Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Boštjan Romih se ločuje

Boštjan Romih se ločuje

To pa je presenečenje, priznam.. Sta mi delovala z Laro taka zgledna starša treh otrok..

Jaz pa sem se vedno spraševala, kaj dela taka  ženska s takim papkom.

Odgovor na objavo uporabnika
jkljkljkljk, 15.03.2024 ob 09:49

Jaz pa sem se vedno spraševala, kaj dela taka  ženska s takim papkom.

Tudi Jaz

Dobra sisara.

kaj pa je vzrok ločitve? kateri se je zgonil?

Žal je tudi Boštjan končno ugotovil, da ga čez mlado meso ni 🤣🤣

Odgovor na objavo uporabnika
žal, 15.03.2024 ob 09:59

Žal je tudi Boštjan končno ugotovil, da ga čez mlado meso ni 🤣🤣

Tudi to maldo meso bo po tvoje enkrat ugotovilo isto.

Škoda otrok, ki so priča nezrelosti svojih staršev. Žal se taki družinski nezdravi vzorci prevečkrat ponavljajo.

Popolna slovenska družina. Za naslovnice vseh albumov.
Lep par, sanjska poroka, popolni karieri, sanjska hiša, popolni otroci in pes.

Popoln primer, da se tukaj naslajate…

A si je končno našel deca, ta pupika?

Kurbarija

Po nekaterih podatkih je njegova (bivša) žena ŠTIRI leta starejša od njega in to naj bi bil vzrok. Pa vedno mlajše voditeljice v studiu so dodatno pospešile krizo srednjih let. Torej bo Boštjan abrahama dočakal z novo ali novim!?

Odgovor na objavo uporabnika
pikimepiki, 15.03.2024 ob 10:20

Popolna slovenska družina. Za naslovnice vseh albumov.
Lep par, sanjska poroka, popolni karieri, sanjska hiša, popolni otroci in pes.

JA, res je!

Še ko prdneta diši.

Pa tako pocukrani so bili vedno, da se je vsak s svojo povprecno druzino in odnosi zasekiral..

Odgovor na objavo uporabnika
Leda158, 15.03.2024 ob 10:39

Pa tako pocukrani so bili vedno, da se je vsak s svojo povprecno druzino in odnosi zasekiral..

Res je, letos ne bo solzavih zgodb o njih.  Jima pa ne privoščim.  sta mi bila prijetna.  mislim da je Boštjancek kakšno drugo spoznal, tak filing imam

 

Bolj kot so pocukrani in popolni, prej bodo šli narazen.

Pri njegovem izgledu pupare, ga bodo itak vse zapustile. Obeta se mu mavrična jesen življenja. Ampak v drogerijah so mu vsi geli zelo ugodno na voljo.

Pa veselo naj SDS voli.

Če ga ne bi nergača 20 let nazaj z naslovnic Lady poznal bi mislil, da je trsnsgender.

Odgovor na objavo uporabnika
Machista, 15.03.2024 ob 11:37

Pri njegovem izgledu pupare, ga bodo itak vse zapustile. Obeta se mu mavrična jesen življenja. Ampak v drogerijah so mu vsi geli zelo ugodno na voljo.

Pa veselo naj SDS voli.

Če ga ne bi nergača 20 let nazaj z naslovnic Lady poznal bi mislil, da je trsnsgender.

a to se potem orangutanski grdobci zavedate, kako ste v resnici grdi?

Kak je fajn , da smo preprosta in nepoznana družina ljubezni pa premoremo za izvoz.  Za take ala Romih , Lendero nam pa dol visi . Bedaki nič drugega zdaj jih bodo vsi gledali z drugimi očmi .

Škoda! Treba je priznati, da je Lara ful huda bejba. Ampak kot zgleda, še tako dobre ženske se moški naveličajo. No, dopuščam tudi manjšo možnost, da se ga je ona naveličala …

Ta novica se mi pa zdi *nemogoce.

Nimam teh Fb, instag. Zato ni nič vplivalo na moje mnenje.

Vendar pa so iz naslovnic revij in člankov o družini, bili predstavljeni kot nadnaravno popolni.

Zato so seveda krivi novinarji, ki solzavo opisujejo srečo znanih oseb. Bil bi čas, da nehajo farbat navaden folk. Sicer pa smo si sami krivi, da nasedemo. Oh in sploh popolni familiji s psom kot je zgoraj napisal nekdo.

Ohhhh, dajte že nehat s to vašo foušljivostjo! Pa da sta pocukrana , pa da je on papak…Onadva že vesta, kako in kaj.Vi pa glejte , da se tudi vam ne zgodi.Jaz jima kaj takega ne privoščim.Nikoli se mi nista zdela pocukrana.Do vsega sta prišla s trdim delom!

Odgovor na objavo uporabnika
Ajmo, 15.03.2024 ob 09:46

To pa je presenečenje, priznam.. Sta mi delovala z Laro taka zgledna starša treh otrok..

Zgledna starša bosta še vedno lahko 😉

Kot partnerja pa očitno nista kompatibilna drug drugemu.

Odgovor na objavo uporabnika
msolivija, 15.03.2024 ob 13:44

Zgledna starša bosta še vedno lahko 😉

Kot partnerja pa očitno nista kompatibilna drug drugemu.

in to se je zgodilo po 25 letih? da kar naenkrat nista več kompatibilna?

mediji najprej prodajajo zgodbice o pocukrani ljubezni s psom za piko na i. Potem se zgodi najbolj kultivirana ločitev, kar jih je mogoče in seveda tako zelo zgledno skrbita naprej za otroke……

če bi bilo pol tega res, nihče ne bi imel časa za kurbarijo.

Znani pari so taki kot vsi drugi in z ravno takimi težavami.

Odgovor na objavo uporabnika
onno, 15.03.2024 ob 12:42

Škoda! Treba je priznati, da je Lara ful huda bejba. Ampak kot zgleda, še tako dobre ženske se moški naveličajo. No, dopuščam tudi manjšo možnost, da se ga je ona naveličala …

Lepo da ženska zna pohvaliti drugo žensko. Laro poznam, v živo je bolj simpatična kot na fotografijah, kamera ji naredi čuden kot pri očeh. Ni fotogenicna. škoda da se je to zgodilo. Ni jima lahko, mi jih pa pustimo na miru, to je njuna tragedija .

New Report

Close