Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Če si proti, nisi prav informiran.

Če si proti, nisi prav informiran.

Hm , le zakaj zdravniki ne zaupaju zdravnikom?zanimivo ne, od prijatelja oce, cenjen zdravnik, ni dovolil zdravljenja ko je zbolel in operacije, ali pa recimo ko uradna medicina tako off the record poslje pacienta da mu bodo uredili kar oni ne znajo “pod alternativo#, itd…slepo sledenje zgolj pravoverni medicini je lahko pogubno, kot se pokaze pri tebi ki zanicujes bioresonanco pa ceprav ima kar nekaj uradnih zdravnikov v lasti te centre in pomagajo, ocitni je tboja bivsa zajadrala v te vode in te pizdi hehe
[/quote]
Nisi razumelo, medicinska sestra nima z zdravnikom nič skupnega. Gre za medicinske sestre, ter nižje izobražene negovalke, ipd. Zdravniki se bodo cepili, mogoče se najde kaka izjema, ker tudi tam kot v vsakem poklicu se najde kak čudak, ki ni ravno v stroki. V glavnem se pa bodo, oziroma so se nekateri že.

Hm , le zakaj zdravniki ne zaupaju zdravnikom?zanimivo ne, od prijatelja oce, cenjen zdravnik, ni dovolil zdravljenja ko je zbolel in operacije, ali pa recimo ko uradna medicina tako off the record poslje pacienta da mu bodo uredili kar oni ne znajo “pod alternativo#, itd…slepo sledenje zgolj pravoverni medicini je lahko pogubno, kot se pokaze pri tebi ki zanicujes bioresonanco pa ceprav ima kar nekaj uradnih zdravnikov v lasti te centre in pomagajo, ocitni je tboja bivsa zajadrala v te vode in te pizdi hehe
[/quote]
Saj, ko boš bolan, si pojdi dat čakre pucat, ne k zdravniku.Bolan paenkrat boš,to je dejstvo in verjetno vsaj enkrat tudi zelo hudo,če ne boš pred starostjo umrlo. Ena zelo znana v Sloveniji, ki tako uspešno zdravi in udriha čez medicino (ima pa samo srednjo zdravstveno), ko je sama dobila raka, je šla na onkologijo. Drugim pa pravi, da ne smejo, da bodo le tako lahko njena olja pozdravila raka z uravnavanjem temperature.


Saj, ko boš bolan, si pojdi dat čakre pucat, ne k zdravniku.Bolan paenkrat boš,to je dejstvo in verjetno vsaj enkrat tudi zelo hudo,če ne boš pred starostjo umrlo. Ena zelo znana v Sloveniji, ki tako uspešno zdravi in udriha čez medicino (ima pa samo srednjo zdravstveno), ko je sama dobila raka, je šla na onkologijo. Drugim pa pravi, da ne smejo, da bodo le tako lahko njena olja pozdravila raka z uravnavanjem temperature.
[/quote]
Enako zdravi enako, ce si zlomim roko ne grem cakr cistit, ce me boli zob ne grem na masazo, drzi?zakaj lahko v nemciji in drugje lepo sobivata uradna in t.i. alt.medicina samo pri nas pa je najhujsi zlocin ce podvomis v uradno medicino?pa ti bom kar lepo konkrrtdn primere dal, javno zobozdravstvo pri nas je katastrofa, neznanje, slabi materiali, metode zdrvljenja 100 let zaluno….gres zasebno pa cist drug svet, ni da ni, vse se da uredit, a stane ne….glede raka pa…osnove se zacnejo s preventivo, ptehrana, gibanje, umirjeno zivljenje iitd


Nisi razumelo, medicinska sestra nima z zdravnikom nič skupnega. Gre za medicinske sestre, ter nižje izobražene negovalke, ipd. Zdravniki se bodo cepili, mogoče se najde kaka izjema, ker tudi tam kot v vsakem poklicu se najde kak čudak, ki ni ravno v stroki. V glavnem se pa bodo, oziroma so se nekateri že.
[/quote]
Ampak tole z med. sestrami je pa res…No, poznam eno, ma ne vem, a je faks kupila ali kaj (deloma res, ker je študirala izredno), sanja se ji ne o ničemer. Ko ji je soseda pojamrala da ima nizek diastolični tlak je šla ona guglat kaj to pomeni, pa še ene par takih cvetk. In zdaj ona razlaga prijateljicam kako se ne bo cepila, ker to ni dovolj preizkušeno,… In ko slišim kako zdr. osebje dvomi v cepljenje, takoj pomislim nanjo in si mislim svoje…


Enako zdravi enako, ce si zlomim roko ne grem cakr cistit, ce me boli zob ne grem na masazo, drzi?zakaj lahko v nemciji in drugje lepo sobivata uradna in t.i. alt.medicina samo pri nas pa je najhujsi zlocin ce podvomis v uradno medicino?pa ti bom kar lepo konkrrtdn primere dal, javno zobozdravstvo pri nas je katastrofa, neznanje, slabi materiali, metode zdrvljenja 100 let zaluno….gres zasebno pa cist drug svet, ni da ni, vse se da uredit, a stane ne….glede raka pa…osnove se zacnejo s preventivo, ptehrana, gibanje, umirjeno zivljenje iitd
[/quote]

Glej, meni je vseeno, samo najbolj neumni ste največji hinavci. Pol bodo pa vsega zdravniki krivi, ko boš ti crkovalo…..eh, brez veze debatirat


Enako zdravi enako, ce si zlomim roko ne grem cakr cistit, ce me boli zob ne grem na masazo, drzi?zakaj lahko v nemciji in drugje lepo sobivata uradna in t.i. alt.medicina samo pri nas pa je najhujsi zlocin ce podvomis v uradno medicino?pa ti bom kar lepo konkrrtdn primere dal, javno zobozdravstvo pri nas je katastrofa, neznanje, slabi materiali, metode zdrvljenja 100 let zaluno….gres zasebno pa cist drug svet, ni da ni, vse se da uredit, a stane ne….glede raka pa…osnove se zacnejo s preventivo, ptehrana, gibanje, umirjeno zivljenje iitd
[/quote]
Jap, javno zanič, privat dobro…

Rak pa razžira človeka od znotraj, večina tistih ki zboli za rakom nosi take in drugačne nepredelane zadeve v sebi. No, vem pa da marsikdo tega ne ve niti ne sprejme…

Dve ženski. Ista diganoza. Rak na istem predelu. Podobna starost.
Prva je sprejela zdravljenje skupaj z osebnim zdravnikom in onkologom, druga je odvihrala domov in objavljala preko vseh omrežij kako zdravstvo služi z onkologijo in kako so vsi podkupljeni. Šla je z zakupljenim paketom za 30 dni v indijo, kjer je hodila po strehah ker je tako čutila z nekim gurujem zdravja, objavljala vse na inštagramih in se smejala vsem, še posebej njenemu zdravniku, češ poglej me, to je zdravljenje, ne pa kar ti počneš.
Po letu dni je mož to drugo privlekel skoraj nezavestno v dežurno in drugega kot na paliativni oddelek ji nismo mogli nudit. Čez 4 dni je umrla. Vse kar je dobivala je bil samo še morfij proti bolečinam.
Tista prva je prinesla v decembru šampanjec in mafine na oddelek in ima že lepe svoje lase, prav prijetno kratko frizuro. Nobene sledi več o bolezni.
Povedala je da je nosečka.
Mož tiste prve pa ne pozabi nobenemu povedat, kako smo mi v zdravstvu vsi nesposobni, da smo mu ženo zaj.eebali. Da dokler je bila v Indiji na strehi je bila čisto zdrava, ko jo je privlekel v bolnico je v štirih dneh umrla. Zdaj tudi sam prodaja aranžmaje za zdravljenje v Indiji.
Bi se smejal, če ne bi ženska za seboj pustila dvojčkov starih 12 let.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

v besedilu je napaka, kajpak je pravilno, da mož tiste DRUGE ne pozabi povedati…

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Tole vaše citiranje na moj komentar, me je vzpodbudilo k nadaljnemu raziskovanju, zakaj se zagamani Izraelcii, ne bi pustili kar tako nategnit. In, da nimajo kakšnega posebnega cepiva…. ampak je to kar Pfizer. 🙂

No in kaj sem našla…

Glavni direktor Pfizerja Albert Bourla,
V Pfizerju se je zaposlil leta 1993 in leta 2019 postal glavni direktor. Še vedno je Grški državljan, kjer so na njega izredno ponosni. A ponosni so naj tudi v Izraelu
Bourla je namreč Judovskega rodu (sefardski judje).
Njegovi starši so preživeli genocid nad Judi.

Njegovi starši so preživeli genocid, sedaj pa rešuje človeštvo (prispevek na Siol.net)

Torej popolnoma jasno zakaj Judje oziroma Izraelci popolnoma zaupajo cepivu.
To pa je svetu velik plus. Vsak se naj pa sam odloči , da ali ne …hujskanje vsekakor ni primerno….nekateri se morajo cepiti že zaradi poklica in ni jim lahko ne….
[/quote]Odličen komentar.


Haha :)) ni miru
Bodem se s staro forumašico z novim nikom, ljubi narekovaje, smajlije včasih s črtico, včasih brez, včasih ima šumnike, drugič spet ne, včasih mobismajlije, včasih pa tud ne…ampak zafrustriranosti, nacionalizma in večnega rivalstva z ženskami ( ja punca je skoz ogrožena na monu), skakanja po ljubih tipčkih v pozitivnem smislu ( to so tisti za katere oceni, da bi bili lahko zanimivi za kak cvek v prihodnje po zs, ko se bo spet registrirana pojavila) in skakanja po njej ne ljubih tipčkih v negativnem smislu ( teoretiki zarot) pa nov nik ni skril haha
Moja “obveščevalna služba” je pač boljša od njene :)))
Ne vem kaj se dela budalo. Evo ti še par smajlijev v njenem stilu …nova 🙂 , stara :)) staro- nova :D…..in še česnjica na torti””””””””
Začne naj pisat nazaj pod starim nikom pa ji bom direktno v obraz stresla njene nebuloze ampak očitno nima jajc. Haha
[/quote]

Bravo, bravo, res si brihtna, pravi jugo-mosad, si cel dan brskala, povezovala in iskala ter sklepala, da visim tu cele dneve, hehehe?
Samo domišljija (čeprav imaš kar bujno, to moram priznati) tole že ni, ali je tudi alkohol zraven, pa samo ti veš….. lažnivkica mala živčna 🙂 😀

Kje se prijaviš na ceplenje?

Bravo, bravo, res si brihtna, pravi jugo-mosad, si cel dan brskala, povezovala in iskala ter sklepala, da visim tu cele dneve, hehehe?
Samo domišljija (čeprav imaš kar bujno, to moram priznati) tole že ni, ali je tudi alkohol zraven, pa samo ti veš….. lažnivkica mala živčna 🙂 😀
[/quote]
Ne rabim jaz nič brskat, samo prvo stran odprem in te najdem v 6 različnih temah, pod 6 različnimi niki, s 6 različnimi mišlenji in 6 različnimi vlogami… vedno z istim stilom pisanja in istim prozornim prologom – začetek igrice te najbolj izda, delaj na tem.
Dolgočasna si za znoret, še nisi pogruntala, da nisi ti tista, ki vodi igrico ampak se forumaši igrajo tvojo igrico dokler jim paše.
A to nam registriranim določiš številke kdaj je kdo na vrsti, se pripraviš ( za “nov” nik si zelo dobro obveščena kdaj je šel kdo od nas scat, kar ni težko saj smo registrirani, ti pa 24/7 na Mon straži kot multinik, le pazi, da ti kdo od nas ne pobegne 🙂 ) in čakaš v zasedi na pravi čas za napad ali kako to gre.?
Igrico začneš tako, da se vključiš v neko temo, citiraš izbrano številko, spišeš par stavkov bedarij, številka ti odgovori in potem začneš napad na osebni ravni z 1001 izmišljotino.. Itd…
Dolgočasne osebe mi niso izziv, zato te bom nežno zavrnila – nisem zainteresirana, se boš morala pa malo bolj potrudit, če boš hotela, da bi se jaz s tabo igrala z lopatkami in kanglicami. 🙂
Zdaj bodi pa še toliko prijazna in mi zaupaj, kdo je naslednji, da vidim, če se mi splača brat.? Move on baby..Mary nima nič zate… :))

Pa smo v teoriji zarote… čestitke vsem.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Ne rabim jaz nič brskat, samo prvo stran odprem in te najdem v 6 različnih temah, pod 6 različnimi niki, s 6 različnimi mišlenji in 6 različnimi vlogami… vedno z istim stilom pisanja in istim prozornim prologom – začetek igrice te najbolj izda, delaj na tem.
Dolgočasna si za znoret, še nisi pogruntala, da nisi ti tista, ki vodi igrico ampak se forumaši igrajo tvojo igrico dokler jim paše.
A to nam registriranim določiš številke kdaj je kdo na vrsti, se pripraviš ( za “nov” nik si zelo dobro obveščena kdaj je šel kdo od nas scat, kar ni težko saj smo registrirani, ti pa 24/7 na Mon straži kot multinik, le pazi, da ti kdo od nas ne pobegne 🙂 ) in čakaš v zasedi na pravi čas za napad ali kako to gre.?
Igrico začneš tako, da se vključiš v neko temo, citiraš izbrano številko, spišeš par stavkov bedarij, številka ti odgovori in potem začneš napad na osebni ravni z 1001 izmišljotino.. Itd…
Dolgočasne osebe mi niso izziv, zato te bom nežno zavrnila – nisem zainteresirana, se boš morala pa malo bolj potrudit, če boš hotela, da bi se jaz s tabo igrala z lopatkami in kanglicami. 🙂
Zdaj bodi pa še toliko prijazna in mi zaupaj, kdo je naslednji, da vidim, če se mi splača brat.? Move on baby..Mary nima nič zate… :))
[/quote]Ti imej obraz reševat z dotično, ne da neučakano podtikaš drugim forumašem. Zato je tema pristala tu kjer je.
Lahko bi marsikdo kaj pametnega izluščil ampak ne, vidve z neučakano se prepucavata.

Ti imej obraz reševat z dotično, ne da neučakano podtikaš drugim forumašem. Zato je tema pristala tu kjer je.
Lahko bi marsikdo kaj pametnega izluščil ampak ne, vidve z neučakano se prepucavata.
[/quote]
Tema je pristala tu, točno zaradi takih kot si ti, ne držite se teme ampak hodite srat po forumaših. Ni prvič in ne zadnjič. Dokler se ni pojavila tista nakaza pod 1091 nikom je bilo vse ok.


Tema je pristala tu, točno zaradi takih kot si ti, ne držite se teme ampak hodite srat po forumaših. Ni prvič in ne zadnjič. Dokler se ni pojavila tista nakaza pod 1091 nikom je bilo vse ok.
[/quote]Torej imej jajca reševat zadeve z njo ne da vmešavaš cel mon.

New Report

Close