Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Boštjan Romih se ločuje

Boštjan Romih se ločuje

In , je ona ostala z otroci v tisti sanjski hiši , on se ja pa odselil ? Nato pa hišo prodata ?

Odgovor na objavo uporabnika
Lepo, 15.03.2024 ob 13:54

Odgovor na objavo uporabnika
onno, 15.03.2024 ob 12:42

Škoda! Treba je priznati, da je Lara ful huda bejba. Ampak kot zgleda, še tako dobre ženske se moški naveličajo. No, dopuščam tudi manjšo možnost, da se ga je ona naveličala …

Lepo da ženska zna pohvaliti drugo žensko. Laro poznam, v živo je bolj simpatična kot na fotografijah, kamera ji naredi čuden kot pri očeh. Ni fotogenicna. škoda da se je to zgodilo. Ni jima lahko, mi jih pa pustimo na miru, to je njuna tragedija .

A mi zaupaš njeno tel. številko, da jo mal potolažim.

Jaz sem pa zelo razočarana, žalostna,tak popoln ,sanjski par sta mi delovala.

Skoda res!

ja pa kaj… a en partner mora biti za vedno…mislim….vsak ima pravico biti srečen in vsak živi zase ne za druge…lep dan

Odgovor na objavo uporabnika
urh974, 15.03.2024 ob 13:59

In , je ona ostala z otroci v tisti sanjski hiši , on se ja pa odselil ? Nato pa hišo prodata ?

domnevam, da imata dobre dohodke, vsaj glede na življenjski stil, ki ga furata. hiša je gotovo vredna vsaj pol milijona evrov, torej mora eden dati na plano četrt milijona evrov. Če sta že v letih za dedovanje, to najbrž ne bo problem.

Kdo se dandanes sploh še ne loči. Vsi se slavni ali neslavni. Pač evo vam kapitalizem še enkrat da ni narejen za dolgotrajne veze. Vedno znova in znova se to dokazuje dandanes. Smo zabluzili.

Mi ju je žal … Res neverjetno malo ljudi ostane skupaj zadnje čase.

Zelo, zelo mi je žal, da gresta narazen!!

Verjetno jo bosta prodajala, taka hiša je vredna čist realnih 700.000 EUR in  več. Jelepa parcela in hiša velika 400 m2,  razkošna.  Tudi lep okoliš, tam v bližini so vse hiše urejene.

“Ohhhh, dajte že nehat s to vašo foušljivostjo! Pa da sta pocukrana , pa da je on papak…Onadva že vesta, kako in kaj.Vi pa glejte , da se tudi vam ne zgodi.Jaz jima kaj takega ne privoščim.Nikoli se mi nista zdela pocukrana.Do vsega sta prišla s trdim delom!”

 

Ne nisem fouš in ne privoščim. Mi ju je žal,  pa otrok, ki itak najbolj trpijo, ker si želijo imeti družino z obema staršema.

Gre za to, da mi je ona fajn, luštna, pošlihtana punca, on pa…ja, papak, narcis. Ne ve, kam bi pogledal od silne pomembnosti, če ga vidiš v mestu. Bruh.

 

No, zdaj pa veselo v akcijo. Čudite se enemu navadnemu dogodku, ki ni ne prvi ne zadnji-žal.

Bivša mi je vedno metala pod nos, kako idealen zakon imata Romiha!

Bravo, sedaj bo bivši ŠUS babji končno umoknil!!

Zadnjič je ena opisovala na tem forumu tako: spoznaš se kot dijak, študent, si zalj, delaš faks skupaj, potuješ, se poročiš, imaš otroke in potem postane rutina, monotono’itd. itd.

Torej. Morda je ta ločitev prenagljena vse skupaj.

 

Boštjan ima zdaj 18 let mlajšo..

Odgovor na objavo uporabnika
Ona 52 let, 15.03.2024 ob 16:05

Boštjan ima zdaj 18 let mlajšo..

od nje ali od njega? se pravi, sedaj par let žuranja, potem pa po 50 nova runda pleničk.

Odgovor na objavo uporabnika
Končno dobra novica, 15.03.2024 ob 15:46

Bivša mi je vedno metala pod nos, kako idealen zakon imata Romiha!

Bravo, sedaj bo bivši ŠUS babji končno umoknil!!

Tam kjer najbolj idealno zgleda, si včasih presenečen. Pri njih moraš vedeti,da so medijski, novinarji se bolj pocukrano napišejo, potem pa ljudje res mislijo da je idealno. Nikjer ni idealno.  Jaz mislim da je on eno drugo spoznal, v svetu kakršnem dela, je tega veliko, pa kriza srednjih let, vse skupaj. Lara je drugače  čedna ženska

 

Sem bil na Bledu v Zaki v prvih dneh leta 2022, ko sta skupaj praznovala njenega abrahama in sta se potem oba namakala v tisti ledeni vodi po Wim Hof metodi. Izgleda, da jima je to škodilo, ker so jima zmrznile ravno še tiste normalne možganske celice!

Odgovor na objavo uporabnika
Vem, 15.03.2024 ob 16:15

Sem bil na Bledu v Zaki v prvih dneh leta 2022, ko sta skupaj praznovala njenega abrahama in sta se potem oba namakala v tisti ledeni vodi po Wim Hof metodi. Izgleda, da jima je to škodilo, ker so jima zmrznile ravno še tiste normalne možganske celice!

mogoče se je pa zbal, da mu bo one zamrznil in ga je toplo namočil

Čakaj, ti praviš da ima Lara Romih 52 let? Če je leta 2022 praznovala Abrahama. Ne nakladaj , ona je letnik 1974, sem šla prav poguglati, je bila tudi na med over net tema o njeni starosti .  Torej 2 leti starejša od Romiha. Letos naj bi praznovala 50 let, če to drži. Dobro zgleda ženska

Full sem presenečena. Za ta dva bi skor dala roko v ogenj.

Kakšno sanjsko hišo pa imata?

 

Kdo bo pa kužka dobil? Najlepša pasma na svetu!!!

https://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-traci/druzina-bostjana-romiha-se-je-povecala/

Res dolgočasno, da je tudi ta baby face Boštjanček podlegel mlajši pički. A ni to tako zlajnano in predvidljivo? Star dec se vžge na mlajšo pičkico, kateri bi lahko bil foter.

ZEH.

A je zapel voditeljico Ljubico Mlinar?

Kakšno le presenečenje? To je danes v modi.

New Report

Close