Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Če si proti, nisi prav informiran.

Če si proti, nisi prav informiran.

Pa od kje vam te ideje? A to ti kar naenkrat v glavo prileti, neko razsvetljenje? Kot od svetega duha?

Je že v redu, te bom pustila pri miru, nakladaj svoje štorije dalje 🙂
[/quote]
Ja babše prismojeno nimaš blage veze, pametna si pa za 100 ljudi. Ni prvič.

Obvezno in za plačati! ☹︎

Pa od kje vam te ideje? A to ti kar naenkrat v glavo prileti, neko razsvetljenje? Kot od svetega duha?
[/quote]

Noup. Zgolj in samo od spremljanja ukrepov naše vrle vlade od lanskega marca do danes, spremljanja VSAKE priložnost za kasiranje, ki so jo dobili (kazni so bile včasih absurdne, nizke pa res ne) , predvsem pa iz neverjetnih nabav potrebnih atriklov, od mask, pa respiratorjev, pa do hitrih testov . Če po vsem tem še zaupaš vladi, pol ja, sveti duh ti bo v veliko pomoč.


[/quote]

Ja, res je. Še lepše : “plačljivo”.

res me zanima, kaj bi naredili skeptiki iz te teme, če si sedaj zlomijo nogo? a gredo h dohtarju? kateremu? Mu zaupajo, zakaj da in zakaj ne?
kaj bodo pa naredili, če bodo rabili nov kolk? ali stant? bodo zaupali dohtarju in proizvajalcu ali ne?
Pa ne mi zdaj, da bi še malce počakali ali pa, da so to že preizkušene zadeve….

A opažaš počasi pri sebi vzorec mučeništva? Tko, recimo, na celem forumu verjetno samo ti bereš Janšev Twitter. Poleg tega opažam, da si si sama izmislila sedaj dva lastna konstrukta, ki te potem bolita.

Ne, zdaj ko imamo Jajčevo vlado ni pametno hoditi k zdravniku, namesto gipsa ti lahko naredijo oblogo iz azbesta, dohtarji so vsi na strani vlade, pa ne samo pri nas, tudi drugod po Evropi oziroma po celem svetu (razen v Izraelu).

Ne, zdaj ko imamo Jajčevo vlado ni pametno hoditi k zdravniku, namesto gipsa ti lahko naredijo oblogo iz azbesta, dohtarji so vsi na strani vlade, pa ne samo pri nas, tudi drugod po Evropi oziroma po celem svetu (razen v Izraelu).
[/quote]
Providna si kot šipa. Pojdi na 24 novo, tam je kotiček zate, boste skupaj pametovali, boš med isto mislečimi. :))

Pa od kje vam te ideje? A to ti kar naenkrat v glavo prileti, neko razsvetljenje? Kot od svetega duha?
[/quote]

Je jasno, da bo kdor bo zelel biti zasciten pac placal. Kot za druge bolezni.


Providna si kot šipa. Pojdi na 24 novo, tam je kotiček zate, boste skupaj pametovali, boš med isto mislečimi. :))
[/quote]

Ti kar fantaziraj… še zmeraj nisi “t” od tistega, za kar se želiš imeti, ampak važno, da smo vsi drugi “providni” 😀

Seveda lahko. Že zdaj je v veliko državah pogoj za potovanja, prečkanje meje, vkrcanje na avijon, ladjo.
Potem samo še stopnjujejo : pogoj za učitelje, da lahko učijo, javne uslužbence da obdržijo službe, potem pogoj da smeš k zobozdravniku, zdravniku – nadaljuj sam.
[/quote]

Sedaj pa pretiravaš. Do neke mere, ja. Ne pa kar za vse. Obstajajo tudi čisto osnovne človekove pravice. Še ??

Ti kar fantaziraj… še zmeraj nisi “t” od tistega, za kar se želiš imeti, ampak važno, da smo vsi drugi “providni” 😀
[/quote]

Me boli k… kaj ti misliš, mi je pa jasno po tvojih pisarijah, da si pobegla ovca z nove 24, pa če še tako skrivaš…pa niti nisi edina.

Me boli k… kaj ti misliš, mi je pa jasno po tvojih pisarijah, da si pobegla ovca z nove 24, pa če še tako skrivaš…pa niti nisi edina.
[/quote]

Vidiš, tudi meni je marsikaj jasno glede tvojih pisarij, sem te že večkrat ujela in tudi preverila. Mi je pa osebno čisto vseeno, za koga me imaš…. 😀

Noup. Zgolj in samo od spremljanja ukrepov naše vrle vlade od lanskega marca do danes, spremljanja VSAKE priložnost za kasiranje, ki so jo dobili (kazni so bile včasih absurdne, nizke pa res ne) , predvsem pa iz neverjetnih nabav potrebnih atriklov, od mask, pa respiratorjev, pa do hitrih testov . Če po vsem tem še zaupaš vladi, pol ja, sveti duh ti bo v veliko pomoč.
[/quote]

Aha, torej je to samo v tvoji glavi. In kdaj bo ta “kmalu”?

Vidiš, tudi meni je marsikaj jasno glede tvojih pisarij, sem te že večkrat ujela in tudi preverila. Mi je pa osebno čisto vseeno, za koga me imaš…. 😀
[/quote]

Kaj pa je ovčica, boš še malo zabeketala. Beee zaupajmo oblasti, beee oblasti govorijo resnico, beee hitri testi so točni kot razbita ura beee, nabavili so jih spoštovanja vredni poslovneži beee, vlada nosi maske in se ne druži beee, vlada bo nabavila prava cepiva za vse beee, samo nori Slovenci se nočejo cepiti beee, nori Slovenci se ne držijo pravil, ki so vsak drug dan drugačna zatoje toliko okužb beee, vse to počnejo ker so apriori proti vladi beee, vse to počnejo,da bi nahajali beeee. Izraelci so prisilili vse ljudi v državi na cepljenje beee, vsi bojo pocepljeni do aprila in to prisilno s puško na glavi beee, tudi v Sloveniji bi morali tako beee. Jaz vem ker sem z nove 24 kako je tam beee, tvoji, ki živijo tam nič ne vedo beee. Ajde pokaj in se ne smeši glupača, ti boš mene preverjala ja, ti sebe ne obvladaš kot sem rekla si providna kot prozor. Ajde brzim skokom na 24, si pre glupa da te ne bi spregledali kam se nagibas- sicer zvito vendar ne dovolj zvito.

Kaj pa je ovčica, boš še malo zabeketala. Beee zaupajmo oblasti, beee oblasti govorijo resnico, beee hitri testi so točni kot razbita ura beee, nabavili so jih spoštovanja vredni poslovneži beee, vlada nosi maske in se ne druži beee, vlada bo nabavila prava cepiva za vse beee, samo nori Slovenci se nočejo cepiti beee, nori Slovenci se ne držijo pravil, ki so vsak drug dan drugačna zatoje toliko okužb beee, vse to počnejo ker so apriori proti vladi beee, vse to počnejo,da bi nahajali beeee. Izraelci so prisilili vse ljudi v državi na cepljenje beee, vsi bojo pocepljeni do aprila in to prisilno s puško na glavi beee, tudi v Sloveniji bi morali tako beee. Jaz vem ker sem z nove 24 kako je tam beee, tvoji, ki živijo tam nič ne vedo beee. Ajde pokaj in se ne smeši glupača, ti boš mene preverjala ja, ti sebe ne obvladaš kot sem rekla si providna kot prozor. Ajde brzim skokom na 24, si pre glupa da te ne bi spregledali kam se nagibas- sicer zvito vendar ne dovolj zvito.
[/quote]

Vidim, da sem ti stopila na živec, očitno boli, če ti nekdo nalije čistega vina, kajne? 😀
Sploh ne vem, od kje ti je uspelo nabrati trditve o testih in poslovnežih, ki naj bi bile moje? Sem kdaj pisala o tem, kar naštevaš? Da slučajno nisi tega prebrala v drobnem tisku na kakšni najemni pogodbi, ti naša bogata nepremičninarka 😀

Kar mirno, nihče ti nič noče 😀

Vidim, da sem ti stopila na živec, očitno boli, če ti nekdo nalije čistega vina, kajne? 😀
Sploh ne vem, od kje ti je uspelo nabrati trditve o testih in poslovnežih, ki naj bi bile moje? Sem kdaj pisala o tem, kar naštevaš? Da slučajno nisi tega prebrala v drobnem tisku na kakšni najemni pogodbi, ti naša bogata nepremičninarka 😀

Kar mirno, nihče ti nič noče 😀
[/quote]
Pod drugim imenom si bolj zabav samo toliko, da veš :))

A opažaš počasi pri sebi vzorec mučeništva? Tko, recimo, na celem forumu verjetno samo ti bereš Janšev Twitter. Poleg tega opažam, da si si sama izmislila sedaj dva lastna konstrukta, ki te potem bolita.
[/quote]

Ne, pač pa opazim pri tebi vzorec obsedenosti z mano, jaz na primer pri nobenem forumašu tako natančno ne sledim kaj bere, kaj piše, celo kaj misli.
No ja, če se zabavaš, ti kar.

Kopirano iz velenja.com:

A se je že našel kdo, ki bi pravno odgovarjal za morebitne hujše stranske učinke cepiva? Proizvajalec? NIJZ? Vlada republike Slovenije? Evropska komisija oz. EU? Anyone? A res nihče ne upa pravno stati za tem, da je cepivo varno? Ja, pol pa nič. Brez garancije še toasterja ne kupim …. jebite se.

Sedaj pa pretiravaš. Do neke mere, ja. Ne pa kar za vse. Obstajajo tudi čisto osnovne človekove pravice. Še ??
[/quote]

Kot je recimo pravica do svobodnega gibanja?
Pravica do protestov?
Pravica do javnega izražanja mnenja?
Še?


Pa kdo bo zaupal kriminalcem…
[/quote]
Kriminalci ?

da s slano vodo cepijo žide? Ne boš povedalo, ne? 😁

Noben politik ni brezmadežen, nobena vlada ni nedolžna, je pa ena velika razlika v mentaliteti med Slovenijo in Izraelom… Tudi najslabši Izraelec v vladi (lahkoje pokvarjen do kosti) ne bo žrtvoval naroda za nobeno zlato tele, naredili bojo vse da narod preživi- cisto vse kar je potrebno. Potrebno podčrtano z rdečo. Tega se bojo morali slovenski politiki se naučiti. Ja zaupam samo cepljenju v Izraelu, našim pač ne. Zdaj pa razmišljaj če imaš s čim
[/quote]


Kriminalci ?
[/quote]

Ne, fašisti, kaj ga serješ.😁

Kot je recimo pravica do svobodnega gibanja?
Pravica do protestov?
Pravica do javnega izražanja mnenja?
Še?
[/quote]
Nobene dolžnosti možača nisi navedla, dolžnost? D o l ž n o s t, lepa slovenska beseda, ki je sploh ne pozante.

New Report

Close