Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Če si proti, nisi prav informiran.

Če si proti, nisi prav informiran.

Kdor ni za nas, je proti nam…
V ponedeljek dobimo novih 16.500 odmerkov cepiva proti covidu-19. Del pošiljke bo namenjen zdravstvenemu osebju, okoli 12.000 odmerkov pa bo na voljo za cepljenje starejših od 80 let v splošni populaciji. Na portalu E-uprava je zanimanje za cepljenje do petka izrazilo nekaj več kot 111.000 ljudi. Zadržki pa še vedno ostajajo med zdravstvenim osebjem. Zato v zdravniški zbornici in Zbornici zdravstvene nege svoje člane pozivajo, naj se cepijo. S tem bodo zaščitili sebe in najranljivejše, s katerimi delajo vsak dan, hkrati pa dali zgled celotni družbi. Pogrešajo pa tudi dobro kampanjo za promocijo cepljenja.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Kakšno cepivo pride, Pfizer?
Govorila sem s kolegico v tujini, farmacevtko, ki je študirala te zadeve.
Ni šans, da se cepi.
So jim pa rekli, naj bi jih cepili vsake 3 (!) mesece, enkrat z enim, drugič z drugim cepivom (Pfizer, Moderna…)
Niti pod razno se ne misli cepiti in ne misli vnašati mRNA (messenger RNA) ‘cepiva’ v telo.
Tako tudi mi mislimo.


Zakaj pa z različnim? Kaj naj bi bilo pa to bolje?

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Zakaj zadržki med zdravstvenimi delavci ?
Potem so zdravstveni delavci neizobraženi, saj fašisti trdijo, da so proti cepljenju samo neizobraženi.

Se igramo malo telefončke, haha :-))

wd40, kaj je pravzaprav poanta tvoje teme, kaj bi rad povedal? Je to, kar si napisal, tvoje mnenje, je citat, bi rad, da o tem povemo svoja mnenja, ti pa ga ne boš, ker se ti ne ljubi ali se ti itak zdi vse samoumevno… Kaj torej?


Zbiram mnenja in se učim. Ogromno stvari še ne vem, življenje pa je vsak dan krajše.

Se igramo malo telefončke, haha :-))

wd40, kaj je pravzaprav poanta tvoje teme, kaj bi rad povedal? Je to, kar si napisal, tvoje mnenje, je citat, bi rad, da o tem povemo svoja mnenja, ti pa ga ne boš, ker se ti ne ljubi ali se ti itak zdi vse samoumevno… Kaj torej?
[/quote]

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Zbiram mnenja in se učim. Ogromno stvari še ne vem, življenje pa je vsak dan krajše.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ves čas se govori o najbolj ranljivih skupinah. Kaj pa bankirji, kdaj pa se bodo bankirji cepil?
Tega pa noben ne omenja

Vsi se boste cepili, vsi. Necepljeni bodo “gobavci” pri zaustavljanju pandemije. Prej, ko se spametujete v dobro vseh, bolje za vas.

Odjebi iz teme.
[/quote]
Odgovor v skladu z naslovom teme


Odgovor v skladu z naslovom teme
[/quote]
V bistvu mi je žal da sem napisal, kar sem, ker sem resno mislil, da bom dobil kakšen pameten odgovor.
Daj v prijavo, pa naj zbrišejo vse skupaj.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ja necepljeni naj imajo permanentno karanteno.

[url=http://bit.ly/3pr5FyK][b]KRIPTO VALUTE: NALOŽBA/VARČEVANJE ZA POPOLNE ZAČETNIKE (10€/TEDEN)[/b][/url] Način varnega investiranja v kriptovalute. [url="http://bit.ly/3qnTQL9"][b]NAVODILA ZA AVTOMATIZIRANO TRGOVANJE S KRIPTOVALUTAMI[/b][/url] [url=https://kriptoslovenija.si][b]KRIPTOSLOVENIJA.SI[b][/url] Skupnost kripto entuzijastov in popolnih začetnikov. [url=https://bit.ly/3bM8pn5][b]BINANCE.COM[/b][/url] Menjalnica z največjo in najboljšo ponudbo in vplačila/izplačila direktno na bančni račun.

mah .. naj kovid potamani človeštvo kolikor more ☺
Itak nas je vsaj 3/4 preveč glede na izkoriščanje zmogljivosti zemlje .. ja, tudi urana bo zmanjkalo za nuklearke ☺


V bistvu mi je žal da sem napisal, kar sem, ker sem resno mislil, da bom dobil kakšen pameten odgovor.
Daj v prijavo, pa naj zbrišejo vse skupaj.
[/quote]
Odgovor na kaj ?

Zakaj pa naj bi bil zdaj mRNA problem?
Resno sprašujem – ker imam farmacevtko v familiji, ki je tudi to študirala, pa nima nobenih zadržkov.

-obstajajo zdravila

https://www.paulcraigroberts.org/2020/11/23/effective-treatment-and-prevention-is-available-for-covid-19/1

-če so zdravila, ni potrebno cepivo

– mRNA :
In other words, sticking messenger RNA in a vaccine is a really, REALLY bad idea.
Messing around with DNA is iffy at best. Because of genetic recombination, each individual is unique. The purveyors of vaccines such as this have not well considered that some individuals might be transformed into mutation and amplification and mass production factories of something way worse than Covid.

Moj mož, bratranec in prijateljica so zdravniki, moja mama, teta, še 2 prijateljici farmacevti. Prvi trije so se vsi že cepili prejšnji teden, ostali vsi prijavljeni in komaj čakajo, da pridejo na vrsto. Tudi od njihovih kolegov noben nima pomislekov. Na oddelku pri možu so se cepili vsi zdravniki, a zelo malo sester. Tam pa res cvetijo vse možne teorije zarote. Ena sestra je celo sveto prepričana, da svet upravljajo nekakšni plazilci iz vesolja, ki so seveda tudi naštimali Covid zaroto. Sestre so pač nizko izobražen kader, imajo se pa za insajderje in se jim fajn zdi, da so nekaj posebnega. Res pa to ni Covid oddelek, tako da nimajo stika s kovid bolniki.


A je tvojemu možu ime Vagabund?


A je tvojemu možu ime Vagabund?
[/quote]

Ne.

Saj se zavedate, da RNA in DNA nista ista stvar, kajne? Zdi se mi, da to večina ljudi kar malo spregleda.

Saj se zavedate, da RNA in DNA nista ista stvar, kajne?

Ja, Hilda, vemo.
https://www.zerohedge.com/covid-19/rate-adverse-reactions-covid-vaccines-already-50x-higher-flu-shot?fbclid=IwAR0lcUIdvpki1_ozUiBzMIWUN0Hg9GlvEwRA4m-g1aVWEc6t1pFujUWgQKg

Ravno včeraj je bilo v novicah, da so zobnim asistentka uredili cepljenje. Katera ne bo prišla, bo ob službo je zagrozil delodajalec
Itak, da so vse prišle…


to !zdravilo” kar odmisli, tam je objavljena moja slika, pa nisem noben zdravnik ali farmacevt.


To je sigurno teorija zarote.
Fašisti trdijo, da je cepljenje prostovoljno in da se po nepotrebnem dela panika.

New Report

Close