Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čudne ženske…

Čudne ženske…

Skratka, to kar je ze drugim kapnilo, da se mora moski kar angazirati, da se v letu dni, poleg normalnega zivljenja, na 1:1 zmenkih dobi s 30 puncami. Sploh, ker vsak, ki je dal vsaj cetrt tega skozi ve, da se vsako poznanstvo ne konca nujno pri prvem srecanju. Ce pa se je tip ze toliko angaziral, uredil, itd da je uspel dati vse to skozi, pomeni, da ni zadnji neizkusen naivnez. To pa je bila vsa poanta tega kar sem prvotno napisal.

Skratka, spider, na celi crti si pogrnu. Pizdus se zato da kontriras. Ven bi se metal, pa se nimas s cim. Jebi ga. Ti ze ves zakaj si zavozu svoj life.

Ti kar kraljuj in se napihuj. Ti je cilj dokazovanja, da si večji as od Glanzkopfa? Ma izvoli. :))))

Ti tolk opletaš z luzerji, da sem ziher, da si en luzer kr ti sam. 30 bab mesečno praviš? To te pa izda. Ko drkađije začnete pretiravat glede števila bab, se pa dokončno razkrinkate. Rofl, kateri dec, ki karkoli poklicno ali kakorkoli dela v lajfu pa se ima cajt s 30 babami mesečno dobivat?

Najdeš si na netu nick tipa, ki ti lepo pove, da ne seksa in mu začneš dokazovat, da pof.ukaš več bab od njega? Pa kolk si ti star, 15?

Pa se zavedaš, da si s tališča evolucije isto neuporaben kot kakšen župnik, ki sploh ne seksa, rofl?

Ej, dojenček, ne vem, kdo od naju je zavozil lajf, vidim pa, da se tvojim infantilnim teorijam celo na forumu vsi režijo. Lahko napišeš še 100-krat, kako si as, ne vem kaj vse, oba veva, da je resnica obratna, ti boš našel še 100 zunanjih razlogov, zakaj nisi v resni vezi, to pa zato, ker nisi dec, zgovarjal se boš na feminizem, menstruacijo in podobne pojave, kot vsi moderni slabiči, s katerimi si v forumski koaliciji. Najbolj ti aplaudirajo ločeni luzerji, ki so jih babe načevljale, daj vprašaj se malo zakaj..

No, petelinčka, sta se zmenila? :p

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Najprej se mi neki usajas, ko napisem, da se clovek zkozi zmenkarijo s 30 zenskami letno mora nekaj nauciti. Skratka, argumentiram, da ne gre za nobenega obicajnega loleka, ki kot sam pises, ostane s prvo ali drugo, ki je za njega pokazala zanimanje.

Potem mi gres pisat, da je mala sala za studenta, da gre s 30 razlicnimi zenskami letno na zmenke. Ko oba veva, da kaj takega pocno le velike izjeme. S 30 razlicnimi zenskami na 1:1 zmenek, dva, tri, … V enem letu? Si slucajno ze ti bil v enem letu s toliki na raznih zmenkih? Jaz sem. V enem mesecu. No, pa ti? Skratka, kaj se mi spravljas kontrirat samo zato da kontriras? Te jebe, da nisem luzer kot si sam? No, povej, iskreno? Si upas?

Ker mene ne moti, da mi kontriras. Tehtno, z argumenti. To kar pa ti pocnes pa samo odraza neko frustriranost z mano, zenskami. Pa ravno meni gres potem ocitati. Ko sem ti lepo napisal, da sem bil v zadnjih letih v vec zvezah kot si ti imel seksov. Saj ves zakaj sem ti to rekel! a ne? Ker ves, da veva, da gre za resnico. In ker si mi ocital kako nisem za zenske, bl bla. Ker si drugi pol forumskih “edino resna zveza je okay” kalibrov. S to razliko, da ti ne preneses drugega kot vecne drkedzije. Po zelji. Ni mi pa treba srati na vse kaj napisem, potem pa napisati 10 cm nize vec ali manj isto. Daj strezni se no…
[/quote]

30 zmenkov v enmu mescu??

Nismo vse ženske take. Ja nekatere so sramezljive posebej na prvem zmenku, ampak če ti je oseba res všeč jo povabis na pijačo al kino al kaj. Tako da tud ženske vabimo moške na kavo, ce so nam všeč. Ne moreš reči da so vse ženske čudne zaradi tega. Tako kot vsi moški niste isti. Vse je odvisno od posameznika oziroma posameznice.


Najprej se mi neki usajas, ko napisem, da se clovek zkozi zmenkarijo s 30 zenskami letno mora nekaj nauciti. Skratka, argumentiram, da ne gre za nobenega obicajnega loleka, ki kot sam pises, ostane s prvo ali drugo, ki je za njega pokazala zanimanje.

Potem mi gres pisat, da je mala sala za studenta, da gre s 30 razlicnimi zenskami letno na zmenke. Ko oba veva, da kaj takega pocno le velike izjeme. S 30 razlicnimi zenskami na 1:1 zmenek, dva, tri, … V enem letu? Si slucajno ze ti bil v enem letu s toliki na raznih zmenkih? Jaz sem. V enem mesecu. No, pa ti? Skratka, kaj se mi spravljas kontrirat samo zato da kontriras? Te jebe, da nisem luzer kot si sam? No, povej, iskreno? Si upas?

Ker mene ne moti, da mi kontriras. Tehtno, z argumenti. To kar pa ti pocnes pa samo odraza neko frustriranost z mano, zenskami. Pa ravno meni gres potem ocitati. Ko sem ti lepo napisal, da sem bil v zadnjih letih v vec zvezah kot si ti imel seksov. Saj ves zakaj sem ti to rekel! a ne? Ker ves, da veva, da gre za resnico. In ker si mi ocital kako nisem za zenske, bl bla. Ker si drugi pol forumskih “edino resna zveza je okay” kalibrov. S to razliko, da ti ne preneses drugega kot vecne drkedzije. Po zelji. Ni mi pa treba srati na vse kaj napisem, potem pa napisati 10 cm nize vec ali manj isto. Daj strezni se no…
[/quote]

30 zmenkov v enmu mescu??
[/quote]
“30 zmenkov v enmu mescu??”

Ne! Zmenkov je bilo vec. So pa bili z nekje 30 razlicnimi puncami. Z vsaj eno pa sem se dobil ~5x. Kolikor se pac spomnim. Ker je tega ze par let. Seksov pa je bilo po odokativni oceni nekoliko manj kot 30. Vsekakor ne vsak dan. Zato pa kdaj pa tudi z dvema na dan. Samo jaz takratnisem pocel nic drugega kot to. V bistvu je slo za neke vrste eksperiment.

Spider, gladko mi dol visi za to kar si mislis o meni. Sem eden redkih, ki se niti na forumu ne v privat zivljenju ne rabi pretvarjati. Kar se luzerstva tice, pa si ze sam o sebi vec kot dovolj napisal, da mi je vse jasno. Drugaca stvar pa je, da si v okolju kjer se ibljev v bistvu se vedno nadpovprecnes. Ampak to vec pove o tem okolju kot o tebi. Vedi pa, da se jaz na nobenega ne spravljam brez povoda. Tudi na tebe se ne bi. Ce ne bi videl, da si mi zacel eno za drugo konktrirati, ker imas pa PMS ta dan ali kaj ze. Naslednji dan pa napises kar je v osnovi strinjanje z mano, Tako da… Preciti si raje kaj si na prejsnji strain sam spesnu, da bom videl razloge, da sem ti povedal kar ti gre.

30 zmenkov v enmu mescu??
[/quote]
“30 zmenkov v enmu mescu??”

Ne! Zmenkov je bilo vec. So pa bili z nekje 30 razlicnimi puncami. Z vsaj eno pa sem se dobil ~5x. Kolikor se pac spomnim. Ker je tega ze par let. Seksov pa je bilo po odokativni oceni nekoliko manj kot 30. Vsekakor ne vsak dan. Zato pa kdaj pa tudi z dvema na dan. Samo jaz takratnisem pocel nic drugega kot to. V bistvu je slo za neke vrste eksperiment.
[/quote]

Tole si mel cel projekt, očitn sam to pa nč druzga…a si takrat po vsem tem dobil tapravo bejbo zase?

A potem jaz pridem v poštev, da me kam povabiš? 😛

Jaz sm zenska ampak za nonenga tipa vec ne mislim mignit. Razocarana sem bila pune pred 4 leti zal nisem mela prej otroka da bi mi bil v uteho zdaj. Od takrat enga ni blo ki bi mel resen posten odkrit namen z mano se vrtel okoli mene se druzil me klical bil na mestu torej. Nevem kam so sli dobri decki. Najbolj pa me prizadene ko spoznam kakiga po moznosti psihicnega bolnika pa mi je se tisti zabrusil nazaj da ce nebi mel prisluhov v glavi se z mano nebi druzil in zdaj ma zensko ze 2 mesca ki se bo k njemu celo selila v savinjsko regijo kjer je on doma. Pa tip rabi psihiatra in zdravila druzla sma se kr neki casa pa sem spet kratko potegnila zdaj
Me je samo izkoristil za druzenje za sex pa ne kr mu nism htela dat pa kes mi je duzn.

Dobra si, sem se pa narežal. 🙂 A, pa tud dat mu nisi hotla, potem bi pri takem bolj resnem kot se jaz v osnovi in mnogo prej odpadla, kot si pri temu, saj nismo več nedolžni najstniki, da bi v negotovosti mečkali leto dni ali še več. 🙂 Jaz bi ti na prvem ali nakasneje na drugem zmenku povedal, da pol se pa sama je-bi. 🙂

Polarni sij tud ti potrebujes terapijo ce zensko skenclas po 2 zmenkih ce ti ne da sexat. Sorry ene smo poslane za kaj vec ko za praznjenje jajc. Vidis obup vsepovsod sami pokvarjeni ljudje. Nikjer vec ni starih vrednot iskrenosti dialoga da se drzis kaj se zmenis…

Kar bodite “ustvarjene” in tako ustavrjene boste tudi ostale večno na suhem. 🙂 Ni primerljivo z mladimi, ki vstopaja v resno zvezo in nami, da bi se morali delat nedolžne in mencat celo večnost.:-) Če daš, imaš upanje, če ne daš ga nimaš, tako to gre v teh letih in s tem da daš le potrdiš, da si morda pripravljena še na kaj več , kot le na seks, če si se seveda s tem namenom šla spoznavanja.:-) N atak način ti kot je to zgoraj opisano, bo mu ga vedno speljala druga, če je dedc koliko toliko v redu in bo zate bolnik, ki rabi psihiatrijo, ampk je to slaba tolažba , veš? 🙂

izkoristiš zastonj seks, samo to se ti gre. tudi spolna bolezen te bo srečala na pričakala na zmenku, poj bo jok polarnosti

V špegu se poglej

So moški po naaravi lovci in oni igrajo bolj aktivno vlogo v odnosu moški-ženska. Je pa tako, da se je ta vloga od seksualne revolucije vedno bolj zabrisala in aktivnost na tem področju je zaželena pri obeh spolih. Mene bi bolj skrbelo, da za tebe ni nobena primerna zgolj zaradi pomanjkanja aktivnosti na tem področju. Pa naj še kdo reče, da moški ne marajo porednic?
[/quote]

Točno to. Ženske si želimo moškega, ki si nas želi in nam bo to pokazal. To je prava moška energija. Preberi si malo o tem, kako delujeta moška in ženska energija. Pravi moški, so tisti, ki so v akciji, kličejo, pišejo, organizirajo (zmenke). Ženska energija je tista, ki se odziva, čaka, je topla, mila, prijazna. Ni organizator. Pravi moški, ki živi v svetu kot je današnji, torej v svetu pretežno moške energije (tudi pri ženskah), rabi ob sebi žensko, ki predstavlja nasprotje takemu svetu. Torej žensko, ki mu bo v oporo, ki jo bo želel zadovoljiti, ki bo njena varnost. Pravi moški ne rabi ženske, ki ga bo komandirala, in delala stvari namesto njega. Rabi žensko, ki ga bo poslušala, ki bo nežna z njim. Vprašanje.. Se moški zaljubite v žensko, ki je najboljša v svojem poklicu, si je čisto deklasirala vse sodelavce, moške, se je vsi bojijo? In potem rečete, da ste se zaljubili v njo, ker je najboljša direktorica, ker je močna, neomajna? Ali se zaljubite v žensko, ki je nežna, mila, sočutna, ima občutek za ljudi, je predana? Sami si dajte odgovor. Možat moški, bo sigurno težil k nežnejši ženski, saj tako ne pride do vojne energij. Tisti moški, ki pa premorejo manj moške energije, so bolj pasivni, pa jim vsekakor bolj ustreza konkretna ženska z več moške energije.

Od x tipov, ki so me pecali tam do 30ega, sem samo s 4 šla na zmenek in s 3 imela resno vezo, od tega sem 2 jaz zapecala (uradno sta me sicer onadva povabila prvič na dejt).

Vsaka izmed vez je trajal več let.
Prva v srednji šoli.
Druga na faksu.
Tretja traja že danes – skupaj 12 let, otroka, hiša, pes, mačka, hrček, papiga in zlata ribica.
Ostali, ki so me pecali, niso prišli niti do kave.
Da bi šla na dejt s 30imi letno pa potem izvajala neke intervjuje.
Ne hvala.

Točno to. Ženske si želimo moškega, ki si nas želi in nam bo to pokazal. To je prava moška energija. Preberi si malo o tem, kako delujeta moška in ženska energija. Pravi moški, so tisti, ki so v akciji, kličejo, pišejo, organizirajo (zmenke). Ženska energija je tista, ki se odziva, čaka, je topla, mila, prijazna. Ni organizator. Pravi moški, ki živi v svetu kot je današnji, torej v svetu pretežno moške energije (tudi pri ženskah), rabi ob sebi žensko, ki predstavlja nasprotje takemu svetu. Torej žensko, ki mu bo v oporo, ki jo bo želel zadovoljiti, ki bo njena varnost. Pravi moški ne rabi ženske, ki ga bo komandirala, in delala stvari namesto njega. Rabi žensko, ki ga bo poslušala, ki bo nežna z njim. Vprašanje.. Se moški zaljubite v žensko, ki je najboljša v svojem poklicu, si je čisto deklasirala vse sodelavce, moške, se je vsi bojijo? In potem rečete, da ste se zaljubili v njo, ker je najboljša direktorica, ker je močna, neomajna? Ali se zaljubite v žensko, ki je nežna, mila, sočutna, ima občutek za ljudi, je predana? Sami si dajte odgovor. Možat moški, bo sigurno težil k nežnejši ženski, saj tako ne pride do vojne energij. Tisti moški, ki pa premorejo manj moške energije, so bolj pasivni, pa jim vsekakor bolj ustreza konkretna ženska z več moške energije.
[/quote]

Ja, to boš še dobila pri moškemu do nekje 33ega leta, potem pa nič več – ker so večinoma tisti, ki so po teh letih samski, iz zveze, ločeni, ali pa razočarani zelo previdni za naprej in ne bodo šli več na led. in kar precej jih je, ki jih sploh ni več pripravljenih iti v neko “resno” zvezo”: ker jih to duši, uničuje, mori. Ko so bližje 50im pa še posebej, ko jih druga puberteta napade.
Žal dandanes veliko žensk igra na preračunljivost, instagramarsko igranje princesk, da se mora cel svet okrog njih vrtet 🙂 IN tega se moški še kako dobro zavedajo, bojijo in izgobajo. Saj kateri od vas morda naredijo krivico, samo žal tako danes je. Zakaj pa bi moral moški vse naredit že na začetku zveze? da jo bo moral zadovoljevati?
Ženska se mora znati “sama zadovoljevati in zadovoljiti” na večih področjih – finančno, telesno, čustveno. Žal – face it 🙂

Sem pa ženska, da ne bo pomote.

Ja, to boš še dobila pri moškemu do nekje 33ega leta, potem pa nič več – ker so večinoma tisti, ki so po teh letih samski, iz zveze, ločeni, ali pa razočarani zelo previdni za naprej in ne bodo šli več na led. in kar precej jih je, ki jih sploh ni več pripravljenih iti v neko “resno” zvezo”: ker jih to duši, uničuje, mori. Ko so bližje 50im pa še posebej, ko jih druga puberteta napade.
Žal dandanes veliko žensk igra na preračunljivost, instagramarsko igranje princesk, da se mora cel svet okrog njih vrtet 🙂 IN tega se moški še kako dobro zavedajo, bojijo in izgobajo. Saj kateri od vas morda naredijo krivico, samo žal tako danes je. Zakaj pa bi moral moški vse naredit že na začetku zveze? da jo bo moral zadovoljevati?
Ženska se mora znati “sama zadovoljevati in zadovoljiti” na večih področjih – finančno, telesno, čustveno. Žal – face it 🙂

Sem pa ženska, da ne bo pomote.
[/quote]

Poznano stališče, ampak se ne strinjam 🙂 Zato pa so odnosi taki kot so. Emancipacija, feminizem, vse to je smrt odnosom. Ubijanje prave narave človeka, to enačenje spolov.. Ženska nikoli ne bo samozadostna, bo samostojna, okej, lahko tudi rečemo samozadostna, ampak ženstvena ženska, si bo vedno ob sebi želela moškega. Ne zato, ker ga rabi, ampak zato, ker si ga želi. Tradicionalne vrednote umirajo z razmišljanje kot ste ga prikazali. Vem, da je verjetno veliko ljudi, ki razmišlja tako kot vi, ampak tak svet kot je sedaj ni zdrav, in toksičnost odnosov že kaže, da nismo na pravi poti. Zato pa se ljudje vračajo k primarnim vlogam spolov. Nežna, čutna ženska, in možat moški.

Pozdravljen,

z ženskami ni noč narobe, problem je v tebi. Spraševanje zakaj je samska in potem ti ni všeč odgovor. Kaj si pa pričakoval da bo rekla ? A samska je zato, ker je komaj čakala da spozna nekega feminiziranega moškega, ki ne zna zapeljevati ženske in samo analizira ter sprašuje neumnosti?

Hvala bogu da so “staromodne” kot ti praviš in ne feministične in v moški vlogi. In ja zapeljevanje je MOŠKO delo, ne pričakuj da te bo ženska poskušala zapeljevati. To ni v ženski naravi, to ženskam ni potrebno, saj imajo na voljo malo morje drugih moških, ki imajo jajca in povabijo žensko na zmenek ter poskrbijo da se bo ženska na zmenku počutila lepo in prijetno. Pa kaj je s tabo narobe ? Zakaj želiš prevzemati žensko vlogo v odnosu ? Najbolj patetično in odbijajoče za žensko je, če jo poskuša zapeljati moški brez samozavesti. To kar se ti sprašuje in želiš, je totalno nesamozavestno.

Citiram: ,”Gre za neko vrsto žensk, ki delujejo na tako nizki ravno samozavesti in samospoštovanja, da so taka dejanja (kaj bodo drugi naredili lepega za njih) podlaga k temu, da njihova samozavest in vera vase raste”. O čem ti govoriš ? Kaka nizka samozavest, kako nespoštovanje ? A zato ker si ti brez-jajčnik pričakuješ da one prevzamejo moško vlogo pri zapeljevanju in zato se ne cenijo ? Ni čudno da si po tridesetih zmenkih še zmeraj samski. Sploh ne razumeš vloge moških in žensk pri zapeljevanju ter pri partnerskem odnosu.

In ja, ko sem prebral tvoj post tudi jaz razumem zakaj so določene ženske tako razočarane v ljubezni, saj naletijo na osebo kot si ti. Oseba, ki se obnaša kot ženska pri zapeljevanju in deluje totalno odbijajoče. Nobeni ženski ne privoščim moškega, ki se obnaša na tak način.

In zdaj še za finale…ženska da te zaprosi za roko ??? Daj obuj si petke in si najdi tipa. Moški, ki tako razmišljajo, so poženščeni – s feminizirani. To ni noben pricip, to je normalno žensko obnašanje, ki ga želijo uničiti feministke in poženščeni moški kot si ti. Srčno upam da je takih nesposobnih poženščenih moških v družbi malo, saj je dovolj da se morajo normalni moški spopadati z feministkam, da potem še taki poženščeni tipi totalno uničijo poželenje pri normalnih ženskah.

https://www.youtube.com/watch?v=OCNx4gcXObY

Hm…sama sem dojela da zelim, da se moski potrudi in naredi prvi korak iz razloga, ker edino tako ves, da si mu res vsec in imas sanso za kaj vec z njim. V kolikor pa se zenska dobesedno vrze tipu v narocje, te lahko samo izkoristi, ko ze ima priliko, sploh ce mu nisi prva izbira in je s tabo le.dokler ne najde svoje sanjske zenske. Tukaj je ta trik, ker moski ste sposobni izkoristiti zensko in biti z njo le za kratkocasenje vmes pa gledate kje je boljsa…jaz raje tipa postavim na realna tla, da pac mi ni do njega kot da ga izkoristim vmes, ko sem samska in nisem se spoznala nekoga, ki bi me zares zaintersiral. Je pa res treba moskemu nakazati da ti je vsec, drugace ne bo probal in pristopil. Logicno.

Se strinjam.😊

Če po tem sklepaš kakšna je ženska. Če bi mene prasal, če bi moškega zaprosila za roko bi ti rekla da ne, ker se mi zdi zakon na papirju kar nekaj, prav tako če bi me vprašal, če iščem koga bi rekla, da ne iščem ker mam dovolj obveznosti, vendar glej ga zlomka, kljub vsemu je prišel nekdo, ki ga vreden mojega časa. In ne nisem ga sama povabila ven pa sem zelo samozadostna in samozavestna.
Ne vem pa kakšne voziš ti na drink, so ti že takšne všeč.

New Report

Close