Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Če si proti, nisi prav informiran.

Če si proti, nisi prav informiran.


A ni zanimivo. Tisti, ki pa smo rizični, pa ne vemo a bi se ali ne. Očitno imamo razloge.
[/quote]
Glej, tvoaj stvar. Ne moreš rečt , tisti ki smo rizični, ker govoriš le v svojem imenu. Jaz se bom dal cepit kot rizičen, se mi sicer ne mudi, ker trenutno resnično ne hodim praktično nikamor in nisem z nikomur v stiku, ampak do pomladi bi pa bilo dobro.


A ni zanimivo. Tisti, ki pa smo rizični, pa ne vemo a bi se ali ne. Očitno imamo razloge.
[/quote]
Bolj rizičnega od viharnega ni.
Saj vidiš, da že pol leta cvili in cele dneve nori.
Se mu bo totalno sfuzlalo, če v kratkem ne dobi svoje doze.

zanimivo, koliko je oportunistov. Vsi bi samo čakali, da drugi najprej skočijo v prazen bazen, potem bodo pa videli ali je za skočit ali ne.
Verjamem pa, da če bo potrebno cepljenje za dopust na hrvaškem, da bodo ravno ti oportunisti prvi v vrsti in zraven bodo še težili, zakaj niso še na vrsti.


A ni zanimivo. Tisti, ki pa smo rizični, pa ne vemo a bi se ali ne. Očitno imamo razloge.
[/quote]

Ali predsodke?

Ali predsodke?
[/quote]
Alergija 4 stopnje spada kam, med razloge ali predsodke? Poleg še par drugih bombončkov, ki sem si jih priboril.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


In kdo ti je kriv, če si tako blesavo, da boš skočilo ?


Bolj rizičnega od viharnega ni.
Saj vidiš, da že pol leta cvili in cele dneve nori.
Se mu bo totalno sfuzlalo, če v kratkem ne dobi svoje doze.
[/quote]

Samo ti cviliš in vidiš fašiste, samo ti Robi, nihče drug. Resnično nihče drug. Ostali se menimo.

Jaz ne vem kak psiho moraš bit, da še kar rineš v ljudi in posiljuješ. V redu, povedal si svoje, ti si pameten vsi osatali smo neumni, ne rabiš več ponavljat. Kontroliraj se ali pa prosi zdravnika naj ti podvoji zdravila.


Če narod ne bi bil glup, bi se uprl.
Da pa se pustijo izsiljevati, pa s tem kažejo, da niso vredni nič in niti sebe ne cenijo.
[/quote]

Pa saj v sredo se boste uprli, če sem prav razumel? Torej je vse OK?


Alergija 4 stopnje spada kam, med razloge ali predsodke? Poleg še par drugih bombončkov, ki sem si jih priboril.
[/quote]
Glej, saj to se pa posvetuješ z zdravnikom, če imaš alergijo in na kaj, ne? Zagotovo da, če obsatja nevarnost, ti bo zdravnik odsvetoval cepljenje.

Samo ti cviliš in vidiš fašiste, samo ti Robi, nihče drug. Resnično nihče drug. Ostali se menimo.

Jaz ne vem kak psiho moraš bit, da še kar rineš v ljudi in posiljuješ. V redu, povedal si svoje, ti si pameten vsi osatali smo neumni, ne rabiš več ponavljat. Kontroliraj se ali pa prosi zdravnika naj ti podvoji zdravila.
[/quote]

Zmešani paničarji ste največji zanikovalci in neodgovorneži.
Posiljujete zmešani paničarji in fašisti, ki imajo finančno korist od posiljevanja.
Celo javno priznavajo, da rabijo sponzorje za svojo propagando in manipuliranje.
Zmešani paničarji pa ste samo žrtve vse te covid propagande in psihiranja.


In kdo ti je kriv, če si tako blesavo, da boš skočilo ?
[/quote]

če bom smatral, da je pametno iti v bazen, bom šel po lojtri, pa me pri tem niti ne briga, ali je prazen ali ne, včasih je v praznem bazenu lepo nabijat žogo ali rolkat itd….samo ni pa prej za skočit vanj. Sem pa prepričan, da boš konec junija, ne samo skočil, na glavo boš skočil, seveda v praznega. ni se ti treba zdaj delat pametnega, zarečenega kruha se največ poje., tako da, kar naroči si čelado preko ebaya, da jo dobiš do takrat, pa bo doskok mogoče malce manj boleč.

Pa saj v sredo se boste uprli, če sem prav razumel? Torej je vse OK?
[/quote]

OK bo, ko na oblasti ne bo več mafije.
Pa nima veze njihova spolna ali barvna usmerjenost, da ne bo kakšna ovca spet začela nabijati z levimi in desnimi.


Glej, saj to se pa posvetuješ z zdravnikom, če imaš alergijo in na kaj, ne? Zagotovo da, če obsatja nevarnost, ti bo zdravnik odsvetoval cepljenje.
[/quote]
Tak je plan.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

če bom smatral, da je pametno iti v bazen, bom šel po lojtri, pa me pri tem niti ne briga, ali je prazen ali ne, včasih je v praznem bazenu lepo nabijat žogo ali rolkat itd….samo ni pa prej za skočit vanj. Sem pa prepričan, da boš konec junija, ne samo skočil, na glavo boš skočil, seveda v praznega. ni se ti treba zdaj delat pametnega, zarečenega kruha se največ poje., tako da, kar naroči si čelado preko ebaya, da jo dobiš do takrat, pa bo doskok mogoče malce manj boleč.
[/quote]
Blesavo multinično prizadeto spet bluzi, kot ponavadi.😀
Mene lahko cepijo samo mrtvega.

In blesavo multinično prizadeto je samo dokaz neodgovornosti. Če se boš cepilo, boš samo odgovorno in nihče drug.
Za tvoj skok ali lezenje v bazen si samo odgovorno.

Zmešani paničarji ste največji zanikovalci in neodgovorneži.
Posiljujete zmešani paničarji in fašisti, ki imajo finančno korist od posiljevanja.
Celo javno priznavajo, da rabijo sponzorje za svojo propagando in manipuliranje.
Zmešani paničarji pa ste samo žrtve vse te covid propagande in psihiranja.
[/quote]
Na evo ga, še kar ne neha ponavljat…mislim


Blesavo multinično prizadeto spet bluzi, kot ponavadi.😀
Mene lahko cepijo samo mrtvega.

In blesavo multinično prizadeto je samo dokaz neodgovornosti. Če se boš cepilo, boš samo odgovorno in nihče drug.
Za tvoj skok ali lezenje v bazen si samo odgovorno.
[/quote]
Samo to moraš grozno trpet, da nikakor ne nehaš ponavljat zmerjat, ko vsi ne kimamo tvoji zblojenosti in zabitosti. Permejdun kar te ne raznese, da nikakor ne nehaš. Noben defekten otrok ni toliko tečen in vsiljiv , kot si ti.


Noben politik ni brezmadežen, nobena vlada ni nedolžna, je pa ena velika razlika v mentaliteti med Slovenijo in Izraelom… Tudi najslabši Izraelec v vladi (lahkoje pokvarjen do kosti) ne bo žrtvoval naroda za nobeno zlato tele, naredili bojo vse da narod preživi- cisto vse kar je potrebno. Potrebno podčrtano z rdečo. Tega se bojo morali slovenski politiki se naučiti. Ja zaupam samo cepljenju v Izraelu, našim pač ne. Zdaj pa razmišljaj če imaš s čim

Mene to že malo skrbi. Jaz tudi ne zaupam vladi,cepivu in se ne mislim cepiti. Me lahko prisilijo? Postavijo pogoj? Je to ustavno?
[/quote]

Seveda lahko. Že zdaj je v veliko državah pogoj za potovanja, prečkanje meje, vkrcanje na avijon, ladjo.
Potem samo še stopnjujejo : pogoj za učitelje, da lahko učijo, javne uslužbence da obdržijo službe, potem pogoj da smeš k zobozdravniku, zdravniku – nadaljuj sam.


Noben politik ni brezmadežen, nobena vlada ni nedolžna, je pa ena velika razlika v mentaliteti med Slovenijo in Izraelom… Tudi najslabši Izraelec v vladi (lahkoje pokvarjen do kosti) ne bo žrtvoval naroda za nobeno zlato tele, naredili bojo vse da narod preživi- cisto vse kar je potrebno. Potrebno podčrtano z rdečo. Tega se bojo morali slovenski politiki se naučiti. Ja zaupam samo cepljenju v Izraelu, našim pač ne. Zdaj pa razmišljaj če imaš s čim
[/quote]
Zakaj pa potem še nisi v Izraelu? Al res take pisarte kot otroc, permejdun de, pa vse krepko več kot dvakrat polnoletno….. eh

Seveda lahko. Že zdaj je v veliko državah pogoj za potovanja, prečkanje meje, vkrcanje na avijon, ladjo.
Potem samo še stopnjujejo : pogoj za učitelje, da lahko učijo, javne uslužbence da obdržijo službe, potem pogoj da smeš k zobozdravniku, zdravniku – nadaljuj sam.
[/quote]
Teror psihopatov se nadaljuje, dokler narod dopušča, da se ga terorizira.
Glup narod bo zato bolj trpel, ker glup narod celo verjame, da je to dobro in da psihopati delajo v dobro ljudi.


Teror psihopatov se nadaljuje, dokler narod dopušča, da se ga terorizira.
Glup narod bo zato bolj trpel, ker glup narod celo verjame, da je to dobro in da psihopati delajo v dobro ljudi.
[/quote]

On še kar, ne more nehat ponavljat, ampak psihopati so pa drugi, nima on težav😁….. jaooooo


Zakaj pa potem še nisi v Izraelu? Al res take pisarte kot otroc, permejdun de, pa vse krepko več kot dvakrat polnoletno….. eh
[/quote]
Lahko se slepiš kolikor hočeš ampak taka je resnica. Ni jim mar za vas in nas. Ni jim mar za narod, če bi jim bilo ne bi sesuli vsega v 30 letih, ne bi imeli take štale na področju zdravstva, je treba mislit na potomce naroda in ne samo za danes grabit


Lahko se slepiš kolikor hočeš ampak taka je resnica. Ni jim mar za vas in nas. Ni jim mar za narod, če bi jim bilo ne bi sesuli vsega v 30 letih, ne bi imeli take štale na področju zdravstva, je treba mislit na potomce naroda in ne samo za danes grabit
[/quote]

Brezveze viharnemu norcu karkoli razlagat, če je ves paničen, kot odvisnik zaradi odtegnitvenega sindroma.
In takšni norci potem podpirajo tistega, ki jim je povzročil probleme.

Brezveze viharnemu norcu karkoli razlagat, če je ves paničen, kot odvisnik zaradi odtegnitvenega sindroma.
In takšni norci potem podpirajo tistega, ki jim je povzročil probleme.
[/quote]
Samo če pogledaš koliko zdravstvenega denarja je poniknilo neznano kam v vseh teh letih, ti je hitro jasno da to naredijo samo zaslepljeni in nori ljudje, saj je medicina in zdrav narod ali narod z možnostjo zdravljenja vednov prednosti. In pri nas, kje smo.?
Sistem se sesuva in vsi stran gledajo in se kar naročajo oz. so naročili fejk maske sredi nalezljive bolezni. To moraš biti kompletno nor . In takim naj zaupamo.? Ja če si tudi sam nor. Tudi pri bogatenju in oportunizmu je treba črto potegnit, usoda naroda pred bogatenjem. Nobeno zlato tele ni vredno da žrtvuješ svoj lastni narod


Samo če pogledaš koliko zdravstvenega denarja je poniknilo neznano kam v vseh teh letih, ti je hitro jasno da to naredijo samo zaslepljeni in nori ljudje, saj je medicina in zdrav narod ali narod z možnostjo zdravljenja vednov prednosti. In pri nas, kje smo.?
Sistem se sesuva in vsi stran gledajo in se kar naročajo oz. so naročili fejk maske sredi nalezljive bolezni. To moraš biti kompletno nor . In takim naj zaupamo.? Ja če si tudi sam nor. Tudi pri bogatenju in oportunizmu je treba črto potegnit, usoda naroda pred bogatenjem. Nobeno zlato tele ni vredno da žrtvuješ svoj lastni narod
[/quote]
Saj, to tudi meni ni jasno kako glup moraš biti, da verjameš ali celo podpiraš zločince ?
Ne vem, kako to, da se ljudje sploh nič ne cenijo ?
Psihopati na oblasti imajo narod za norca, afera na afero…..Vsem je jasno, da je to koruptivna država in da vsak mesec gre stotine milijonov za korupcijo….
Zdaj celo delajo množični cepilni poskus….Glupi ljudje pa se prostovoljno prijavljajo.

New Report

Close