Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Debel moški

Debel moški

Odgovor na objavo uporabnika
sprejemanje, 28.11.2021 ob 09:32

Odgovor na objavo uporabnika
NeRadSam43, 28.11.2021 ob 02:58

Odgovor na objavo uporabnika
razmisli, 27.11.2021 ob 22:26

No, pa ti jaz povem svojo izkusnjo. Moj bivsi je tudi imel okoli 150kg. Zdaj ti povem enostavno resnico:z takimi ljudmi je zmeraj tezko. Vedno ko je jedel se je zapacal. Tezko je dihal, nekako “hrulil” je med jedjo, ob hoji, tudi ce je samo sedel. V avto je komaj se vsedel. To pa je tudi to. Je zacel sportat in izgubil nekaj kilaze, ampak se je bolj malo spremenilo. Taki ljudje tudi ogromno svicajo in ponavadi smrcijo. Sprijaznit se je treba da je spolnost prilagojena,. torej vecinoma ti na vrhu. Je pa ta oseba bila super in narazen sva sla nazalost zaradi drugacnih interesov v zivljenju in nikakor zaradi debelosti. Mislim, da ce se postekata in imata kemijo, ter si ti pripravljena sprejeti zgoraj napisano, bo to cist fajn razmerje. Za ostale pa te boli p

Si me prav nasmejala. Tale tvoj je mogu bit prov poseben kaliber, ali pa sem jaz. Pri teh kilah nimam nobenih težav ohraniti čista oblačila kadar jem. Vsak človek se pri jedi nagne naprej nad krožnik. Tvoj je potem moral biti bolj majhne sorte ali pa toliko zakrnel, da se ni mogel dovolj naprej nagniti.

Glede dihanja je pa čisto odvisno od kondicije. Če me zdej teraš nekam v hrib valda, da bom bolj globoko dihal. Ne bom pa hropel kot na pol zaklana svinja, po parih korakih, še manj pa med jedjo.

Vozim enoprostorca in nimam popolnoma nobenih težav z vstopanjem ali izstopanjem. Je pa težko 4 slone spravit v dvigalo.

Glede potenja je pa pri meni tako, da me fizično aktivnostjo se potim ampak je to vse odvisno od kondicije. Jaz rad igram tenis in spomladi, ko se sezona začne zunaj se hitreje zadiham in spotim, kot potem na koncu poletja. Od samega sedenja se pa ne potim. Poznam pa kar nekaj ljudi, ki imajo mnogo manj kil kot jaz pa se jim dlani in noge potijo veliko bolj kot meni.

Smrčanje, no to je pa res. Jest sicer sam sebe ne slišim, mi pa sin pove, da se včasih sliši ko gre mimo moje spalnice.

Spolnost: Ne vem no a ti poznaš samo misijonarski položaj pa, da si ti zgoraj? Verjemi, da je še mnogo načinov, da ženska preživi seks z močnejšo osebo.

Samske, ki pravite, da je srce in razum bolj važno od zunanjega izgleda se mi pa lahko javijo. Me prav zanima koliko jih bom peljal na kavico 🙂

 

Tebi je pa tudi važno vse ostalo razen videza? Ker bodimo realni, večina moških, tudi če tehtajo tono, so plešasti….hoče poleg sebe suho lepo žensko. Želeti najti nekoga, ki te sprejema takega kot si je normalna stvar. Ampak a si tudi ti zmožen sprejeti druge take kot so?

Ne, videz ženske mi ni prvotnega pomena.

Seveda si vsak želi lepe, pametne, ljubeče, zveste, delovne,…. ženske. Zavedati se je pa treba, da želje niso vedno realnost. Treba je imeti realna pričakovanja.

Bravo.

Odgovor na objavo uporabnika
semvdilemi, 15.11.2020 ob 22:18

Zanima me mnenje žensk.
Sem ločena mamica enega otroka in sem spoznala ločenca malo čez 40 let. Baje, da je na FB videl moj komentar v neki javni temi in sem mu bila zanimiva pa me je kontaktiral. Zdaj je že 3 mesece od tega, da si vsak dan dopisujeva. Karakterno je zelo v redu, načitan, izobražen, uglajen, duhovit vedno najde prave besede, da me pomiri in spravi v dobro voljo. Zelo sem se navezala nanj in komaj čakam, da dobim kakšno njegovo sporočilo. Prav srce mi zaigra, ko se to zgodi. Skratka takoj bi ga vzela za svojega in tudi jaz sem verjetno njemu všeč vsaj kar se pisanja tiče sem dobila že veliko indirektnih namigov. Obnaša se kot pravi đentelmen nima nekih prostaških in gostilniških izjav. Vse bi bilo lepo in prav, če ne bi bil debel. Pravi, da je visok 185cm in da tehta 150kg, verjetno še kakšnih 5-10 več, ker ponavadi takšni zamolčijo pravo cifro. Ima nekaj svojih slik na FB in ga je res kar nekaj skupaj. Z normalno postavo bi bil prava terna. Moškega dobit mi ni problem, ker baje dobro zgledam in sem dokaj športne in fit postave ampak me je nekako sram odziva okolice, če bi imela takega spremljevalca. Tudi ne vem kako bi moj sin odreagiral, ki je aktiven športnik. Res se bojim odziva okolice in mojih domačih, da bi ga domov pripeljala in predstavila kot svojega partnerja. Kot že rečeno še ni bilo nobenih direktnih povabil z njegove strani vendar vem, da si želi nekoga ob sebi in me je strah, če me slučajno povabi na zmenek. Sej pravi, da se nekaj trudi s hujšanjem ampak 50 kil zgubit ni mačji kašelj.
Je bolje, da ga jaz prej odpikam predno me vpraša? Ali se naj požvižgam na okolico in zgražanje mojih bližnjih? Kako se naj prepričam, da njegov zunanji izgled ni pomemben?

 

Ce ti je všeč. Probaj. Če si športnica ga spodbujaj. In bo z tvojo pomočjo izgubil nekaj kil ali pa kar precej. Neven sama boš mogla odločiti kako in kaj. Sestra je spoznala fanta ki je tudi bil z več kilami. Začela sta skupaj v fitness in je šlo.

Sploh ni težko.

Pa povej jako si shujšal

Nasvet rabim.

Če te prav razumem, ga sploh v živo še nisi spoznala. Če ti je sicer na njem vse všeč (razen kil), se v živo sestani z njim in boš potem videla. Morda ti v živo še iz kakšnih drugih razlogov ne bo všeč, morda se boš pa čisto zatrapala vanj… ne moreš vedeti prek ekranov, ali bo kemija.

Kar se pa drugih tiče – očitno nimaš dovolj samozavesti, drugače bi se ti fučkalo. Delaj na tem.

stran od njega, to da je debel je znak njegove inteligence in vsekakor ne bi pasal k tvoji puhli glavi, raje si poišči nekoga vitkega z malo ritko in bo lepše pasal k tvojemu zrnu graha pameti

To je že stara tema, a nihče ne pogleda datuma objave?

Sicer pa mimogrede sem nekoč imela fanta, ki je bil debel. Sploh ne toliko debel kot piše avtorica, ampak na 190 cm je imel cca 115kg. In me je motilo, predvsem v postelji, ker ni prijetno, ko se ta kilaža zvali nate.

Druga stvar, ki moti, je ta, da so v večini to pravi požeruhi, ki zmečejo vase marsikaj nezdravega in v večjih količinah. Se je potem za vprašat, kakšne vse bolezni si bodo prižrli čez leta in se moraš potem ti kot partner s tem ukvarjat.

Po tej izkušnji sem se odločila, da z nekom, ki ima toliko viška kg, se v intimnem pogledu ne vidim več. Prijatelji smo lahko, kaj več pa ne. Tudi karakter ne odtehta tega, da je nekdo debel kot pujs.

A si ti mroža imela, da se je zvalil nate? Sem bila z močnejšim pa me ni zmečkal, ker vsak normalen moški se ne vrže nate kot 2 vreči cementa ampak se upira na svoje roke. Ni mi jasno kakšne nespisobneže vi to dobite? Če pa že ne zna/zmore se obdržati na rokah je pa ogromno drugih položajev kjer nisi v “nevarnosti” da te zdrobi. Očitno si samo ti tako nesposobna da ne znaš drugače kot uležt se na hrbet in noge narazen držat.

Ampak ti si pa ga kar prostaško označila z “debel” moški? Razumeš sedaj pojem prostaškosti? Kako pa veš, da ni prostaški, ker so do tebe obnaša prefinjeno? Ah… če na taki način iščete partnerja potem to nima nekega smisla. Življenje je prostaško in vsi znamo biti včasih prostaški, ampak to bolj malo pove o njem. Nikoli besede, vedno dejanja!

Končno en pameten odgovor

Odgovor na objavo uporabnika
Pow, 16.11.2020 ob 07:41

P.S.: zaljubis se v cloveka in ce je to to, ga sprejmes z napakami vred in ce je obema v interesu, skupaj delata na izboljsanju.

Ti si pa ena plehka pras…, ki isce samo koristi in trofejo za razkazovanje zlahti in sosedom.
Naredi mu uslugo in pusti, da najde kaksno, ki ga bo sprejemala in ljubila v celoti. Predober je zate.
Ce bi ga pa videla s tvojo kolegico v objemu, bi bil pa greha vreden, a ne?

Bravo

Partner je zate in ne za okolico, sosede ali zlahto.

Nič plehkega ni v tem, da ženska noče biti z debeluhom, to ni stvar videza, na katero nimaš vpliva, če je zašpehan, pomeni da ni ambiciozen, ne razmišlja strateško in racionalno, nima discipline in mu ni mar niti za lastno telo, počutje in zdravje, kako mu bo potem mar zanjo in za njun odnos? Kako si bo lajf pošlihtal in kolk se sploh lahko zaneseš nanj, če niti svojega lastnega apetita nima pod kontrolo? Poleg tega ne bo seksualno kompetenten, težko bo samozavesten nag in ves prešvican s špehom okoli pasu in pol manjšim onetom zaradi sala, za vsakih 10 kil viška te telo kaznuje z enim centimetrom, ne bo se sprostil v postelji, ne bo dominanten in ona se mu ne bo mogla povsem predati. Ne pomeni, da je slab človek ali da ne obstaja tudi za bajsija tam zunaj kšna ženska, ampak bo pač taka, ki boljšega ne more dobit in ji bo debelinko bolje kot nič. Kolk sta dva, ki sta drug drugemu izhod v sili, lahko res srečna skupaj, je pa drugo vprašanje.

A si ti normalna, kaj bos z debeluhom, nobenega sporta, vse ti bo pojedel, teh 150 kil bo treba futrat, luba dusa.

Ste vsi na dolgo no, predno prideš do bistva. Meni je bil všeč bučko, pa ni imel poštemano za nazaj. Me pa debeli ne privlačijo. S 50 plus.

No a ga je urejala ali sta suho žulila?

Odgovor na objavo uporabnika
Vinko936, 14.11.2023 ob 08:46

A si ti normalna, kaj bos z debeluhom, nobenega sporta, vse ti bo pojedel, teh 150 kil bo treba futrat, luba dusa.

Ja kok si pa ti brihtn. Le kako je potem do sedaj preživel? Kdo ga je futral in kdo mu je hrano kupoval?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8409, 13.11.2023 ob 12:39

Nič plehkega ni v tem, da ženska noče biti z debeluhom, to ni stvar videza, na katero nimaš vpliva, če je zašpehan, pomeni da ni ambiciozen, ne razmišlja strateško in racionalno, nima discipline in mu ni mar niti za lastno telo, počutje in zdravje, kako mu bo potem mar zanjo in za njun odnos? Kako si bo lajf pošlihtal in kolk se sploh lahko zaneseš nanj, če niti svojega lastnega apetita nima pod kontrolo? Poleg tega ne bo seksualno kompetenten, težko bo samozavesten nag in ves prešvican s špehom okoli pasu in pol manjšim onetom zaradi sala, za vsakih 10 kil viška te telo kaznuje z enim centimetrom, ne bo se sprostil v postelji, ne bo dominanten in ona se mu ne bo mogla povsem predati. Ne pomeni, da je slab človek ali da ne obstaja tudi za bajsija tam zunaj kšna ženska, ampak bo pač taka, ki boljšega ne more dobit in ji bo debelinko bolje kot nič. Kolk sta dva, ki sta drug drugemu izhod v sili, lahko res srečna skupaj, je pa drugo vprašanje.

Res ,da je tema že stara, a mislim,da še kako aktualna in jo lahko nadaljujemo.

A vseeno me zanima od vas Anonimno 8409, ali kogarkoli, da mi odgovori. Trdite namreč, da je za popolno ali vsaj dobro zvezo, potrebno imeti izklesano,športno postavo , drugače zveza ne more obstajati. Potem si pa res ne vem razložiti, zakaj dandanes gre narazen toliko res postavnih in na pogled pravih lepotcev? Če je torej zunanji izgled toliko vreden.

Ker sem res že med “starimi”in ne razumem razmišljanja današnjih mladih parov, bi prosila za pojasnila. Že vnaprej hvala vsem,ki si boste vzeli čas in mi odgovorili.

    Se strinjam

Mislim, da značaj človeka veliko šteje. Pogovori se malo z njim okoli teze, morda bo pa s tvojo.pomocjo in motivacijo do tebe izgubil težo.

Iščem žensko med 35-48, da mi s svojo naklonjenostjo pomaga izgubiti kilogram ali dva. Najboljša motivacija za hujšanje je nova ženska in sveža veza 🙂

New Report

Close