Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Boštjan Romih se ločuje

Boštjan Romih se ločuje

Goran Dragić-isto sranje samo drugo pakovanje. Iz Brazilije.

Zbog jedne divne crne žene.

Laro poznam od otroštva, smo bili sosedje v Kopru.Kar se oči tiče,je imela vedno težavo z enim ocesom,zato take fotografije.

Res je,  ocitno samo na videz .

Ne B, ne L.mi nista bila nikoli všeč, on samovšečen, obraz otročička, ona pa važna, povpetniška, misli, da je pojedla vso pamet tega sveta. Sej jo gledala v Ambientih kako se je hvalila, da je ona zrisala hišo….ojoj a res, še jst sem jo, pa nisem arhitektka. Pa še njega je vrgla ven iz spalnice in ne mogel v drugi sobi spat na Boxing postelji. Po moje ji je preveč grba zrasla, spoznala kakšnega mogotca, ki mu je zrisala hišo in se začela družiti s premožnimi osebami in je mož postal premajhna riba za njo. Sigurno je ona hotla ločitev ker si je našla bogatega.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Prodala se je, 20.03.2024 ob 08:33

Ne B, ne L.mi nista bila nikoli všeč, on samovšečen, obraz otročička, ona pa važna, povpetniška, misli, da je pojedla vso pamet tega sveta. Sej jo gledala v Ambientih kako se je hvalila, da je ona zrisala hišo….ojoj a res, še jst sem jo, pa nisem arhitektka. Pa še njega je vrgla ven iz spalnice in ne mogel v drugi sobi spat na Boxing postelji. Po moje ji je preveč grba zrasla, spoznala kakšnega mogotca, ki mu je zrisala hišo in se začela družiti s premožnimi osebami in je mož postal premajhna riba za njo. Sigurno je ona hotla ločitev ker si je našla bogatega.

Je vse v tedu s tabo?

 

Meni se Lara zdi kar seksi ženska, bi jo z veseljem… No, drugo pa je kakšna je po karakterju, nam moškim večinoma niso všeč dominantne, agresivne ženske, tako kot ženskam niso všeč moški mevže. Za Romiha se pa res vprašaš ali se sploh brije.

Molim za njiju da se pobotata. In tako utišata privoščljive komentarje za zmeraj.

To je čisto normalno da se par kdaj spre, tudi drugi se, in si potem odpustijo in so spet skupaj. Samo onadva sta toliko bolj opazna ker sta vsem na očeh zaradi dela v medijih. Pa tudi otroci bodo veseli. So super slovenska družina in za vzor.

Bosta spet skupaj. Samo dajte jima čas.

Odgovor na objavo uporabnika
NesramnaResnica, 18.03.2024 ob 19:37

Odgovor na objavo uporabnika
Bina909, 18.03.2024 ob 14:38

Odgovor na objavo uporabnika
olda, 18.03.2024 ob 09:26

meni pa ona nikol ni bila všeč, niti na videz, nekako grobe poteze ima, ni lušna..niti drugače po karakterju, se mi je dela taka dominantna in polna sebe..

Romih pa tudi ni moj tip moškega drugače, ampak OK, dopuščam možnost, da je ona njemu sčasoma dopizdila..Po moje je bila kar glavna v družini, tak imam filing.

Se strinjam. Pred mnogo leti smo bili skupaj na eni poroki. Ona je bila zelo glasna, dominantna, saj ne, da bi mi bila zelo zoprna, ampak predstavljam si, da je bilo vse skupaj z leti samo še hujše. Tudi ne zdi se mi neka strašna lepotica, zelo povprečna. Pa v nekem svetu staršev je, kaj že?

Dominantna ženska je primerna za copatarje,  latentne geje ipd. Psihološko kastrira občutljive moške, da fukat več ne morejo, postanejo alkoholiki, naredijo lahko tudi samomor….

Pravi moški nikoli ne bo z dominantno žensko, možačo. Ker to je enako kot bi bil v vezi z moškim. En moški v vezi je dovolj.

Dominantna ženska rabi še bolj dominantnega zrelega moškega, ker se bo ob njem počutila varno in mu bo spontano sledila.

Iz prve roke.

New Report

Close