Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dedek Mraz z med.over netom….

Dedek Mraz z med.over netom….

Lepo pozdravljeni!

Ufff me bo zdajle moj najdražji ….. a s’ nora……pa kako boš sfolgala itd…..hehe…..no torej….Glede na to, da imam rok poroda sredino novembra in, da sem zakorakala v zadnji mesec se ponudim, da organiziram vse kar se da organizirati brez letanja okoli…. kar pomeni :

– spisek udeležencev,
– darila,
– izvajalca programa,
– in lokacijo,
– pa še BREZ KAJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SE NE GREM, zato KAJA JAVI SE….

Torej bi potrebovala pomoč pri izdelavi vabilc in distribuciji, pri pakiranju in označevanju darilnih paketov in sami pomoči Dedku Mrazu pri deljenju daril…

Pa lepo bi bilo, če bi se pofočkali tisti, ki ste zainteresirani, da se čim prej odpravim na lov za darili in sestavim pakete po starosti, odpremo račun pri Kaji za darila + prireditev itd itd……aja pa letos bomo zaradi časa, ki mi je ostal na razpolago in tega je res, res malo bolj gestapovski in se boste morali vsi zainteresirani res držati rokov…..

Pa da vidim odziv…..
lep dan vsem
Analina

sem za: Hana 8 let
Jan 1 leto

Mi smo tudi za z dvema zvezdolinkama 🙂

Analina, hvala in huda si :)))))) Tolk energije in tak podvig v zadnjem mesecu? Ja, kapo dol! Obema želim vse najlepše!

Analina, vsa čast ti. Jaz se takoj prijavim. Od lani smo pridelali 1 leto, tako bo sin ob Božiču star 3 leta in 9 mesecev. Kaj več pa se bomo lahko zmenili šele čez 14 dni, ker sem ta teden na bolniški in sem samo slučajno na net-u, drug teden pa sem službeno odsotna. Potem pa se takoj spet javim.

Ne bo te sam tvoj , ampak tud’ jaz bom rekla a s’ nora al’ kva. Dojenčico pod pajsko , pa gremo darila nabirat. Pišuka, se vidi, da sem mal’ starejša od tebe in mi kej tazga ne bi prišlo na misel.

Sem zraven ampak samo pod pogojem, da dobiva še kakšnega pomočnika.
Lani je bilo predvsem zate ubitačno in rabiva vsaj še eno zanesljivo osebo s prevozom iz Ljubljane.

Analina….. ti si faca…..

Ja vzela si bom čas in bom s tabo. Saj se že nekaj časa loviva. Če boš rabila pomoč, pridem, samo povej malo prej da si organiziram varstvo.

Ne morem verjet, da si res tako dobra za vse nas… Pokliči, če imaš še telefonsko, če ne pa piši na meil.

Lep dan ti želim, Janka

Super.
Če želiš še malo dodatne pomoči sem na razpolago.Sem iz Lj.
Jan-8 mes.
lep dan

yp pomočniki jaaaaa……sej to je pogoj kaja, ker jaz bom v decembru bolj malo lahko in name lahko računate do roka hehe potem a zelo zelo pogojno, ker tudi mojega ne morem obremeniti glede na to, da se od našega hlačmana pričakuje kakšen ljubosumni izziv in zato rabim celega očka poleg…..rahlo računam na nikanže pa še eno imam u mislih hehe….

…kajča kr se tiče prevoza mam pa jz zdej izpit hehe…
Lp
A.

Janka takoj te vzamem za pomočnico…nimam pa telefonske tko da jo prosim pusti na mailu…boš!!!!!

Hej, počak še s hvalami……zdej je še vse bolj v povojih….

Lp
A.

neja vsaka pomoč bo dobrodošla…..zdej se pa odklapljam za neki časa….pridm mal pred tretjo spet pošpegat…do takrat pa vsem lep dan….

Jaz sem za – mala bo takrat stara skoraj 3 leta in pol.
Kapo dol vsem in že vnaprej hvala.
T.

**************************************************************** The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)

Živjo,

Sem Nina, imam sina, ki bo star dve leti in več kot navdušena nad idejo. Seveda sem pripravljena tudi pomagati. Sem iz Ljubljane.
Imam pa tudi mamo, ki pazi mojega fanta in je tudi pripravljena pomagati. Ona ima namreč čas tudi v dopoldanskih urah. Za stvar že ve in je za.

Dobite me na e-naslovu: [email protected].

lp

Nina

Mi smo tut za: starejši 4 leta
mlajši bo takrat 1 leto.
Pomagat pa žal ne morem 🙁

<http://tijelc.moj-album.com/>

Letos bomo tudi mi zraven, lansko leto je bil še premajhen.
Zdaj je star 15 mesecev.

Žal pomoči ne morem ponuditi, ker preurejamo (še vedno) stanovanje.

LP Maja

Tudi mi smo ZA!
Naša Pika bo takrat stara dobri 2 leti. Že lansko leto smo bili zraven in bomo tudi letos. Pa vsa čast Analini!

Nataša

Ola Analina!!

A veš, da res kar ne morem verjet!!
Res si dušica in jaz več kot presrečna! ;))))
Ponujam ti svoj delček pomoči, vendar tudi ne vem prav koliko si lahko z mano sploh pomagaš? Sem namreč v sedmem mesecu, trebuh imam že kot slon in tudi če to le ne bi bil tak problem, imam doma še eno hlačko, ki ima 14 mesecev..
Tako da,… Javi če sem ti lahko kakorkoli v pomoč.
In pa še to me zanima.
Kdaj bo fešta? ( Predvidoma seveda! )
Jaz imam rok sicer res šele 4.1., a vem, da bom rodila že tam proti koncu decembra. Seveda pa ne bi rada zamudila, saj se mi je lani kar milo zdelo, ker je bila Tia pri štirih mesecih še čisto premajhna za kaj takega.
No, upam, da me ne bo prehitelo! ;))
Hvala še enkrat za ves tvoj trud in čakam navodila!
Lep dan!
Vallery!

Lanska pomagacka na voljo tudi letos :-))) Se lazje, ker imam dopoldne tudi cas, lani s tistim trebuhom ni bilo kaj dosti od mene…

Za darilo pofockam ta vecja dva, mali bo prisel samo firbcat :-))

LP,
B & S

Gasper 1,5 let.

Smo za!

Tanja

Heeeej!

Tudi jaz bi!

Doma imam sicer dva piščanca 6 in 2 leti. Če bo sila bom poskusila najti varstvo (babic ni v Ljubljani), bi se pa z veseljem pridružili.

Hvala in lp

Mojca

A je lahko kakšna tako dobra in mi pove točno za kaj se gre? Prosim, malo se mi svita, ampak ne povsem.

tudi jaz definitivno za!

Nika: 3 leta

Mene pa nekaj zanima…..kje se vse to dogaja in približen datum???
Pomagati na žalost ne morem,ker sem iz N.Gorice, bi pa hčerkico (takrat bo 10 mescev) pripeljala. Pa še fajn bi bilo vas punce v živo spoznat.
Tle na našem koncu se ne dogaja prav veliko,Dedek mraz pride na trg,kaj več pa ne.
Sej je itak avtocesta in ni problema priti.
Oddaljenost mi ovira,a ne?

Če bo mogoče bi se vam pridružili.

Hvala za vsako informacijo!
Lp,Kristi& family

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Tudi mi se pofočkamo!

Imamo 6 mesečnika.

hej kristi vsak se lahko pridruži. Gre zato, da se najprej prijavite, zrihtamo okvirni datum, dvorano, predstavo in darila in stroške porazdelimo in se imamo tisti dan čudovito….. lansko leto je Božiček Primož obdaroval 96 otrok in otrokom so se svetile očke cel dan…..

to je tko res na kratko…
A.

New Report

Close