo takih bedarij, ki se jim bo vsak osnošolec smejal, kateri je prisoten pri biologiji. Splet je za vas le zkladnica neumnosti, kako vam rata zgolj to iz spleta pobrat, nikoli nič resneg in koristnega z neko realno osnovo?

New Report

Close