Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Boštjan Romih se ločuje

Boštjan Romih se ločuje

.https://youtu.be/X0DrooICVFg?si=p-rDTkaMyRB_EoJv

Meni je žal za vsak par, ki se ločuje, posebno če ima še majhne otroke.

Mi je pa hecno, ko ene poudarjate, da so bili idealni, ker so imeli psa. To mi je res hecno. Noben dosežek ni imeti psa. Vsak ga lahko kupi. Če ga le hoče.

Odgovor na objavo uporabnika
Itak da ja, 15.03.2024 ob 17:03

Res dolgočasno, da je tudi ta baby face Boštjanček podlegel mlajši pički. A ni to tako zlajnano in predvidljivo? Star dec se vžge na mlajšo pičkico, kateri bi lahko bil foter.

ZEH.

“Itak da ja”, sicer malo grobo povedano, ampak se kar strinjam. Dolgočasno, dejansko.

Je zavohal kakšno mlado fukico?

Če je res vzrok v tretji osebi, bo mu še kako žal. Zdaj še ni tako zelo star, ampak tudi mlad ni več. Če se ločujeta zaradi neke mlade fufljice, je žal še en plehek moški več, ki mu vsaka mlada frklja zmeša glavo, pa četudi ni nič posebnega. Zavreči 20 let in več za neko mladenko, ki se ga bo kmalu naveličala, res ni vredno. Mlada bo tudi hotela mladega slej ko prej.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Full, 15.03.2024 ob 16:46

Full sem presenečena. Za ta dva bi skor dala roko v ogenj.

Kakšno sanjsko hišo pa imata?

 

@Full

A ne znaš vtipkati v Google hiša od Romiha. Tu sprašujes, pa imaš vse na Googlu. Drugače hiša ki jo je zrisala ona, 400m2, lokacija zraven Grosuplja, razkošna hiša.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6134, 15.03.2024 ob 19:07

Če je res vzrok v tretji osebi, bo mu še kako žal. Zdaj še ni tako zelo star, ampak tudi mlad ni več. Če se ločujeta zaradi neke mlade fufljice, je žal še en plehek moški več, ki mu vsaka mlada frklja zmeša glavo, pa četudi ni nič posebnega. Zavreči 20 let in več za neko mladenko, ki se ga bo kmalu naveličala, res ni vredno. Mlada bo tudi hotela mladega slej ko prej.

 

Če je to res, da ima mlajšo. – doma ima ženo, ki je lepa postavna ženska, naj se vpraša kakšna bo ta fufla čez 20 let. Sigurno grša od Lare.

Eh, vedn je tako da preveč popolni imajo največ težav. Pač Romih je zelo aktiven in je sklepam da veliko namakal. Tisti ki so skos prijazbu, oh in sploh vse naredijo prav, so največji krš od človrka. Tako je vedn blp

Ejjejj Romih kaj ti je tega treba zdaj …Z leti boš imel mehkejšega ,zato boš pač moral gledat na debelino denarnice in status v družbi jbg tako je ,če si vzel mlajšo .Ne razumem takih bedakov,ki se ločijo zaradi druge in kaj bo,ko se ga bo ta nova naveličala ???

Ja KJE pa piše, da ima on drugo? To je nekdo začel, zdaj pa kar vsi napletate!

Nikoli ne bom razumel ljudi, ki zapustijo nekoga po tolikih letih skupnega življenja. In to celo zaradi drugega. Če je 20 let nekdo dober, potem pa kar naenkrat ni več? Zakaj? Temu se pa res reče konkretna kriza srednjih let, katere posledice bodo udarile kasneje, ko se v novi zvezi metuljčki umirijo.

Razumem, da greš z nekom narazen, ko ti res ni, da vidiš, da sta si popolnoma različna…

Metuljčki pri vseh in v vsaki zvezi minejo. Za tistih pol leta, kolikor trajajo, se ne splača skakat drugam. Z vsakim oz. vsako slej ko prej prideš na isto.

Odgovor na objavo uporabnika
Efc, 15.03.2024 ob 19:07

@Full

A ne znaš vtipkati v Google hiša od Romiha. Tu sprašujes, pa imaš vse na Googlu. Drugače hiša ki jo je zrisala ona, 400m2, lokacija zraven Grosuplja, razkošna hiša.

Romih je razlagal, da bosta to hišo prodala in se selila v novo, ker se je žena že naveličala te hiše.  Zato naj bi spackala nov projekt in zgradila novo.  Zgleda, da ne bo nič iz tega  😀  Mora biti tudi ona težka baba, zato Romiha ne obsojam.

Odgovor na objavo uporabnika
msolivija, 15.03.2024 ob 13:44

Odgovor na objavo uporabnika
Ajmo, 15.03.2024 ob 09:46

To pa je presenečenje, priznam.. Sta mi delovala z Laro taka zgledna starša treh otrok..

Zgledna starša bosta še vedno lahko 😉

Kot partnerja pa očitno nista kompatibilna drug drugemu.

Ko se locis, ne mores biti vec zgleden stars. Otroku sporocas, ko se navelicas zveze ali ko najdes novo/ novega, lahko partnerja in druzino zapustis brez slabe vesti. Je to sporocilo, ki ga zelis posredovati svojim otrokom?

Ne vtikajmo se v odnose in življenja drugih, vam bi bilo všeč da bi nizkotna obrekovanja brali o sebi na internetu?

Bi pa pokomentirala kako vsi pišete, da je Lara lepa, da je neumen, da jo je zamenjal. jJ, je zelo lepa, a kakšno zvezo ima to, a če bi bila grda bi si pa on opravičeno našel lepšo? to je zelo plehko in sovražno do manj lepih, tako da bi bilo dobrodošlo, da se lepota ne povezuje s pravico do ljubezni in lepe partnerske zveze.

Pa koga to briga. Matr ste blesavi. Kaj, a zdej bo kj narobe al se bo svet zrušu al kaj. Prfuknjeni ste.

Se strinjam z nezgledni starsi. To je velik problem, saj se večina parov dandanes z otroki razide.

Opažam en pojav zadnje čase. Verjetno gre za nekakšno prelomnico zaradi let. Ko ženska doseže enkrat 50 let in če je partner star tam okoli 46 let, nastopi kriza. Tako ženske kot moški se pri 50 zelo spremenijo. Ločitve se vrstijo kot po tekočem traku. Otroci so že starejši najstniki, vse sta že dosegla kar se je doseči dalo. Moškemu ugaša libido in nato panika. Začel bi na novo, začel bi drugače, z drugo. Rabi nov zagon, saj se mu bliža 50. Panika

Odgovor na objavo uporabnika
naveličana hiše, 15.03.2024 ob 20:23

Romih je razlagal, da bosta to hišo prodala in se selila v novo, ker se je žena že naveličala te hiše.  Zato naj bi spackala nov projekt in zgradila novo.  Zgleda, da ne bo nič iz tega  😀  Mora biti tudi ona težka baba, zato Romiha ne obsojam.

Res je, večkrat so govorili da bodo hišo prodali in se preselili v Ljubljano zaradi lažje logistike otrok. Več intervjujev je imel, ko je razlagal da odkar vodi Ambienti, ga je to čist popadlo . Potem pa so kar obstali v njej.

Pa taka gonja proti samskim ženskam se odvija vsak dan na monu s strani razočaranih samskih moških. Kje imate poročeni garancijo, da boste ostali skupaj, KJE???

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6393, 15.03.2024 ob 20:13

Nikoli ne bom razumel ljudi, ki zapustijo nekoga po tolikih letih skupnega življenja. In to celo zaradi drugega. Če je 20 let nekdo dober, potem pa kar naenkrat ni več? Zakaj? Temu se pa res reče konkretna kriza srednjih let, katere posledice bodo udarile kasneje, ko se v novi zvezi metuljčki umirijo.

Razumem, da greš z nekom narazen, ko ti res ni, da vidiš, da sta si popolnoma različna…

Metuljčki pri vseh in v vsaki zvezi minejo. Za tistih pol leta, kolikor trajajo, se ne splača skakat drugam. Z vsakim oz. vsako slej ko prej prideš na isto.

Poglej, eno je, da so mediji Romihove ves čas prikazovali kot idealno družino. O težavah se nikoli ni govorilo, zato je zdaj tak šok, ko se ločujeta. Nekaj čisto drugega pa je, kaj se je zares dogajalo za štirimi stenami. Verjetno je bila ločitev zelo pretehtana odločitev in najbrž res zadnja, kar pomeni, da sta najbrž težave imela že dlje časa. Skoraj ne verjamem, da bi Romih ženo zapustil zaradi ene mlade frklje, če bi bilo med njima z ženo vse idealno in vse super. Če imaš ženo res rad in če med vama vse štima, je ne zapustiš, pa če ducat 20-letnih flenč v kopalkah pleše okrog tebe.

Kaj je zares bilo narobe, vesta samo onadva. Je pa mogoče ravno ta dogodek opozorilo za vse nas, da ne nasedamo fotkam pretirano pocukranih “srečnih” družin na družbenih omrežjih. Ni vse zlato, kar se sveti.

Meni se ne zdi taka tragedija, mislim je res nepričakovano in za trenutek srce upade, čeprav so to neznanci, pod črto sta pa imela verjetno čudovitih 24 ali koliko let, izpolnjeno življenje na vseh področjih (kariera, otroci, hobiji), tako da lahko z nasmehom in mirnostjo pogledata nazaj in naprej. Ne vem, zakaj to pišem sploh:D Pač ena perspektiva. Plus dosti lažje je, če ni finančnih težav, marsikateri par si niti ne more privoščiti ločenega življenja, tako da se mi smilita ravno ne, poleg tega bodo vezi ostale če ne drugega zaradi otrok.

Še lani poleti so ga bila poln usta cukrastih besed o svoji ženi. A zdaj beremo, da kar nekaj mesecev ne živita skupaj. Pustimo jih na miru? Zakaj? Če imaš potrebo intimnost kazat javnosti, ko je vse super duper, se ne čudi, če folk zanima tudi kaj je šlo narobe. To je čisto človeško!

Ko berem na tem forumu o idealnih zakonih in poslušam druge flancat, kako so idealno usklajeni, mì gre na kozlanje. Največ spolnih zlorab, prikrite homoseksualnosti ali drugih svinjarij najdeš za idilično fasado. Naštevala bi lahko cel dan take primere. Ne rečem, da skladnih vez, zakonov ni, ampak vsaj ne prodajaj pravljic. Drugih takrat ne glej z viška, ko so samski ali jim v zakonu ne gre najbolj.

Odgovor na objavo uporabnika
Kriza srednjih let, 16.03.2024 ob 03:06

Opažam en pojav zadnje čase. Verjetno gre za nekakšno prelomnico zaradi let. Ko ženska doseže enkrat 50 let in če je partner star tam okoli 46 let, nastopi kriza. Tako ženske kot moški se pri 50 zelo spremenijo. Ločitve se vrstijo kot po tekočem traku. Otroci so že starejši najstniki, vse sta že dosegla kar se je doseči dalo. Moškemu ugaša libido in nato panika. Začel bi na novo, začel bi drugače, z drugo. Rabi nov zagon, saj se mu bliža 50. Panika

Res je.  50 leta so najbolj kritična. Otroci polnoletni ali blizu polnoletnosti, ti pa se začneš spraševati o smislu , nato ti nekdo preseka pot. Lahko to sproži afero, lahko pa spoznaš , da imaš doma boljšega in začneš doma bolj ceniti moža/partnerja.  Moj mož ni imel krize,ker ni dovzeten za druge ženske, je nekaj let starejši od mene.  jaz pa sem jo imela, čeprav nisem nikoli prevarala, samo neka osebnostna kriza me  je ujela. Ko sem se začela bližati 50 letom, sem začela iskati v sebi nek nov  začetek. Ali sem še privlačna, ali je že konec življenja , izzivov, strah pred staranjem,  kriza v karieri, celotna kombinacija se mi je takrat zgodila . Kot da bi oddajala nek nezavedni signal, mi pot prekriža  nek moški, mlajši,ampak mal čuden, z precej osebnostnimi težavami. K sreči  me je pamet srečala prej, preden se je karkoli zapletlo med nama, ker on res ni bil zame primeren, samo življenje bi si postavila na glavo in si ga uničila. Zame je pravi moški moj mož, z njim odlično shajam in težko si predstavljam , da bi ga kdo nadomestil.  To sta dve poti, ki jih lahko izberemo. Obstaja še tretja, najpogostejša , to je varanje, ter skrivanje afere  doma.  Parkrat se kresnejo, s časom strast popusti , ali pa v redkejših primerih ne. Tu pri Romihu je bila očitno kriza večja, ker ni tako neumen on, da bi zaradi neke mlajše izgubil pamet in vse podrl za seboj.  Ima 3 otroke, zadaj je skupno premoženje, dobro je moral razmisliti, v kaj se podaja. Domnevam, da je bila odločitev premišljena za obe strani. Je pa res paradoksalno, kako idealno so se predstavljali. Še lani je govoril v intervjuju,  kako pomembna je kompatibilnost, kako jo obožuje..en blef, predstava za javnost, realnost pa čist druga.

Odgovor na objavo uporabnika
Krizna leta, 16.03.2024 ob 08:58

Res je.  50 leta so najbolj kritična. Otroci polnoletni ali blizu polnoletnosti, ti pa se začneš spraševati o smislu , nato ti nekdo preseka pot. Lahko to sproži afero, lahko pa spoznaš , da imaš doma boljšega in začneš doma bolj ceniti moža/partnerja.  Moj mož ni imel krize,ker ni dovzeten za druge ženske, je nekaj let starejši od mene.  jaz pa sem jo imela, čeprav nisem nikoli prevarala, samo neka osebnostna kriza me  je ujela. Ko sem se začela bližati 50 letom, sem začela iskati v sebi nek nov  začetek. Ali sem še privlačna, ali je že konec življenja , izzivov, strah pred staranjem,  kriza v karieri, celotna kombinacija se mi je takrat zgodila . Kot da bi oddajala nek nezavedni signal, mi pot prekriža  nek moški, mlajši,ampak mal čuden, z precej osebnostnimi težavami. K sreči  me je pamet srečala prej, preden se je karkoli zapletlo med nama, ker on res ni bil zame primeren, samo življenje bi si postavila na glavo in si ga uničila. Zame je pravi moški moj mož, z njim odlično shajam in težko si predstavljam , da bi ga kdo nadomestil.  To sta dve poti, ki jih lahko izberemo. Obstaja še tretja, najpogostejša , to je varanje, ter skrivanje afere  doma.  Parkrat se kresnejo, s časom strast popusti , ali pa v redkejših primerih ne. Tu pri Romihu je bila očitno kriza večja, ker ni tako neumen on, da bi zaradi neke mlajše izgubil pamet in vse podrl za seboj.  Ima 3 otroke, zadaj je skupno premoženje, dobro je moral razmisliti, v kaj se podaja. Domnevam, da je bila odločitev premišljena za obe strani. Je pa res paradoksalno, kako idealno so se predstavljali. Še lani je govoril v intervjuju,  kako pomembna je kompatibilnost, kako jo obožuje..en blef, predstava za javnost, realnost pa čist druga.

Se povsem strinjam s tabo. Mislim, pa da se ljudje v tem obdobju na splošno srečajo z neko nerazložljivo praznino v sebi, kljub vsem dosežkom in uspehom. Vsak pa na svoj način praznino zapolnjuje. Eni z novo osebo, drugi z novim hobijem, tretji jahto, četrti se posvetijo lepotnim operacijam, duhovnosti. Vesela sem zate, da si tako dobro izpeljala iz krize.

 

Že večkrat videno, pa ne le pri medijsko izpostavljenih ljudeh, da kjer je prikazano vse idealno, je v reali velikokrat ravno obratno.

New Report

Close