Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dedek Mraz z med.over netom….

Dedek Mraz z med.over netom….

Pozdravljam tako prireditev in tisočkrat hvala vsem mamicam ki se trudite da prireditev uspe.
Glede na to da ste kar mačke že v tej stvari se bom sama ponudila za peko peciva. Sicer bom pa sledila dogajanju in vskočila.
Res superca. Še vedno trdim, da je v nas starših toliko energije in da jo je vsak dan več, seveda nam jo dajejo naši malčki.

tudi mi bi se pridružili dec bomo strai dve leti,pozdrav iz koroške

trije sončki, en star 2.5 leta

Superca, punce krasne ste….sem zelo vesela in pozdravljam tovrstne prireditve :))

oj,
letos spet z veseljem.
leto starejša, se pravi 4 leta.
lp

hehehe prišla in se izkazala za prav čudovito mlado gospo:))))

definitivno gre za vikend in to soboto, ker vas je dosti iz drugih krajev:))

kar se tiče grosista si upam trditi, da nima konkurence hehe….sem pa dobrodošla za spremembe. Prosim če mi pišeš na mail…..pa se bova dogovorili…

Prijavljam enega fantička, ki bo imel takrat dobri dve leti. :)))

Če je pomoč še potrebna (nisem brala predhodnic), se tudi mami in tati lahko javita za pomagača.

Analina, HVALA!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Tudi mi se prijavljamo
1x lump 7 let
1x lumpika, ki bo takrat stara 22 mesecev

Smo bili lani. Oba zelo navdušena. Zaradi pomankanja prostora je cesta, ki jo je dobil za darilo lump na podstrehi, ampak je bila izredno aktualna. Valj, ki ga je dobila lumpika pa je še vedno v vsakodnevni uporabi, včasih tudi za vzglavnik mamici, ko gleda poročila vmes pa po njej skače lumpika. Analina res si odlično izbrala darila, tako da ti letos 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zaupam. Če bo pomoči slučajno premalo mi piši na mail, pa se kaj dogovoriva. Imam prevoz in tudi nekaj časa.

Lp.

Sem vse prebrala (kako je bilo lani) in sem navdušena. Prav tako sem dala prebrat možu in tudi njemu se zdi fajn. Tako ,da mi trije tudi pridemo……decembra bo imela hčerkica 10 mesecev.

Lp,Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Letos bi se na lanske pohvale in navdusenja, pridruzili tudi mi.
1 fantic star 5 let
Pomagam lahko s peko slascic – predvsem bi se odlocila za nekaj takih brez jajc.

Lp
Ula

hjuuuuu a se vi zavedate, da imam že 60 prijavljenih otrok in glede na lanske izkušnje jih več kot 100 ne bomo folgali……ok jutri imam pregled in me ni, bom pa obrnila par telefončkov in se zorganizirala…..

Vidim, da mi pomagačev ne bo manjkalo….

Lp
A.

Hojla!

Tudi mi smo bili lani premajhni, letos pa bo to vsekakor zanimivo:
mala navihnka, 17 mes, z njo bo tudi sestrica, 10 let.
Pomoč pa, v obliki kakšnega peciva brez problema, drugače pa bolj težko,

hvala Analina,

Saša

tudi mi smo zraven (ata, mama, sinko Gabriel 13 mesecev (torej dec. 15 mesecev in morda nova pupa, ki bo kmalu pokukala na svet). Smo pa iz Maribora.
Bi rada pomagala, vendar trenutno piaem diplomsko-upam da me pupa ne prehiti

pa,pa

Tudi mi smo zraven!

Konec decembra, bo naša ljubica stara točno tri leta.

Nataša

a mi lahko kdo razloži : kje, kdaj, kako… lani še nisem bila prisotna tukaj. hvala.

super, mi smo tud zraven, in sicer dve pupe ena 9let in ena 4 leta, najmlajša pa pride navijat.
Pomagam lahko okrog igrač (tud grosist), pa kak prevoz, kadar nisem v službi, pa seveda pecivo.
Hvala za ves trud, lp

Tudi mi prijavljamo fantička, za Božič bo star 2 leti in 10 mesecev.

Lani smo bili zelo navdušeni!
LP Eva

svašta :))))

LP

Tudi jaz bi prijavila dva fanta, če še nisem prepozna.
Starejši bo decembra star 4 leta, mlajši pa leto in pol.

Pomoč? Lahko kaj spečem, lahko ti pomagam s kakšnimi vabili (pisanje, razpošiljanje…) – kar se da pač pomagati na daljavo. Sem 50 km ven iz Ljubljane, zato ti lahko ponudim le “oddaljeno” pomoč.

Lep pozdrav!

Tudi jaz prijavljam mojo pikico, ki bo takrat stara 2,5leti. Za pomoč sva dogovorjeni…

LP od Janke

Tudi mi bi se udeležili. Prijavljam fantka, starega leto in pol. LP, Nataša
PS: Po potrebi nudim pomoč pri organizaciji:))

Dopolnitev prijave: prijavljam še enega fantka sterega tudi leto in pol, torej skupaj dva. LP, Nataša

Tudi mi smo zraven; ati, mami in pa takrat enajst mesečna Lara!!

Lp vsem,

Lenčy

New Report

Close