Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dedek Mraz z med.over netom….

Dedek Mraz z med.over netom….

Tudi mi smo za.
Lana: 1 leto

Analina, občudujem tebe in tvojo veliko, požrtvovalno energijo. Vse dobro želim tebi in tvoji pikici!

Pomagati pa žal ne morem. Lahko samo s kakšnimi slaščicami, pa očka bi lahko pomagal s kakšnim fotografiranjem, če boste potrebovali.

Hvala in lep dan,
Natilana

Mi bi tudi prišli. Fanta imata takrat 3,5 in 5 let.

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

Analina, koliko so pa stari ta-najmlajši? Spomnim se lanskega organiziranja, ki je potekalo ravno v času mojega porajanja :)) Sledila sem tvoji zagnanosti in odličnem organiziranju ter pohvalam, popolnoma si me očarala.

Takrat pa nisem ugotavljala, če se bo nam, kot enoletnikom (1 leto bo Lana sredi novembra, glej, da rodiš na njen rojstni dan, ker je res cukrček :))) letos splačalo zraven al ne – a bo otrok kaj imel od tega, ko je tako majhen? Zdej pa vidim, da je Matejat. prijavila oba svoja, tudi Jana, ki je samo nekaj dni mlajši od Lane, tako da bi se po moje prijavili tudi mi. Samo še možička vprašam za mnenje, pa potrdim.

Obljubim, da bom brala, kako poteka, če se bo kje zaustavilo bom poskusila pomagat po svojih najboljših močeh.

---------------------------------------------------------------------------------------------- Ker ne verjamem v telo, rad bi te videl v srce. <http://tamala0801.moj-album.com>

Ojla!

Tudi mi se pridružujemo – naša pikica je bila lani še premajhna, sedaj pa je stara 15 mesecev in ne dvomim, da bo zelo uživala.
Svojo pomoč bi ponudila tudi pri organizaciji, a sem se šele pred kratkim vrniila s porodniške, pa ob tem tempu težko najdem dovolj časa celo za našega dekliča.
Sicer pa kapo dol pred tabo, Analina, da se kljub prihajajoči dojenčici in malemu navihancu lotevaš tega “projekta”…

Pa čimmanj stresa, ki je tudi malce kriv za neko nosečniško nevšečnost!

Lp, S.

Tudi mi smo zraven: ati, mami in 2,5letni Ziga. Upam, da nam ne bo bolezen zagodla kot lani.

Pomoc bi sicer ponudila, vendar sem iz MB. Ce pa lahko kakorkoli drugace pomagam – rade volje.

Lp, Mojca

Tudi mi bi prišli: Miška bo takrat stara 2 leti in pol.

Mi je bilo lani kar žal, da nismo bili zraven, ko je bijo tako fajn.

LP; Petica

Sorry mi lahko kdo pove zakaj se gre oziroma če sem prav razbrala boste orgarnizirali Dedka Mraza. In kaj lahko storimo da smo zraven. Naše dva nadbudneža bi se zelo razveselila kakšen prihod dedka.
lp

Mi tudi
tavelika 3,5, tamali 1.2

jaz sem tudi za. Imam 5-letnika in 4 mesece starega sina.Zanima me samo če je kakšna omejitev glede starosti.

Tudi mi pridemo – nasa Nina bo dec. stara 17 mes.
Analina, ti si enkratna!!!
Z varstvom imam sicer malo tezav, a morda me bos vseeno lahko uporabila za kaksno pomoc! Kar sporoci!

Ina, si lahko daš kakšno črko k imenu? Da te ne bodo menjali z mano!

Tudi sama se javljam s tamalima, ki bosta zelo vesela Dedka mraza, stara sta 6 in 2,5 let. Drugače smo pa iz MB.

Sky hehehe res je……cukrček sem začasno uspela obrzdati, tako da upam, da bo tako do rojstva pikice….

Lp
A.

miki omejitve postavljate vi…..gre namreč zato, da smo lani računali (darilo+predstavo) vsakemu, ki je dobil darilo. Torej po otroku, ki bo obdarovan. Zato se morate sami odločiti ali boste obdarovali tudi 4-mesečnika ali ne….

No ja se bom pa še tukaj prijavila, no saj tukaj sem tudi zasledila, seveda mi smo tudi za in tudi naša pomoč je dobrodošla, letos ko ima naš sonček že
16m, mu bo to verjetno sila zanimivo.

Lp Mateja

mateja

Tamala_8, naš je bil lani takrat star 7m in je zamaknjeno gledal celo predstavo od začetka do konca. Pa še božičkovo brado je hotel vzeti kar s seboj:))) Je bilo pa tam kar nekaj še manjših dojenčkov, ki so spančkali v vozičkih, medtem ko so se bratci in sestrice zabavali.

Analina super si! Smo ZAAAA. Prijavljam torej takrat 19 mesečnika.
Glede pomoči pa takole. Konec novembra imam strokovni izpit, tako da do takrat ne morem. Kasneje pa lahko!

LP Punček

no, našemu starejšemu otroku bi se zdelo zelo čudno, zakaj njegova mlajša sestrica ne bi dobila darila od Božička…
če imate 2 otroka, je po mojem že zaradi večjega prav, da dobita darilo oba, čeprav se dojenček tega ne zaveda.

LP in dosti uspeha pri organiziranju 🙂
nas žal ne bo, smo predaleč.
Sem pa lani spremljala ves ta predbožični cirkus tukaj na netu in mi je bilo kar žal, da nismo mogli prit.

Analina, vse čestitke!!!
A se spomniš Kmetice, ko je nekaj zabluzila s TRR ???
Je pol vseeno prišla?

Tudi letos bi se pridružili.
Tilen 3 leta, Zoja 1 leto
T.

Tudi mi2 bi z veseljem prisla…takrat bo moj pikec star 8m in ravno prav firbcen :))))

Jaz bi tudi … z našo 6letnico, ker pa smo s štajerske bi rada predhodno vedela datum. Med tednom je namreč bolj težko. Če pa bi bilo kak petek popoldne ali pa med vikendom, sem pa zraven 🙂

Tudi mi: 6,5 let in 6 mesecev.

Hojla sicer lansko leto nas ni bilo in smo čisto novi v tej zadevi bomo pa sodelovali stari smo 2 in 4 leta.

Če ste za to, da letos za spremembo izberete drugega dobavitelja igrač
lahko organiziram in dobim ceneje igrače za vse starosti.
Delam namreč za grosista igrač in sem pripravljena pomagati v tej smeri.
Drugače pa me zanima od katere starosti in do katere lahko prijavimo otroke.
Jaz imam namreč zelo majhnega in že velike:))
lp

Organizirana je bila lutkovna predstava in obdarovanje. Namesto Dedka mraza je bil Božiček, ker bi se v nasprotnem primeru skuhal v kučmi.
Za darila je Analina pri nekem grosistu izbrala komplete igrač po starosti in spolu otrok, ki jih je potem ponudila na forumu in mamice so povedale, katerega bi rade imele za svojega otroka. Vsaka mamica ji je na mail javila tudi ime otroka in začetnico priimka. Potem sva naredili lična vabila. Na dan, ko je bila predstava, sem na vhodu delila vabila tistim, ki so vplačali.
Mamice, dobre kuharice, so spekle na tone peciva in prinesle pijačo, kij e bila na razpolago v preddverju dvorane. Po končani predstavi je Božiček poimensko klical otroke in jim vsakemu posebej izročil darilo. Vsak otrok je bil tudi slikan , BarbaraE je organizirala slikanje in izdelavo slik.
Bilo je fantastično, otroci so uživali, mi pa tudi.

New Report

Close