Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Če si proti, nisi prav informiran.

Če si proti, nisi prav informiran.


To je sigurno teorija zarote.
Fašisti trdijo, da je cepljenje prostovoljno in da se po nepotrebnem dela panika.
[/quote]
Jp, fašisti.😂


To je sigurno teorija zarote.
Fašisti trdijo, da je cepljenje prostovoljno in da se po nepotrebnem dela panika.
[/quote]
Po drugi strani pa a bi fašisti reskirali da jim pocrka izvežbana poceni delovna sila? Na delodajalce mislim. Razen če računajo da bodo pokrepali sami tisti, ki visijo na bolniškah in jim delajo izgubo.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Politki pa ja vejo, kaj je za zdravje zdravstvenih delavcev dobro ali ne? Le od kod ta dvom? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

eno je ribonukleinska kislina, drugo pa desiribonukleinska kislina. vse si lahko preberemo na wikipediji pa še kje.

pardon, sem se zatipkala;)

Odstopim svoj odmerek ali 2.

Glej in se čudi: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=403541337597874&id=100038260334778

Hvala za razumevanje!

medtem ko je DNA nosilec genetskega materiala,, je funkcija RNA prenos informacij med prvo na belajkovine. Z drugimi besedami: v telo dobimo tujega prenašalca, ki bo na naše beljakovine lahko prenašal lažne informacije ali teorije zarot.

Odgovor imajo na dlani, kam so znižali nivo medicinske sestre, odkar so začeli z uvozom iz bivše juge in uvedbo masovnega visokošolstva? Če pa kje poznam ogromno žensk, je pa to v zdravstvu, dve od treh bluzijo o energijah, reinkarnaciji, satanizmu, hodijo pregledovat čakre, ipd. Na prste ene roke lahko prešteješ diplomirane medicinske sestre, ki znajo en tuj jezik. Prav tako na prste ene roke lahko prešteješ diplomirane medicinske sestre, ki so zadovoljivo pismene.

Me zanima, kako se bodo lotili “pravilnega informiranja”. Evo, da vidimo, ali me bodo prepričali zlepa?
Jaz sem med tistimi, ki niso načelno proti cepljenju, nisem pa tudi za. Cepila se bom, če bo to obvezno, oziroma me bodo dejansko prislili v to z izsiljevanjem za normalno življenje. En večjih razlogov je ta, da vladi ne zaupam, ker sem gledala nabavo mask, respiratorjev in testov in me vse mine.


Zaenkrat jim ne uspeva.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Dejstvo : narod nima več zaupanja v vodilno garnituro države, narod nima več zaupanja v stroko. Ko izgine zaupanje ga je težko nazaj dobit.


Zaenkrat jim ne uspeva.
[/quote]Kaj bi uspevalo, reklamiranje? Ni potrebno sploh. V bistvu jih je strah, ker je zanimanje že sedaj preveliko, cepiva pa še ni. Preden je sploh cepivo, je zainteresiranih več kot sto tisoč ljudi. Seznami se že pišejo..Kaj pa če bodo spet ostali z manj kot so hoteli, kot so pri obljubljenem cepivu za gripo in ga ne bo dovolj?

Kar pa zadeva zdravstva se pa ve, zdravniki se bodo cepili, “pametna” medicinska sestra bo pa raje šla čakre pregledat ali na bioresonanco. Na kakem nivoju izobraženosti so pri nas medicinske sestre je resnično katastrofa, nosijo se pa kot da svet stoji na njih.


Zaenkrat jim ne uspeva.
[/quote]

Zaenkrat še poskusili niso.
Me pa zanima, če me bodo obrnili.

Zaenkrat še poskusili niso.
Me pa zanima, če me bodo obrnili.
[/quote]

Veš kako si ti pomembna, tebe bodo posebej prepričevali.

Večina ljudi bo sama takoj planila ko bo cepivo, ker vedo da lahko samo pridobijo, izgubit nimajo kaj. Tako da nekega prepričevanja sploh ne bo, bodo le obvestila, kdaj.

Ampak pri cepivu HB niso mogli mutit, je bilo skupno EU naročilo, enotni pogoji in cena za vse. Sem pa zasledila, da je Pfizer cepivo bolj učinkovito (cca 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}), kot od Moderne (cca 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}). Upam, da dobim prvega ko pridem na vrsto.

Tudi jaz načeloma nisem proti cepljenju, imam in tudi ostali domači imajo vsa potrebna cepljenja. Niti nikoli nismo kolebali, ali bi ali ne bi cepili.
Vladi sicer res ne zaupam, ampak cepivo (ne Moderna, ne Pfizer) nista zasluga te vlade. Ne pri razvoju, ne pri varnosti.
In varnosti tako hitro razvitega cepiva ne zaupam. Ne bojim se kratkotrajnih stranskih učinkov tipa rdečina, rahlo boleča roka kak dan, tudi povišana temperatura ali rahlo slabo počutje dan ali dva mi je še vedno popolnoma sprejemljiv stranski učinek. Ne vemo pa, kaki so dolgoročni stranski učinki, kaj se bo izcimilo iz tega.

Zaenkrat, če ne bo res obvezno, se ne bo cepila. Niti kdo drug iz naše družine.

Ja, Hilda, vemo.
https://www.zerohedge.com/covid-19/rate-adverse-reactions-covid-vaccines-already-50x-higher-flu-shot?fbclid=IwAR0lcUIdvpki1_ozUiBzMIWUN0Hg9GlvEwRA4m-g1aVWEc6t1pFujUWgQKg
[/quote]

Veš kako si ti pomembna, tebe bodo posebej prepričevali.

Večina ljudi bo sama takoj planila ko bo cepivo, ker vedo da lahko samo pridobijo, izgubit nimajo kaj. Tako da nekega prepričevanja sploh ne bo, bodo le obvestila, kdaj.
[/quote]

No dej se no mal kontrolirej. Zanima me pač, kako se bodo lotili SKUPINE ljudi v katero spadam tudi jaz , ki ne zaupa vladi in cepivu, ki ga bo ta nabavila, oziroma se bom cepila samo pod prisilo.
Plus tega me zanima, ali bo cepljenost res tako zaželjena, da bo necepljenim potrebno GROZITI z odvzemom vseh mogočih pravic, če se ne bodo cepili? Po tvojem bo to torej nepotrebno?


Po drugi strani pa a bi fašisti reskirali da jim pocrka izvežbana poceni delovna sila? Na delodajalce mislim. Razen če računajo da bodo pokrepali sami tisti, ki visijo na bolniškah in jim delajo izgubo.
[/quote]
Če narod ne bi bil glup, bi se uprl.
Da pa se pustijo izsiljevati, pa s tem kažejo, da niso vredni nič in niti sebe ne cenijo.

Ampak pri cepivu HB niso mogli mutit, je bilo skupno EU naročilo, enotni pogoji in cena za vse. Sem pa zasledila, da je Pfizer cepivo bolj učinkovito (cca 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}), kot od Moderne (cca 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}). Upam, da dobim prvega ko pridem na vrsto.
[/quote]Nič bat, da boš prehitro na vrsti, je že bilo na televiziji, direktor zdravstvenega doma povedal, da se že rinejo, kot pri cepivu za gripo, vsi bi bili radi rizični, pa še sploh ni cepiva.
Sam sem se prijavil k svojemu zdravniku, je rekla sestra, da imajo že celo štalo, samo po amilu prideš not, preko telefona sploh več ne.

Tudi jaz načeloma nisem proti cepljenju, imam in tudi ostali domači imajo vsa potrebna cepljenja. Niti nikoli nismo kolebali, ali bi ali ne bi cepili.
Vladi sicer res ne zaupam, ampak cepivo (ne Moderna, ne Pfizer) nista zasluga te vlade. Ne pri razvoju, ne pri varnosti.
In varnosti tako hitro razvitega cepiva ne zaupam. Ne bojim se kratkotrajnih stranskih učinkov tipa rdečina, rahlo boleča roka kak dan, tudi povišana temperatura ali rahlo slabo počutje dan ali dva mi je še vedno popolnoma sprejemljiv stranski učinek. Ne vemo pa, kaki so dolgoročni stranski učinki, kaj se bo izcimilo iz tega.

Zaenkrat, če ne bo res obvezno, se ne bo cepila. Niti kdo drug iz naše družine.
[/quote]

No, to. Jaz bi tudi raje prej videla, kaj bo s cepljenimi. Če ne bodo skrivali seveda.
Kar se tiče cepiva – moje zaupanje vladi je tako nizko, da verjamem , da so sposobni pravo cepivo prodat in nas cepiti s kakšnim Snežičevim zvarkom, kot pravi cigani, kakršni so se izkazali.


Če narod ne bi bil glup, bi se uprl.
Da pa se pustijo izsiljevati, pa s tem kažejo, da niso vredni nič in niti sebe ne cenijo.
[/quote]
Saj boš ti “pameten” ostal, kaj se sekiraš za druge. Fašiste tudi samo ti vidiš povsod, pa ti ni nobeden fouš.

Nič bat, da boš prehitro na vrsti, je že bilo na televiziji, direktor zdravstvenega doma povedal, da se že rinejo, kot pri cepivu za gripo, vsi bi bili radi rizični, pa še sploh ni cepiva.
Sam sem se prijavil k svojemu zdravniku, je rekla sestra, da imajo že celo štalo, samo po amilu prideš not, preko telefona sploh več ne.
[/quote]
A ni zanimivo. Tisti, ki pa smo rizični, pa ne vemo a bi se ali ne. Očitno imamo razloge.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

No dej se no mal kontrolirej. Zanima me pač, kako se bodo lotili SKUPINE ljudi v katero spadam tudi jaz , ki ne zaupa vladi in cepivu, ki ga bo ta nabavila, oziroma se bom cepila samo pod prisilo.
Plus tega me zanima, ali bo cepljenost res tako zaželjena, da bo necepljenim potrebno GROZITI z odvzemom vseh mogočih pravic, če se ne bodo cepili? Po tvojem bo to torej nepotrebno?
[/quote]

Mene to že malo skrbi. Jaz tudi ne zaupam vladi,cepivu in se ne mislim cepiti. Me lahko prisilijo? Postavijo pogoj? Je to ustavno?

žide so jih cepli.če oni poj ni nevarn.

No dej se no mal kontrolirej. Zanima me pač, kako se bodo lotili SKUPINE ljudi v katero spadam tudi jaz , ki ne zaupa vladi in cepivu, ki ga bo ta nabavila, oziroma se bom cepila samo pod prisilo.
Plus tega me zanima, ali bo cepljenost res tako zaželjena, da bo necepljenim potrebno GROZITI z odvzemom vseh mogočih pravic, če se ne bodo cepili? Po tvojem bo to torej nepotrebno?
[/quote]
Spadaš v skupino ovc.
Takšnim samo malo požugaš s prstom in boste letele v prepad.

New Report

Close